Paradize

Aizsāka Gug 

Re: Paradize
20.06.2013 12:25
da Tev viss ir pārspīlēts un nepareizs, ja vien to neteici Tu pati :D:D:D

Fuj. :D:D:D
Gug
Re: Paradize
20.06.2013 18:54
Madam,tu esi jauka:)Bet paldies arī Mazdakterim
Re: Paradize
20.06.2013 20:52
Gug Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Madam,tu esi jauka:)Bet paldies arī Mazdakterim
Neredzu par ko paldies. Te tikai plēšanās un apvainojumi no histēriskas nimfomānes:).Pat gribot šajā sadaļā tev atbildēt nevaru.Madamai kailaijai vai plikajai panaroja:):)Jo viņa pieņem sarunas,kas ir ap puišiem ar platiem pleciem un šauriem gurniem.Vis pārējais viņai ir Dao.
Re: Paradize
20.06.2013 20:56
Mazdakteri... nezkādēļ viņa ar mani sarunas nepieņem :P
Lai gan moš man pleci vēl pa šauriem :)
Re: Paradize
21.06.2013 09:38
Gug, toties Tu esi ļoti gudrs. Uzreiz saprati, cik maiga un mīlīga sieviete es esmu.
Zini, man ļoti patīk jauni puiši, jo viņi tiešām ir romantiski, prot sievieti uzklausīt, apbrīno viņas augumu, prot to glāstīt un skūpstīt, ir ļoti uzmanīgi un uzticīgi. Kad paliek vecāki - kā Mateus un Mazdakteris, tad redzi , kas notiek - sieviete paliek otrā plānā. No viņas tiek prasīta tikai pieticība, klusēšana, apbrīnošana un glaudīšana pa spalvai. Tikko sieviete, kā konkrēti es, kaut ko ne tā atļaujās - tā uzreiz - tante, bāba, mātīte, suns, nimfomāne, paranoiķe. Skumji, ka tā.
Tev labāk vajag izzināt jautājumus kā mīlēties un izsargāties no nevēlamas grūtniecības. Mans konkrētais dzīves gadījums bija tieši tāds. Tas puisis bija tikpat lētticīgs un bezatbildīgs tajos jautājumos kā es. Rezultātā radās mana meita, bet ...puisis no manis aizmuka. Nebija gatavs tai atbildībai. Vēl sliktāk , ka viņa mamma - pieaugusi sieviete mani ignorēja. Rezultātā - viņš tā arī nav apprecējies, citu bērnu viņam nav, ir inteliģentais alkoholiķis, bet viņa mamma - zīlēšanas salonu barotāja.
Nu labi - lai paliek mācības, paļaujos, ka esi gudrs un seksīgs un darīsi laimīgas sievietes. Bučas:)))
Re: Paradize
21.06.2013 09:44
Mazdakteri, pacelies citā līmenī. Sieviešu nīšana un neiecietība pret viņām nav nevienu vīrieti padarījusi laimīgu.
Būtu labāk kādu spēcinošu vārdu man uzrakstījis, kaut ko mīļu, patīkamu. Bet nē taču!!! Ka tikai kaut ko sliktāku. Vienkārši kauns. Un vēl Tu te lielies , ka lasi Bghagavat Gītu. Neticu, varbūt 3 lapas esi izlasījis, ne vairāk.
Mateusiņ, ar Tevi parunāsim , kad būsi savas rozā brilles iznēsājies. Tad izcieties un pārcieties atcerēsies , cik gudra es biju un kā tu alojies. Visam savs laiks - pacieties, dabūsi tu arī savu dzīves pieredzi.
inka.
Re: Paradize
21.06.2013 14:57
parasta provokatore....phe....un vēl nimfomāne un lūzere :)

/noteica inka un pagāja garām/
Re: Paradize
21.06.2013 15:45
Inka
es saulgriežos vienmēr naktī braucu peldēties - kaila. Jo man patīk noticēt,ka tas ir tāds rituāls , kurš mani attīra un pabaro līdz nākamajam gadam. Un vēl citi man ir.
Un goda vārds - tā lielā mistika ir,ka tajās naktīs - bessoties par to īsumu trako tumšie spēki.
Pēkšņi ielās nakts vidū ir nevis kaut kādi parastie bomži, vai tusētāji jaunieši - bet vecenes - viena - otra - trešā.
Pagājušā naktī vēl tas iespaidīgais ugunsgrēks, kura liesmas spoguļojās Daugavas ūdeņos.
Un tad ir ļoti svarīgi sevi aizsargāt - tāpēc tev- mans specveltījums:))
Ņem par labu:))
Skrien ragana šķērsu gaisu
Manu māju neieskriesi
Mana māja dzelzīm kalta
Adatām jumti jumti.

Jā un vēl - met ellē vibratorus un "iegādājies" dzīvu vīrieti.
Re: Paradize
21.06.2013 20:11
Kaut ka nealkstu atgriesties neracionālajos, agrās jaunības gados. Ne katrs var atļauties tur iestrēgt un kakāt citiem uz galvas, un klusībā sapņot par to, lai arī tiktu pie laimes devas, kura iet secen dēļ sava fūrijas veidola :) Bet Tu turpini DROŠI :D Šķiet vēl ir pāris cilvēki forumā, kuri nav kļuvuši par neriktīgiem (Tavā interpretācijā). attiecīgi, Tava misija vēl nav galā :)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.06.2013 20:39 by Mateus.
inka.
Re: Paradize
21.06.2013 20:16
es ragana bez vibratora, un vispār tāda jocīga ragana...cilvēkmīle, un ja es tevi aprāju vai dodu stulbus padomus, es to daru aiz cilvēkmīlestības....un tā vienmēr :), kaut ko ņemos, palīdzu, mēģinu glābt, ....beidzas ar to, ka pasaku kādu skarbu teikumu, un palieku sliktā.
bet es gribu pēc nāves uz paradīzi.....ja tā ies, mani neņems pretī..:)
Gug
Re: Paradize
22.06.2013 00:08
Tiešām jūs esat jauka un nekāda bāba:)
Re: Paradize
25.06.2013 10:35
Labrītiņ , inka. Tev tāda ļoti kroplīga tā cilvēkmīlestība manā vērtējumā.
ķer tos ļaunos vārdus atpakaļ, lai tie atgriežās pie tevis ar dubultspēku.
Lūzeri ir mazie nosmakušie puisīši, mazie noslīcinātie puisīši ....
Visi pārējie ... , inka, sieva pusmūžā,bet raksti kā tāds tīnis.
Es saprotu , mateus, dīžājās kā jauns ērzelis, nav viņam vēl dzīves pieredze, bet tu ?
Skrien šķērsām un ej ar mieru ! Āmen !
Re: Paradize
25.06.2013 10:37
Pretrunīgi, kā bībelē:"ķer tos ļaunos vārdus atpakaļ, lai tie atgriežās pie tevis ar dubultspēku" Vai tik šis nav ļauna vēlējums, kam tagad atkal pie Tevis būtu jāatgriežas ar dubultspēku? :D
Re: Paradize
25.06.2013 10:48
Nē, mateus, izlasi, visu, ko rakstu - es ne tevi, ne mazdakteri, pat ne sieviešu sitēju, ku, neapsaukāju par lūzeriem un stulbus, zemiskus padomus , kā sēdēt ar vibratoru pie tv, - nerakstu. Tas ir pusmūža sievietes, necienīgi - vārdi, ko man sūta inka. Un bumerangs neriņko pa apli bezgalīgi !
inka.
Re: Paradize
25.06.2013 12:14
Kailumiņ, piedod, es šo rakstīšanos netā , ne savu, ne citu, neuztveru nopietni. Piedod, ja aizvainoju....bet, acīmredzot, tā ir Tava vājā vieta, ja mani vārdi ķērās pie sirds.....es neesmu ļauna, esmu drīzāk nejauka, netā mēdzu sist pa vājajām vietām....starp citu, vibratoru Tu piefantazēji pati, ar TV skatīšanos biju domājusi iespaidu pamainīšanu, kad gatavoju ēst, brokastoju, vakariņoju vienmēr fonā TV, ...starp citu, noskatījos pirms Jāņiem Igo ''Nožēlojamie'' ekranizējum pirmās divas sērijas, par pārējām aizmirsu, jāmeklē rokā, gribu redzēt visas.
pusmūža sieviete....lasu...žēl, ka neredzi, cik plats un sirsnīgs smaids rotā manu seju.....:)
Re: Paradize
25.06.2013 16:20
inka.
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:01
lasīju un domāju par seksa visvareno spēku, neko nezinu par vīriešiem, bet seksuāli apmierinātas sievietes nespēj iesaistīties strīdos, viņas strīdēšanos atliek uz vēlāku laiku :)
kāds seksologs pasen atpakaļ teica- Rīgas sabiedriskajā transportā brauc dučiem seksuāli neapmierinātu sieviešu, tā esot katastrofa....un ieteica popularizēt vibratoru lietošanu....




Varētu padomāt, ka seksuāli apmierinātas sievietes ir kaut kādi dārzeņi, kurām viss vienalga. Nu nu, inka, atkal garām.
inka.
Re: Paradize
25.06.2013 18:37
to teica seksologs, ne es ....par vibratoru popularizēšanu, neuzskatu, ka kādai sevī būtu jābāž kaut kāds plastmasas vai stikla krāms :)

un tām seksuāli apmierinātām nav vienalga, vienkārši viņas kašķēšanos atliek uz vēlāku laiku :)
inka.
Re: Paradize
25.06.2013 18:49
velku nost visus Nožēlojamo ekranizējumus, un tad skatīšos visus pēc kārtas......man tāds hobijs, tik kafija jāsadzeras, lai nenāk miegs :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 25?
Ziņa: