Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?

Aizsāka Framed 

Īsi sakot ir situācija kurā cilvēku mēģina pa kluso pataisīt par nodevēju vai tamlīdzīgi bet cilvēks neko sliktu nav darījis vnk nav laikus zinājis ka kļūs par sazvērestības iegāzšanas upuri un attiecīgi nav veicis pierādījumu vākšanu un izvairījies no problēmām pašā saknē. Psiholoģiju arī nav studējis un nezin kā uzvesties lai vēl vairāk nebarotu aizdomas ka kautko ne tā paveicis. Nav zināms kas mēģina iegāzt - slepena/s pielūdzēja/s, cilvēks ar sakariem mentos, kas cits bet nu kādam ir interese čakarēt dzīvi un izspiegot lai varētu viltot vainu. Ko šādā situācijā darīt? Nelikties ne zinis? Bet tad vēlvairāk problēmu būs..
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
02.08.2013 21:41
Nu... vsp nezinu ar ko ārstē paranoju :P
Ja es uztrauktos par katru idiotu, kurš par mani runā ne to kas man patiktu... es laikam sen būtu pakāries :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
03.08.2013 09:00
Ja padzer Halaperidolu un "ienaidnieks" vairs nerok, tad paranoja.
Mateus: Tā nav paranoja. Kāds ir uzēdies uz manis un grib iegāzt. Perina visādas sazvērestības ar mani galvenajā lomā bet redz ka tomēr taisnība uzvar un agrāk vai vēlāk uzzināšu kuram kautkas nepatīk un tad nenoveiksies..
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
03.08.2013 21:11
Tb tu tagad internetā "anonīmi" draudi? :D
paranoja...paranoja... jo ja nav ko uzrakt...tad ta ir paranoja :P ja IR ko uzrakt..tad tās ir bailes no soda neizbēgamības :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Mateus: Tā nav paranoja. Tā ir sazvērestība. Tad kad tevi kāds mēģinās pa kluso iegāzt un tu par to neko laicīgi nezināsi un nevarēsi pierādīt ka neko tadu nedarīji veselam baram kas tevi ielenkusi psiholoģiski jo noticējusi šīm klačbaumām tad redzēsim kā tev patiks ka to sauc par paranoju..un es nedraudu bet brīdinu to vai tos kas cerēja mani uztaisīt par grēkāzi un pie reizes uzmanīgi vēroju kurš šo ziņu izlasīs un atbilstoši izmainīs savu uzvedību jeb reaģēs zinot ka ir pamanīts..respektīvi atklās sevi. Tas ir tik pretīgi ka tu dzīvo normālu dzīvi bet tev cenšas to izjaukt - bet nekas nesanāks - antisazvērestības arī eksistē! Es zinu ka tā/tās personas mani vēro tāpēc ļausim šo visu turpināt tikai šoreiz pēc citiem noteikumiem..
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
03.08.2013 23:35
Ja man būtu apkārt tads idiotu bars, kurš tic - viena tante teica... es grāvjus raktu :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
pirmkārt, atceries uz visu dzīvi šo patiesību: cilvēki ir pārāk aizņemti ar sevi, lai veidotu ilgstošas sazvērestības. ja nereaģē, tad sazvērniekiem apnīk velti pūlēties un izniekot SAVU laiku.
otrkārt, sazvērestību cēlonis ir politiski iemesli vai nauda. ja nav ne viena, ne otra, atslābsti. Vēl iespējamie iemesli spēcīgas jūtas- mīlestība, naids, skaudība, BET tā tad parasti nav sazvērestība, bet viena , divu vai trīs indivīdu rosīšanās, jo grupai vienlaicīgi nevar piemist līdzīgas spēcīgas jūtas ilgstošā periodā :)
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
04.08.2013 13:24
Šis ir mūsu bijušais draugs Agent: http://www.dr.lv/phorum/read.php?5,419831

Viesojās arī psihiatrijas tēmās: http://www.dr.lv/phorum/read.php?9,421753

Solidarizējos ar kolēģi, ka haloperidoliņš.... :)
ir sliktāk nekā izskatījās.
varenais rīks IP adreses noteikšana pielika diskusijai punktu.


žēl :)
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
04.08.2013 14:09
Es parasti ļoti uz IP nekoncentrējos, ja vien nav kāds profesionāls kašķa polis, bet šoreiz gribējās aiztaupīt labi domājošu forumiešu laiku...


Tēmas autoram

Tev visā nopietnībā ļoti derētu aiziet pie daktera, ko sauc par psihiatru, un šo visu izstāstīt. Iedos atbilstīgās zāles, un visi ļaundari pazudīs.
Nav tiesa. Šī ir koplietošanas IP ar daudziem lietotājiem gluži kā kojās vai bibliotēkās.
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
04.08.2013 19:51
nez no kurām kojām visi vienādi raksta? ;)
Lai nu kā bet laikam ir versija kas pie vainas. Viena izlutināta skuķene nepieņem atteikumu un nosūdzējusi senčiem un šie tad tagad čakarē prātu lai gan nekādu attiecību nav bijis un pat doma nav bijusi precēties un tagad forsē precības..daži cilvēki vnk neprot godīgi spēlēt dzīvi..bet nekas nesanāks!=]]
Re: Kā pierādīt nepatiesi apmelotu sazvērestību?
10.08.2013 22:28
Forša fantāzija.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Fantāzija? Nu bet padomājiet tak ar galvu!
1.Kā var cilvēks pateikt citiem kautko ko pats nezin? Kā var cilvēks vispār kādam patiekt ja nav kontaktu vai viedu kā nodot?
2.Ja cilvēks būtu pievienojies kādai grupai ķipa nododot citu tad vai tad beigās nebūtu ticis prom vai kā citādi nodrošinājies?
Respektīvi pasaulē nekas nav mainījies - šauj papriekšu un tikai pēc tam uzdod jautājumus un veic izmeklēšanu..sazvērestībniekiem vnk patīk taisīt grēkāžus no nejaušiem vai speciāli izvēlētiem cilvēciņiem kuriem poņas nekādas tāpēc vieglāk manipulēt.
Ja sazvērestīnieki šo lasa - jums nekas nesanāks jo taisnība ir manā pusē! Varēsiet laizīt ledu..
Smieklīgi ir arī tas ka neskatoties uz to ka ļauj sevi ikdienā pazemot, pētīt, sūkt asinis rituāliem utt. sazvērestībniekiem joprojām nedalec ka cilvēkam ar to notikumu kur perina nāvi nebija nekāda sakara un ja bija tad kāds cits viņu iegāza!!! Pēdējo reizi kad skatījos tad nevar cilvēku sodīt tajā kur nebija iesaistījies apzināti!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: