Nuudistu pludmale vecaakjos.

Aizsāka iesaaceejs 

Kaads ir sauljojies nuudistu pludmalee vecaakjos?
Iegogleejot atradu info par sho pludmali, par cik taisos doties
uz turieni 1x, tad mulsina tur atrodama info. Piemeeram, pret viir
kas dodas uz pludmali 1, tauta tur ir iipashi piesardziiga. Bet ja
es vnk tur eju lai nosauljoties viss(bez baltaa dupsha), iisti nesaprotu
tur ir kaadi noteikumi?.... Piemeeram cik metrus attaalumaa jaatrodas
vienam no otra? Vai man kaa puisim ir jaaiveelas placi, kur tuvumaa
buutu puishi, jo meitenes var mulst.Vai tur var arii staigaaties un peldeeties
kails? Par vecaakju nuudistu pludmali ir labas atsauksmes netaa, arii
pazinjas kas apmeklee neko sliktu nav mineejushas.
delta
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 11:04
Man jau nu liekas, ka nūdistu pludmale atrodas Kalngalē, nevis Vecāķos, bet tieši tāds iespaids arī rodas, ka nūdistuprāt viņiem pieder visa pludmale no Mangaļiem līdz Gaujai (vai varbūt līdz Igaunijas robežai).
Man ir vasarnīca Garciemā, un šad tad staigāju kājām gan uz vienu, gan otru pusi, un tad nu grūti tajā reģionā atrast vietu, kur kāds pliknis nesnaikstītos. Man tiešām nav nekas pret nūdistiem, lai tusē tauta savā pludmalē, bet, piemēram, nu kāpēc ir jāstāv ar visiem saviem labumiem pret sauli tieši uz tās cieto smilšu joslas pie jūras, kur cilvēki staigā??? Nu paej kaut pāris soļus tālāk pludmalē, lai nebūtu tieši ceļā, grrrrrrrrrrrrrrrr.
Par noteikumiem nezinu teikt, bet kāpēc lai tie atšķirtos no parastas pludmales? Nu negulies otram virsū, man liekas jebkur būtu zolīdi atrast vietu, kas ir max tālu no pārējiem, nevis ar visām savām parpalām un dabas dotumiem uzgulties bezmaz otram uz galvas, kā daudziem sazinkāpēc patīk.
Kārtība tajā pludmalē ir, pati savām acīm vairākas reizes esmu redzējusi, kā spēcīgi puiši iemizo kādu līdzpilsoni, acīmredzot, kādu lūriķi, tā kā tādas idejas labāk mest pie malas.
Gvido
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 11:05
Visu, ko gribi, tur var darīt, nav nekādu īpašu ierobežojumu vai noteikumu. Cilvēki ir redzēti tur pliki staigājam un peldoties. Atrast vari vecāķos aizejot pa galveno ielu līdz jūrai (ja nemaldos Pludmales iela) un tad pa labi uz Kalngales pusi gar jūru ejot līdz zīmei, ka sākas nūdistu pludmale (kādas 5-10 minūtes kājām ejot).
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 18:50
Brīdinu...estētiem/ķermeņa kulta piekritējiem, pēc tas pludmales apmeklešanas būs psiholoģiska trauma :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 19:03
no redzētā celulīta un alus punčiem?

jā, tie ļauži nekompleksē...
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 19:04
jip... tie tur ir nospiedošā vairākumā

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Gvido
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 20:59
Tie ļauži mūsdienās nekur nekompleksē, Rīgā uz ielām viņu kaudzēm ir, jo gigantiskāka pakaļa, jo īsākus svārkus velk.
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
28.06.2013 22:38
Pa lielam jau tā arī...laikam...ir jābūt.
Mana problēma, ka man tādi traucē, ne viņu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bmw
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
29.06.2013 00:30
Jaunība ir kā slimība,ātri pāriet,ja kādam nepatīk mans alus vēders,var sutināt savus pautus peldbiksēs:))
Nu mans meerkjis nav uz sho pludmali iet apblenzt citus, lai gan iisti gan
nezinu kaa buutu ja blakus man apgultos forsjas beibes.
Bet par cik patiik iedegt un sauliitee atrasties, bet nepatiik ka ljoti
kontrasraini paliek neiedegushaa peldbikhu vieta.
Mazliet delikaata lieta, bet ja nu kumeljsh paliek aktiivs visaa tajaa kailo sieb.baraa?
Tad mani dziis aaraa?
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
29.06.2013 11:45
Tomēr ozabočenijs.
Jo kas grib vnk nosauļoties.. aiziet uz solāriju... aiziet nomaļā pļavā un sauļojas.
Nūdisti tā tomēr ir kaut kāda mistiska kopēja filozofija :D
Bet nav jau taadas atsevishkjas virieshu nuudistu pludmales.
Ja buutu, tad vareetu izveeleeties taadu, un bez liekaam probleemaam.
Nu neticu, ka jauni viirieshi tur neieveero sievietes.
Dzelzsgriezējs
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
29.06.2013 15:56
Interesanti, ka nūdistu pludmalēs tusē tikai veci, resni un neglīti cilvēki. Tie, kas ir estētiski, nav tik izbadējušies sevi visiem atklāt un novērtē savus ķermeņus. Līdzīgi kā ar svingeru klubiem - vieta, kur tusē ģenētiskās pabiras. Parādiet man modeli, kurš/a ies tusēt pa nūdistu pludmali.
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
29.06.2013 16:02
Es domaju, ka tam ir cits skaidrojums. Es psiholoģiski nespētu izturēt to lielo skaitu ar nolaistajiem ķermeņiem. Tādēļ arī neietu/neeju/neiešu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Gvido
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
29.06.2013 19:06
Mateus, ar ko trenažieru zāles ģērbtuvē un dušā redzamie ķermeņi atšķiras no pludmales? :)
bmw
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
30.06.2013 00:13
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tomēr ozabočenijs.
> Jo kas grib vnk nosauļoties.. aiziet uz
> solāriju... aiziet nomaļā pļavā un sauļojas.
>
> Nūdisti tā tomēr ir kaut kāda mistiska kopēja
> filozofija :D


Vispār ap 80|% cilvēku ir 1. reizi,vai -pa retam.Bez kādas filozofijas.
Iesācējs-nestreso,neviens Tevi nekur nedzīs,tur vispār samērā daudz dažādu smilšu pauguru,bedres,zāle,tā,ka-ja guli un sauļojies,tad neviens Tevi īpaši neredz,un tici man-neviens un neviena nenogībs,redzot tavu stāvošo kumeļu.
Iemesls,kapēc tur ļoti daudz neforšu ķermeņu,ir pavisam cits,un atšķirīgs sievietēm un vīriešiem.Bet tas garš stāsts.

Mateus
iedomājies,ka arī citiem varētu būt pilnīgi vienalga,ko Tu par viņiem domā....Ne visiem ir iespēja būt labi trenētiem,visdažādāko iemeslu dēļ.Un dažas ķermeņa īpatnības neizvēlas,tās tādas vnk. ir.Nu,un-ja labi trenētie tur nebrauc,tad par ko tad brīnīties?
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
30.06.2013 00:22
es tak nerunāju par citiem ;)
izlasi kārtīgak ko rakstīju...

"Pa lielam jau tā arī...laikam...ir jābūt.
Mana problēma, ka man tādi traucē, ne viņu."

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
bmw
Re: Nuudistu pludmale vecaakjos.
01.07.2013 22:36
5 aliņi labi noņem visas problēmas:)))
Nav tiesa, ka nūdistu pludmalē nav "foršu" sieviešu augumu. Ir. Pietiekami. Arī parastajā pludmalē foršo sieviešu augumu ir mazākums.

Par jebkuru tēmu labi izglītoties, arī par pirmajiem soļiem nūdistu pludmalē: http://nudistiem.wordpress.com/iesacejiem/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 17?
Ziņa: