Skūšanās

Aizsāka pusaudzis 

pusaudzis
Skūšanās
13.04.2014 14:50
Sveiki! Ja virs lūpas un zoda ir nelieli matiņi,pat ne ūsas, vai drīkst viņus noskūt ar vienasmeņa žileti un vai vajag skūšanās putas,jo tur ir ļoti maz. Nevar tikai ar šo vienasmeņa žileti?
Re: Skūšanās
13.04.2014 16:46
Var. Nekur nav aizliegts ar vienasmeņa žileti un arī pa sauso nav aizliegts. Cits jautājums kā ir labāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Skūšanās
13.04.2014 16:53
Nav naudas putām vai želejai, skaidrs...

Uztaisi no ziepēm.
Re: Skūšanās
13.04.2014 18:06
Ja pietiek nauda žiletei būs nauda arī putām!
Re: Skūšanās
13.04.2014 19:40
Es sāku ar elektrisko bārdas skujamo mašīnu,tad kad pāris reizes sagriezos. To daru jau 40 gadus un nenožēloju.
testo250
Re: Skūšanās
13.04.2014 21:05
a kāpēc tēma saucas vienkārši " skūšanās", nevis "skūšanās = raķešzinātne"? tēma tak nopietna tiek cilāta...
Re: Skūšanās
13.04.2014 22:00
tāpēc ka tēmu neveidoju es!
pusaudzis
Re: Skūšanās
15.04.2014 21:31
Nemāku labot tēma nosaukumu:( Jūs mākat?
Re: Skūšanās
15.04.2014 22:00
Kas par problēmu ar tēmas nosaukumu?

Te tauta ākstās.

Nu ko, nopirki putas?
Re: Skūšanās
16.04.2014 07:49
Nu nez...var arī bez putām :D
Esmu tā darījis. Ielien karstā vannā, iztvaicējies un kad seja visa slapjā nosvīdusi vnk noskujies 8-) Skarbi un nedaudz diskomforts, bet mērķis to attaisno ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Skūšanās
16.04.2014 11:25
Mateus, kāds tad ir mērķis?

Sagraizīt seju, lai izskaties bīstamāks? :D
Re: Skūšanās
16.04.2014 13:51
:D
neesmu tā sagriezies.
Da i par putām... Proraso ir baigi ok... bet kaut kādas lētās Palmolive utt uzreiz var mest ārā un labāk ar ziepēm skūties.
Tagad izmēģināju Nivea gēlu - super. Kā uzklāj, jams uzreiz pārvēršas kārtīgā putu slānī un piedzen visus rugājus. 1min paturi un skujot pat 2 dienu bārdu, nekas neķerās un ir ok. Bet tik un tā - Proraso ir spēks ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Skūšanās
16.04.2014 14:27
Jā, es kaut kam mājās arī esmu manījusi Nivea gēlu, laikam pat uz kaut kādām atlaidēm trāpīja, ļoti lēti iznāca.
Re: Skūšanās
16.04.2014 20:57
Kā man patīk....! Izsmējos. Forums sasprindzis un visi profesori apspriež jautājumu,kā puisim dzīt pūkas. Ar žileti un putām. Ar skuvekli bez putām. Ar elektrisko bārdas dzenamo mašīnu.
Jā, dzīvot ir jautri! Lai visiem prieks Lieldienās.
Re: Skūšanās
16.04.2014 21:14
Cien mazdakteri! Nejaucies pa vidu sarunai ;)
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Skūšanās
17.04.2014 10:49
Oi, cien. Mateus,aizmirsos,ser ! Labošos ser! Lai Jums labas Lieldienas bez olām. Protams,Jūsu olas paliek pie Jums,ser!
Jo jūs jau tā daudz uzņemiet proteīnus,cik sapratu.Bet androgēnie hormoni un olbaltums izsauc spēcīgu visu dziedzeru darbību un pat to augšanu. Tā veidojas zemādas sarkani veidojumiņi (pumpas). Ar to cieš daudz kultūristi. Tāpēc tāds mīļš ieteikums,ser! Jūs ser, esiet viena no mūsu foruma pērlēm.Tāpēc lūdzu neapvainojaties,ser!
Lai jums stīvums TUR un lokanība citur:)



Edited 2 time(s). Last edit at 17.04.2014 17:48 by Mazdakteris1.
Re: Skūšanās
17.04.2014 10:54
1. tā bija ironija, par paša vārdiem, kurus Mr Mazdakteris minēja cita tēmā - vārds vārdā tieši tādi paši vārdi ;) :D
2. kad kāds mani māca par to kas ir un kas nav no steroīdiem... man uz sejas 100% vienmēr parādās smīns, jo šie cilvēki, reāli neko vairāk par medicīnas devu nav dzīvē redzējuši, bet stāsta man par steroīdu blaknēm :D Par šīm blaknēm jebkurš kas ir bijis smagatlētikā, zinās pateikt precīzi un korekti, kā arī ka ar tām cīnīties. Pie kam... daudz, kas no tā ko stāsta mediķi šai jomā ir tieši no sportistu runām nakusi informācija, jo medicīnisku pētījumu par šo NAV un domāku, ka arī nekad nebūs :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: