Eiropas ģimenes politika

Aizsāka ku! 

Re: Eiropas ģimenes politika
10.04.2014 17:39
Man liekas,ka par to hermofrodītisms zina katrs,ka ir beidzis vidusskolu.Šim faktam ir sava loma dzimumorientācijas veidošanā.Hermofrodītisma dažādas formas esot bijušas Žanai d Arkai un Napoleonam. Homoseksuālims ir viens no hermofrodītisma veidiem.Tādas ir domas.Tam nepiekrist ir grūti.Dabā nav un nevar būt tikai melns un balts. Ir desmitiem ja ne simtiem toņu. Tas pats ar dzimum orientāciju.
Re: Eiropas ģimenes politika
10.04.2014 21:07
Krāsas? Ja neskaita pamata krasa, bet gan visus iespējamos krāsu toņus, tad cilvēka acs, spēj uztvert ~10 000 000 krāsas... bet vispār to ir bezgalīgi daudz.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Eiropas ģimenes politika
10.04.2014 22:47
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> cilvēka acs, spēj
> uztvert ~10 000 000 krāsas...


Es teiktu, ka vismaz 2x vairāk. Jo vecā standarta krāsu TV un monitori deva vairāk kā 16 000 000 krāsu un tas nebija pilns redzamo krāsu lauks. Taču jaunie TV un monitori vairs nepriecē ar tādu krāsu bagātību... Pasaulē krīze, taupīt vajag :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
13.04.2014 13:23
Teorētiski, HDTV varētu attainot 1 miljardu krāsu (tikai reāli, protams ka neviens TV neko tadu nedod ārā). Cilvēka acs uztver tos pašus ~10mil. Tikai katra acs uztver citas frekvences. Ja TV rādītu tikai 10mil krāsa, tad ļoti lielai daļai cilvēku, bilde būtu ar iztrūkstošām krāsām. Tik vienkārši tas ir
Cīnītājs
Re: Eiropas ģimenes politika
13.04.2014 14:17
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es jau visu ko no viņām esmu uzzinājusi :D
>
> Nekā jauna nebūs.

Nu tad vaina ir meklējama citur! Ja tiktu izmantotas neefektīvas metodes tad vispār nekas netiktu uzzināts. Ja jau auto iet uz priekšu spiežot gāzes pedāli tad viss darbojas bet neizspiedīsi no auto vairāk kā spidometrā rādīts pat ar maģiju.
Re: Eiropas ģimenes politika
13.04.2014 14:37
Standarta videokarte pa VGA deva ārā 3 x 8 = 24 bitus, kas ir 3 x 256 gradācijas. 256 x 256 x 256 = 16 777 216 krāsas toņi. Labs vecais analogais CRT monitors mierīgi arī spēja parādīt tās 256 gradācijas katrai krāsai. Šo krāsu toņu skait izmanto arī televīzija, ieskaitot HDTV kurai krāsu toņu skaits ir tāds pats kā parastajā ciparu televīzijā un nosacīti arī analogajā televīzijā. Tiesa gan nereti ciparu signāls tiek par daudz sakompresēts.

Bet jaunie LCD gandrīz visi ir 3 x 6 = 18 bitu (neskaitot lētos kuriem var būt mazāk un nedaudzus krutos ar "true 24 bit") un tas ir 3 x 64 gradācijas. 64 x 64 x 64 = 262 144 krāsas toņi. Lai bilde neizskatītos katastrofāli slikti, daudzos aparātos izmanto tā saukto "dithering" un ar to virtuāli palielin bitu skaitu taču tas bildei piešķir "sīko mušiņu" efektu un sāk nogurdināt redzi. It īpaši monitoros uz kuriem skatās no neliela attāluma.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tad sanāk ka labāk lietot CRT nevis LCD?
Re: Eiropas ģimenes politika
18.04.2014 16:39
crt nav fiksēts krāsu dziļums. Teikt ka CRT ir labāki... diezgan muļķīgi...ja vien nepatīk kaut kas milzīgs un antikvārs. Protams, ja nodarbojies ar maketēšanu utt tad lētie LCD sux...bet nu nodarbojoties ar tādām lietām, gan jau varēsi nopirkt arī sakarīgu moni.

Par LCD... man ir 24bit TV un arī monitori.


Un par krāsām... cilvēka acs neuztver to visu :D vnk katra acs uztver citādi. Būs kaut kas ko viena acs redz bet cita nē. Vot i sanāk ka beigās atrod pielietojumu visām krāsām :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Eiropas ģimenes politika
19.04.2014 04:17
Cīnītājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad sanāk ka labāk lietot CRT nevis LCD?


Teorētiski jā, bet praktiski ar to ir problēmas. Pirmkārt tāpēc, ka CRT gandrīz vairs neražo. Bet no tām ierīcēm kas saražotas, daudzas ir mazas un novecojušas. Un kaut arī ar krāsu dabīgumu viss bija kārtībā, izšķirtspēja bija šo ierīču vājā vieta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
19.04.2014 04:35
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Protams, ja nodarbojies ar maketēšanu utt tad lētie LCD
> sux...bet nu nodarbojoties ar tādām lietām, gan
> jau varēsi nopirkt arī sakarīgu moni.

Nu, ir gadijies redzēt monitorus (LCD) kuri ir tik slikti, ka pat vienkāršu ikdienas lietošanu padara mokošu. Rīt apskatīšos un uzrakstīšu modeli, ja atcerēšos... :)


> Par LCD... man ir 24bit TV un arī monitori.

Arī man ir daži ļoti labi monitori taču ar kādām grūtībām tie iegādāti un cik maksāja? Vienkāršam cilvēkam tagad ieiet veikalā un nopirkt kvalitatīvu ierīci praktiski nav iespējams. Vadīšanās pēc cenas šajā gadijumā var nepalīdzēt , jo cena kā likums ir par navarotiem, bet matrica, kas nosaka attēla kvalitāti var būt pretīga.

Pēc maniem novērojumiem situācija pēc LED gaismas ieviešanas palika vēl sliktāka kā bija pirms tam. Varbūt tā ir mana personiskā problēma bet daudzām ierīcēm dominē zili-violetie toņi savukārt sarkanie toņi ir stipri trūcīgi. Acīm redzot tāpēc, ka baltajām gaismas diodēm ir izteikt pīķis zilajā galā bet sarkanā attiecība ir slikta un Ra ir zems.

Lieku lielas cerības uz OLED bet nu kad tas vēl būs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Eiropas ģimenes politika
19.04.2014 10:19
...ku!, Mateus a kāc sakars LCD ar eiropas ģimenes politiku???...es ielīdu itamajā tēmā, lai rosīgi piedalītos bazārā par uzstādīto tematu, bet ko es redzu!!!...ku! kā moderatoram būtu tomēr jāprotās...:):)
Re: Eiropas ģimenes politika
19.04.2014 13:10
Mad, ļoti patīkami Tevi atkal redzēt mūsu trako klubiņā :) Nu kā lai saka, diskusija mums ir brīvi plūstoša... Un Tu droši vari to virzīt vēlamajā gultnē. Es ievēroju, ka eiropas ģimenes politika tautu neko daudz neinteresē un tā novirzās uz citām, interesantākām lietām (kuras es arī pārzinu) bet tas nenozīmē, ka nevaram atgriezties pie sākotnējās tēmas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kurš vispār izdomāja forsēto kopābūšanu? Ķipa tie kas dzīvo vieni ir bezmazvai noziedzinieki un 'jāskalda' aiz stūra.
Re: Eiropas ģimenes politika
21.04.2014 22:06
Cīnītājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kurš vispār izdomāja forsēto kopābūšanu?


Ko Tu ar to domāji?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
21.04.2014 22:34
Kas ir forsēta kopā būšana?
Un man vsp par citiem vienalga kurš un ar ko ir vai nav kopā.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Prieks ka beidzot slavenības arī sākušas cīnīties ar stereotipiem.

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/156843/mazo-princi-dzordzu-gerbj-roza-foto

Krāsa kas krāsa.
Re: Eiropas ģimenes politika
18.06.2014 11:31
Oi,moins! Vai ta līdz angļiem arī tie skandināvu murdziņi par dzimumvienlīdzību atklīduši?!
Man radi dzīvo Zviedrijā- puikam nevar normālu dārziņu atrast. Valsts finansiāli atbalsta tos dārziņus, kur tiek piekopta "Genus teorija". Dārziņā audzinātāja puiku paslavēs par to, ka viņš būs rozā krekliņā un spēlēsies ar lellēm,bet neteiks neko,ja viņš ar mašīnām spēlēsies... Tais dārziņos viņi pat tagad lieto speciālu vietniekvārdu, kas zviedriski nav nedz VIŅŠ,nedz VIŅA,bet ir kkāda jauna vidējā dzimte. Tiek uzskatīts,ka starp vīriešiem un sievietēm nav nekādas atšķirības-tās ir tikai novecojušas sociālas konstrukcijas. Visās pedagogu augstskolās GENUS TEORIJA ir obligātais kurss. Mans zviedru rads augstskolā šo kaļ galvā. Man žēl to bērnu- ar viņiem tiek izdarīts nekad vēl nebijis sociāls eksperiments un atpakaļceļa tiem bērniem nebūs... Zviedru sabiedrība laikam tic,ka tādā veidā viņi kopā dodas uz gaišāku nākotni.
TV pilnā nopietnībā var stundu diskutēt par tēmu "Vai ir jāļauj meitenēm spēlēties ar mašīnām un zēniem-ar lellēm?" Un zviedru sievietes,kas apvainosies uz vīrieti,par to,ka viņš viņām atvēra durvis-VIŅAS TAČU TO SPĒJ PAŠAS! Tur starp dzimumienm pastāvot naids un konkurence.
Re: Eiropas ģimenes politika
18.06.2014 11:49
Es gribēju teikt, ka Zviedrijas valdība oficiāli atbalsta izglītības programmas, kur bērni skolā un dārziņā tiek audzināti kā kkāda vidējā dzimte, nevis puikas un meitenes. Nez,kādas izskatīsies šī sociālā eksperimenta sekas pēc gadiem 15-20?
Radiniece apskrēja 13 bērnudārzus, pirms atrada pilsētā vienu,kur vadība teica: "Genus teorija? Zinām,ka ir tāda valdības politika-mēs to nedrīkstam neņemt vērā..." Visos pārējos dārziņos lepojās, ka viņi piekopj Genus teoriju...



Edited 2 time(s). Last edit at 18.06.2014 11:57 by kachenite.
Re: Eiropas ģimenes politika
18.06.2014 12:47
Ļoti žēl, ka feministēm pieder pēdējais vārds šajā jomā. Interesanti, kur ir skandināvu vīrieši? Varbūt jau plānprātīgo pansionātos? Iebilst viņi nedrīkst, jo tā tūlīt būs vardarbība, kam sekos tuvošanās aizliegums un citi murgi.

Pārsvarā feministes ir sievietes, kas cietušas no vardarbības. Vajadzēja jau nu vispirms sevi savest kārtībā. Nedaudz palasīju dažas biogrāfijas.

Tas, kas tur notiek, patiesībā ir vardarbība pret bērnu, bet domāju, ka ar tādu "audzināšanu" un mammas domāšanu viņi jau sen ir "gatavi" pirms bērnudārza, jo dzimumidentitāte un seksuālā orientācija izveidojas līdz 18 mēnešu vecumam atkarībā no tā, kāda ir bijusi bērna vide.

Viena lieta ir tad, ja visādi apjukumi ar dzimumu izveidojas neapzināti (taču mūsdienās tas jau ir diezgan nopietni izpētīts un vēl par vecākiem nekļuvuši cilvēki, ja viņiem ir kādas grūtības, var to visu censties apzināties, savest sevi kārtībā vai arī pieņemt apzinātu lēmumu bērnus neradīt), bet citādi ir, ja tā jau ir politika, kas ierakstīta mācību grāmatā.

Un, ja vecāki tādai pedagoģijai nepiekritīs, tad viņiem varbūt atņems bērnus?
Re: Eiropas ģimenes politika
19.06.2014 10:07
Viss tiek uzpūsts un pārstāstīts. Nevar dzimum tieksmi orientēt ja spēlējas vai nespēlējas ar lellēm vai mašīnām. Ja puisis valkā zilu vai rozā krekliņu. Vienīgais piekrītu,ka sievietēm atdot pilnīgu varu nedrīkst.Par Zviedriju nevaru runāt, jo nemīlu nodarboties ar baumām. Radi dzīvo Somijā. Tur tiešām bērna glābšanas vārdā komitejām ,kuras,kā likums pārvalda sievietes, ir dotas plašas tiesības cīņā pret vardarbību.Tur jūtama feministu patvaļa. Bet eksistē tiesas,kur visus šos lēmumus var apstrīdēt. Ja ģimene parāda stingru nostāju, viņas liekas mierā. Galvenais izstāstīt bērnam,lai tas nenodarbotos ar sūdzēšanos, kad tētis iedod pa pakausi vai parausta aiz auss.
Zināma grupa garīdznieku ir ļoti noskaņoti pret tā saucamo genderismu. Godīgi sakot pat īsti nezinu,kas tas ir.Genderisms ir pretrunā ar Bībeles postulātiem.Baznīcēniem tiek atņemta daļas vara. To viņi negrib pieļaut.Vēlreiz atkārtoju. Vairošanās instinkti ir tik spēcīgi,ka nekāds genderisms to nevar iespaidot. Testosterons (estrogēni) , dzimum feromoni dara savu. Par to uztraucas vecās psihiatrijas un psihologu skolas pārstāvji. Savi iemesli ir bībelistiem ,mietpilsoņiem un sazvērestības (šizofrēnija) pārstāvjjiem .Pēc būtības pret genderisma cīnītāji man atgādina neonacistu un inkvizīcijas "maigo" variantu.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.06.2014 10:07 by Mazdakteris1.
Re: Eiropas ģimenes politika
19.06.2014 10:26
Zviedrijā nekāda baznīcas ietekme sen vairs nav, mums Latvijā strādā kādi 3 konservatīvi noskaņoti Zviedrijas mācītāji, jo ir no turienes aizbēguši aiz šausmām par feminismu. Agrāk man škita, ka viņi ir biku par tālu sabijušies, bet nu nezinu, ko domāt.

Bet nevar saukt bērnu par ono, ja tā tas tiešām ir. Tā ir vardarbība. Mazliet pameklēju google, un tur tiešām rakstīts, ka tas ir iekļauts Zviedrijas augstskolu programmās, ir arī raksturojums, kas pilnībā atbilst kachenites aprakstam.

Vairošanās instinktu var nograut, turklāt vēl kā; personību sagraut var un var arī panākt regresu attīstībā. Ar visa veida vardarbību, piemēram. Gan vīrietim, gan sievietei.

Un, ja nu viņš negrib to rozā krekliņu? Būs jājūtas vainīgam? Bet viņš jau arī gribēs, lai viņu paslavē. Kā to panākt? Tātad ar izlikšanos, nebūšanu pašam.

Cita lieta ir ar trangendered bērniem, kam jau ir dzimumdisforija, tur citas pieejas, bet to dažu dēļ nav jāmoka citi.

Tiesu sistēma Zviedrijā sen ir feminisma varā.
Re: Eiropas ģimenes politika
19.06.2014 10:59
Uzskatu visas tās "bezdzimuma" mācības par visai bīstamām. Normāli, ja domāšana un velmes saskan ar dzimumorgānu veidu, tad viss ir vienkārši un labi notiek bez liekas piepūles. Bet ja prāts ir zagrozīts un velmes nesaskan ar dzimumorgānu funkciju tad tas ir pamats depresijai, psiholoģiskām problēmām, problēmām ģimenē un galu galā sabiedrība no tā visa ir tikai zaudētāja.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mana radiniece Rīgā ieskatījās acīs puisim, kurš izrādījās krieviski runājošs zviedrs. Tā nu viņa ir tur jau 5.5 gadus. Zviedrs mācās par skolotāju. Viņai pašai augstskolas "Attīstība" izglītība un vairāku gadu pieredze darbā ar Latvijas bērniem.
Mēs regulāri sazinamies. Tādēļ man ir daudz informācijas par Zviedriju.

Nevajag nemaz nodarboties ar baumām- pietiek googlei paprasīt, kas ir "genus teorija"?
Re: Eiropas ģimenes politika
19.06.2014 17:05
Tātad tomēr ne bez pamata esmu iesācis šo tēmu cilāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
23.06.2014 11:00
Palasīju par genderismu. Uzskatu,ka tam pievērsta pārāk sakāpināta nostādne. To izmanto,kā jau teicu,savā labā, baznīcas fanātiķi,šizofrenijas nomocīti , sazvērestības teorijas piekritēji.Ģimenes bija un būs. Audzināšanas metodes nāks un ies. Bija savā laikā baznīcas audzināšanas metodes,spartiešu audzināšanas metodes. Fašisms, Staļinisms, Mao murgi. Makarenko kolektīvisma metode. Freida teorijas.... Bija laiks,kad homoseksuālismu un citas dzimum novirzes mēģināja izārstēt psihiatri. Tomēr Dabu uzvarēt nevarēja neviena no šīm teorijām. Neredzu iemeslu satraukties un uzkurināt neesošu ugunsgrēku.Bērnu dārziņi nekad neaizvietos ģimenes ietekmi.
To jau sauc par māku pielāgoties.Galvenais ir medicīna zinātne, vispārcilvēciskās vērtības.Ja kāda no teorijām iet pret zinātni,medicīnu,progresu un humānismu, tad tieši šie postulāti ir bīstami un likvidējami.Jebkuri teksti, kas runā tam pretī ir jāaizliedz vai jārediģē.Nevar būt svēta grāmata,kas aicina nogalināt zēnu par onānismu.Nevar būt normāla ticība tā, kas aicina maziem zēniem un meitenēm mīlēt beigtu ,krustā sistu bārdainu onkuli,kā sevi pašu.Kāpēc anti genderisti to nesaprot? Likt mazam bērnam mīlēt bārdainu tēviņu-tā ir pedofīlija.Likt mazam bērman ,kurā jau sāk mosties vīrietis (8-13 gadi) mīlēt un pielūgt noasiņotu mironi,tā jau ir nekrofilijas propoganda. Lūk, uz ko mums ir jāskatās.
Bet nezin kāpēc visas domas tiek novirzītas uz vecāks Nr.1 un vecāks Nr.2. Histērija par lellēm,rozā krekliņiem. Pašiem smiekli nenāk?
Re: Eiropas ģimenes politika
25.06.2014 16:57
Ja Tev pašam būtu jālaiž savi bērni tādā "genus" skolā, kur māca, ka ir vienalga, vai cilvēks ir vīrietis, vai sieviete- uzvedība neatšķiras...?
Re: Eiropas ģimenes politika
25.06.2014 17:04
Bērniem pielūgt krustā sistu bārdainu onkuli māca jau teju 2000 gadus. Kristietība ir viens no galvenajiem pamatakmeņiem, no kā veidojusies Eiropas kultūra. Patīk Tev tagad vai nepatīk, bet kaut kas tajā filozofijā ir bijis noderīgs.
Re: Eiropas ģimenes politika
25.06.2014 22:41
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja Tev pašam būtu jālaiž savi bērni tādā
> "genus" skolā, kur māca, ka ir vienalga, vai
> cilvēks ir vīrietis, vai sieviete- uzvedība
> neatšķiras...?
__________________________________
Jā,es droši laistu savu bērnu un mazbērnus tādā bērnu dārziņā, skolā. Jo ļoti labi ,gan no zinātnes,gan no medicīnas viedokļa zinu -,bērna uzvedību attiecībā uz dzimum orientāciju tas nemainīs.
Bet kristiešu skolā nekad. Jo zinu bībeli,zinu katoļu problēmas.Esmu pārāk daudz lasījis medicīnu,cilvēces vēsturi.Pārzinu, šajā jautājumā ,ihtioloģiju, entomoloģiju ,dzīvnieku,cilvēku, un citu baru veidojošo kopienu likumsakarības.Cilvēce ir šo kopienu instinktu,refleksu ,ģenētiskā koda mantiniece.Es neesmu politiskā prostutūta,kas baidās pazaudēt mietpilsoņu balsis.Es neesmu pops,kas gūst ienākumus no murgu sludināšanas.Pārāk daudz man ir informācijas ko darīja "kristieši" inkvizīcijas pagrabos viduslaikos.Brīnos,kā cilvēce vispār izdzīvoja no šī šizofrēniskā murga diktatūras.Es neieņemu tādu stāvokli sabiedrībā, lai baidītos,ka runājot patiesību, zaudēšu cerības uz ordeni, un sabiedrisko "cieņu".Neviens īsti inteliģents cilvēks nedrīkst veicināt darbības, lai atkal būtu inkvizīcijas, Staļina, Pol Pota,Hitlera varas laiks. Pat vismazākā mērā nē! Zviedrija dara tieši to lai nepieļautu melnās vēstures atkārtošanos.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.06.2014 09:15 by Mazdakteris1.
Re: Eiropas ģimenes politika
25.06.2014 22:55
Kachenite teica: Kristietība ir viens no galvenajiem pamatakmeņiem, no kā veidojusies Eiropas kultūra. ..... tagad vai nepatīk, bet kaut kas tajā filozofijā ir bijis noderīgs.
******************************************
Ja nebūtu kristietības tumsonība,cilvēce būtu gājusi uz priekšu tik lieliem soļiem,ka mums tas pat nav apjaušams.Cilvēces attīstība tika nobremzēta uz 1500 gadiem! Tieši viduslaikos sākās mēra, holēras, dizentērijas,baku ,sifilisa un citu slimību epidēmijas un pandēmijas.Tieši pēc varvaru iebrukuma un kristietības varas sagrābšanas tika iznīcinātas gandrīz visas cilvēces uzkrātās zināšanas.Sengrieķu un senās Romas mākslas darbi tika atklāti no jauna tikai sākot no 16 g.s. veiktajos arheoloģiskajos izrakumos.Pasaules zinātne neizzuda pateicoties Ķīnai,Indijai un tām muslimu valstīm,kurām netika klāt kristietības "pamatvērtības".Palasi,kur tika izgudrots papīrs, skaitļi,optika,zīds,porcelāns, pulveris, irigācijas māksla.Ne jau kristietiskajā Eiropā.
Re: Eiropas ģimenes politika
26.06.2014 10:10
Mazdakteri, pareizi jau Tu it kā raksti bet... Tevis pieminētā medicīna ir viena no apšaubāmākajām zinātnēm un vispār ar tām zinātnēm ne viss ir tik gludi kā gribētos. Un progress kā izrādās arī ir lieta relatīva un ar diviem galiem. Kaut kā galīgi mani vairs nepriecē tagadējais progress... Bet kas attiecas uz bērnu audzināšanu tad genderisms nav pirmais ko mēģina iebīdīt "nākotens cilvēka" izaudzināšanai un es redzu, ka tas aplis ap ģimeni savelkas arvien ciešāk. Un ne jau vienā reizē tas viss notiks bet pamazām. Pamazām izstrādās rekomendācijas, pamazām izstrādās likumus un pamazām ieviesīs aizliegumus kuru neievērošana ģimenē draudēs ar soda sankcijām. Un nebūs kas tam varētu stāvēt pretīm jo visas šīs jaunās ideoloģijas ir vērstas uz to lai arvien vairāk būtu "mīksto".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 12?
Ziņa: