pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?

Aizsāka angelika 

pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
25.04.2014 23:52
Daudzus gadus ticēju,citiem taisīju acis vaļā,kā teikt slavināju to kungu,un vienā jaukā dienā,kā zibens,bāc un viss,apskaidrība,info par maz,viss nevaru teikt ka 100%noliedzu,bet šaubas totālākās,internets,da vinči grāmatas un filmas,neticīgo šaubas mani ietekmēja,bāc,pat nespēju izskaidrot..bet ir viens bet parādījās arī tukşums,dīvaina sajūta. Vai tapēc,ka biju safanojusies un tad kā melns uz balta,bet nekas taču nenotiek,nekas pozitive nav bijis.p.s.nelietoju zāles. :-)



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2014 23:53 by angelika.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 00:28
Pazīstams rokraksts... Jāpalielina Haloperidola deva. Vienkārši.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 00:41
Kas tas par sviestu,kas ir heliop..ak jee,nemaku izlasit? Es tak rakstiju,neesmu neko lietojusi. Sviesc!



Edited 1 time(s). Last edit at 26.04.2014 00:41 by angelika.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 00:43
Un visvairak mani parsteidz,ka draugi pagrieza muguru,protams pirms tam parmetot,jo degsu elles ugunis utt..



Edited 1 time(s). Last edit at 26.04.2014 00:43 by angelika.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 09:41
Ņemot vērā Tavu rakstības stilu (vai absolūtu gramatikas nezināšanu), tad vai nu esi jauns tīnis, vai arī nav labi jau tāpat un attiecīgi ir tikai normali ka nezini kam ticēt kam nē.

Tādi cilvēki ir DAUDZ. Uz Lieldienām man daudzi teica - kristos voskres... kad es atbildes vietā paprasīju, pēc cik dienām viņš voskres... 2 dienu laikā tikai pāris reizes dzirdēju pareizo atbildi. Tb it kā tic, bet bībeli nezina.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 13:00
Mateus teica:Tādi cilvēki ir DAUDZ. Uz Lieldienām man daudzi teica - kristos voskres... kad es atbildes vietā paprasīju, pēc cik dienām viņš voskres... 2 dienu laikā tikai pāris reizes dzirdēju pareizo atbildi. Tb it kā tic, bet bībeli nezina.
________________________________________________
Zelta vārdi. Ticība ir vājo balsts. Tāpēc reliģiskie fanātiķi ,pārsvarā ir sievietes,veci ļaudis un psihiski slimi cilvēki. Tūkstošiem gadu laikā cilvēcei ir radusies ģenētiska nepieciešamība ticēt.Ir konstatēts pat labās puslodes atsevišķs rajons,kas uzbudinās pie sarunas par Dievu.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2014 23:33 by Mazdakteris1.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 15:22
Kādā veidā tad tas Davinči kods mazina Dieva nozīmīgumu? Manuprāt nekādi. Un ja kaut ko arī mazina, tas tas ir katoļu baznīcas iedomīgumu. Bet ar Dievu tam visam mazs sakars...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 15:38
Šausmas, es arī nezinu, kas ar mani notiek: pēdējā laikā arvien vairāk sāku piekrist ku!. :D :D :D

Bet, ja nopietni, tad pēdējais komentārs pilnīgi pauž manas domas, tikai šaubos, vai tēmas autore to sapratīs, jo pārsvarā ir sastapti cilvēki, kas nespēj atšķir Dievu no Baznīcas. Katrs jauns priesteris ar jauniem uzskatiem ir jauns Dievs, un tad, protams, labāk ar "dievu" nesieties, jo kam gan beigās lai tic?
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 16:09
nu ir tak tādiem kā Jūs - brīvticībnieki. Pat oficiāli laulāt tagad viņi var.
Baznīca kā tada viņiem nav. Un jā... bībele nekur nav teikusi, ka baznīca ir ēka. Patiesībā... mums tie ir divi vārdi - baznīca un draudze, bet daudzās valodās, tas ir viens vārds. Un bībelē pēc būtības, to arī sludina - nevis baznīcu kā ēku, bet gan kā draudzi.

Par kriestietību un dievu kā tādu... sanāk ka Amazones džungļos dzīvojošie, kuriem nav nācies saskarties ar vācu zobenu un tādējādi pieņemt kaut kādu svešu ticību... viņiem ir hana jo tic saviem 50 dieviem nevis vienam "īstajam"? Latvieši arī gāja kristijās lai tiktu cietoksnī kad vajag, bet kad briesmas garām, Daugava nomazgāja kristietību un miers... vienīgi pēc Meinharda nāca dusmīgāki un agresīvāki onkuļi un sāka reāli slepkavot.

Līdzīgi notika lielākaja pasaules daļā, kur ieviesa kristietību. Bet lai būtu krutāk - "pagānu" svētkus aizguva, pārbīdīja, sabīdīja utt...

Un vēl foršāk, ka paši kristietības radītāji... ir kādas reliģijas pārstāvji?

Tas dievs, par kuru tiek runāts un sevišķi ja piemin Jēzu Kristu... tāds ir tikai bībelē, bet bībele pasaulē izgāja tikai (!) caur slepkavībām un asins jūru... tādēļ es nevaru cienīt ne mazākā mērā šo reliģiju, kura Jāņa atklāsmes grāmatā (Pareizticīgajiem gan tas skaitas apokrifs) tiek skaidri un gaiši pateikts, ka cilvēks ir sātans, bet sātans ir cilvēks.

P.S.
un vsp es dzīvoju pēc vecās derības moš :P :D
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 20:52
Nu neesmu es tīnis,man 37.biju luterāne pāris gadus un nu 10 gadus biju pareizticīgā,visu zinu,par Tevis pieminētajām augšāmcelšanās dienai utt...protams ka ne jau de vinči,bet viss pārējais man liek,lika vilties..nu bac,man draudzenei meita sāka man rakstit,dievs spej izarstet vēzi,utt,tas ir radio kristigaja liecinats,es saku,kas Jums ar galvu? Man pašai bija krabis,bija...kapēc mani vairs neieredz,ka pasaku,viss basta,lieciet man mieru ar to dievu,tak nee,žņaudz nost.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 20:53
Jā,rakstu ar kļūdām,speciāli neievēroju gramatiku un pareizrakstibu... man tā ir labi!!!!:-)
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
26.04.2014 22:42
Bībele, Talmuts, Budas raksti, Korāns un Bhagavat Gita ir jāuztver, kā cilvēces pagātnes dižās pasakas. Es atkārtojos. Dižākā no tām ir Bhagavat Gita.Jo ir senākā mutisko un rakstisko liecības forma. Pārējās ir vājš Viņas pakaļdarinājums.Sevišķi Bībele, kas radīta cilvēces tumšākajā periodā. Kad zem karu un impēriju sabrukuma drupām tika apraktas gandrīz visas cilvēces kultūras,mākslas un zinātnes vērtības.
Bhagavat Gita šo nelaimi izbēga.Pat neskatoties uz to ,ka kādu laiku Indijas lielākajā daļā valdīja Turku impērija ar Allaha ideoloģiju.Tieši šajā laikā radās nevardarbīgās pretošanās kustība .Šodien tā pazīstama ,kā Čaitanjas mācība, kas propogandēja nevis ideoloģiju, par kuru varēja sodīt bet tikai dziedāt Harē Krišna. Tas bija nacionālas identitātes atgādinājums un apliecinājums.Tas nostrādāja cīņā pret turku un arī angļu iekarotājiem.
Latviešiem tās ir Dainas un Tautas dziesmas.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 10:56
šitai beibei nav visi mājās... vīlusies dievā vai vīlusies tajā ka citi murgus dzen par dievu? Tu kaut kā izdomā kas tieši Tev nepatīk.

Un piedod, bet to kad kristus augšām cēlās, domāju zina visi :D
Bet Tu man labāk pastāsti, kādēļ bībele apgalvo ka cilvēks ir sātans...ja jau visu zini
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 12:44
Mateus, palasi, ko savulaik te rakstījusi kaste ;)

Ļoti izsmeļoša lasāmviela... :D

Gadiņi iet uz priekšu, niki mainās, bet prāts :D

Jei bogu, te ir bijuši visādi kadri, bet angelika=kaste ir kaut kāds Rembranta šedevrs.

Esmu audzināta nesmieties par ... ;nu tā, bet te visu laiku ir pārmetumi kādam citam, un tad sev šo likumu atceļu, nesmejos, jau arī, bet dusmas un sašutumu tāda domāšana raisa gan.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 13:08
ZIn kā... man baigi patīk padiskutēt ar pretējo fronti... ja tā tiešām ir diskusija, ja otrs zna par ko runā, bet te... hvz kas tai smadzeņpoda notiek. Ir acīmredzams, ka dāma pat nenojauš, kas tieši viņai nepatīk. Tikai tik cik - kaut kas nepatīk.

Es arī kad biju sīks, "ticēju" dievam un kristietībai, bet tieši tas, ka es izgāju tam visam cauri, izlasīju, izpētīju un izanalizēju...lika man to visu pārvertēt un nostaties PRET... un tad nāk visadi pseidokristīgie, kuri nezina Bībeli, nemāk argumentēt neko no saviem savārstījumiem.

Par ko es te... :D tāpat autore neko nesapratīs un turpinās domāt - kas tad nu īsti nepatīk
Kurš no ticīgajiem man izskaidros, kāpēc Jūs neticat, ka cilvēks (daba, pasaule utt.) varēja rasties evolūcijas rezultātā, bet ticat tam, ka to ir radījis kāds Radītājs, kurš ir vēl daudz sarežģītāks par visu, ko tas ir radījis?
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 14:48
Nū, Tev pat baznīcā grūti nāksies atrast ļaudis, kas netic evolūcijas teorijai vai kādai citai attīstībai, varbūt tas būs atsevišķās konfesijās, bet ne vidusmēra gadījumā, ASV un Vecajā Eiropā pat Baznīcā tādus vispār neatradīsi.

Dievs daudzu izpratnē sen nav Baznīcas Dievs, kā ku! jau ļoti precīzi ir norādījis.

Ar jautājumiem par radīšanu Tev var nākties doties uz kādu citu gadsimtu.
Runcene, es speciāli izmantoju terminu "Radītājs", nevis "Dievs", lai to nesaistītu ar kādu specifisku reliģiju. Kaut arī daļa ticīgo pilnībā nenoliedz evolūcijas teorijai, tomēr vairums no tiem uzskata, ka viņi (vai vismaz to priekšteči), pasaule, visums, evolūcija, utt. ir Radītāja radīti un kontrolēti vai uzraudzīti (simplificējot: darīsi labu - būs labi, darīsi sliktu - būs slikti). Šāds uzskats automātiski nozīmē, ka šāds Radītājs ir daudz sarežģītāks par jebko, ko tas ir radījis. Kurš šo Radītāju ir radījis?
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 15:21
Ja runa par Radītāju ārpus mums, tad visticamāk, ka to radījušas bailes. Tas ir arī labs varas mehānisms, bet varu (šai gadījumā domāju Baznīcas varu) jau arī tur cilvēki, kas ir ļoti gļēvi. Tas arī ļauj novelt jebkādu atbildību no sevis.

Es uzskatu, ka katrs cilvēks ir Radītājs, bez nesamērīgas augstprātības, bet ar pašcieņu; mēs visi maināmies, attīstāmies, nobriestam. Tā ir radīšana manā izpratnē.
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 15:53
atbildību novelt no sevis ... o jā... dieva pirksts...kā lemts tā būs... ko tad es, ja dievs jau lēmis...
Uz bailēm vien to diez vai var novelt, manuprāt, cilvēkiem (un dzīvniekiem) ir arī tendence visā meklēt likumsakarības, arī vietās, kur to nav ("viņš saslima, jo grēkoja" vai "viņš izveseļojās, jo lūdza dievu"), kā arī cilvēkiem (un dzīvniekiem) evolūcijas rezultātā "izdevīgāk" ir ticēt, nekā neticēt (vispār, nevis tieši attiecībā uz reliģiju).
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 16:04
"Viņš saslima, jo grēkoja", manuprāt, ir vairāk bērnišķīgs nenobriedums un arī tas, ko Mateus raksta.

Otrkārt baznīcā vairāk nekā vidēji populācijā ir tieksme bāzt degunu citu dzīvē un to nosodīt, nejust līdzi. Labi, katrā miestā savas klačas, bet baznīcā...oi...
Šitā tēma ir populāra.
http://www.youtube.com/user/DarkMatter2525/videos?view=0
Taču tas ka tu netici bībeles Dievam nenozīmē ka vispār nav nekāds augstāks spēks ko sauc par Dievu(iem). =)
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kurš no ticīgajiem man izskaidros, kāpēc Jūs
> neticat, ka cilvēks (daba, pasaule utt.) varēja
> rasties evolūcijas rezultātā, bet ticat tam, ka
> to ir radījis kāds Radītājs, kurš ir vēl
> daudz sarežģītāks par visu, ko tas ir
> radījis?
------------------------------------------------------
Tāpēc ka ir pārāk daudz apliecinošu faktu nevis tikai tukšas teorijas ka kautkāds spēks eksistē gan! Ja tas nav atrodams ārpus cilvēka tad jāmeklē iekšā! http://www.youtube.com/watch?v=rLItHrJdlQY
Cīnītājs, tas vecis par pasaules galu runā, smiekli nāk :) Tev pie daktera galvu (precīzāk to, kas tajā iekšā) pārbaudīt nevajag aizstaigāt?
Re: pēkşņi neticu Dievam...vai te ir arī tāds kā es cilvēks?
27.04.2014 19:49
Runcene teica:Jei bogu, te ir bijuši visādi kadri, bet angelika=kaste ir kaut kāds Rembranta šedevrs.
_____________________________________
Fui, tā nedrīkst. No smiekliem gandrīz nobeidzos. Man tas Dr.lv patīk tieši šādu slēdzienu dēļ. Garlaicība un stulbums mijas ar vārda pērlēm un domu briljantiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.04.2014 19:53 by Mazdakteris1.
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cīnītājs, tas vecis par pasaules galu runā,
> smiekli nāk :) Tev pie daktera galvu (precīzāk
> to, kas tajā iekšā) pārbaudīt nevajag
> aizstaigāt?
-------------------------------------------------------
Drīzāk tev? Vai tiešām viss ar karoti jāieliek? Noskaties visu? Labi te viens šortkats - http://www.youtube.com/watch?v=rLItHrJdlQY&t=9m24s
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es arī kad biju sīks, "ticēju" dievam un
> kristietībai, bet tieši tas, ka es izgāju tam
> visam cauri, izlasīju, izpētīju un
> izanalizēju...lika man to visu pārvertēt un
> nostaties PRET... un tad nāk visadi
> pseidokristīgie, kuri nezina Bībeli, nemāk
> argumentēt neko no saviem savārstījumiem.
-------------------------------------------------------
Kautkas līdzīgs bija visiem, es minu. Mūsdienās jau tiešam iečeko komentus YouTube zem reliģiskiem video un saproti ka katrs bezmazvai ir piedzimis ar "svēto grāmatu" tekstiem galvā - smieklīgie pseidospecnazi! =D Ja tev patīk diskutēt iesaku nesen atvērto forumu => http://tinyurl.com/mzxpusf



Edited 1 time(s). Last edit at 18.08.2014 13:16 by osis.
Cīnītājs, noskatījos, pilnīgs sviests.
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Cīnītājs, noskatījos, pilnīgs sviests.
-------------------------------------------------------
Labi ka ne margarīns. ;) Dažiem cilvēkiem nekad nebūs labi. Nu ja netici tad netici bet beidz darīt to pašu ko Jehovas liecinieki - staigā un uzspiež savus borējumus katrā mājā pēc kārtas ar rindas metodi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: