Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?

Aizsāka snukers 

Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.12.2013 20:24
Man diemžēl nav laba ģimenes anamnēze atkarību ziņā - tēvu neesmu saticis, bet bija azartspēlmanis, vectēvs - nodzērās, māte visu dzivi šad tad bromazepāmu iedzer, tā kā spriediet paši...

Mazdakteri, sieviete man ir superīga, mīlam viens otru, bet jūtu, ka esmu emocionāli atkarīgs. Mazākā problēma un šķiet, ka pamati zem kājām jūk, vot tas mani satricina pamatīgi un tieši šo problēmu dēļ pirmo reizi lietoju Lexotanil + ja tam klāt nāk studijas, nauda, tad nu ir kā ir. Lielus spēkus dod tas, ka ir cilvēki ar vēl lielākām problēmām, bet viņi cīnās līdz pēdējam un nekur nepazūd.

Tā joga un meditācija laba lieta, bet nav neesmu vēl tam tā īsti nobriedis. Taču arvien vairāk saprotu, ka bez kaut kāda prāta treniņa nav iespējams dzīvē kaut ko sasniegt.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
29.12.2013 01:14
...ko darīt tālāk ar ārsta diplomu? Hmm? Daudz kas ir atkarīgs no tā, vai diploms ir cietos vai mīkstos vāciņos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
''Sveiki! Biju baigi ilgi nozudis. Nu jau 4.kursā esmu. Daudz kas piedzīvots, pārdzīvots, saprasts. Ir lietas , kas medicīnā patīk, ir lietas, kuras riebjas.
Kā atrast sev piemērotāku ceļu medicīnā? Un kādas ir iespējas, ko var darīt ar ārsta diplomu? Esmu domājis par uzturzinātni, sportu, rehabilitāciju.
Paldies jau iepriekš! :)''

Uzturzinātne ir cita programma, zem ārstniecības tas nepaiet.
sporta ārstiem maz vietas.
rehabilitācijā paņems, vairāk vietas.

interese par kādu ārsta specialitāti LV ir viena lieta, bet domājiet reāli! Ne visur vietas un tās ir noteiktas priekš katras specialitātes. 140 rezidentūras vietas pamatspecialitātē.

Ja vispār gribi pretendēt, tad skaties nolikumu kādi dokumenti pa gadiem jāsakrāj, lai vispār vari cerēt uz kko.
Ar ārsta diplomu vien tevi paēnms internsitos, narkologos un psihiatros!
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
13.08.2016 13:14
Diezgan neparasts jautājums. Ir jāiet tur, kur patīk. Neviens tevī neielīdīs un nepateiks.
Cieņā.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
13.08.2016 15:52
Mazdakteri, Mazdakteri! Tēmas autors snukers taču jau pirms kāda laika rakstīja, ka veiksmīgi ir pabeidzis pamatstudijas un kļuvis par rezidentu Liepājā! Vai aizmirsi?
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
14.08.2016 11:08
Labdien. Kas tad ir Aisma.Vai Snukers?
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
16.08.2016 10:58
Pievienojos Runcenei. Viedi vārdi. Man bija jālieto gan tazepami,gan citi trankvilizātori. Arī man bija lietas medicīnā,ka panesu ļoti grūti. Esmu redzējis mediķus,otrādā nozīme. Tiem patika cītīgi aplūkot strutas,izsitumus.
Izspaidīt furunkuļus. Brrrr.
Jāiet par to ceļu,kas nav pretrunā ar tavām vēlmēm.Jāpiemiedz acis uz to kas nepatīk.Par stresiem un imunitāti ir piedzīvots tieši tas ko teica Runcene.
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 5?
Ziņa: