par attiecībām

Aizsāka kailā madam 

inka.
Re: par attiecībām
14.06.2013 13:20
Diemžēl piekritīšu mazajam puikam - Kailum, tu šeit gaidi kādu, kas tev piekritīs, īdēs līdzi, grāmatās un žurnāleļos meklē sev atbilstošas situācijas, vēro sabiedrībā pazīstamos cilvēciņus (vot šito gan izbeidz, tik tizli lasīt - tas dara tā, tas saka šitā).
Dzīvo savu dzīvi un nemeklē tai attaisnojumus. Skaista darbakoliķe- nu ideāli! .....Un nopērc TV, tava tipa sievietes TV skatīšanās labi līdzsvaro :)
Re: par attiecībām
14.06.2013 13:52
inka. Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dzīvo savu dzīvi un nemeklē tai attaisnojumus.


Tieši tā. Ļoti pareiza doma. Attaisnojumi dažkārt vajadzīgi priekš citiem bet pašam ir jādzīvo saskaņā ar sevi... Cita lieta ja ir personības dalīšanās un katra grib dzīvot savādāk... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
14.06.2013 17:20
O lalala Mateus, kas to būtu domājis - jauns džeks , bet tāda attieksme. Ja viedoklis cits - uzreiz mātīte. Vakar biju tikai tante un bāba. Progress - mātīte. Vai tik pirmdien jau nebūšu mauka.
Skrien pa gaisu mazulīt. Ko citu es varu ieteikt.
Lūk, esmu tikai divreiz lasījusi par sievietēm, kuras izvaro vīriešus. Viens gadījums bija Krievijā , kur zaglis ielīda pa logu frizētavā, bet tur priekšā īpašniece. Barga dāma - saķēra puisi un izvarojusi visu nakti. Pēc tam puisis viņu iesūdzēja tiesā, laikam jau nu ļoti sāpīgi bijis, bet tā sieviete puisi arī. Tagad abi sēžot. Kad es uzjautrinājos par šo stāstu, manam draugam ļoti nepatika, viņš tur vispār nekādu humoru, neko smieklīgu nesaskatīja.
Otrreiz lasīju, ka kurā tur Āfrikas valstī sieviešu bandas ķerot jaunus vīriešus un izvarojot un vācot viņu spermu un par lielu naudu pārdodot.
Gan jau , ka vēl kādi gadījumi ir, bet nu principā , no vardarbības jau cieš sievietes,ne vīrieši. Tāpēc tie stāstiņi par maziņām un pakļāvīgām pavisam noteikti nav priekš manis.
Kas attiecās uz kopā būšanu - visu izsķir kvalitāte. Ja piemēram, man gadītos tik nervozs vīrietis kā Mateus, vai tāds pusharēma varonis kā ku, tad - piedodiet , puiši , ar jums labi, bet bez jums vēl labāk.
Un nevajag tāpēc ne lādēties, ne nervozēt. Ir jau labi un būs vēl lābāk.
Re: par attiecībām
14.06.2013 17:34
Inka, nē. Nav ko sēdēt pie tv un audzēt lielu dibenu, īpaši jau vasarā.
Anonīmu komentāru rakstīšana ir sava veida psihoterapija. Lūk, man nācies diezgan reti dzirdēt, ka psihologs vai psihoterapeits palīdz kā vairāk,kā vien pacietīgi uzklausa. Naudas esot žēl - tas ir biežākais komentārs. Jā, noteikti ir labāk ,kuri ne tikai palīdz konstatēt kas un kā, bet arī pasaka, kā viņš domā, kā vajadzētu. Nespēju gan iedomāties, cik tādi maksā.
Bet tā - uzrakstot - tu it kā savas domas izlasi no malas. Vai kāda cita rakstīto.



Es piemēram, eju uz salsas nodarbībām. Un viena kustība man neizdevās jau ilgu laiku un trenerīte vienā brīdī saka - tu neviļņo gaisu , bet velc. Un tagad man sanāk. Viņa taču redzēja to manu gaisa viļņošanu jau mēnešiem ilgi, bet bija jāpaiet laikam, lai līdz manim tas vārds atnāktu.

Vēl. Man nu jau ir pāri 40 gadiem. Manā dzimtā sievietes dzīvojušas 85- 95 gadus. Nevaru zināt savu nākotni, bet jebkurā gadījumā - pusmūžs. Un gribot -negribot tu sāc izvērtēt. Teorētiski man jāgatavojas dzīvei citā kvalitātē.
Un drusku pašaumināties par tiem pārīšiem, kuri ārēji ir tip top , bet iekšēji - tukšums un izmisums - jā, tas varbūt ir tas, ko tu, inka sauca par attaisnojumu.
Attaisnojums - tā nemaz nedrīkst domāt. Lūk, lasu par Snoudenu - tur ir attaisnojums piedzimt un dzīvot, tur ir īsta vīrišķība.
Re: par attiecībām
14.06.2013 17:57
kailā madam

Man vot tāds jautājums. Kāpēc Tu it bieži to sieviešu izvarošanu pin iekšā? Kādreiz Tevi ir paņēmuši priekšā bez Tavas piekrišanas? Vai kā? Jo šajā tēmā kaut kā galīgi par to nebija runa... Pat tā kā ne uz to pusi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
14.06.2013 18:09
Protams. Man tētis sita mammai, mēs visi četri korī skaļā balsī brēcām to redzot.
Tad no patēva esmu mukusi, jo es viņam katliņu ar karstu ūdeni uzmetu.
Tad pieaugušā vecumā. Bet es ar to esmu tikusi galā.
Tas laikam neapzinīgi uzpeldēja. Tai brīdī, kad jūs abi ar mateusu man te par tām saldājām otrām pusītēm stāstījāt.
Nu nav jau tik nevainīgi viss. Un tieši tādā proporcijā, ka pamatā jau cieš sievietes.
Labi. Viss, es jožu.
Seksīgu vakariņu:)))
Re: par attiecībām
14.06.2013 18:15
kailā madam

Sk. Nu žēl ka Tev tā... Un ka Tu to visu esi ņēmusi tā dziļi pie sirds :( Es nemaz nenoliedzu faktu, ka izvaroto sieviešu skaits ir daudz lielāks kā vīriešu. Bet es tomēr tos izvarotājus pieskaitu īpašai ļaužu kategorijai kurā es neietilpstu un cik man zināms tad neietilpst arī man tuvāk pazīstamie vīrieši. Laikam es apgozos citās aprindās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:09
Var būt divkosis , ku! Apbrīnojami. Pats savu sievu esi klapējis,bet man raksti, ka žēl, ka tā. Fuj, vienkārši.
Jā un kā tu domā par tiem izvarotājiem - ka viņi staigā apkārt lielīdamies?
Kā britu meitenīti nobendēja ģimenes draugs, bērnu tēvs.
Eh, ku. 53 gadi, bet kā tāds puika.
Ja par slavēnībām. Lūk, lasu un vienmēr gūstu baudu, kad lasu , ko raksta Sandra Veinberga. Tā ir sieviete, ar kuru es labprāt identificētos. Jā un Rīgā esmu viņu vairākkārt redzējusi kopā ar liela liela auguma spēcīgu vīrieti. Spēcīgām sievietēm, spēcīgi vīrieši. Tādai dzīves formulai gan es labprāt piekrītu.
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:13
kāds vismaz nekaunās būt pats... puika 53 gados.
Vismaz nekaunās no sevis kāds viņš ir.. pretstatā slimām mātītēm, vārgām sievietēm.. Tu taču apzinies ka esi vārga un vnk ar lielu muti, jo kā pati teici - stiprām sievietēm stipri vīrieši, bet Tu nevienam neesi vajadzīga vairāk par īsu dzīves periodu.

Ak jā aizmirsu - Tu taču sevi māni ka esi spēcīga sieviete 4 augstakajām un vispār pēc Tevis visi alksts...bet Tu esi viena pati... bet visi kurus Tu te aizskar ir kopā ar savām otrajām pusēm un dzīvo visnotaļ laimīgu dzīvi...skauž? Loģiski...

Nākamreiz kad liesi slima suņa murgus... padomā, kas ir slims suns...un kas ir slims suns, sieviešu dzimtē...

ku! arī tagad slikts viņai.. kaza
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:17
kailā madam

Es domāju, ka Tu vienkārši esi dumja un skatiens Tavs uz dzīves lietām ir plakans. Sievas iekaustīšana man ir kā galējais līdzeklis nevis kā dzīvesveids. Tāpēc man var būt žēl... Bet Tev līdz tādām niansēm vēl augt un augt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:20
Mateus, es jūtos pārāk labi, lai tev iebilstu. Cerams, ka žulti nolaidi un tev uzlabojās noskaņojums.
Tāpēc jau komentāros par slavēnībām ir tik daudz piedauzību, jo tur daudzi daudzi mateusiņi un mateusenītes uzlabo savu pašapziņu - pasakot, cik tas konkrētais cilvēks ir stulbs, neglīts utt.
Jādomā , ka esi ļoti vīrišķīgs un gudrs un iekārojams. Citāds jau tādus tekstiņus neuzrakstītu.
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:20
Ku! zabej par to tur!
par tādiem saka - ниже плинтуса
viņa to vien gaida, lai viņai kāds pakavētu laiku, ja neder ar labu, uzdirsīs... ja ar viņu neviens nerunās, izdomās vēl kaut ko.
Lai tak tā vīriešiem nevajadzīgā DĀMA (! :D ) pūst savā žultī ;)



Edited 2 time(s). Last edit at 17.06.2013 10:22 by Mateus.
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:22
Ku, tu pats esi dumjš, sevi tā attaisnodams.
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:27
atšķirībā no tevis, mateus, es esmu samīlēta un labā garastāvoklī. Un lūgums neizteikties visu vīriešu vārdā. Man pietiek ar vienu, pat ja es tiešām nevienam citam visā pasaulē nebūtu vajadzīga.
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:37
kailā madam

Man prieks par to, ka esi samīlēta. Bet es Tavu problēmu saskatu tajā apstāklī, ka Tu nevari pieņemt to, ka cilvēks var būt dažāds. Un ja nemaldos tad Tu kā reiz izšķīries no sava vīrieša tāpēc, ka viņš varēja būt dažāds, mainīt attieksmi. Tev droši vien arī nav pieņemama doma, ka katrā labā lietā ir kāds ļaunums un katrā ļaunumā ir kāds labums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 10:45
Beidz sprediķot, ku. Vispirms publiski nožēlo , ka siti sievu, pats dumjš būdams, tā cerēdams izsist alkoholismu no viņas.
Ja jau te tusē, pa Dr.lv, tad tik daudz tev tā kā vajadzētu saprast , ka slimības nevar izsist no cilvēkiem. Ja vārētu , tad jau būtu nevis slimnīcas, bet izsišanu nami.
Jā, es būtu savā dzīvē gribējusi vienu vīrieti un 10 bērnus, bet neko darīt, man šoreiz sanāca viens bērns un desmit vīireši , nekas - nākošreiz būs man tie 10 bērni, un viens vīrietis.
Bet kā ar tavu agresiju, ja tu pat savos 53 nespēj atzīt, ka tā bija kļūda.
inka.
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:01
lasīju un domāju par seksa visvareno spēku, neko nezinu par vīriešiem, bet seksuāli apmierinātas sievietes nespēj iesaistīties strīdos, viņas strīdēšanos atliek uz vēlāku laiku :)
kāds seksologs pasen atpakaļ teica- Rīgas sabiedriskajā transportā brauc dučiem seksuāli neapmierinātu sieviešu, tā esot katastrofa....un ieteica popularizēt vibratoru lietošanu....
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:09
Protams, inka. Seksulās dziņas ir viens no mūsu pamatinstinktiem. Tur tev jāpiekrīt.
Par seksuālo neapmierinātību - atkal tu spried pavirši. It kā tā spētu piemist tikai sievietēm.
Man ir pietiekami bieži nācies sastapties ar situāciju, kur jautājumu izlemj nevis kādi likumi vai noteikumi, bet konkrēta ierēdņa personīgais lēmums, attieksme,interpetācija. Un te nu nav atšķirība - pavēro uzmanīgi - cik daudz ir nīgru sagurušu, ar sevi un pasauli neapmierinātu papiņu. Jā un pavēro vēl - ja būsi simpātiska, smaidīga - uz tādu nīgru vīrieti tas iedarbosies tev par labu, uz sievieti - tev par sliktu.
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:10
kailā madam

Nu, pirmkārt kam ta mana nozēlošana šeit būtu vajadzīga? Tev? Bet vispār es nemēdzu nožēlot. Es to daru ļoti reti un ne jau par tādiem sīkumiem. Pilnīgi pietiek ar to, ka esmu atļāvies savu agresiju pieminēt publiskā forumā. Uztver to kā nožēlošanu. Bet kļūdu nekādu tur nav.

p.s. Vai tomēr nevajadzētu Tev šo diskusiju pārcelt uz psihiatrijas sadaļu jo es redzu ka Tev ar šo lietu ir kaut kādas problēmas un Tev pilnīgi niezēt niez...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:13
Man šķiet, ka vienreiz jau par to rakstīju.Mani aizsūtīja pārbaudīt vairogdziedzeri. Kā tas dakteris mani izlamāja - vispār ārprāts - vesela kā rutks, vazājos te vainas meklējot, brīnos kā mani nenosauca par kazu un mauku vai maucīgu kazu.
Man bija skaidrs, ka cilvēks nostrādājies, nikns, varbūt es kavēju viņa randiņu ar kādu seksīgu būtni. Kad attapos, gribēju atgriezties un viņu pašu kārtīgi izlamāt, bet tad neko - nopurinājos - pupiņi uz priekšu, dupsītis uz atpakaļu un prom.
Pirms šengenas zonas - kādi tie pasu kontrolieri bija - nepatīkami - nekad nevarēji zināt - labi izgulējies vai nē.
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:23
Lūk, pie manas meitas bija ienākusi klasesbiedrene - tieva kaulaina jaunava, tādām stirnas acīm.
Es meitai vēlāk saku, ka viņa tāda ļoti nedroša meitene izskatās, salīdzinājumā ar citām viņas draudzenēm. Man meita saka, ka tētis viņu sitot, par sliktām atzīmēm. Par labām pērkot viņai konfektes. Pirmais,kas man ienāca prātā bija - kā var sist tik kaulainu cilvēku. Pēc tam domāju - vai man būtu jāziņo skolai. Tad domāju - bet ja tā meitene to stāsta draudzenēm tikai lai iegūtu līdzjūtību, uzmanību? Ilgi domāju - vai man iejaukties. Bet neko - vēl parunāju ar meitu, izmantoju situāciju un pastāstīju, ka jā - tēva viņai nav, bet redzi - tevi arī neviens nekad nav sitis.
Lābi,ku, tu pats ar sava mūžīgā nozvērinātā izsitēja tēlu mani provocē par to rakstīt un domāt.
Sāku lasīt interesantu rakstu par putnu seksuālo dzīvi.Zināji, ka pīļutēviņiem peņi spirālveidīgi kā korķviļķi , jā un parasti tik gari cik pats pīļtēviņš, savukārt mātītēm - tās saucot par kloākām ir tādas pašas - spirālveida - korķviļķa uzņemšanai.
Padarīšu ko prātīgāku. Pēc laika, ku atgriezīšos - paskatīšo - esi gatavs grēku nožēlai vai nē. Vēl jau arī paša bērni kādā brīdī tevi var patirpināt par to. Nekas vēl nav beidzies.
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:30
To ka peņi spirālveidīgi, to es saprotu. Ne velti ir tas teiciens - dļja hitroj žopi huj s vintom. Un tā varētu būt, ka pīlei vajag ieskrūvēt - citādi aizlaidīsies... Bet nu vai viņi to lietu kloakā dara...? :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:39
Pīlei to vietu sauc par kloāku. Kas ir,ka nesaproti, ko uzrakstu !
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:48
Jap. Atzīstos, ka tās putnu lietas es nepārzinu. Tagad skaidrs kāpēc tās olas ir kakainas... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 11:59
...super, ja būs jautājumi par kakainām olām, zināšu speciālistu! Pateicos
Re: par attiecībām
17.06.2013 12:09
http://www.3quarksdaily.com/3quarksdaily/2013/06/the-sex-life-of-birds-and-why-its-important.html
Re: par attiecībām
17.06.2013 12:27
Jā un vēl pārdomas.
90-o gadu sākumā biju ekskursijā Pelču pilī.
Es toreiz biju ļoti jauna un viena. Kā teiktu delfisti - seksuāli norūpējusies. Gids - vīrietis gados mūs vadāja pa telpām un parku.
Kad viņš stāstīja kā 1945.gada 8.maijā armijas grupas Nord ģenerālpavēlniecība tur - pils parkā izdarīja pašnāvības - man piemetās trauksme, izmisums, nelaimes un mūžīgu skumju sajūta. Par ko ? Laika starpība apmēram 50 gadi un karā bija drausmīgāki upuri, ja vispār iespējam salīdzināt nāves, upurus un ciešanas.
Jā , bet tas gids to visu pasneidza tā - bija tie virspavēlniecības ģenerāļi visi kā viens stalti, iznesīgi, dziļi inteliģenti, drosmīgi un vīrišķīgi. Noklausoties ziņas par kapitulāciju viņi esot uz klavesīna spēlējuši Bahu, spēlējuši kārtis, dzēruši konjaku un smēķējuši labas cigaretes un tad klusi- bez jebkādām runām , viens pēc otra cēlušies un gājuši uz parku nošauties. Un tā mana trauksme bija un ir palikusi, ka tie bija pēdējie vīrieši, kuros es būtu varējusi iemīlēties bez jebkādiem nosacījumiem.
Cik gadi ir pagājuši - un es neesmu šīs sajūtas zaudējusi. Iet laiks un katram laikam līdzi uz neatgriešanos kaut kas aiziet. Piemēram, vīrišķība.
Re: par attiecībām
17.06.2013 13:42
Taču patiesais pašnāvības iemesls varētu būt krietni pragmatiskāks. Ģenerāļi, dziļi ienaidnieka aizmugurē un "boss" viņus ir jau pametis pats izdarot pašnāvību. Uz kurieni doties viņiem vairs nav. Iespēja veiksmīgi tikt ārā no krievu zonas - minimāla. Noķers un nomocīs. Tā kā izvēle ir diezgan saprotama. Bet nu ko, īsti džentelmeņi. Tev kailā vajag laika mašīnu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par attiecībām
17.06.2013 16:28
tu, neko, ku, neesi sapratis, bet nu labi, lai jau.
Vismaz seksīgu vakariņu:)
Re: par attiecībām
17.06.2013 16:54
Jā, tā man bieži sievietes ir teikušas bet laimīgā kārtā ir pietiekams skaits sieviešu kurām šķiet, ka es visu saprotu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: