profesija

Aizsāka profesija 

profesija
profesija
26.01.2014 21:55
sveiki! kā jūs domājat,vai var kļūt par labu ārstu,ja nevar neko ātri izdomāt un pieklibo ar loģisko domāšanu,kā piemeram,matemātika? pladies jums :)
Re: profesija
26.01.2014 22:24
nē.
Tāds idiots man vienreiz piespēlēja hepatītu un otreiz vēzi.

Cilvēki bez loģiskās domāšanas, var tikai strādāt zem kāda vadības un darīt to ko liek.

Skarbi? Jā!
Patiesi? Jā!

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: profesija
26.01.2014 22:28
Zinu sievieti, kura vispirms izmācījās par medicīnas māsu. Tas nebija pārāk sarežģīti, bet viņa gribēja kļūt par farmaceiti, taču ar ķīmiju bija tik bēdīgi, ka bēdīgāk vairs nevarēja būt...

Tad sekoja privātstundas, privātstundas, lai iekļūtu augstskolā + neskaitāmas konsultācijas arī studiju laikā.

Dzīvē izvērtās tā, ka viņa (tāpat kā daudzi Latvijas iedzīvotāji) emigrēja. Tagad viņa ir ļoti lielas aptiekas vadītāja ASV; nokārtoja tur visus vajadzīgos eksāmenus, kas bija ļoti grūti.

Tāda ir mana atbilde.
profesija
Re: profesija
26.01.2014 23:21
Iesakiet kādu profesiju lūdzu :)
Re: profesija
27.01.2014 00:35
Ieteiktu beigt augiem cēlieniem spamot dr.lv (tam loģiskās domāšanas pietiek), nolīgt privātskolotāju matemātikā un apmeklēt karjeras nodarbības skolēniem.
Re: profesija
27.01.2014 10:44
Iesaku - metinātājs

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: profesija
27.01.2014 12:25
Lai saruna notiktu ir jāzin dzimums, vecums,augums/svars/ Nosliecies? Kādas mācību grupas padodas labāk?
Re: profesija
27.01.2014 12:25
Mateus, labi metinātāji ir grūti atrodami un ļoti pieprasīti, it sevišķi rūpniecībā, un viņiem ir vajadzīgas labas prasmes un zināšanas, turklāt viņi ļoti labi nopelna...

Darba devēji labus šī amata meistarus ļoti vērtē, bet viņu Latvijā nav daudz.

Nevajag noniecināt kvalificētu strādnieku profesijas :)
Re: profesija
27.01.2014 13:49
Es to biju nopietni domājis :D
jo man čoms visu laiku meklē metinātājus. Tur zapara ar viņiem. viens ir pastāvīgs un labs... citi cirkulē.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 16?
Ziņa: