Paradize

Aizsāka Gug 

Gug
Paradize
14.06.2013 14:31
Sveiki!k Kā atrast sievieti kuru satiku GC veikalā,vai iespējams viņu satikt vēlreiz,ļoti patika,varbūt nākambedēļ tajā pašā laikā?:)
Re: Paradize
14.06.2013 15:14
Vai viņa bija veikala darbiniece?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gug
Re: Paradize
14.06.2013 15:27
Nē:( tik loti iemilejos vina
Gug
Re: Paradize
14.06.2013 16:01
Vinas seja saak migla plust,bet noteikti ja redzetu tad atceretos
Re: Paradize
14.06.2013 16:12
saliec visādos forumos postus.
Gug
Re: Paradize
14.06.2013 17:10
Nakambedel ieshu uz to veikalu atkal
Gug
Re: Paradize
14.06.2013 22:43
Pats labākais ka esmu pusaudzis bet vinai kadi 40 gadi un tadas sievietes man patik.kapeec? Ko darit,meklet vinu,ka,nevaru nomierinaties.
Re: Paradize
15.06.2013 09:26
Nu ja nevari nomierināties tad meklē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paradize
15.06.2013 09:27
Jā, un ko Tu taisies ar viņu darīt kad būsi atradis?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gug
Re: Paradize
15.06.2013 13:11
Nezinu,neesmu vesels jā?
Re: Paradize
15.06.2013 14:09
Es neko nesaku. Es tikai pajautāju... Jo būs kaut kā stulbi ja Tu viņu satiksi bet Tev nebūs plāna ko darīt tālāk...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gug
Re: Paradize
15.06.2013 15:54
Ko iesaki?:)
Re: Paradize
15.06.2013 16:01
Atmest domu kā muļķīgu... Bet nu pats skaties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gug
Re: Paradize
15.06.2013 16:37
Kāda vispār cerība atrast viņu?
Re: Paradize
18.06.2013 10:47
cerība mirst pēdējā Failu hostings



Edited 1 time(s). Last edit at 18.06.2013 10:48 by enfuego.
Re: Paradize
19.06.2013 09:03
Ja zinātu tavu vecumu,tad varētu parunāt.Es nevaru runāt ar problēmu. Vajadzīgs cilvēks, ko varu stādīt sev priekšā. Vēl man vajag zināt arī tavu matu un acu krāsu. Augums/svars arī daudz ko pasaka priekšā. Ķermeņa apspalvojuma intensitāti. Vai sen jau masturbē? Vai uzskati to par sliktu darbību? Vai tā sieviete tev neādgādināju māti,vai kādu citu radinieci?Vai ir nakts erotiskie sapņi un "slapjie" sapņi?



Edited 1 time(s). Last edit at 19.06.2013 09:05 by Mazdakteris1.
Re: Paradize
19.06.2013 10:56
Kailā, kuš! Mēs ar Mazdakteri visu esam sadalijuši. Mazdakterim puisīši, man meitenītes :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paradize
19.06.2013 11:03
Kā tad. To jūs gribētu gan. Nebūtu tādas sievietes kā es, kas visu redz un visu saprot ....
Ja godīgi - esmu totāli satriekta par sievoeti, kura ar bērniem ielēca upē. Bērniņus jau varēja atstāt dzīvei, ja pati tik vāja sajutās. Visu laiku dīdos, gribu aiziet nopirkt kūkas gabaliņu un nomierināties, bet nedrīkstu jau kūkas ēst.
Kaut kādā ziņā jūtos vainīga, ka esam tāda sabiedrība, kur sievietēm jāizvēlās pašnāvība.
Re: Paradize
19.06.2013 11:12
Hmm? Es nemaz vēl tādu ziņu neesmu lasijis... :( Mja, bērnus jau nu gan nevajadzēja... Bet Tu apēd gan to kūciņu. Kaitējums no nenomierinātiem nerviem noteikti ir lielāks kā no kūciņas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paradize
19.06.2013 11:16
protams, ka Tu ku,neko nesaproti, abi ar inku esiet vienā līmenī. Būt slaidai šodienas apstākļos ir viens no retajiem pastāvīgas laimes un prieka avotiem. Pie tam tāds, kas neko nemaksā , bet pat ļauj ietaupīt.
Re: Paradize
19.06.2013 11:20
Sapratu, sapratu, bet tad nu gan labāk neēd to kūciņu. Nervi lai paliek uzvilkti un tā Tu kļūsi vēl slaidāka... Tik ir viena problēma - kam tās nervozās vajadzīgas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paradize
19.06.2013 11:49
Nu redzi, ku, mana pieredze saka, ka ar nervozām vēl sadzīvo, bet resnās gan pamet.
Ja tā nebūtu , es katru - nu labi, ne katru, bet teiksim katru otro dienu ēstu putkrējumu. Un visādi variētu - man ļoti garšo putkrējumā samesti bezē gabaliņi, vai - skābs ogu jogurts iekšā iecilāts. Vai kāds nieks kraukšķīgas pārsliņas. Un dzertu es alkoholu daudz - no rīta sāktu ar šampaniešiem - teiksim brokastīs, pusdienās vīni, vakarā - daudz stiprā alkohola. spoguļus visus izvāktu, vecās drēbes sadedzinātu un dzīvotu es tāda laimīga. Bet kurš mani tādu mīlētu ? Ja nu vienīgi bērni, vai kāds sadists vīrietis.
Re: Paradize
19.06.2013 11:58
Hmm? Laikam būs Tev taisnība... Tikai nepārforsē ar to nervozitāti... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Paradize
19.06.2013 16:39
Labāk ēd kūkas. Tas nomierina. Citādi tu te kā mazs šunelis visiem gatava mesties pie rīkles.Un nejaucies sarunās, no kurām tu neko nesaproti.
Tev prātā tikai perversijas. Fui.Verbālā caureja.Mānija uz badošanos. Tas ir agresivitātes iemesls. Pārāk pašpārliecinātas sievietes cieš biežāk no vīriešu puses.Tad brīnās, kāpēc viņas dauza un pat šausmīgāk izdarās.
Varu tev pazīlēt nākotni. Tā izskatās bēdīga lai neteiktu vairāk.
inka.
Re: Paradize
19.06.2013 20:28
kailā madam Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> protams, ka Tu ku,neko nesaproti, abi ar inku
> esiet vienā līmenī. Būt slaidai šodienas
> apstākļos ir viens no retajiem pastāvīgas
> laimes un prieka avotiem. Pie tam tāds, kas neko
> nemaksā , bet pat ļauj ietaupīt.

par slaidumu piekrītu, reizēm jūtos iedomīga starp apaļiem :))
bet kūku uzēd un stundu intensīvi pasporto, es tā daru.
Re: Paradize
19.06.2013 21:25
kailā madam

Dienas gaitā palasiju dažas ziņas par to notikumu Ventspilī. Nu nezinu... nekādi mani tas neaizskar. Pavisam. Stulba cilvēka stulba rīcība. Un viss. Svarīgi, ka palika dzīva. Kas arī ir loģiski. Viņa ko iedomājās? Ka nenostrādās pašsaglabāšanās instinkts? Cerams, ka viņu nopietni notiesās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Gug
Re: Paradize
19.06.2013 23:45
Neatgadina māti tochna;D
Re: Paradize
20.06.2013 09:28
Labrītiņ.
Mazdakteri, cik bezkaunīgs Tu spēj būt.
Es esmu aktīvas dzīves pozīcijas sieviete. Man likās diezgan skaidras virtuālās uzmākšanās pazīmes un es izsaku savu uztraukumu par to. Pie tam es centos to maigi pateikt. Vai tāpēc mani uzreiz jāapsaukā? Vai Tu neesi tētis bezkaunīgajam Mateusam?
Padomā,kas notiktu ar sabiedrību, ja visi ,kā inka, sēdētu pie TV un neliktos ne par ko ne zinis?
Cik neiejūtīgs un nesaprotošs cilvēks vari būt, Mazdakteri. Fuj.
Starp citu, es diezgan bieži esmu Galerijā Centrs, un tur bieži saskatos ar jauniem un smukiem puišiem, nevis īgņiem večukiem ,ar nosodošiem skatieniem.
Un tas,ka tu par zīlnieci piestrādā, arī neko labu neliecina. Jādzīvo ir realitātē, nevis nākotnē. Vārdu sakot, Mazdakteri, Tu mani uztrauc.
Re: Paradize
20.06.2013 11:50
Pastāsti,kā puišos veidojas gerontofilija? Kāda loma tās veidošanā varētu būt oksitocīnam,testosteronam, feromoniem,endorfīniem.adrenalīnam,vazopresīnam?
Kas ir nosacījuma refleksi un pamatinstinkti. Viņu savstarpējā iedarbība.Kādas ir seksuāli spēcīga indivīda pazīmes.Kādi komponenti veido seksuālo orientāciju. Veģitatīvās nervu sistēmas loma seksuālās orientācijas veidošanā? Kādus feromonus izdala sievietes un vīrieši. Kāda loma ir feramoniem seksuālās orientācijas veidošanā? Feromonu iesarbības fāzes? Kāpēc zēniem ir raksturīga hiperseksualitāte pat pie zema testosterona līmeņa. Kāda starpība ir erogēno zonu jūtībā zēniem un pusmūža vīriešiem?Tikai saprotot šos jautājumus tu sapratīsi mana pieprasījuma jēgu. Ja tu esi seksuāli pašpārliecināta , tas nedod tev tiesības apvainot sarunu biedrus.Pievērs uzmanību,ka savas piezīmes es nebiju adresējis tev. Tad kāpēc tik slimīga reakcija? Ja man būtu interese tajā jomā,kas tev rādās, tad es piedāvātu savus privātos kanālus. Esmu vienmēr par publisku problēmas apspriešanu,lai iegūtu visi.
Kad tu man verēsi tūlīt 12 st. laikā to visu izskaidrot, tad tu varēsi apgalvot to,ko apgalvo.Pie viena parādi man savu ,endokrinoloģes,medmāsas,farmaceites vai ārstes diplomu.Vai vismaz biologa doktora grādu.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.06.2013 11:54 by Mazdakteris1.
Re: Paradize
20.06.2013 12:23
Dao ir gadu tūkstošiem sena mācība un tur ir teikts, ka vecākiem vīriešiem jāprec jaunas meitenes, bet jauniem puišiem jāmīlējās ar vecākām sievietēm. Un nevajag tur jaukt iekšā oksitocīnus. Būtu laiks - atrastu tās vietas - un varbūt arī atradīšu un Tev nosūtīšu. Tāda ir dabas kārtība. Un tieši tāpēc man šoreiz Tavi jautājumi likās pārspīlēti. Un puisis par sievieti raksta pļāpu , nevis veselību daļā.
Dzīvoju pie liela parka. Manai sētai cauri iet suņu staiginātāji. Visu kaut ko esmu novērojusi. Lūk, dogs - apstājies - gaida uz savu saimnieci, kura aizpļāpājusies ar kādu kundzīti. Pie doga pieskrien mazs šunelis un sāk nikni uz viņu riet. Tas šunelis gandrīz grib kost, bet dogs vienreiz nicinoši uz to kranci paskatās un tad turpina cēli vērot apkārtni, absolūti ignorējot mazo niknumiņu, kurš beidzot atradis cienīgu apriešanas objektu. Tāds ir aristokrāts - nospriedu , dogu vērojot.
Gudrus padomus esi gatavs pa labi kreisi dot, bet mani - vientuļo māmiņu, aktīvu sievieti par suni apsaukāt. Un tad vēl ar tiem medicīnas terminiem kaunināt. Fuj.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 20?
Ziņa: