Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?

Aizsāka snukers 

Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
21.11.2013 12:17
Finiša taisnē izstāties no spēles ir vairāk, kā muļķīgi. Ārsta diploms paver plašas iespējas. Tevi ņems darbā visur.Firmās arī.Politika, Veselības ministrija, farmaceiti, sociālas aprūpes centri, armija, policija, jūras flotes dienesti,glābšanas daļas, sporta komandas.. Pie tam tie būs šo nozaru augstākie līmeņi.
Ja jau tev patīk sievietes, tad ginekoloģija, kur peldēsies sieviešu labvēlības zeltā.
Depresija, nogurums ir jāārstē.Studē,kā ir jāglābj nervu sistēma, lai sasniegtu mērķi.Olbaltums, miegs,trankvilizatori uz nakti. Adaptogeni. Pārrunas ar abu dzimumu sirmām galvām.
Veiksmi.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
22.11.2013 12:52
Pievienojos Runcenei un Mazdakterim.
Meklē, kā sakārtot "galvu un dvēseli", mācies kaut uz 4, 5 un 6, bet pabeidz studijas!
~23 gados divi gadi no dzīves liekas kā mūžība, tomēr, dzīves laikam ir tendence skriet ar paātrinājumu- nepamanīsi, kā darbos paies šis laiks.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
22.11.2013 14:14
Jap, piekrītu Mazdaktera teiktajam. It īpaši par ginekoloģiju... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
24.11.2013 16:55
Problēma laikam ir naudā un sevis atrašānā. Dažkārt liekas, ka lēmums par labu medicīnai īsti nenāca no manis.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
24.11.2013 17:38
No kā tad tas nāca?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
24.11.2013 19:32
Vilciens ir aizgājis. Ir jāpabeidz tās mācības, cenšoties iegūt diplomu un saglabāt veselo saprātu. Pēc tam jādomā kur sevi realizēt ar ārsta diplomu kabatā. Iepriekš jau pateicu cik plašas iespējas paveras cilvēkam ar šādu ekselenti augstu izglītību.
Daudzi tevi apskaudīs. Daudzas sievietes sapņos par tavu labvēlību.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
24.11.2013 19:39
Es teiktu, ka nekaitētu psihologa apmeklējums...

Vai RSU Psihosomatikas klīnika nesniedz kādas atlaides saviem studentiem?
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
24.11.2013 21:34
Studēju LU.

Liels paldies par laba vēlējumiem. Pēc skumjās traģēdijas kauns te vēl gauzties. Ir jāsaņemas un jāpabeidz viss :)
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
25.11.2013 11:34
Nekaunies lietot nomierinošus līdzekļus uz nakti. Miegs ir ļoti spēcīgs terapeits.Ir jākonsultējas pie psihiatra vai vismaz neirologa.
Jāizrunājas ar speciālistiem- kolēģiem. Sevišķi, kā jau teicu ar sirmajām galvām.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
25.11.2013 19:23
Ja studē LU, tad man daudz palīdzēja LU psiholoģe Sarmīte Voitkāne. LU studentus konsultē bez maksas turpat- Raiņa b. 19. Kontaktus atradīsi lu.lv > Studentiem. Var zvanīt, vai epastā sarunāt vizīti.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
25.11.2013 20:38
Paldies, eju pie šīs kundzes pa retam. Palīdz :)

Mazdakteri, kur tās sirmās galvas lai atrod?
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
26.11.2013 19:53
snukers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Paldies, eju pie šīs kundzes pa retam. Palīdz
> :)
>
> Mazdakteri, kur tās sirmās galvas lai atrod?
_____________________________________________________
Domāts psihiatri, neiropatologi(neirologi), vecvecāki. Cilvēki ar sirmām galvām. Ar ārstēšanas un dzīves pieredzi.Tajā skaitā seksologi, ja esi seks atkarīgais.
Lai veicas.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.11.2013 00:22
Mazdakterim:
Nezinu, vai pieredzējušāku psihologu par Sarmīti Voitkāni Tu Latvijā atradīsi. Psiholoģiju viņa studēja Maskavā ap to laiku, kad es mācījos rāpot un staigāt. Galva viņai ļoti sirma :)



Edited 1 time(s). Last edit at 27.11.2013 00:41 by kachenite.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.11.2013 00:38
Snukeram: Ja Tu saki, ka Tavu lēmumu studēt medicīnu ietekmēja kāds cits, vai esi sapratis, ko pats vēlies?

Ja jau ir augstākā izglītība, tad bieži vien pietiek ar pāris mēnešu kursiem vai 1mācību gadu, lai varētu strādāt citā nozarē kā unikāls speciālists.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.11.2013 10:08
Piekrītu abiem Kaķenīte teiktajam.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.11.2013 18:19
Ir, ir lietas, kuras mani interesē vairāk un kur varētu realizēt sevi labāk :)
Sarmīte tiešām ļoti palīdzējusi ar padomiem.

Pašlaik cenšos savu prātu noskaņot tikai uz diploma iegūšana. Pārējais pagaidīs.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
28.11.2013 12:07
Vīriešu jautājumos es vairāk uzticos vīriešiem. Man personīgi nekas nav pretī minētai speciālistei.
Puisis var nojūgties, ja nesapratīs, ka jākoncentrē spēki lai tas nenotiktu.Miegs un olbaltumvielas.Lēti produkti bet bez E -620 un konservantiem. Tie nogalina zarnu nūjiņas kas ražo B gr. vitamīnus.
Naudu var dabūt visur. Pamta masāžas kurs ir iziets? Tad ej uz saloniem un piesakies meiteņu masēšanai:):):)
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
28.11.2013 12:57
Psihoterapeits Viesturs Rudzītis the best!
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
28.11.2013 19:59
snukers Rakstīja:
>
> Pašlaik cenšos savu prātu noskaņot tikai uz
> diploma iegūšana. Pārējais pagaidīs.


Tur nu es Tev un Sarmītei nepiekrītu- nepagaidīs vis!

Kaut kāda daļa no laika, nezinu, vai Tev tā ir 1/3 vai 1/10, ir jāvelta "pārējam". "Pārējais" var gaidīt dažus mēnešus, bet ne 2gadus. Tas- no manas pieredzes ar studijām.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
28.11.2013 23:13
Odnako, cilvēki ir dažādi. Vieni var gaidīt, bet citi nē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
29.11.2013 11:24
Bonuss Tev, ku!
Tikai snukers pats, nevis es vai Sarmīte, vislabāk zinās, cik "pārējais" var pagaidīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2013 11:28 by kachenite.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
18.12.2013 23:30
Liela nozīme šajā visā ir naudai. Gaidīt vēl rezidentūras gadus, kad pelnīt sākšu? Braukt prom no LV? Vienam īsti negribās, draudzenei vēl skola. Man kā jaunam vīrietim vienkārši gribās kaut kādu stabilitāti beidzot, tādēļ grūti vēl laiku upurēt ... lai gan viens profesors man teica, ka labāk dari to, kas Tev patiesi iet pie sirds un nauda pati Tevi atradīs... tāds kūtrums, pasivitāte un ambīciju zudums iestājies.
snukeram

Būšu nejauka. Man jau patiktu, ka tu izstātos no spēles - mazāka konkurence :)
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
19.12.2013 15:06
"Laba'' ārsta pazīme. Tev būtu vairāk jākoncentrējas uz pacientu veselību, nevis konkurenci.
Ar tevi kā tai anekdotē par Petjku un Čepajevu.
Abi peld pāri ezeram un jo tuvāk krastam, jo lielāks spēku izsīkums...
Līdz krastam palikuši pāris metri un Čepajevs saka: "Petjka, poplili obratno - njemogo boljshe!"
:)
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
21.12.2013 12:39
Skola jāpabeidz. Negribēsi strādāt medicīnā, tāpat augstākās izgl diploms noderēs. Ļoti noderēs. Atšķirība nomācījies 5 gadi un nepabeidzi vai pabeidzi 6 gadus ar diplomu ir milzīga. Nepabeigsi, tad labāk būt tos gadus strādājis par šoferi, piemēram.
Skola jāpabeidz, pēc tam domāsi.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
22.12.2013 16:48
Domāju, ka ar tevi ir cauri. Alfa tēviņu liktenis ir vienāds. Viņiem jāiet līdzi saviem instinktiem nevis saptātam.Ej par sanitāru aizrobežā vai medmāsu Latvijā un ražo bērneļus. Tad būs miers un saskaņa.



Edited 2 time(s). Last edit at 27.12.2013 12:08 by Mazdakteris1.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
25.12.2013 02:14
Mazdakteri, nekas nav cauri. Nevalda pār mani instinkti. Visgrūtāk man iet ar trauksmainību, kas pēdējā laikā paralizē mani. Negribas -zepāmus lietot. Sports palīdz tikt galā, bet par maz.
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.12.2013 12:13
Es gan nebaidījos lietot zepamus, sevišķi uz nakti. Pretējā gadījumā te ar tevi nediskutētu bet būtu psihiatrijas pacients.Pārāk daudz krāvu uz sevis, Biju sabiedriskā sektora darbonis.Tā bija mana lielākā kļūda.
Cik es novēroju adrenalīn-testosteron atkarīgajiem sports bieži bija pēdējais glābiņš.Būtu labi ja tu atrastu kādu dāmu, kas mīlētu tevi iepļukāt...
Re: Sevis atrašana medicīnā vai ko darīt tālāk ar ārsta diplomu?
27.12.2013 14:29
Tas patiesībā ir tāds slidens jautājums (minētie -zepāmi jeb benzo, jeb trankvilizatori). Atkarību risks utt.

Snuker, Tev vajadzētu būt pieejamai medicīnas literatūrai (bibliotēkā) par mākslīga stresa radīšanu laboratorijas dzīvniekiem un par to, kas no tā iznāca. Pārmērīgs stress ar laiku pilnībā iznīcina; tiem laboratorijas dzīvniekiem, ko dekapitēja ātrāk (pirms viņi paši stresa dēļ nobeidzās), atklāja daudz bojājumu teju visās orgānu sistēmās; esot vēl dzīviem, tiem bija pilnībā sagrauta imunitāte, jo viņi momentāni inficējās ar niecīgāko aģentu, salīdzinot ar citiem sugas brāļiem, kas dzīvoja sprostos bez lieka, mākslīga stresa, kustējās, labi ēda utt.

Ja cilvēks nav ar tieksmi uz atkarībām (nu labi, visi ir mazliet atkarīgi), bet vismaz bez atkarību vēstures medicīniskā izpratnē, īss benzo jeb trankvilizatoru kurss nekādu ļaunumu nenodarīs un par atkarīgu personu nepadarīs.

Medicīnā vidējā aritmētiskā gadījumā iet ļaudis, kam ļoti patīk palīdzēt citiem, bet ir maz prasmju palīdzēt sev, tāpēc arī vērojama biežā mediķu izdegšana. Stāsti par teju slimnīcā dzīvojošajiem izciliem ārstiem nav nekādi izdomājumi, bet, rēķinot vidēji, ilgāk par kādiem 45–50 gadiem viņi nav nodzīvojuši.

-zepāmi samazina pārlieku lielo jūtīgumu; īslaicīgs kurss palīdzēs tikt pāri krīzei.

Nesen "Medicīnas apgādā" izdotā darba "Klīniskā medicīna" 3. grāmatā (laista klajā 2012. g.) ir nodaļa par imunoloģiju, apkšnodaļā par stresa ietekmi uz imūnsistēmu var izlasīt dažus diezgan graujošus faktus.

Ja runa par zāļu lietošanu, tad izšķirties "par" vai "pret" tām var palīdzēt psihiatri-psihoterapeiti, kas, ņemot vērā sūdzības, labi prot atšķirt, cik ļoti ir ietekmēts organisms fiziski (somatizācija), ne tikai psiholoģiski. Pēc trauksmes nākamais solis ir depresija; ja to ielaiž, tad ārstēšanās ir komplicētāka, ilgāka un dārgāka. Protams, viss ir paša cilvēka ziņā, ārsts var tikai izteikt savu redzējumu.

Ir nebenzodiazepīnu anksiolītisks (prettrauksmes) medikaments Adaptol (Mebicarum), kas nerada pierašanu, jau ļoti sens, lietoja arī padomju laikos, var izrakstīt ģimenes ārsts; dienas medikaments, nederēs, ja ir miega traucējumi, bet var mazināt bezmiegu uz tā rēķina, ka cilvēks kļūsts mierīgāks.

Zāļu apraksts un lietošanas instrukcija šeit: http://www.zva.gov.lv/zalu-registrs/?iss=1&lang=lv&RN=03-0002&NAC=on&ESC=on&SAT=on&DEC=on&PIM=on&open

Manuprāt, ja trauksme ir ļoti liela un psiholoģiskās palīdzības metodes sevišķi labi uzreiz nelīdz, labāk ir īslaicīgs medikamenta kurss nekā sevis mocīšana, jo ilgstoša trauksme kapitāli izsūc.

Dažkārt daudzi vīrieši domā, ka kaut kā sev palīdzēt nozīmē būt gļēvam, bet, manuprāt, ir tieši otrādi, turklāt es ticu, ka mums ir tikai viena dzīve.

Arī esmu lietojusi -zepāmus; nav tur nekā traģiska.

Protams, ja var tikt galā citādi, tas ir tikai apsveicami.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 9?
Ziņa: