Dators uzkārās. Kā var līdzēt?

Aizsāka kachenite 

Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
12.11.2013 19:34
Kompis neslēdzas iekšā- nospiežu ieslēgšanas pogu, tā sekundi mirgo kopā ar vienu ikoniņu uz paneļa un vairāk nekas nenotiek.
Pirms tam man bija ieslēgts nets- pārlūkprogramma Opera. Atvērtas vairākas lapas, tostarp Latvijas Radio raidījuma arhīva ierakstu klausījos. Ieraksta vidū nospiedu pauzi un aizgāju pasnaust. Pamodos- še tev pārsteigums! Dators ir Acer Aspire One, 2009.g. Pirms tam vairākas reizes bijis tā,ka dators procesa vidū uzkaras un neklausa pavēlēm, īpaši, ja atvērts ir draugiem.lv. Vienīgais līdzeklis- Contr+ Alt+ Del, pēc tam var atkal strādāt.
Darba nav, nezinu, kā šobrīd visus rēķinus apmaksāšu, kur vēl kompi remontēt... Kompis bija darba meklēšanas līdzeklis... Telefonā var tikai pastu pārbaudīt un dr.lv ieskatīties.
Ko var mēģināt darīt?



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2013 19:36 by kachenite.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 08:59
Pagaidu risinājums varētu būt ar kompi strādāt bibliotēkā. Visās bibliotēkās ir labs datoru nodrošinājums un pakalpojums bez maksas.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 11:01
Paldies, Alster! Tā kā man vēl ir LU studenta parole, viss LU publisko datoru tīkls ir man pieejams.
Izejot no mājas, agri vai vēlu gribas paēst un visos ielas stūros piedāvā nopirkt kko ēdamu. Tad var palikt vai nu bez bez naudas, vai bez nerviem no tā,ka neko nevar atļauties-nemaz tik lēti tas bibliotēkas nets nesanāk.

Atklāju- nospiežot kompim ieslēgšanas pogu, dators sāk dūkt, kā parasti. Pēc sekundes kaut kas iekšā notirkšķ un viss pazūd. Izskatās pēc tehniskas problēmas. Kur tādas lietas var labi saremontēt?
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 12:58
Vispār es nodarbojos ar datoru remontu bet tas ir diezgan tālu... Taču runājot par konkrēto datoru un problēmu, ir liela iespēja, ka salabot to nevarēs (neatmaksāsies)...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 14:11
Uiij, ku!
Tajā kompī ir bildes priekš diplomdarba, ap 2000 personīgo attēlu un vēl šis tas. Pats bakalaura darbs ir nodublēts, bet ne visas detaļas :((
Kāpēc domā, ka nevar salabot?
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 14:16
Datus parasti var atgūt un tie zudumā neiet bet ja datoram ir pamatplates defekts tad remonts kļūst nerentabls.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
13.11.2013 14:24
Aizmirsu piebilst, ka Acer ir izteikts lētā gala ražotājs kas ar kvalitāti un ilgmūžību neizceļas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
14.11.2013 10:06
Man bija līdzīga problēma. Bet es paspēju visu atmiņu ierakstīt ārējā datu nesējā. Man nomainīja daudzas detaļas. Samaksāju Ls100 Ls. Visa operatīvā atmiņa ( kas uz ekrāna) bija saglabāta.
pēc apraksta par tirkšķi izklausās, ka ir beigts cietais disks jeb ierīce, kas glabā visus tavus datus uz tā datora. arī visi aprakstītie simptomi to saka. ja tas tā ir, tad remonts ir vienkāršs - jāiegādājas jauna detaļa un jānomaina. atkarībā no bojājumu līmeņa varbūt visu vai daļu no tavas informācijas (bildēm, darba) var saglābt, taču, ja tas ir mehānisks cietā diska bojājums, tad visi tavi dati var būt jau pazuduši. katrā ziņā atkārtota datora slēgšana iekšā un "tirkšķa" klausīšanās var palielināt bojājumu apjomu.
ja informācija ir svarīga, tad steidzami būtu jāparāda kādam, kas kautko saprot no datoriem.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
15.11.2013 15:32
Yeah; paldies par "diagnozi"! "Parādīt"jau kādam var, bet parasti tie, kas "skatās" datorus, grib, lai viņiem ko maksā par skatīšanos. A man šobrīd naff, ko maksāt!
Man ir daži draugi, kas par Paldies vai šokolādi "paskatās" programmatūru, bet tehniski datorus pārzinošu draugu man nav.

Runcenei:
Tavu privāto ziņu saņēmu.
Divas reizes rakstīju garu garu Privāto ziņu no telefona, trešo reizi- no bibliotēkas datora. Bet, kā skatos, tad pa 3 reizēm nekas nav nosūtījies!
Nu, man apnika, pa tukšo rakstīt, ja tāpat neviena vēstule nenosūtās!
Tavu piedāvājumu novērtēju. Paldies! Ja nekas neuzlabosies, tad decembrī varēsi?

kachenite@inbox.lv

Vispār- tiek izskatīti darba piedāvājumi- gan īslaicīgi, gan pastāvīgi darbi. Vēlamās darbības jomas: klientu apkalpošana (ne- veikalā), tiešā pārdošana, tūrisms, darbs zvanu centrā, darbs ar dokumentiem un cilvēkiem, u.c. Patīk radoša pieeja lietām, nav bail patstāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību problēmu risināšanā.
Krievu valoda- brīvi (padomju laikā gāju krievu bērnu dārzā!), angļu valoda arī ir lietojama. Šofera tiesības B kat. Augstākā izglītība pedagoģijā- šobrīd esmu iesākusi rakstīt bakalaura darbu.



Edited 4 time(s). Last edit at 15.11.2013 16:20 by kachenite.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
15.11.2013 18:50
Es Tavu pēdējo ziņu saņēmu, to trešo laikam, tātad no bibliotēkas datora. Tavs telefons laikam īsti nerāda.

Šovakar esmu bezsakara steigā, rīt no rīta arī būs mazliet juceklis, pēc tam Tev piezvanīšu, gaidi manu zvanu.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
15.11.2013 20:16
Rīt es nebūšu Latvijā :)
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
16.11.2013 11:56
Ok, tātad PM Tev no telefona nestrādā, bet šeit postēt vari. Nu tad, lūdzu, ieliec postu, kad esi sazvanāma :)
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
18.11.2013 14:11
Esmu atpakaļ LV.
Ņem vērā, ka man ir sassoddīta vēlme pamest šo forumu, kurš ir ģeniāls laika zaglis, vai, vismaz pārcelties uz citu lapu. Šeit pārāk daudz slimo. :) Apnicis domāt tikai par slimībām.
Re: Dators uzkārās. Kā var līdzēt?
18.11.2013 14:31
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 19?
Ziņa: