datorprogramma

Aizsāka zelta kurpe 

zelta kurpe
datorprogramma
03.07.2013 07:46
Laiks izgudrot datorprogrammu, kura, būtu pieejama arī pacientam, un kura no sūdzībām/simptomiem/datiem "izskaitļotu" iespējamo organisma saslimšanu ( vismaz). Es protams, nesaku, ka no sūdzībām par "galvas sāpēm" uzreiz būtu jauzstāda precīza diagnoze. Es domāju, ka šo programmu varētu lietot, lai pēc iespējas ātrāk varētu apkopot datus par pacientu, bet ārstiem , protams, tikai kā atvieglojumu un tikai kā papildus diagnostiku.
Varbūt kaut kas tāds ir jau izgudrots?
Ir dzirdēts par Folla diagnostiku, bet tā nav pacientiem plaši pieejama.
Re: datorprogramma
03.07.2013 10:09
Kaut kur internetā esmu jau redzējis lapas kur jāizvēlās sūdzības un tiek dotas atbildes. Un gan jau arī programma tāda kaut kur ir.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: datorprogramma
03.07.2013 10:57
Folla? :D:D:D
Jā... tā ir reāli kruta štelle..atrod VISU, ko nav iespejams atklāt ne ar vienu mūsdienu diagnostiku ;) Līdz tādam līmenim, ka jāsūta dēt visus MRI, RTG, analīzes utt i jātic vien follam ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: datorprogramma
12.07.2013 00:44
Kāds interesējās...

http://www.tiensmed.ru/standart.html

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: datorprogramma
14.07.2013 09:30
Programma var būt. Bet saprast to var speciālists. Tad jau par kosmonautu arī var kļūt. Vai skolotāju.
Re: datorprogramma
14.07.2013 10:04
Mazdakteris1

Viss atkarīgs no tā kādā valodā jāuzdod jautājums un kādā ir atbilde. Nav jau tā medicīna tik sarežģīta un tikai ģimenes ārstam saprotama kā Tu parasti to pasniedz :) Tiesa gan neizmantojot speciālus terminus nākas paskaidrot ļoti gari.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: datorprogramma
14.07.2013 16:14
ku!, vairumam cilvēku (95%), ko es, Mazdakteris utt. esam redzējuši, medicīna ir ļoti sarežģīta lieta... tāpēc pilnīgi pareizi viņš saka.

cilvēki ar visumā labu izglītību, pat divām augstākajām, mēdz būt pilnīgi bezspēcīgi un izmisuši galīgu medicīnisku sīkumu gadījumā...

NMP joprojām izsauc par pilnīgām muļķībām, jo hroniski slimnieki regulāri aizmirst nopirkt zāles, turklāt tas nav izņēmums, tā ir norma; kādus murgus ar sevi dara diabētiķi, nē nu var jau būt, ka tās ir smalkas pašnāvības, bet pašās beigās tomēr sauc to NMP...

Latvijā cilvēki ir bezgala dumji sava ķermeņa pazīšanas ziņā un arī veselības saglabāšanas jautājumos...

te varētu palagu uzrakstīt, cik cilvēki ir pret sevi vienaldzīgi un nezinoši, kur nu vēl viņiem kādu programmu darbināt.
Re: datorprogramma
14.07.2013 17:27
Ok, Runcene. Vainīgs... Nepadomāju... Kaisu pelnus uz savas galvas... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zelta kurpe
Re: datorprogramma
01.09.2013 10:52
es biju domājusi par atvieglojumu ārstiem, jo ārsti bieži vien no pacienta sūdzībām nespēj sastādīt pat aptuvenas, iespejamās diagnozes, kur nu vēl precīzas.... un neaizmirsīsim, ka ārsts arī var būt pacients .....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: