Pati mazākā mājiņa

Aizsāka ku! 

Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:15
Nu kāda tur vasarnīca 4 kvadrātmetros. Drīzāk arētu teikt, stacionāra telts :) Kā jau sākumā teicu, mājiņa blakus piknika vietai. Bet galīgi švaka ar viņa nebūs. Lai var mierīgi pārnakšņot arī tad ja naktī zem nulles temperatūra noslīd...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:23
Hm... zem nulles? Esmu gulējis teltī pie -22 :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad no malas
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:25
...projekts vienalga būs jāsaskaņo...
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:27
Protams ka jāsaskaņo... vai tad par to kāds vsp šaubās?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:38
Projekts līdz 25 kvadrātmetri nav vajadzīgs. Saskaņošana teorētiski jā. Praktiski nē. Tā kā nekas te skaņots netiks.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:39
Tas līdz laikam :)
Ta veidojas tie raksti TVnet ka šausmas šausmas liek nojaukt tik smuku šķūnīti :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:44
Te ir tālu no Latvijas varas :) Divi šķūnīši, viens no kuriem ir daudz lielāks par piknika mājiņu, ir jau uzbūvēti... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:48
Aha... paies 50 vabūt 70 gadi bet tiks arī līdz Tevim :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 13:55
Pēc 50 un it īpaši pēc 70 gadiem man tas nebūs aktuāli :) Bet spriežot pēc notikumu attīstības pēc 50 gadiem varētu nebūt pati Latvijas vara...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kop
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 20:21
ku!, kā tev nav kauna! Tev ir divi nelikumīgi šķūnīši! Tas jau ir 5 gadi aiz restēm!
bmw
Re: Pati mazākā mājiņa
03.07.2013 20:25
Būve uz stabveida pamatiem vai bez pamatiem,cik es zinu,nav ne jāsaskaņo,ne tai projektu vajag,tad jau arī jūras konteineru 12m lai noliktu ,vajag saskaot?Nevajag.Un tur vairāk kā 25 kv.m sanāks.Ir gatavas mājas,nopērc ,noliec un dzīvio,tas pats ar treileriem.Sarežgitāk ir ar māju uz ūdens,tur nav likumdošanas,lai gan ir mājas...Jāregistrē kā peldlīdzeklis? Plostus,pontonus itkā nav jāregistrē.Es arī taisos dārzā būvēt pirti un netaisos ne projektu gādāt,neko....Betona lentveida pamati nedrīkst būt.
Re: Pati mazākā mājiņa
04.07.2013 00:40
hmmm... bez pamatiem... interesanta doma :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Pati mazākā mājiņa
04.07.2013 09:05
kop

Nav man kauna. Tur kur agrāk bija kauns, tagad ir izaudzis pimpis. Un ja kas tad par nelikumīgām būvēm necik gadus nedod. Bet manas būves +/- iekļaujas likumā. Nu, ja vajadzēs tad aiziešu saskaņot...


Mateus

Man arī nekādi monolīti pamati nav paredzēti. Vēl neesmu izlēmis bet domāju, ka likšu mājiņu uz 6 akmeņiem apmēram 40 cm diametrā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bmw
Re: Pati mazākā mājiņa
04.07.2013 14:42
Jā,koka karkasu mierīgi var likt uz noblietētas šķembu kārtas,priekš kam pamatus vajag?Ja nu vienīgi zemā vietā,a tā-kauč uz fibo blokiem,nemaz neieraktiem zemē,starp citu-koka kastēm nav izmēru ierobežojumu,ir tādas-priekš dārza instrumentiem:)))Jeb kur ābolus sabērt,es vainīgs,ka man to tā pavairāk||?:|)))nav,nav ierobežojumu.:)
Re: Pati mazākā mājiņa
04.07.2013 15:09
bmw

Es cenšos ievērot lai slodze uz zemes nav lielāka par 1,5 kg uz kvadrātcentimetru kopā ar normatīvo sniega slodzi. Tad kā ievērots, viss ir ok. Ar piebildi, ka zeme pirms tam nav bijusi izrakņāta (vai arī ir kārtīgi sablietēta pēc rakņāšanas).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bmw
Re: Pati mazākā mājiņa
05.07.2013 17:01
Tas laikam visvairāk ir atkarīgs-kas par zemi-smilts ir ideāli,māls vissliktāk.Es jau gan atzīstu,ka stabve8ida pamatus drusku ierakt vajag,bet-ne nu īsti caursalšanas dziļumā,ja mājiņā neliela,lielākai gan būtu vēlams tomēr caursalšanas dziļums,lai gan-teiksim man ir smilts un es arī tādu drusku prāvākai domāju tikai pus metra dziļumā stabus likt,vēl arī gruntsūdes līmenis to iespaido-zemākā vietā tomēr labāk dziļāk.Bet citādi-nav nekādu problēmu,un ietaupījums reāls un konkrēts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 11?
Ziņa: