ko ieteiksiet

Aizsāka kailā madam 

Re: ko ieteiksiet
02.09.2013 12:40
man tēvs bija alkoholiķis, es nepalīdzu nekad alkoholiķiem ar latiņu, nekad.
Re: ko ieteiksiet
02.09.2013 14:13
Jā, mans tētis arī iedzēra. Un man ļoti patīk iedzert. Tas pirmais brīdis, kad skaidrais prāts pazūd un viss kļūst labi - tas ir nenormāli kaifīgi. Bet -toties man nekad nav bijušas attiecības ar atkarīgājiem. Tikko kaut ko tādu jūtu, tā plinte krūmos un es pazūdu.
Un vēl es iereibusi kļūstu ļoti sentimentāla, nevis kā cita - agresīva.
Man gan pašai jāuzmanās,jo kļūt par alkoholiķi ir ļoti viegli. Mans onkulis kļuva tā,ka viņš visu,ko mācēja salabot - sākot ar zeltlietām un beidzot ar visām mašīnu lietām. Un cilvēki viņam maksāja ar šņabi, viņiem bija interesanti kopā ar viņu iedzert un tā sākās - no reizes uz reizi, kamēr pirmā sieva viņu pameta, bet otrā samierinājās,ka tā.
Nu labi, tagad jau es kavēju laiku tik tā spriesdamās.
Re: ko ieteiksiet
02.09.2013 14:25
Met mieru! Katram cilvēkam ir savādāka dzīves situācija. Tava māsīca nav Jāņonkulis.
Re: ko ieteiksiet
03.09.2013 07:47
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------
,
> - Jāņonkulis
> pēc neilga laika nomira un tad dzirdēju
> visas tās radu runas kāds vinš labs cilvēks
> bijis, un kā katrs viņam kā līdzējis to
> pēdējo laiku izdzīvot. Un es šausmīgi
> pārdzīvoju , kad apjautu savu trulo stulbumu.

nu tevis aizstaaveeshanai jaasaka ka gribeeji tikai labaako. un kas zin, ja dotu vairaak shnabja, varbuut veel aatraak buutu nomiris ar saapiigaaku chuulu vai ko tur.



> bet ja viņa atgriezās pie tā vīrieša, tad kāda jēga man tagad viņai zvanīt un to piedāvāt? Es zvanīšu tad,ja man būs konkrēts priekšlikums. >Tā mana egoistiskā doma ir,lai man nebūtu jāraud bērēs un sev jāpārmet.

ja iedosi extra 5Ls shnabim, viiram vareetu aiziet shirmis ciet aatraak, piebeigs maasiicu aatraak. ko tad domaasi beerees?
Re: ko ieteiksiet
03.09.2013 08:39
kailum, ir sievietes, kas grib, lai viņas sit, grib, lai izvaro. protams, tā ir problēma, zināmā mērā pat slimība.

kaut kas Jūsu abu agrīnajā dzīvē tomēr nav bijis vienāds, ja viņai ir tā, bet Tev ir paveicies ar garāko salmiņu.

protams, tur var palīdzēt dzīvesgudrs cilvēks vai speciālists, bet pašam ir jāgrib. Tu nevari piespiest, un Tu nekādā mērā neesi vainīga.

ņem kādu vienkāršu piemēru: Tu vari iedomāties cilvēku, kas ir spējis mainīt kādu citu? piemēram, lai tas cits tik daudz nekrekšķina vai nešņaukājas pie galda? nezin vai... tas nav tieši tas pats, bet zināma līdzība ir.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: