Kailā Madam

Aizsāka Gug 

Kailā Madam
05.07.2013 11:40
Vari atbildet ludzu privataja ziņā?:)
Re: Kailā Madam
10.07.2013 17:49
Uzraksti savu epastu,tad varēsim sazināties.
Re: Kailā Madam
10.07.2013 18:22
Smaidi Gug, laime nāk :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kailā Madam
10.07.2013 22:52
orange.box@inbox.lv
Gug_tas pats gug,vnk neiegaju
Re: Kailā Madam
11.07.2013 16:32
vari pateikt ka tevi sauc draugos vai tel.nr vienkarsi man karas inbox,atsuti privataja zinā
Re: Kailā Madam
21.07.2013 20:12
Sveiks Gug. Atklāt manu personību forumā ir līdzvērtīgi aicinājumam publiski izģērbties. Kam īsti gatava tomēr neesmu.Kaut kad gan esmu rakstījusi,ka es drīzak pa Brīvības ielu skriešu kaila,nekā piekritīšu tādam vai tādam viedoklim. Bet - tā tikai tāda runāšana - kā āzim,kas iedzēris lielījās,ka no paša vilka nav bail.
Bet Tu jau mierīgi visādus jautājumus vari uzdot forumā. Būs kas atbild.
Nesen vienā žurnālā lasīju - viņa labi drāžās. Un aizdomājos, ko tas īsti nozīmē. Droši vien jau,ka katram kaut ko savu. Viens mīļākais man vienreiz teica,ka ar mani ir labi mīlēties,jo es esmu atsaucīga. Bet vai tas īsti nozīmē to pašu - labu drāšanos, neesmu pārliecināta.
Vīrieša prasmi mīlēties es vērtēju pēc tā, cik viņš mani spēj apmierināt. Ja kustās tikai priekš savas ātrās baudiņas,tad ar tādu nekad vairāk negribu mīlēties. Vai, ja - vīrietis tik guļ kājas iepletis un gaida baudu, tad tas man arī neder. Es nekāda ne seksa verdzene tādam. Vispār es piekrītu viedoklim,ka sieviete ir instruments - un kads būs spēlētājs , tā sievietes augums skanēs.
Lūk, ku, varētu būt tāds pasīvs gulētājs u n gaidītājs. Bet lai nu paši pastāsta. Man škiet, ka runcene ir sieviete ar dzīves pieredzi. Palūdz, lai viņa pastāsta. Mazdakteris un mads kļūs rupji, viņiem varbūt nav vērts jautāt.
Lūk, Gug. Ir jau baigi baigi labi, bet ka es saku - būs vel labāk, redzēsi.
Re: Kailā Madam
22.07.2013 10:17
Labs vai slikts, mīlētājs vai mīlētāja ir ļoti, ļoti stiepjams jēdziens. Jo kas vienam šķiet labs tas citam var būt slikts. Skaidrs šis jautājums var būt tikai kaut kādos stulbos seriālos bet ne dzīvē. Kailā, neuzminēji Tu manas īpašības... Es dzīvē vairāk esmu tehniķis ne kā mākslinieks un tehniķis esmu arī gultā. Varētu pat teikt smalkmehāniķis :) Bet esmu pašaizliedzīgs un varu vēltīt laiku tik cik tas ir vajadzīgs lai mana sieviete gūtu baudu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kailā Madam
22.07.2013 11:20
Ai, nu labi, sliņķis tu esi, gulšņā pa gultu dzerdams. Fuj!
mad smīkņādams
Re: Kailā Madam
22.07.2013 14:51
...plikā nodeva gan...un aprādi ar pierstu, aiz kam man jākļūst rupjam...un vēl...ja varēsi noformulēt baudas jēdzienu seksā, tad varēsim te maķenīt padiskutēt...

...re, cik man smalki sanāca...:)
Re: Kailā Madam
22.07.2013 15:21
Baudas sajūta seksā ir tāda, ka kut un niez vienlaicīgi. Dažiem vēl arī tā kā čurāt drusku gribētos... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kailā Madam
22.07.2013 15:43
protams, piedzerās un tad jāskrien čurādamam un tad niez un kut ... vispār KU, nezinu , kas tas ir, bet nu tu gan mani tracini. Varbūt iepriekšējā dzīvē tu man vīrs esi bijis un es tevis dēļ kādā cietumā pagātnē esmu sēdējusi un tagad manas smalkās vibrācijas to jūt un jau zemapziņā, kaut kādā gēnu līmenī agresija pret tevi. Un vēl nav kauna sevi par mīlēšanās tehniķi un mākslinieku sevi saukt.
Ko lai jaunieši mācās no tādiem ,kas dzerstās un muldās? !
Re: Kailā Madam
22.07.2013 15:43
Es ar diviem rupekļiem uzreiz nevaru!
Re: Kailā Madam
22.07.2013 16:14
Jā, kailā, es arī nesaprotu kas ar Tevi ir... Jebkurā manā darbībā Tu saskati ārkārtīgu ļaunumu un izvirtību. Visu ko es saku, ir meli... Un šodien vēl izskatās, ka Tev mēnešreizes sākās vai ir kāda cita slikta cikla diena... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad uzjautrinās
Re: Kailā Madam
22.07.2013 16:22
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es ar diviem rupekļiem uzreiz nevaru!

...ko nevari?...mīlēties, runāt vai nopisties???...

...vot, tagad sanāca rupji...kā zirga deķis....:)
mad plikajai
Re: Kailā Madam
22.07.2013 16:26
...starp citu, tā arī neatbildēji uz jautājumu, bet sāki braukt virsū ku!...nja...laikam PMS...drīz sāks uz slotas lidināties...:)...kgan var uz slotas gala slidināties...johaidī, nu gan samuldēju!!!
Re: Kailā Madam
22.07.2013 16:31
Bet ko es teicu - rupi tēviņi. Un gan jau,ka iztaisās par smalkajiem un gudrajiem. negantība.
Saķerieties rokās un skrieniet pa gaisu abi!
mad uzjautrinās
Re: Kailā Madam
22.07.2013 17:08
klau, kailais brīnum, tā arī ne uz vienu jautājumu neatbildēji...kkas ar Tevi nav labi, ka vari tikai uzšvirkstēt kā špicka...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 8?
Ziņa: