Garlaicīgi cilvēki

Aizsāka Zobenzivs 

Zobenzivs
Garlaicīgi cilvēki
17.07.2013 11:53
Kāpēc lielākā daļa cilvēku ir tik garlaicīgi...? Viņi sēž mājās brīvajā laikā un neko nedara? :( Atnāk draugs ciemos, pasēžam pie datora vai televizora, bet laukā izdzīt viņu grūti kaut ko padarīt... un tā ir ar daudziem... :(
Tikmēr skatos, ka citi cilvēki tik izklaidējas draugu bariņos, visur apkārt staigā, bet, nez kāpēc, pie šādiem cilvēkiem netieku...? Nesaprotu, vai problēma ir manī vai arī citos, vai arī es šeit kaut ko citu nesaprotu... :o
bmw
Re: Garlaicīgi cilvēki
17.07.2013 20:17
Pārsvarā viss atkarīgs no Tevis,no taviem psihologiskajiem uzstādījumiem.
Zobenzivs
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 00:08
Kādā ziņā? Varētu konkrētāk?
exef
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 10:35
Un vēl viss atkarīgs no vitamīniem, bmw aizmirsa piebilst. :)
Zobenzivs
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 18:20
Kas par vitamīniem?
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 18:52
ai, nu Tu jauniņā laikam, nezini katra "specialitāti" forumā...

a kāda nozīme domāt par to, ko dara daudzi...

Tev droši vien ir kreņķis uz draugu.

jautājums apmēram tāds :"gribu kkur iet, bet viņš nekā... ko nu lai dara...?"

vai tā?

reāli neviens neprasa, kāpēc pasaule tāda un šitāda, ja tas viņu kkā neskar personiski.
Zobenzivs
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 19:30
Nesapratu, kāpēc tēmu pārvietoja. Tas attiecas uz psiholoģiju... vai tur tikai par tabletēm runāt drīkst.. :(

Vispār jau jā. Skaidrs, ka tas attiecas uz mani personīgi. Un runa nav tikai par draugu, bet arī draudzenēm un daudziem cilvēkiem man apkārt... nesaprotu, varbūt esmu vienkārši pārāk hiperaktīva vai varbūt kaut kā patrāpījies ar cilvēkiem apkārt. Šo varbūt vairāk jautāju, jo gribētu sapazīties ar interesantiem cilvēkiem, kas ir sabiedriski un "out going". Tik nezinu, kur ar tiem iepazīties un vai viņi vispār vēlas iepazīties ar mani? Un cik daudz šādu cilvēku reāli ir? Vai visi cilvēki lielāko daļu brīvā laika pavada mājās?
Esošajās attiecībās domāju, ka neko uzlabot nevar. Ja cilvēks negrib, tad negrib. Ne tikai ar mani, bet vispār negrib un ir apmierināts. Tā kā viņu izmainīt nevar.
Re: Garlaicīgi cilvēki
18.07.2013 19:35
Zobenzivs

Viss ir atkarīgs no tā, kurš ko uzskata par garlaicību. Manā izpratnē apkārt staigāšana bariņos ir totālā laika nosišana. Vot mājās, savā darbnīcā vai kaut vai gultā pie datora ar viskija glāzi rokās, tā ir pavisam cita lieta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Garlaicīgi cilvēki
21.07.2013 20:19
Manu radinieci ir smagi piekāvis vīrs, tā,ka viņa kritiskā stāvoklī ir intensīvos, lūk lasu un domāju - būtu man tāds vīrs kā ku, es taču viņu arī piekautu , smagi. Resnu dibenu uzaudzējis tik sērfo pa internetui alkoholu sasūcies. Un precēts esot. Vai nu abi sliņķi, vai arī sievu paverdzina un tā visu izdara.
Tomēr laimīgs cilvēks es esmu. Nu uzraksti , kādas riebeklības vēl tu dari, lai varu izlasīt un novērtēt savu laimi, kuru patiešām bieži nenovērtējam.
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 10:00
Kailā, es redzu ka Tev atkal niez un gribās pakasīties. Bet es Tev neko nestāstīšu. Man nav patīkami ja kāds ceļ savu pašapziņu uz manas apdiršanas rēķina :( Bet kas attiecas uz Tavu laimi tad tas varētu būt labi, ka Tu dzīvo viena bez vīrieša jo tāda tipa sievietes var ātri atrauties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 11:16
Skaidrs,ka tādi tipiņi kā tu raisa agresivitāti, par to nu nebūtu jābrīnās. Un nestāsti arī , tāpat var nojaust kas un kā.
mad smīkņādams
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 13:22
...kailā sado' ku! pa snuķi gan...:)...ar visīti un pie tam gultā!!!...nekrietnelis...:)
....bet ja tēmu...es arī labprātāk pablandos pa netu, meklēams ko jaunu...ja kompānija laba - var laist pie dabas pupiem...vai arī kādi ļauži sabrauc pie manis...

šeku, jaunais disks no Mercan Dede...Kailā, esi klausījusies, jeb pārtiec no tā, ka pasniedz uz telēķa radioļauži?
http://www.youtube.com/watch?v=LJI6V7w8jlU&list=PLa8bLX48rbw6N33zwxNOm4Io8nx56TA5Y

Azam Ali šā gada:
http://www.youtube.com/watch?v=3558lJuA8Y8

Viens no pēdējā klejojuma atklājumiem:
http://www.youtube.com/watch?v=-7IRnin9gF0
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 15:46
Es klausos enigmas - I am a voice of sirius , atkārtoju emmu šaplinu un tad jūtjūbī klausos bbc visādus raidījumus par kosmosu,par citpalnētiešiem utt.
Izlasīju Ebana Aleksandra grāmatu Debesu valstības pierādījums. Un tad man "panesās".
Bet noklausīšos visu , ko ieteici. Drusku vēlāk.
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 15:51
Jā un vēl - ar godavārds, milzīgu baudu klausījos Kalniņa Pūt, vējiņi, mūziku no Ezera sonātes, dziesmas no albuma Dzeguzes balss un pēdējā laikā kā apmāta skaitu Belševicas Dūdieviņi.
Gulgainā sudraba dūmakā plūdini
Dūmaļo rietu!
Šalcošām šļakatām pārskalo liedagu
Pārsijā kāpas!

Dūdieviņ, Dūdieviņ, dod dūnas gaišumu
Vakara bēdām!
Visu manu rūgtumu dūkodams aizšūpo
Spārngalu vēdās!
ļoti ģeniāli un kaut kā ļoti skumji.
mad nenoturējās
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 16:30
...estēte...nja...vakar vai aizvakar pa 5 prog rādija krievu filmu...tur arī sāka ar augstām matērijām un beidza ar maucību...:)
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 16:33
Kā tad, to tu gribētu ! Tikumību no manis būtu pamācījies!
mad smīkņādams
Re: Garlaicīgi cilvēki
22.07.2013 17:16
...tikumību...tikumi...tikls...nja...kas tas ir???...tiklas jumpravas pieminot seksu nosarkst...un viņām nepiedien ļaut kkādiem tēvaiņiem bakstīt sevi ar pimpi...
Cilvēki ir dažādi. Vai tiešām tapēc ir jāmēģina atšķirīgos nogalināt vai novest līdz psihenei??? Te tev nu bija taisnība. Tie garlaicīgie cilvēki vismaz dara kautko kamēr negarlaicīgie izklaidējas.
Re: Garlaicīgi cilvēki
10.01.2014 10:55
Es uzskatu, ka nav galaicīgu cilvēku, vienkārši cilvēki grupējas pa inetrešu grupām.
Vienam var šķist garlaicīgi lasīt dzeju, otram varbūt liekas dumi nosist laiku tusiņos.
Tas kas ar tevi notiek vai ar ko tu tusē ir 100% atkarīgs no tā kas esi tu un kādas ir tavas interese.

Jāsāk ar sevi! :)

Kļusti interesants pat priekš sevis un apkārtējie, kuriem tas būs interesanti, pievienosies.

Man ir viena paziņa, kura nemitīgi čīkst par to, ka viņu neviens nemīl, ka viņai ir garlaicīgi utt...
Un es viņai vienmēr paprasu: Tu pati sevi mīli? Tev pašai ar sevi ir interesanti?
Ja tā nav, tad kāpēc, lai kādam tu patiktu un viņš tevi mīlētu?
Kāpēc kādam būtu ar tevi interesanti, ja tev pasām par sevi ir garlaicīgi un tu nespēj savu dzīvi padarīt interesantu!

;)
Re: Garlaicīgi cilvēki
10.01.2014 11:20
Un sapazīties ir forši, tik atkal jāzin kāda vecuma cilvēki interesē + kādas intereses.
Ja pateiksi kas interesē, varbūt varu kaut ko piedāvāt. :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: