Izturība gultā

Aizsāka debussy 

Izturība gultā
25.03.2014 13:32
.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2014 22:52 by debussy.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 13:59
Interesanti, kāds tam visam sakars ar izturību?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Izturība gultā
25.03.2014 14:01
.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2014 22:53 by debussy.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 14:06
Pirmajā reizē arī būs vilšanās, tam tiksi pāri :) Bet ja vecene būs saprotošu, tad viņi tev nepārmetīs.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 15:48
debussy

Tev tēvs bija?
Re: Izturība gultā
25.03.2014 21:47
Man nebija Tēvs. tb nomira kad man bija 5 vai 6 gadi. Knapi atceros. Bet tas viss šķiet baigais bs par beztēvu ģimenēm. Vienīgais ko man gribētos tas ir zināt kāda ir sajūta, ka ir Tēvs, bet visā visumā... hz... man piem šādu domu kā viņam nebija. Līdz 5. klasei mani sita un pazemoja, pēc tam paši pa bieti atrāvās :P sāku trenēties un tā. Pēc tam atkal nomierinājos... un saku dzīvot šķiet normālu dzīvi. Un nezinu vai ja būtu tēvs kas uztur - es arī būtu 15 gados sācis šancēt...domāju nē. Kr4... kapēc Runcene Tu prasi par tēvu? :D

Un vsp... ar roku Tu sevi drīzāk ātri piebeigsi nekā ar bābieti :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Izturība gultā
25.03.2014 22:03
Tieši tā. Arī es bez tēva esmu uzaudzis, tāpēc cīnījos, rukāju pats. Labāk tā nekā palikt par izlutinātu kviepli, kādi te Rīgā klīst.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 22:04
Mateus, Tev bija cita loma; ja pareizi atceros, Tev ir arī māsa un tātad tēvs vnk nomira... Tev bija apgādnieka (varoņa) loma, ko Tu uzņēmies.

Ja ir situācija, kad tēva nav bijis, var (ne vienmēr, bet var) notikt tā, ka dēls tiek pakļauts un kļūst par mātes pseidopartneri, jo viņa ir par švaku, lai dzīvotu ar reālu vīrieti. Un dēls ir pagļēvs.

Var būt arī situācija, kad tēvs ir pilnībā zem tupeles un dēls ir pseidopartneris...

Tad tur parasti ir mērena d.... puišiem vēlāk ar seksu.

Bet vispār Tu bišku aizskrēji notikumiem pa priekšu, jo tēmas autors nav atbildējis.

Nekas 100% neko negarantē, bet tikai situāciju un apstākļu kopums.

19, 20 gadi un mūsdienās nevainīgs: es vēl varētu prasīt, vai nav Jehovas liecinieks, mormonis vai tml.

Tas nav mans izdomājums: psihoterapeiti vīrieši, kam ir vairāk arhetipiska (vai filozofiskāka nekā vidēji) pieeja lietām, šādos gadījumos mēdz teikt: atnāc ar māti, un man viss būs skaidrs.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 22:19
jā man ir māsa, bik jaunāka...4 gadi bet nez... nejutos kā apgādnis... patiesībā nemaz neatceros ā jutos, bet nabadzība, kad krējums ir tike svētdienās, bet gaļa uz lieliem svētkiem, bet netīšām pazaudēt 2Ls ir traģēdija uz nedēļju... tā man bija līdz rīklei :D

ē...es vecumu nepamaniju... man jau šķiet ka mūsdienās no 14 visi vālē :D a te..toč... meitenes tai vecumā jau sakarīgi dzemdzē 8-) ...no vecākiem onkuļiem gan :D

Patiesībā - to nu garantēju - maša kulakova nav kritērijs pēc kura vērtēt kā ir seks...bet ja Tu pirmā reizē kaut pus minūti izurēsi - būsi kings ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 25.03.2014 22:21 by Mateus.
Re: Izturība gultā
25.03.2014 22:28
"jā man ir māsa, bik jaunāka...4 gadi bet nez... nejutos kā apgādnis... patiesībā nemaz neatceros ā jutos, bet nabadzība, kad krējums ir tike svētdienās, bet gaļa uz lieliem svētkiem, bet netīšām pazaudēt 2Ls ir traģēdija uz nedēļju... tā man bija līdz rīklei :D"

Nu, lūk, bet mums tepat ir piemēri, kad vēl teju 30 gados domā, ka kādam jāapgādā, vismaz valstij noteikti; situācijas var būt visādas, bet ir svarīgi, kā esošais vecāks (Tavā gadījumā māte) lietu virza, Tu vari to nejust, bērnam tas ir neapzināti, bet nu reāli pasaulē ir miljardieri, kas ir nākuši no lielas nabadzības, jo māte motivēja kulties uz priekšu un nepadoties.

Tādi paši stāsti ir arī par ļoti slimiem cilvēkiem.

Bet nu šitas ir blakustēma :D
Re: Izturība gultā
25.03.2014 22:31
...tiešām tēma aizgāja offtopic, bet zini...man tā tēma kad lohatroni pieprasa, lai valsts uztur viņu bērnus, vai pat pašus...man tas nenormāli derdzās... es nesaprotu un negribu saprast to sabiedrības daļu. Labā neizteikšos par ko viņus uzskatu...

a kur autors? Ar Mašu Kulakovu? :)
Re: Izturība gultā
26.03.2014 12:07
.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2014 22:53 by debussy.
Re: Izturība gultā
26.03.2014 12:46
Es Tavā vieta hormonus pārbaudītu
Re: Izturība gultā
26.03.2014 12:48
Pirmā reize ir skolas sākums, vismaz tā es to sauktu, un bažas pirms tam ir visiem. Nu vismaz, cik esmu dzirdējusi sarunās, kad ir mazliet iedzerts, tad neizskan nekas jauns :)

Mani interesē viena lieta, un tā nav par normām vai ne-normām: kā tas bija, kad visi puiši kaut ko sprieda, bet Tev nebija nekā sakāma? Kā Tu juties?
Re: Izturība gultā
27.03.2014 00:39
.



Edited 2 time(s). Last edit at 21.07.2014 22:53 by debussy.
Re: Izturība gultā
27.03.2014 11:33
Da tieši ta arī jāsaprot... normāli, testosterons savu kritumu sāk ~25 gadu vecumā... pie šāda razklada, Tu pec 25 gadi mūkos aiziesi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Izturība gultā
29.03.2014 10:02
Cilvēku seksuālais spēks,vajadzība pēc seksa ir dažāda. Atcerēsimies,ka 1% no cilvēces ir aseksuāļi.Ātrā ejakulācija masturbējot var notikt,ja ir liels seksuālais kairinājums. Iemesli dažādi. Masturbējam pārāk reti. Seksuālais kairinājums ir pārāk liels.To vajadzētu apspriest ar seksologu.Viņš noskaidros no kā tu uzbudinies. No spogulī redzētā. No kailu meiteņu foto. No domām par seksuālo kontaktu. Drīzāk es teiktu,ka esi seksuāli pāruzbudināts jaunietis.
Man vajadzētu , tomēr zināt, tavu augumu/svaru. Kā tev ir ar ķermeņa apmatojumu? Kādā krāsā mati? Acu krāsa man arī daudz ko pateiktu.
Vai ir erotiskie sapņi? Vai ir bijusi sēklas noplūde naktīs (polūcijas) ? Vai uz sejas ir pinnes? Vai tu uzskati,ka masturbācija ir noziegums un grēks? Kas tev to stāstīja?
Lai miers un saprāts.
Re: Izturība gultā
31.03.2014 15:06
.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.07.2014 22:54 by debussy.
Re: Izturība gultā
31.03.2014 17:26
Nezinu kur to tādu vājprātu lasīji... man ja nav seksa... kāda tur labāka pašsajūta :D drīzāk pa tauri no manis ātrāk var dabūt :D
Jo vairāk spermosi, jo vairāk olas strādās, jo vairāk testosterons būs... bet tas viss protams nav tā viennozīmīgi.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Izturība gultā
31.03.2014 20:10
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nezinu kur to tādu vājprātu lasīji... man ja
> nav seksa... kāda tur labāka pašsajūta :D
> drīzāk pa tauri no manis ātrāk var dabūt :D
> Jo vairāk spermosi, jo vairāk olas strādās, jo
> vairāk testosterons būs... bet tas viss protams
> nav tā viennozīmīgi.
____________________________________________________________
Masturbācija noņem spriedzi un seksuālo uzbudinājumu. Pie liela uzbudinājuma,protams, ejakulācija (spermas izsviešana) notiek ātri. Aizturēt prostatas šķidrumu nevajag. Psihozes,prostatas iekaisums. Ja nav dzimumkontakta, tad masturbācija palīdz noņemt seksuālo uzbudinājumu. Neļauj prostatā veidoties iekaisumam.Nedrīkst krist otrā galējībā un masturbēt vienā laidā.Domāju,ka ar tevi vis būs kārtībā.Vecums,augums.svars acis-viss velk uz ideālu puisi.Brīnos,ka neesi atradis sen jau meiteni:):):)



Edited 1 time(s). Last edit at 31.03.2014 20:13 by Mazdakteris1.
Cīnītājs
Re: Izturība gultā
20.05.2014 16:50
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Masturbācija noņem spriedzi un seksuālo
> uzbudinājumu. Pie liela uzbudinājuma,protams,
> ejakulācija (spermas izsviešana) notiek ātri.
> Aizturēt prostatas šķidrumu nevajag.
> Psihozes,prostatas iekaisums. Ja nav
> dzimumkontakta, tad masturbācija palīdz noņemt
> seksuālo uzbudinājumu. Neļauj prostatā
> veidoties iekaisumam.Nedrīkst krist otrā
> galējībā un masturbēt vienā laidā.Domāju,ka
> ar tevi vis būs kārtībā.Vecums,augums.svars
> acis-viss velk uz ideālu puisi.Brīnos,ka neesi
> atradis sen jau meiteni:):):)
-------------------------------------------------------
Tad jau tiem ārzemju zinātniekiem nebija taisnība. Viņi centās iestāstīt atkal to kā nav - šajā gadījumā - ka masturbācija ir tikai negatīva.
Re: Izturība gultā
20.05.2014 18:51
To varbūt Tavs priesteris centās iestāstīt, bet pats no sevis galīgi nekautrējās... :D
Cīnītājs
Re: Izturība gultā
21.05.2014 12:49
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> To varbūt Tavs priesteris centās iestāstīt,
> bet pats no sevis galīgi nekautrējās... :D
-------------------------------------------------------
Nē, pastulbi kaķi.
Re: Izturība gultā
21.05.2014 18:38
Cīnītājs Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Tad jau tiem ārzemju zinātniekiem nebija
> taisnība. Viņi centās iestāstīt atkal to kā
> nav - šajā gadījumā - ka masturbācija ir
> tikai negatīva.

Pirms apsaukājies, citē vienu "ārzemju zinātnieku"... otvečai za bazar.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: