Ir kāds pazīstams Jurists, kurš specializējās, bērnu dalīšanas jautājumos?

Aizsāka enfuego 

1. Cik maksā?
2. Vai tas vispār ir iespējams?
3 Vai par naudu tomēr var visu izdarīt?

Sīkāk info uz manu e-pastu d.sneiders@inbox.lv izklāstīšu sīkāk visu plānu!
Nu,es,piemēram...a tu darbā biji?:))))
Bērnu dalīšanas??? Dr.H.Lekters,bet, principā, par naudu var izdarīt visu...:)
Ja vien Tu neesi ļoti veiksmīgs un particis uzņēmējs bet mamma norakstāma narkomāne, labak pat nesāc ;)
1. mammām vnm priekšroka
2. par naudu var visu... LIELU naudu... ne jau simtos vai pāris tūkst
3. Tev ir jāpierāda ka mamma ir priesmīgi slikta bet Tu briesmīgi labs...tad tikai kaut kas spīd.

bet vispār..."dalīt bērnus" ...to dara tikai paši zemiskākie, tizlākie un visnotaļ egoistiskākie radījumi.
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja vien Tu neesi ļoti veiksmīgs un particis
> uzņēmējs bet mamma norakstāma narkomāne,
> labak pat nesāc ;)
> 1. mammām vnm priekšroka
> 2. par naudu var visu... LIELU naudu... ne jau
> simtos vai pāris tūkst
> 3. Tev ir jāpierāda ka mamma ir priesmīgi
> slikta bet Tu briesmīgi labs...tad tikai kaut kas
> spīd.
>
> bet vispār..."dalīt bērnus" ...to dara tikai
> paši zemiskākie, tizlākie un visnotaļ
> egoistiskākie radījumi.


Es pilnībā piekrītu Mateus teiktajam. Mammai viemēr būs lielākas izredzes. Un ja vēl ņem vērā Tavu stāvokli, tad es domāju, ka Tev nekas "nespīd". Es domāju, ka jebkurš advokāts, kuru paņems Tava sieva, to izmantos pret Tevi. Labāk mēģiniet abi vienoties savā starpā mierīgā ceļā, kurš uzņemsies rūpes, kā tiks sadalīti pienākumi, kurš, kad un kā paņems pie sevis bērnus, kad satiksies, kā uzturēs utt. Es uzskatu, ka tas būtu nežēlīgi atņemt bērniem mammu vai tēti. Vispār mans viedoklis arī ir tāds, ka bērniem būtu jādzīvo kopā ar mammu, bet var tak ar t\eti satikties, palikt pie viņa vai padzīvot kādu laiciņu. Tas tikai viss ir jāizrunā, jāvienojas. Padomā, vai Tu spētu strādāt, rūpēties par bērniem, gatavot tām ēst katru dienu, mazgāt, apčubināt viņas un dot meitām to, ko mamma spēj dot? Meitenes, ja dzīvo ar tēti bieži vien kļūst vīrišķīgas. Viņām nav kam līdzināties ikdienā. Tev viņas vēl ir pārāk mazas...Un padomā, kas būs, kad sāksies pubertāte? Tu spēsi viņām visu izstāstīt, iemācīt utt? Un kas būs, kad atkal atsāksi dzert? Tas pilnīgi noteikti nav pārmetums, bet gan viela pārdomām...
Un sadalīt bērnus, ka lūk šī meita dzīvos pie manis, bet šī - pie Tevis ir galīgi garām. Es domāju, ka to Tev labāk varētu pamatot Runcene.
Lai izdodas pie\nemt pareizo lēmumu!
Vēl viens ieteikums - padomā, kā būtu vislabāk Tavām meitām. Nedomā šodrīd ne par sevi, ne sievu, bet gan par bērniem. Vienkārši apsēdies un mierīgi padomā.
man pie dirsas Samanta ir mana, un viņai ir un būs ar mani ļoti labi, pat ar mammu nav tik labi, mama tik psiho un ar roku bliež, vot redzi tev ir riktīgs abloms! maaminja ka vienmer par mammiteem, kautkgan paši nezināt kādas tās mammas ira!
Tikko Tu parādīji, ka esi pilnīgs kretīns, mīkstais, egoists un lupata.
Vari droši iet tiesāties... sačakarēsi bērnam psihi, parādīsi kā Tev viss vienalga jo viņa taču ir tavs īpašums.

Ja Tev ir 100Ls+PVN varu sarunāt Tev konsultāciju pie ļoti laba jurista, kurš tad nu arī izvērtēs vai vispār ir jēga ar Tevi strādāt. Ja būs, par stundas likmi procesam vienosieties jau paši.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mateus tev jau sen bija mani jāpazīst to ka man ir pohuj lupata, vai šļupata, bet mīlestību nevar nopirkt! Un man pohuj kā es to tabūšu gatavu, man nz naua ir un es vinnēšu man ir pazīstami gali, joskatos te no jums tikai pretenzijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.06.2013 21:51 by enfuego.
Nevis pretenzijas, bet tā ir iekārtots :D
Un ko Tu te puksti ja Tev visur ir gali?
Es tev piedāvaju konsultāciju pie jurista, kurš nodarbojas tieši ar šādām lietām - arī slikti. Tu laikam gribēji lai Tevi pažēlo un dzied Tev līdzi?
Tu jau sevi parādīji un arī to ka Tevi vada tikai sekls egoisms - mana mana un būs mana ... da nu ;)

"Situācija diezgan nopietna, es sievai esmu apnicis, kā arī vieta kur esdzīvoju, un arī pagaidām nav darbs patstāvīgs"
"Jā man ir aizkeršanās ar alkoholu, zinu tas ir slikti, bet nu ir depresija kanav darba man."
"Protams tiesā es tikšu nomelnots no kājas līdz aukšai, jo redz es kriminālpārkāpumā figurēju bet sieva nē"
"es nelietoju jau gadu" <--narkotikas
"Bla ka negribās iet caur tiesu, jāsameklē labs jurists." <--Tev ir gali kas visu sakārtos...laikam uz brīdi aizmirsi!

utt... vecīt...Tu esi publiski piedirsis pilnu internetu... Tādas lietas DARA nevis par to RUNĀ...
Pie kam narkotikas, krimināla sodāmība, depresija, bezdarbs... man tas nu galīgi nelīmejas kopā ar cilvēku, kuram visur ir gali, var izkartot ka mātes tiesības tiek apspiestas utt utjp... Ja tas ko raksti, ka sieva ir krīzes centrā... Tu skaties, ka tik Tava auļosanās nesāk tādā vīze, ka Jums abiem atņem vecāku tiesības...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 29.06.2013 22:27 by Mateus.
Re: Ir kāds pazīstams Jurists, kurš specializējās, bērnu dalīšanas jautājumos?
30.06.2013 01:13
enfuego, a ko Tu neej ārstēties?

sieva krīzes centrā saņems bezmaksas juristu, bet Tu kā varmāka (alkoholisms klasificējas kā vardarbība pret sievu un arī bērniem) varēsi raudāt visu mūžu viens pats...
...ta ko te spriedelēt...enfuego,kam izrādās ir gali:),akkkal dala bērnus...kkad jau te dalīja...
Runcene, Tu taču ļoti labi zini ka šitādi nekad neizārstējas:)Viņiem vnk nav motivācijas.
Runcene, tiešām jamiem bezmaksas juristi tur pienākas?
Zbis... tad gan enfuego - pako mantas :P :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Ir kāds pazīstams Jurists, kurš specializējās, bērnu dalīšanas jautājumos?
30.06.2013 20:35
ir tāda organizācija "Marta" (Soross finansē laikam); ja sievietei ir bijuši tādi apstākļi, kas kvalificējas kā vardarbība (alkoholisms skaitās vardarbīga atmosfēra), kad mājās vairs nav iespējams dzīvot, tad "Soross & Co" sievietei maksā gan psihologus, gan juristus.

Šajā gadījumā, kad viens bērns vēl ir ļoti mazs, bet tēvam regulāri narkomānijas, alkoholisma, azartspēļu, dokumentu, naudas zaudēšanas uzplūdi utt., tad māte pat ir atbildīga par aiziešanu, jo, ja viņa neaizietu, tad reāli var abiem bērnus atņemt, tobiš māte arī tad skaitās tāda, kas nesaprot, ka papiņš varmāko tādā veidā bērnus.

bet viņa bija gana gudra un nosvīda... tālākais ir atkarīgs no tā, kā viņa izmantos visu piedāvāto palīdzību, tur arī biku vajag prast.

enfuego formāli arī ir psihiski slims ar diezgan sliktu diagnozi – šizotipiskie traucējumi, tobiš izkauca sev diagnozi un pensiju, lai gan doka brīdināja (un arī forumieši), ka tik nav vēlāk jākož pirkstos... šizotipiski traucējumi vispār nozīmē, ka cilvēks ir ļoti nestabils, turklāt enfuego regulāri neapmeklē ārstu un nelieto zāles, viņam ir īpaša tieksme uz trankvilizatoriem, viņi noteikti interesēsies pie psihiatra; tātad tagad tēvs nav darbaspējīgs, jo valsts ir atzinusi, ka viņš ir psihiatrijas invalīds, narkomāns (reģistrēta epizode)... kādi viņam bērni.

mājas jau laikam viņa, bet valsts iedos sievai sociālo dzīvokli.

ja sieva pareizi visu izdarīs, enfuego varēs tikties ar bērniem psihologa klātbūtnē 2 stundas mēnesī vai apmēram tā.

un priekš kam prasīt forumā pazīstamu juristu?

jurists ir vnk jānolīgst, "kādam pazīstami" juristi tagad arī strādā par naudu. ja jau enfuego būtu nez kādi gali, tad te neprasītu, kādi viņam gali – izbijušie cietumnieki un narkomāni, kas psihenē gaida rindu pie psihologa, lai izkauktu invaliditātes grupu, kas par 10 latiem lielāka nekā GMI.

situācija ir galēji stulba. šādos gadījumos +/- attieksme pret enfuego varētu būt labvēlīgāka, ja viņš būtu izrādījis interesi atbrīvoties no atkarībām un, piemēram, apmeklējis (regulāri) kādu speciālistu, kurš varētu apstiprināt: jā, džeks cenšas tikt ar savu ligu galā.
Kas tur stulbs,pats visu izvēlējās,bija iespēja iet strādāt,aizgāja uz slimnīcu,lai dabūtu grupu.Arī ar atkarībām var mēgināt cīnīties,bet enfuego nekad nav gribējis pacīnīties.
Sieva pareizi dara,ka kratās vaļā,a ko viņa vēl lai dara?
Te jādomā,ka žēlojot enfuego,mēs pakļaujam vardarbībai sievu un bērnus,žēlojot sievu un bērnus,cieš enfuego.Es viennozīmīgi esmu bērnu pusē,ja enfuego apdomātu ar tādu nostāju-kā bērniem labāk-viņam būtu vieglāk pieņemt to kas notiek.Un jo vairāk domātu-kā bērniem labāk,jo vieglāk pašam būtu.
Vienkāršs risinājums,nav viegls,bet-tomēr risinājums.
JezzusMarja...atkal enfuego ar savām nepamatoti tizlajām problēmām...
Pareizi, sado sieva šitam parazītam beidzot! Sen jau bij laiks!
Es esmu Jurists, tā sakot pēc vārda pasē, bet diemžēl nekamā nespecializējos. :( Bet varbūt varu kaut kā tomēr palīdzēt?
Bet ja vajag kaut ko sadalīt, man ira gana labs cirvis...
Jurista kungs, sieva izdarīja pareizi, man tagad nav kas prātu piš kopā, sieva ar bērniem pie manis, es pie viņas, neko kādu laiku padzīvosim atsevišķi, tā labāk būs! Protams slimos un garā vājos jau kritiķi vienmēr noliks un pazemos. Sīkāk gan neko neteikšu, jurist atsūti man uz e-pastu

d.sneiders@inbox.lv

Tas ir ja gadienā mēs kompromisu neatrodam, būs jāmaksā juristam, darbs ir man un dzīves vieta ir, proti atliek tikai vēl uzstaisīt līdz galam euro remontu, akas sievai ir?? Nekas uz sociālajiem, ar visiem bērniem, 1 meitu tabūšu, bet es domāju ka vis būs labi, vnk mēs par daudz kopā dzīvojam, un tur esmu arī pie vainas es viņu saprotu, es to atzīstu, tāpēc es sāku jaunu dzīvi!

Atceraties vecenes ir prātu pisējas, ja tev nebūs naudas, tad pisīs tev prātu, jatu pa maz pisīsi arī būs slikti nu sorry tas ir par daudz prasīts, saskatījušies te ziepju operas.Ja paliksi slims siva nahtevi pasūtīs.

Interesenati es to zvēresta jēgu nesaprotu, gan priekās, gan bēdās mēs dzīvojamlīdz galam:)
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ir tāda organizācija "Marta" (Soross finansē
> laikam); ja sievietei ir bijuši tādi apstākļi,
> kas kvalificējas kā vardarbība (alkoholisms
> skaitās vardarbīga atmosfēra), kad mājās
> vairs nav iespējams dzīvot, tad "Soross & Co"
> sievietei maksā gan psihologus, gan juristus.
>
> Šajā gadījumā, kad viens bērns vēl ir ļoti
> mazs, bet tēvam regulāri narkomānijas,
> alkoholisma, azartspēļu, dokumentu, naudas
> zaudēšanas uzplūdi utt., tad māte pat ir
> atbildīga par aiziešanu, jo, ja viņa neaizietu,
> tad reāli var abiem bērnus atņemt, tobiš māte
> arī tad skaitās tāda, kas nesaprot, ka papiņš
> varmāko tādā veidā bērnus.
>
> bet viņa bija gana gudra un nosvīda...
> tālākais ir atkarīgs no tā, kā viņa izmantos
> visu piedāvāto palīdzību, tur arī biku vajag
> prast.
>
> enfuego formāli arī ir psihiski slims ar diezgan
> sliktu diagnozi – šizotipiskie traucējumi,
> tobiš izkauca sev diagnozi un pensiju, lai gan
> doka brīdināja (un arī forumieši), ka tik nav
> vēlāk jākož pirkstos... šizotipiski
> traucējumi vispār nozīmē, ka cilvēks ir ļoti
> nestabils, turklāt enfuego regulāri neapmeklē
> ārstu un nelieto zāles, viņam ir īpaša
> tieksme uz trankvilizatoriem, viņi noteikti
> interesēsies pie psihiatra; tātad tagad tēvs
> nav darbaspējīgs, jo valsts ir atzinusi, ka
> viņš ir psihiatrijas invalīds, narkomāns
> (reģistrēta epizode)... kādi viņam bērni.
>
> mājas jau laikam viņa, bet valsts iedos sievai
> sociālo dzīvokli.
>
> ja sieva pareizi visu izdarīs, enfuego varēs
> tikties ar bērniem psihologa klātbūtnē 2
> stundas mēnesī vai apmēram tā.
>
> un priekš kam prasīt forumā pazīstamu
> juristu?
>
> jurists ir vnk jānolīgst, "kādam pazīstami"
> juristi tagad arī strādā par naudu. ja jau
> enfuego būtu nez kādi gali, tad te neprasītu,
> kādi viņam gali – izbijušie cietumnieki un
> narkomāni, kas psihenē gaida rindu pie
> psihologa, lai izkauktu invaliditātes grupu, kas
> par 10 latiem lielāka nekā GMI.
>
> situācija ir galēji stulba. šādos gadījumos
> +/- attieksme pret enfuego varētu būt
> labvēlīgāka, ja viņš būtu izrādījis
> interesi atbrīvoties no atkarībām un,
> piemēram, apmeklējis (regulāri) kādu
> speciālistu, kurš varētu apstiprināt: jā,
> džeks cenšas tikt ar savu ligu galā.

Runcen nu cik tev var pieminēt vardarbības ģimenē nav un to neviens nevar apliecināt, un neviens nekad nav sūdzējies un vis ciemats zin kašīs ir manas mīļās meitiņas, ja tu alkoholismu uzskati par vardarbību nu tad par to var ilgi strīdēties!
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego, a ko Tu neej ārstēties?
>
> sieva krīzes centrā saņems bezmaksas juristu,
> bet Tu kā varmāka (alkoholisms klasificējas kā
> vardarbība pret sievu un arī bērniem) varēsi
> raudāt visu mūžu viens pats...


Runcenb tu šeit stipri maldies, man grupu jau atņems un nepagarinās, un kā uzzināju, ka ja ir precējušies un abiem ir bērni vienalgakādas manslimības, invalīdz es nēsmu, dumš es nēsmu. Es tikai pateicu, ka darīšu visu lai viss nokārtotos. Runcen tev nu gantā domāšana par vardarbību ir savāda, jā to tā var definēt, bet reāli es pat mušai piedzēries nevaru izdarīt. unalko jauvispār nedzeru dzeruzāles un esmu psihiskistabils,beztrauksmes un uzmācīgāmdomām,kābāriņtiesa teica, neatkarājas kāda man tur grupa, bērni pienākās abiem vecākiem, to jaus priedīs pēc finansiāliem apstākļiem, unprotams, kā es turos pretī alkoholam. Jo sociālie arī gudri ienāk mājā,paskatās, oi tur nav EURO logs, tur nav tas, tur nav jauns lamināts nomainīts veco vietā.Bet pareiz kaviņi tagad to teiks, jo sieva tagad no sociālajiem ubagos naudu un dzīvokli, a mēs ar sievu vienojāmies, ka izīrēsim dzīvokli, lai tie sociālie iet dirst. Es jau tā agrāk ar gariem zobiem gāju iekšā lūgts kautkādu palīdzību, tas jausievai patīk uz haļavu padzīvot!

Lab jurist atsūti vaig parunāt par rezerves plāniem!
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jurista kungs, sieva izdarīja pareizi, man tagad
> nav kas prātu piš kopā, sieva ar bērniem pie
> manis, es pie viņas, neko kādu laiku padzīvosim
> atsevišķi, tā labāk būs! Protams slimos un
> garā vājos jau kritiķi vienmēr noliks un
> pazemos. Sīkāk gan neko neteikšu, jurist
> atsūti man uz e-pastu
>
> d.sneiders@inbox.lv
>
> Tas ir ja gadienā mēs kompromisu
> neatrodam, būs jāmaksā juristam, darbs ir man
> un dzīves vieta ir, proti atliek tikai vēl
> uzstaisīt līdz galam euro remontu, akas sievai
> ir?? Nekas uz sociālajiem, ar visiem bērniem, 1
> meitu tabūšu, bet es domāju ka vis būs labi,
> vnk mēs par daudz kopā dzīvojam, un tur esmu
> arī pie vainas es viņu saprotu, es to atzīstu,
> tāpēc es sāku jaunu dzīvi!
>
> Atceraties vecenes ir prātu pisējas, ja tev
> nebūs naudas, tad pisīs tev prātu, jatu pa maz
> pisīsi arī būs slikti nu sorry tas ir par daudz
> prasīts, saskatījušies te ziepju operas.Ja
> paliksi slims siva nahtevi pasūtīs.
>
> Interesenati es to zvēresta jēgu nesaprotu, gan
> priekās, gan bēdās mēs dzīvojamlīdz galam:)


Iteresanti-tu slims jeb garā vājšs?:))) Un tev vēl prātu var izpi*t?:)))Nabadziņs,tā iet,ka naudas naf:))
http://peterio.deviantart.com/art/untitled-55-256001384
Alkoholisms ir emocionālā vardarbība... Ne vienmēr vardarbība izpaužas kā kautiņi, sišana...
Enfuego kur tad Tavs darbs viesnīcā palika? Atlaida? Tev tak tur bija viss tik labi. Kas notika?
Re: Ir kāds pazīstams Jurists, kurš specializējās, bērnu dalīšanas jautājumos?
11.07.2013 10:54
Jā, bērnu dalīšana ir traki sarežģīta lieta. Ja dala šķērsām tad vienam tiek galva bet otram kājas. Ja dala gareniski tad vienam tiek sirds bet otram akna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vis jau ir izdomats, ko ar sikiem darit, jums tikai to neuzminet. pateiksu lai jums jautrak, pie manis piebrauc policists un prasa kakova hrena es internetaa rakstu to ka es lietoju un mekleeju paliidziibu pie jurista, bet labi ka bija vieteejais ments, tas uzreiz visu sarunaaja kaa vaig. Vot taa vins ir dziive, a ar sudiem sen jau neslimoju, sis forums ir mironu cilveeku izdziivosana!!
Re: Ir kāds pazīstams Jurists, kurš specializējās, bērnu dalīšanas jautājumos?
31.07.2013 18:03
enfuego, uz Tevis rakstīto arī varētu nereaģēt, bet ir tiesības izjust zināmas dusmas, jo forums Tev ir centies visādi palīdzēt, bet Tev visam allaž tikai atrunas; un neviena cita vaina te meklējama, tikai Tava.

Un pareizi ments jautāja: Tev jau te vairāki to ir jautājuši: kam Tu te tā izklājies.

Tā kā ej vien pie gudrākiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.07.2013 18:04 by Runcene.
Vecīt... mums visiem ir kaut kādi putni galvā un lietas ar kurām sadzīvot mūža garumā i neplātīties ar tām. Tu esi visu savu dzīvi izlicis publiskai ķidāšanai kā tādā realiātes šovā. Tu man priv rrakstīji ka bez maz sčas parādīsi ka nemas tik slikts neesi... nu kakova hera? :D Kada man gar to daļa? Vnk beid būt tik izteikts idiots un viss Tev dzīvē sakārtosies.

Bērns nav suns vai rotaļlieta ko var mētāt, dalīt utt... tas ir cilvēks, kura personibu ietekmēs KATRS apkārtesošo cilvēku solis... Tu esi parādījis, ka no Tevis bērni neko labu iemacīties nevar... un izlasīs viņi interneta par savu senci, tālu ne tās glaimojošākās lietas.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 25?
Ziņa: