ģimene = raķešzinātne

Aizsāka apjukušais 

kāpēc no bērniem vienmēr sagaida to pašu ko no vecākiem? nu labi ka kāds vai abi bija piem. sportisti, grāmatveži, biznesmeņi, šoveri u.tml. bet vai tāpēc bērniem jāseko tieši tajās pašās pēdās un jāsasniedz noliktā latiņa? pat ja viņam ir citas intereses dzīvē?
Re: ģimene = raķešzinātne
06.04.2014 20:22
apjukušais Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kāpēc no bērniem vienmēr sagaida to pašu ko
> no vecākiem?


Kāpēc Tu domā, ka vienmēr? Un kas ir tie kas sagaida?

Bet jārēķinās ar to, ka vecākiem nav patīkami apzināties, ka viņu bērns ir "daunis"...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bet tas ka bērni neiet vecāku pēdās vai noliktos mērķos nenozīmē ka bērns visur ir "dauns"!
Re: ģimene = raķešzinātne
06.04.2014 22:06
Nē, nenozīmē, bet bieži vien izrādās, ka tā tomēr ir. Jo "nedauņiem" šis jautājums vispār nepaceļas. Bet nu labi, nevajag manu teikto uztvert kā likumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ģimene = raķešzinātne
07.04.2014 11:07
kas i ko... mamma apspiež?

Man nekur nelika iet nekādās pēdās. Vadāja pa pulciņiem un ja nepatika man veda prom. Kamēr atradām to kas man patīk. Programēšana un svaru zāle. Ja Tevi apspiež ...žēl man Tevi

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
testo250
Re: ģimene = raķešzinātne
07.04.2014 14:23
apjukušais, piedāvāju aatīstīt tēmas.
čurāšana podā = raķešzinātne.
karbonādes ēšana = raķešzinātne.
degunā bakstīšana = raķešzinātne. utt. esi tak radoš.
Re: ģimene = raķešzinātne
07.04.2014 19:21
testo250 par tēmu runā ;)
:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ģimene = raķešzinātne
08.04.2014 16:51
Jāiet tur uz ko "velk". Saprotoši vecāki piekāpsies. Sevišķi ja bērnam uz izvēlēto profesiju ir dotības.
http://tn.new.fishki.net/26/upload/post/201404/08/1258906/0c57a903cc37d380a1548cf20bc8c3bf.jpg

tak no PSRS laikiem ieborēts ka ja zēns nenodarbojas ar sportu viņš nav mužiks bet 3,14 .
Re: ģimene = raķešzinātne
08.04.2014 21:10
Ak redz ko Tev borē. Man neko neborēja ;) Lai gan dzimu vēl padomju laikos, lai gan jau perestroikā - 80. gads
Vispār jau... padomju laiku nu GALĪGI neizcēlās ar sportisku garu :D Tagad gan - es saku, ka katrs kas nenodarbojas ar sportu (fizkultūru) ir muļķis, jo tam ir garantēta sirds mazspēja... neatceros gan to pakāpi, kura ir šiem modernajiem cilvēkiem :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ģimene = raķešzinātne
08.04.2014 22:04
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tagad gan - es
> saku, ka katrs kas nenodarbojas ar sportu
> (fizkultūru) ir muļķis, jo tam ir garantēta
> sirds mazspēja...


Traki... Bet vai ar masturbāciju to kompensēt nevar?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tas nav vienīgais ko borē. ja es nestrādāšu tos darbus ko manā vietā izvēlas man sola "problēmas". diemžēl tie kas to sola ir draugos ar ietekmīgiem cilvēkiem un sanāk ultimāts. tiem cilvēkiem patīk būt apsēstiem ar ņirgāšanos par citiem debīlu teoriju(tradīciju) dēļ un ir imūni pret patiesību.
Re: ģimene = raķešzinātne
09.04.2014 13:19
Atrodi sev darbu, strādā to, nopelni, uzturi sevi, un kurš gan iebildīs?

Tā sūdzas tikai bērni, un tāpēc sekss Tev arī ir raķešzinātne, jo bērni ar seksu nenodarbojas.

Atmet tās muļķīgās domas, ka visi vainīgi Tavās problēmās, ņem dzīvi savās rokās, i smadzenes attīstīsies, i sekss būs.

Bet mazliet izklausās pēc vajāšanas mānijas...



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2014 13:20 by Runcene.
Re: ģimene = raķešzinātne
10.04.2014 09:40
Runcene... NEKO Tu nesaproti... pie visa ir vainīga valdība!!! :P pie tā ka nav naudas, pie tā ka nav 760 BMW nav seksa, nav ģimenes utt... pie visa!

ku!
Neticu, ka Tu ar šo sirds mazspējas faktu neesi pazīstams :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ģimene = raķešzinātne
11.04.2014 19:43
Pagaidām nekas tāds man nav diagnosticēts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ģimene = raķešzinātne
11.04.2014 21:34
Te sākas kaut kāda putra.Es gribētu zināt apjukušā vecumu un dzimumu vismaz. Tā turpināt sarunu nav iespējams. Ik pa laikam izmet kādu nesakarīgu frāzi :)
Re: ģimene = raķešzinātne
11.04.2014 22:16
Mazdakteri, viņš ir tik apjucis, ka to nezina...

Turklāt tēma, manuprāt, ir bezjēdzīga, autors arī neizskatās sevišķi ieinteresēts notikušā izprašanā + mēs šeit laikam gan nevarēsim atvērt korekcijas klasi.
nu skaidrs. bija jāpamēģina. nav patīkami ka tevi uzskata par melno avi ja nedzīvo starp baltām avīm. =/
Re: ģimene = raķešzinātne
16.04.2014 22:28
...tagad lēnak... TU nedzīvo starp baltām aitām, bet Tu ESI AITA. Bet Tu neesi arī melna AITA.. tātad... Tu esi raiba AITA? :/

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ģimene = raķešzinātne
16.04.2014 22:42
"Auniņa Šona piedzīvojumi" – ļoti izglītojoša filma šādiem gadījumiem.

Tas, man šķiet, bija raibs.
Re: ģimene = raķešzinātne
16.04.2014 22:44
Jā...jautrs muļķiks 8-) Šona krāsu neatceros :D
Bet reizēm... te tā palasot...mani māc šaubas, ka tie daži autori, paši līdz galam saprot, ko ir uzrakstījuši...
Re: ģimene = raķešzinātne
17.04.2014 10:56
Mīļie, kāpēc tik bargi? Palasiet vēlreiz uzrakstīto. Saskaitiet cik kļūdas teikumu veidošanā. Cilvēciņš ir maziņš vai pagaidām infantils. Es jau nerakstu labāk. Tāpēc datorā ir ielikts kļūdu labotājs.Attīstība nāk ar laiku. Būsim pacietīgi. Varbūt cilvēkam patiešām ,tā sociālā problēma ir sāpīga un ļoti sarežģīta.
Priecīgas Lieldienas.
Re: ģimene = raķešzinātne
17.04.2014 11:00
Tu raksti DAUDZ labāk.
Lai arī ko uzraksti - viss ir saprotams un normāli izlasāms.
NAV 5x jāpārlasa lai salīmētu kopā - kas tur rakstīts... bet lai saprastu, kas ar to domāts...te vispār nav reali :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: ģimene = raķešzinātne
17.04.2014 17:59
Paldies ,Mateus. No Jums brīžiem nāk tāda labvēlības aura,ka man iestājas eiforija ,erektīls stāvoklis,endorfinizācija un ceļgalu patīkams tremors. Palielinās taktilās sajūtas visos locekļos. Mati saceļas ekstātiskā virmojumā.Ādu pārklāj zosāda.
Sasvīst paduses un starpenes rajonā.Es ieslīgstu ēteriskā virmojumā un orgasma okeānā.
Lai jums svētība!
Re: ģimene = raķešzinātne
17.04.2014 20:02
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies ,Mateus. No Jums brīžiem nāk tāda
> labvēlības aura,ka man iestājas eiforija
> ,erektīls stāvoklis,endorfinizācija un ceļgalu
> patīkams tremors. Palielinās taktilās sajūtas
> visos locekļos. Mati saceļas ekstātiskā
> virmojumā.Ādu pārklāj zosāda.
> Sasvīst paduses un starpenes rajonā.Es
> ieslīgstu ēteriskā virmojumā un orgasma
> okeānā.
> Lai jums svētība!


Nu izklausas ka kautkas tiek smeekjeets :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 19?
Ziņa: