Eiropas ģimenes politika

Aizsāka ku! 

Eiropas ģimenes politika
07.04.2014 15:22
Varbūt kāds pārzin to lietu labāk un var paskaidrot, vai tās idejas par viendzimuma laulībām, viendzimuma ģimenēm, tēva un mātes apzīmējuma aizstāšana ar vecāku apzīmējumu, tas ir tikai kaut kādu sabiedrisko kustību bīdītas un nav nopietni iztveramas vai tas tomēr ir eiropas ideoloģijas pamatā?
Re: Eiropas ģimenes politika
07.04.2014 15:49
Tas jau viss sen ir ES parlamentā, palasi, piemēram, par Ulriku Lunačeku (Ulrike Lunacek), ir info arī latviski.

Dažādi likumprojekti ir dažādās stadijās.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 17:21
Nereti ,ja pie teikšanas nonāk eksaltēti eksemplāri,tad var sagaidīt visādus brīnumus. Piemērām feministes,kas neieredz vīriešus, kā sugu.Lielu jūkli sapratnē par cilvēciskumu ienes šizofrēniski domājošas personas, kas māk pārliecināt citus par sazvērestības teorijām.Arī reliģiskie fanātiķi nav labāki.Pat bīstamāki, jo balstās uz viduslaiku murgiem.
Cilvēce un zinātne attīstās. Rietumi ir sapratuši,ka viendzimumu attiecību cilvēki, sakarā ar cilvēces pavairošanos, ir kļuvuši vairāk. Pie tam bieži viņi ir spēcīgi talanti. Katrs cīnās par vēlētāju balsīm Piemēram, Obama ieguva diezgan daudz ,simtiem tūkstošiem balsu, apsolot vienlīdzību ar likumu atļautām dzimum attiecībām..Es kaut kā tajā lietā nesaskatu problēmu,kamēr man neviens no viņiem neuzmācās.
Hitlers un Staļins pieļāva ,kā jau visi diktatori, lielu kļūdu. Tautu nedrīkst dalīt un skaldīt. Jo vienotāka nācija, jo tā ir stiprāka.Valoda, dzimum orientācija,ādas krāsa ,ticība nedrīks kalpot par iemeslu diskriminācijai.Jābūt lielai politiskai gudrībai lai vienotu valsts cilvēkus. Protams, ir vieglāk, ja tauta runā vienā valodā, tic vienam Dievam, stiprina sevi ar vienām tradīcijām.Jābūt izcilam politiķm lai mācētu saliedēt valsts cilvēkus neskatoties uz tās dažādumu.Galvenais ir nevadīties no akmens laikmeta tumsonības postulātiem. Jebkura ticība, kas nostājas pret likumu, vispārcilvēciskām vērtībām zinātni, medicīnu un progressu ir bīstama.
Jo seklāks politiķis jo primatīvāki instinkti un norādes tautai.Par piemēru var minēt Putinu,. Viņš veikli izmanto nacionālo jautājumu, lai panāktu savu.Mērķis ir viens. Pasargāt savus sazagtos miljardus.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2014 17:27 by Mazdakteris1.
Es drīzāk dzīvošu mūžu kā vientuļnieks nekā atbalstīšu BS(lezbes un gomiki un citi frīki)!
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 17:42
Mazdakteri, es visu to saprotu, cilvēku musdienās ir kā dubļi, un nav nekāda skāde ja daļa no viņiem izstājas no vairošanos procesa. Tas ir pat labi. Un pret visādiem dīvaiņiem esmu ļoti iecietīgs. BET! Tas viss ir līdz brīdim kamēr no lielās tribīnes nesāk sludināt, ka tas kas bija dabīgs un pareizs, turpmāk jāuzskata par nepareizu un jāsāk izrādīt cieņu tam kas ir aplams.

Nu kā var bīdīt ideju par to, ka ir izskaužami apzīmējumi tētis un mamma jo tas lūk būs aizskaroši tiem bērniem kam abi ir tēti vai abas ir mammas?

Vai piemēram kā var draudēt ar sankcijām vecākiem ja tie savu pirmsskolas vecuma bērnu nav iemācijuši masturbēt?

Bet tās ir lietas par kurām nākas dzirdēt... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 17:46
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par piemēru var minēt
> Putinu,. Viņš veikli izmanto nacionālo
> jautājumu, lai panāktu savu.Mērķis ir viens.
> Pasargāt savus sazagtos miljardus.


Mazdakteri, Tev tak droši vien ir jau sirma galva. Neesi tik naivs. Sagrābušies naudu ir visi kā viens. I eiropā, i amerikā, i tepat latvijā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 18:00
Ku!, ir vēl viena lieta, ka vietējie kristiešu demagogi piemurgo klāt lietas. Tas tieši attiecas uz šo bērnu masturbēšanu. Es apmēram zinu, no kurienes tas nāk, bet ne ļoti precīzi.

Jā, lesbietes ir viena lieta, bet viņas parasti ir arī feministes, un tad tur jau vairs nav tik labi, bet viņas nav runājušas par šo bērnu masturbēšanu, to ir izdomājusi garīdzniecība, jo viņiem vispār ir bail no seksa, kur no vēl no kādām citām variācijām. Nu un tad viņi lietas pastiprina, lai biedētu cilvēkus.

Un ne visas lesbietes ir feministes un grib praidus. Es pazīstu gana daudz šo ļaužu, un man rados arī ir. Viņi tikai grib mantošanas tiesības tam, kas ir radīts un nopelnīts kopā, un to sen varēja sakārtot. Viņiem bieži ir bērni no iepriekšējām heteroseksuālām attiecībām, kas ir bijušas ļoti slikta lieta pret otru partneri. Bet viņi tos bērnus audzina, un kādam viņi ir jāaudzina.

Tāpēc esmu par to, ka šīs lietas apspriež un izrunā, lai jaunas lesbietes nenoliedz savas vajadzības un neprecas ar vīriešiem, jo tā, lūk ir norma. Tāpat otrādi. Par to ir jārunā, jo tas var izpostīt dzīvi daudziem jauniem cilvēkiem.

Un visos laikos ir bijušas mātes, kas vienas audzina dēlus, bet daudzi psihologi uzskata, ka tas ir ārprāts, jo sieviete nevar izaudzināt zēnu. Tieši tāpat daudzi no šiem speciālistiem domā, ka geju vai lesbiešu pāris izkropļos bērnu. Es neesmu par šīm lietām tik pārliecināta.

Mācītājs Juris Cālītis ir savācis bāreņus un kopā ar sievu viņus audzina. Faktiski viņus audzina kopiena, jo ir vajadzīgi vēl citi palīgi, un tas ir daudz labāk nekā bērnunams, bet te atkal daži psihologi saka, ka kopienā bērnu nevar audzināt...

Es ticu, ka ideāls ir māte un tēvs, bet dzīve ir ļoti dažāda.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 18:11
Runcene, pilnīgi pieļauju, ka kaut kas tiek piedomāts klāt. Es tajos eiropas materiālos ko lasiju, neko tādu nepamaniju bet tur ir ļoti daudz ko lasīt un mierīgi var palaist garām. Turklāt pieļauju domu, ka varētu būt dažādu valstu vietējās interpretācijas kuras tomēr varētu saturēt tādas idejas. Tāpēc es arī izveidoju šo tēmu lai pēc iespējas atrastu kādu objektīvu informāciju par šīm lietām.

Viedokļu dalīšanās par bērnu audzināšanas jautājumiem man ir labi zināmi bet Tu jau zini manu viedokli par psihologiem... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 19:31
Zini, šajā gadījumā psihologu/psihoterapeitu domas arī ļoti dalās, pat esmu pārsteigta, jo viņi parasti tik būtiskos jautājumos ir puslīdz vienoti.

Bet laikam te cilvēciskais faktors ņem virsroku, un bez mātes vai bez tēva audzis psihoterapeits nebļaus, ka tas ir bijis slikti un ka esošais vecāks visu ir izdarījis tizli.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2014 19:39 by Runcene.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 19:58
No savas ilgās dzīves zinu,ka bērni kuri ir auguši pie vecmātēm, tiešām bieži dzīvei nav derīgi.Man bija sakarsme tikai ar vienu puisi,kas uzvedās, kā vīrietis. Kaut gan audzināja vecāmāte. Izteicu viņam savu izbrīnu un saņēmu apstiprinājumu. Vecmāte bija taisnīga un ļoti stingra. Kas ir ārkārtīgi reti.
Audzināšanai ir liela nozīme. Bet nekad heteroseksuāls puisi nekļūs par geju tikai tāpēc,ka audzis geju ģimenē. Un otrādi. Pat visticīgākajā ģimenē var izaugt gejs, jo tā viņam liek daba.Gejisms un lezbiānisms nav lipīgas infekcijas slimības. To nu gan es zinu ļoti labi.
Vienu lieta man rada izbrīnu. Ticība baumām un veselam saprātam. Lasu diezgan daudz par šiem jautājumiem. Nekur neesmu sastapies ar faktu,ka cietumā bāž vecākus par to,ka tie nav iemācījuši bērnam masturbēt. Piekrītu Runcenei. Fanātiķi mācītāji un reliģiskie plānprātiņi izplata baumas. Jo daudzi jauninājumi ir pretrunā ar cilvēces tumšākajos laikos radīto gaudu grāmatu- Bībeli.Zūd vara, zūd nauda.Tas ir vienīgais iemesls šai cīņai.
Mani ,nezinu kāpēc neuztrauc mēģinājumi rast kompromisu mamma-tētis alternatīvajos nosaukumos.Tā ir tikai plika formalitāte uz papīra lapas. Ģimenē vienmēr būs mamma un tētis.Te domāts, laikam, mēģināt izslēgt no apvainojumiem bērnus kas audzināti geju un lesbiešu ģimenēs. Tas ir- skolas, slimnīcas, baznīcas,armija,karjeras laiks, nacistiskās organizācijas un slimi psihopāti,kas nereti nokļūst pie lielas varas.. Unificēts nosaukums, kas neļautu atšifrēt no kādas ģimenes tu nāci.Pirmais vacāks .Otrais vecāks būs rakstīts visos dokumentos.Ģimenē ,kā jau teicu būs vienmēr mamma un tētis.Pats esmu audzis bērnu namā. Es būtu priecīgs ja man būtu ģimene. Vienalga- hetero,geju, lezbiešu.Manī rada izbrīnu šie cilvēki, kas uztraucas par mazo skaitu mazo dvēselīšu,kas varētu tikt apsmieti un pazemoti. Tā tiešām ir liela cilvēcība un uzdrošināšanās iet pret liekuļiem,svētuļiem un nacistiem,lai tikai šo niecīgo mazumiņu glābtu no aprobežoto nievām.Nacisms, rasisms un reliģiskā tumsonība ir lielākie cilvēces ienaidnieki.Latvijai ir laiks no šīs dvingas iziet.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2014 20:09 by Mazdakteris1.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 22:10
Baznīcai zūd vara visā Rietumeiropā. Baznīcas kļūst tukšas. Cilvēki stājas laukā no savām konfesijām: tas nozīmē, ka zūd nodokļi, ko oficiāli atvelk katru gadu kaut vai Vācijā, piemēram.

Agrāk, ja tur kāds izstājās no baznīcas, to uzskatīja par jukušu. Tagad to dara masveidā, un pārtikušie cilvēki ziedo šo naudu kaut kur citur.

Apmēram nojaušu, kādi līdzekļi ir viena otra ietekmīga Latvijas mācītāja rīcībā, un tagad šitādi draudi zaudēt ienākumus. Tā ir nauda absolūti bez jebkāda darba, tikai mēles pakulstīšana par savām fobijām. Viņiem ir savi mediju pārstāvji, kas rūpējas, lai murgu propaganda strādātu un rastos iespaids, ka baznīca enerģiski darbojas, lai pasargātu tautu no kaut kāda izdomāta ļaunuma. Šodien geji, rīt izdomās citu ienaidnieku.

Es, protams, nerunāju par kādu parastu draudzes mācītāju, kas kā psihologs uzklausa draudzes locekļu nedienas, it sevišķi laukos, un kur draudzes kopā ar citiem līdzcilvēkiem gandrīz ir vienīgā struktūra, kas kaut cik cenšas taustāmi palīdzēt tiem, kas ir galīgās auzās ar mūsu veiksmes stāstu.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 22:28
Mazdakteri, interesanti Tu uzrakstiji... Kaut kam es piekrītu un kaut kam ne. Diemžēl izskatās, ka "cilvēki, kas uztraucas par mazo skaitu mazo dvēselīšu" ir ar visnotaļ savtīgām interesēm. Jo kopumā dzīve uz zemes ir diezgan skarba lieta un pārmērīga "glābšana no aprobežoto nievām" padara mīkstmiešus vēl mīkstmiesīgākus kas jau uz šo brīdi dažās valstīs notiek katastrofālos apmēros. Un armijā drīz vairs nebūs ko iesaukt, jo tur onkulīši viens otram dara pāri un tur neļaus čupačupsu sūkāt līdz 25 gadiem... Bet acīm redzot tas kādam ir ļoti pa prātam... Savukārt es uzskatu, ka mērens nacisms ir veselīgās nācijas garants. Tikai nevajag to uzreiz pielīdzināt ekstrēmam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 23:01
Ku!, bet ir starpība, vai runa par mazu bērnu, kuram nav "pareiza" ģimene jeb to divdesmitpiecgadīgo ar čupačups...

Manuprāt, jebkuram normālam vecim, piemēram, ja viņa pieaugušajai māsai ir bērns bez vīra un ja par to bērnu tāpēc dārziņā smejas, vajadzētu uz to dārziņu aiziet un drusku parunāt.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 23:14
Hmm? Tad varbūt vajadzētu sākt ar pareizo ģimeņu vairošanas programmu, nevis nepareizo ģimeņu upuru aiztāvības programmu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 23:25
Arī tiesa, bet vienmēr būs kādi nepareizie.

Un, manuprāt, ir vajadzīgs nevis nacisms, bet veselīgs patriarhāts, kur vīrietis saka to, kas viņam jāsaka, bet feministe visu laiku nespiedz pa vidu, jo nekā laba jaunai meitenei iemācīt viņa nevar.

Un šī man liekas visgrūtākā misija: vīrietim paņemt tā smalki savu varu (bet viņš vai nu baidās, vai uzreiz kaujas), bet sievietei viņu cienīt un rēķināties ar viņu.

Ja māte tēvu visu laiku ir saukusi par veco muļķi (vai uzvedusies tā, it kā viņš tāds būtu), tad ļoti lielas izredzes, ka tāpat uzvedīsies arī meita.

Un šis ir smags aspekts sievietei: viņai jānokāpj no saviem augstumiem un jāsaprot, ka viņa ir maldījusies, bet vīrietim, neraugoties uz bailēm no mātes, ko viņš jūt, uzlūkodams sievu, jāķeras pie sava darba daļas.

Tad viņš arī neapaugļos katru uz priekšu pabāzto dupsīti, bet domās nopietni, kas tagad būs un kas būs pēc tam.
Re: Eiropas ģimenes politika
08.04.2014 23:34
Labi teikts. Un tas par to veco muļķi un grūtībām man ir tepat kaimiņos. "Sišana" vecim pa galvu vairāku desmitu gadu garumā ir darijusi savu... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 00:17
Nu jā, man jau arī nav visu atbilžu, es tikai domāju.

Kaimiņienei ir divas meitas pamatskolas vecumā. Viņa runā ar vīru kā ar dumju puiku. Trakākais, ka sīkās čiepas nu jau arī... Eh, un viņš neko.

Un tad paiet gadi, viņi (vīrieši) sāk dzert, bet pārējie (arī vīrieši!) vaimanā: redz, kā viņai vienai jāvelk viss vezums.

Stulbi.

Tikai kādi vecāki kungi, kad vairs tā nebaidās vai kad iekampuši, atļaujas pateikt: pati jau nu arī laba maita.

Un beigās tajā situācijā neviens nav laimīgs.

Ja ar ģimeni viss būtu ok, neviens tādus 3 gejus pat nepamanītu un neviena baznīca nevarētu murgot.
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 01:49
Runcen, interesanti, ka Tu pati būdama sieviete esi ar tādu nostāju. Vairākums sieviešu ir pārliecinātas, ka visi veči ir maitas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 12:38
Nu gan sarakstiji... Es jau ar tāds viltīgs esmu un manipulētājs. Laikam būšu sievietis... :) Bet ir tā, ka dzīvē ļoti izjūtu prātīgu sieviešu trūkumu. Ne par tām kas dara muļķības es domāju. Ar tām man vispār nav pa ceļam. Bet es runāju par to, ka ārkārtīgi pietrūkst konstruktīvisms kaut vai savas apkārtējās vides izveidošanā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 12:39
Jopcik, ieseivot nepaspēju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 12:43
Nē, ku! ir viltīgs. ku! dabūja. ku! brauzerim otkatu iztaisija... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 13:07
Ku!, nu, redz, Tev ir savas domas par psihologiem un tamlīdzīgi, lai gan es patiesībā ar to parasti domāju psihoterapeitu... Tādu viedu un dzīvesgudru, parasti arī ne visai lētu, bet tas vēl nav zvanīts.

Man gluži vienkārši bija jādomā, ko ar sevi darīt, kas ar mani notiek. Par kaut kādu sevis un domāšanas mainīšanu es gan uzreiz nedomāju, jo tradiconāli uzskatīju, ka jāmainās pasaulei ap mani. Tas viss nāca pamazām, arī pateicoties šim forumam un, protams, psihoterapeitam.

Pieejas, kā sevi savest kārtībā, ir ļoti dažādas, un neapzinātā metodes izvēle parasti ir saistīta ar problēmas veidu: ja vien ir vēlēšanās.

Vidējā Latvijas sieviete domā, ka vīrietis ir stulbs, bez viņas pazudis. Neba vide, kurā uzaugu, bija citāda, bet ne visas sievietes ar to iebrauc pilnīgā grāvī ar veselību. Man, raugoties uz savas dzimtas sievietēm, bija jāsaprot, ka tur kaut kas ir galīgi garām. Ok, ne visās jomās, bet uzskatos par vīrieti noteikti. Viss beidzās ar līdzatkarības slimību pašai sievietei (kad viņa jūt visu to pašu, ko viņas ar alkoholismu sirgstošais un no savas mātes par dēlu uztaisītais vīrs) vai agru nāvi, jo cik ilgi gan var nest uz muguras visu ģimenes dzīvi.

Mums forumā arī ir daudz gana jaunu meiteņu un sieviešu, kam ir sūdzības par muguras sāpēm. Magnētiskā rezonanse, vertebrologs, bet es uzdrošinos apgalvot, ka tās jau ir sekas. Mana mugura un arī depresija lika zināmā mērā apstāties, slimība liek stāvēt uz vietas un domāt, bet var jau arī nedomāt un mirt. Ir ļoti daudz filozofisku versiju par muguras sāpēm, kas apmēram ved pie viena un tā paša. Šis jautājums droši vien ir kļuvis tik aktuāls tāpēc, ka medicīna spēj remdēt tikai sāpes, un pat dažreiz arī to nē.

Katrā sievietē dzīvo kaut kāds Belcebuls, ar to ir jāsastopas katru dienu, neba uzskati vien ko atrisina. Ar šo Belcebulu katru dienu arī kaut kas ir jādara. Bībelē ir runāts par miršanu grēkam ik dienu. Tas ir kaut kas līdzīgs.

Mazdakterim nepatīk Bībele, jo to ir sačakarējusi baznīca, bet citādi Bībele ir viens no mītu apkopojumiem, tā nav vēsture, un, neejot baznīcas interpretācijas ceļus, tā laiku pa laikam ir visnotaļ derīgs materiāls, tikai ir jāprot to interpretēt. Mīti, galu galā, ir zemapziņas meklējumu stāsts.

Bet visā šajā stāstā, ja to pārceļ uz mūsu ikdienu, ir arī otrs aspekts. Sieviete ne tikai grib būt māte un visu lietu nokārtotāja, bet arī vīrietim patīk šī dēla (muļķa un nejēgas) loma, un viņš var vilkt sievieti atpakaļ purvā, jo kāpēc gan sevi apgrūtināt ar darbu un citām līdzīgām lietām, kur jābaidās un daudz kas jāpārvar. Var arī dzīvot pie mātes līdz viņas mūža beigām un pēc tam pakārties.

Ja nu tomēr ir palikts dzīvajos, tad ir tā, it kā kopā būtu sanākuši divi narkomāni, kuri viens otru it kā stutē, bet nekas jau nemainās: vienam it bieži ir jāiet prom.

Mums šāda mātišķa sieviete ir parlamenta vadītāja. Tai pašā laikā izskatās, ka Angela Merkele, būdama diezgan maskulīna sieviete, ar šo Belcebulu tomēr ir iemācījusies tikt galā, tātad ir notikusi attīstība, viņa darbojas kā vīrietis, jo tādā amatā citādi nav iespējams, bet bez daudzām sievietei rakstūrīgajām manipulācijas metodēm.

Lielā mērā esmu laimīga, ka vairs nejūtu vajadzību vienmēr vīrietim vai kādam citam mesties par spilvenu, lai gan sirgu ar to. Un tas ir izaicinājums arī vīrietim: viņam varbūt nepatīk, ka es viņu komandēju, bet būtu forši, ja es visu atrisinātu. Taču mātes lomā tas nav iespējams: vai nu viss, vai nekas.

Man, paldies Dievam, nav tāds vīrietis, sekretāres uz viņu var actiņas netaisīt, tā viņas neko nedabūs :D Varbūt viņš savu reizi iekrītīs, bet noteikti būs kļuvis gudrāks, un nākamā kauču vai varēs sist pliku dupsi pret zemi, bet nekā nedabūs.

Sievietes lieto ļoti daudz neciešamu manipulācijas paņēmienu, bet es to rakstu kā sieviete tāpēc, ka viņas traucē arī man, piemēram, strādāt. Un tad tās sagaidīšanas, ka vīrietis izdarīs to un šito... viņas taču nav invalīdes, lai gan reizēm tādas var kļūt, ja citādi mērķis nav sasniedzams. Var izlēkt, piemēram, pa logu un palikt ratiņkrēslā. Pēc tam nez vai gribēsies paņirgt kopā ar vienaudzēm par to, cik VIŅŠ ir stulbs.

Sievietes, kas nav sievietes, bet joprojām meitas: vīrietim jābūt tādam, jābūt šitādam... Nu un ja viņš visu laiku cenšas būt tāds un šitāds, viņam arī drīz sāp mugura vai piemetas sirdskaite.

Psihoterapeits Viesturs Rudzītis, manuprāt, ir viens no Latvijas gudrākajiem prātiem šajos jautājumos, arī ļoti tiešs visu viltību un manipulāciju atmaskotājs (bet korekts un pieklājīgs). Viņš pa laikam rīko brīvas pieejas sarunas par mazām naudiņām, sesijas ir dārgas, grupas mazliet lētākas. Pie viņa esmu klausītājas un lasītājas lomā.

Un tā, liekot kopā visu, ko redzu savā dzimtā, pēc tam savā dzīvē, un, nebūdama ar to mierā, esmu atradusi ļaudis, kam ir kādas atbildes, risinājumu piedāvājumi un prasme izglītot. Ir labi, ja tādi atbalsta punkti ir, jo tad, kad grūst izlūzijas, palikt vienam pašam vismaz sākumā ir ļoti slābani.

Ja ticam evolūcijas teorijai (es vismaz ticu), tad iznāk, ka sieviete bija vispirms, vīrietis ir daudz jaunāks.

Ja tā nopietni palasa par bioloģisko daudzveidību, tad šo attīstību līdz pirmajai dzīvdzemdētājai nav grūti ieraudzīt.

Pirmatnējā iekārta ar vīrieti, kas šad tad atnāca, bet pēc tam atkal aizgāja medībās, raksturojas ar vecāko sievieti kā alas priekšnieci; bija t.s. mātes ģints, neviens nezināja, no kā ir dzimis bērns, viss gāja pa mātes līniju, bērni piederēja mātei, pašos pirmsākumos nebija arī zināms, ka dzimumakts ir saistāms ar bērna dzimšanu.

Izdzīvošanai svarīgāka bija visāda veida vākšana, ko veica sievietes, nevis atnestais mamuts.

Evolūcija ir turpinājusies, vīrietis ir ļoti spēcīgi attīstījies, un viņa fizioloģija un ķermenis liecina, ka viņš ir tas, kam jākļūst par "alas" priekšnieku, un sen ir zināms, ka bērns nav tikai sievietes "ražojums". Protams, ka sieviete to negrib atzīt... Tā vietā ir panikas lēkme un histērija ar elpas trūkumu, jo vīrietis viņu smacē nost. Pakāpties sānis – nu kam gan tas ir viegli. Vieglāk ir bļaut, kā mūs sit, kaut sieviete pie tā it bieži pati ir vainīga. Visa viņas būtne bļauj: "Sit, sit!" Daudzas, kam upura loma ir jo mīļa, pat ieņem speciālu "tūlīt sākšu ciest" pozu un uztaisa atbilstīgu sejas izteiksmi.

Tāpat vieglāk ir aizdzīt vīrieti, tēlot nelaimīgu vientuļo mammu un prasīt pabalstu, jo ielaist savā dzīvē vīrieti taču ir tik grūti, visādas neērtības, smirdīgas zeķes utt., bet tai pašā laikā dziļi maldi, ka sieviete var ideāli izaudzināt bērnu viena pati. Esmu tikai pateicīga, ka mans tēvs nepadevās. Ar visu stāstu, kāds man ir, es, būdama kopā tikai ar māti, būtu nozāļojies psihiatrijas pacients. Bērnam vajag abus, un, ja runa par homoseksuāliem pāriem, tad tur viens partneris parasti ir tēva lomā, bet otrs mātes. V. Rudzītis uzskata, ka māte un tēvs ir divi balsti, uz kuriem izaug psihiski stabils un enerģisks bērns. Un es, tā dzīvi vērodama un par sevi domādama, varu tikai piekrist.

Domāju, ka feminisms vienkārši ir augstprātība, turklāt ļoti, ļoti kaitīga vispirms jau sievietei, jo tas atbalsta sievietes atpakaļgaitu uz amēbas pusi. Tas ir kaitīgs arī bērnam, jo fantazē, ka vīrietis varētu vienkārši apsēklot (spermas bankas) un pēc iet projām mežā kā senlaikos, jo sieviete visu var pati (kaut nevar gan). Un par vīrieti te viss skaidrs bez teikšanas. Patiesībā dziļākajā būtībā feminisms uzskata, ka vīrietis varētu arī nebūt, un tad gan būtu forši. Tad nu jājautā, kur ir lielāks fašims un segregācija.

Klausos vīriešos feminisma atbalstītājos (diezgan daudz psihologu, filozofu, teologu) un domāju: ak, šausmas, nu tad mirstiet kaut vai šodien! Nu kā tā var???
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 13:09
Mums te mazliet nobruka secība, bet es aizmirsu uzrakstīt dažas būtiskas lietas. Bet nu ok, paši jau secību saprotam.
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 13:19
Tā, tā, tūlīt atnāks feministes un izlamās Tevi no panckām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 13:22
Es jau visu ko no viņām esmu uzzinājusi :D

Nekā jauna nebūs.
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 13:31
Jā, Runcen, šķīsti ir tikai divkājainie radijumi ar šķeltu kājstarpi. Un kaut gan vīrietim ir šķēlums mugurpusē, viņš ir cūka un nešķīsts... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Lai gan es neesmu feminists vai menists bet es nekad nepiekritīšu BS ka cilvēce ir tukša muca kas tālu skan. Un cilvēki jau toč nav cūkpērtiķu produkts ar biorobotu iezīmēm.
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2515969/Humans-evolved-female-chimpanzee-mated-pig-Extraordinary-claim-American-geneticist.html
Abi dzimumi ir līdzvērtīgi bet ar pašsaprotamām atšķirībām. Godīgā dzimumu cīņā būtu neizšķirts bet dzīve nav godīga. :/
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 17:17
Cīnītājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Abi dzimumi ir līdzvērtīgi bet ar
> pašsaprotamām atšķirībām. Godīgā dzimumu
> cīņā būtu neizšķirts bet dzīve nav godīga.
> :/


Tieši tā. Nav tāda viena labākā dzimuma un visas tās cīņas ir tukšas. Un kā reiz abi dzimumi kopā veido "vienu veselu".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Eiropas ģimenes politika
09.04.2014 19:51
Runcene teica:Domāju, ka feminisms vienkārši ir augstprātība, turklāt ļoti, ļoti kaitīga vispirms jau sievietei, jo tas atbalsta sievietes atpakaļgaitu uz amēbas pusi. Tas ir kaitīgs arī bērnam, jo fantazē, ka vīrietis varētu vienkārši apsēklot (spermas bankas) un pēc iet projām mežā kā senlaikos, jo sieviete visu var pati (kaut nevar gan). Un par vīrieti te viss skaidrs bez teikšanas. Patiesībā dziļākajā būtībā feminisms uzskata, ka vīrietis varētu arī nebūt, un tad gan būtu forši. Tad nu jājautā, kur ir lielāks fašims un segregācija.
*****************************
R uncene ir reta sieviete , kurai ir saprātīgs skatiens uz dzīvi. Nevar izdzīvot sieviete vai vīrietis viens.Katram ir nolemta sava loma un sava vieta dzīvē.
ku!; Ja tās baumas ir patiesas tad mēs visi kādreiz bijām hermafrodīti. http://www.youtube.com/watch?v=buHbNYTzQX8&t=13m44s
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 24?
Ziņa: