Vieglā šmiga un braukšana

Aizsāka DemiHuman 

Vai piem. D-light alus kokteiļi daudz iespaido policaju alkometra rādījumu vai nebūtu nekādas promiles vispār?
Re: Vieglā šmiga un braukšana
22.06.2013 17:27
Pasaki kur stāv Tavs auto un es noskrūvēšu Tev riteņus. Atdošu pēc Līgo ;)
Cik DEBĪLAM ir jābūt, lai planotu dzert un braukt? Es tādus ka Tevi saucu par potenciālu slepkavu.

NEKAD nevari zināt cik būs promiles. vienu dienu 0.1 citu 1 no ta paša alko daudzuma.
Ja dzer - nebrauc. Punkts.

Dēl tādiem dauņiem Ogrē ir gājuši bojā vairāki cilvēki, tai skaita bērni. Pieļauju domu, ka Latvijas mērogā bojā gājušo ir krietni vien vairāk.

Gribētu es, lai katram kuru noķer dzērušu pie stūres, noņem tiesības uz 10 gadiem, sodu 5000Ls un cietumā uz mēnesi, bet auto uz to mēnesi policijas stāvvietā (vēl kādu tonnu kāposta samaksāsi).

Un nesāc tagad otmazkas... ja dzer, atslēgas plauktā. Ja dzerot apreibi normāli - atslēgas uz vēl dienu plaukta. citu variantu NAV!
Bet vieglā šmiga mazos daudzumos tad ir vai nav bīstama?
Re: Vieglā šmiga un braukšana
22.06.2013 21:29
No viena D-light noteikti nebūs pārmērīgas promiles. Ar piebildi, ka iepriekšējā dienā nav dzerts. Vispār man nav krasi negatīva attieksme pret braukšanu dzēruma jo šad tad pats to daru. Viss ļoti atkarīgs no konkrētā cilvēka. Ir cilvēki kas bez problēmām brauc dzērumā bet ir arī tādi kam to noteikti nevajadzētu darīt. Diemžēl tieksme braukt iedzerot visvairāk ir pēdējiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vieglā šmiga un braukšana
30.06.2013 15:10
nūū... es regulāri ar vienu aliņuesmu pie stūŗes :D
Izrādās promiles var būt pat no kafijas un kvasa bet Dlight ir limonāde! http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/5170/promiles-pat-no-kvasa
Re: Vieglā šmiga un braukšana
09.04.2014 17:20
He, he, skatoties kāds kvass :) No viena otra kvasa vēderā gluži silts paliek... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vieglā šmiga un braukšana
10.04.2014 09:38
Īstam kvasam (nevis limonādei ar kvasa garšu), loģiski, ka ir grādi. Mazi, bet ir.
Bezalkaholiskais alus... reti kurš ir 0% ...lielākā daļa ir ~0.5% attiecīgi arī nekāds jaunums
Par kafiju un redbul utm... kaut kāds ķīnas alkometru bulšits :D ...riktīgs kas-jauns :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 7?
Ziņa: