dr.lv jauns noformējums

Aizsāka osis 

Arī manā 2004. gada Nokiaa ar pārlūkprogrammu Opera Mini 3.1 jaunais foruma noformējums iet uz urrā! Joprojām, braucot autobusā, vai gaidot rindā, varu sērfot dr.lv.
Atšķirībā no draugiem.lv, - tie uzlikuši kko jaunu un Nokiaa vairs vaļā neveras...
Paldies, osi, par smuko forumu!
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 11:39
dr./vl fonta lielumu var palielināt nospiežot pogu Alt + +simbolu
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 12:33
draugiem.lv apskatījos uz sievas tālruņa... man uz pirmo šķita ka Facebook krasu nomainījuši :D
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 14:40
Face bookvispār nepatīk,tur nekānormālinevar pat saprast, kas kur ko var izdarīt. draugiem.lv kudi vieglāk.manfacebooknepatīk vispār.
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 15:16
Kas ir facebook? Tad kad ar grāmatu ievelk pa seju?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 16:48
facebook ir tas, kas nu jau ļoti smagā formā izkonkurē draugiem.lv
tik tāl, ka draugiem.lv lielāko daļu funkciju pārņem no fb.

Piem interneta marketinga ziņā draugiem.lv pilnīgi un galīgi nestrādā un tur ir acīmredzams ļoti jaunu tīņu īpatsvars. Facebook ir cita štelle - visas vecuma grupas un visas iespējas tikt pie savas mērķauditorijas.
Re: dr.lv jauns noformējums
14.06.2013 17:17
Hmm? Vai tad draugiem.lv ir pienākums būt par kaut kāda marketinga vietu?? Bet jā, draugiem.lv es zinu. Bijis tur iekšā es neesmu bet ir bijusi vajadzība viņu bloķēt uzņēmuma tīklā jo citādi neviens nestrādāja un visu laiku tikai sēdēja draugos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 08:17
Man nav laika ķēpāties un apgūt vēl kkādu facebook. Draugos var spēlēt tukšas spēlītes,līmēt smaidiņus pa labi un pa kreisi, un var arī apmainīties ar derīgu informāciju. Ļoti laba profesionāļu domubiedru grupa manā profesijā tur ir. Pateicoties šai grupai, man jau 4.vasaru ir pasūtījumi. Pateicoties tai grupai,atradu kolēgu, kas pārzina knifus manam jaunam pasūtījumam.
Ar citā domubiedru grupā esošiem cilvēkiem es šodien dodos atpūtas braucienā. Mēs tur,draugos katru nedēļu kāda domubiedru grupa organizējamies.
Džons vai Jānis no Īrijas var tusēt facebūkā, bet ar viņiem es nevaru aizbraukt uz Baltezeru rīt.
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 08:23
Kaut gan-arī feisbūkā mans sejs ir iekšā. Netā bieži prasa apstiprināties ar feisbūka paroli-tā nu man tur kādi 5 draugi ir...
Ku!- Tu esi atpalicis no laika...
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 09:35
Neesmu, neesmu es atpalicis. Man vienkārši tāda principiāla nostāja. Mans feiss ir redzams vienā vietā - inbox iepazīšanās un es pats apgrozos vienā forumā - dr.lv. Viss, ar to pilnīgi pietiek (patiesībā ir pat drusku par daudz). Īsti profesionāļi manā profesijā ne ar ko nedalās. Tie kas dalās ir amatieri un nekādus knifiņus nezin...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 12:15
ku!
pienākums ne pienākums, bet facebook eksistē arī efociālas pamācības par to kā virzīt sev vēlamu marketingu viņu tīklā
Un paskat tik... viņi ir krietni...krietni lielāki par draugiem.lv un turpina augt.

Draugiem.lv arī piedāva daudz līdzīgas funkcijas, bet ļoti sliktā risinājumā. Ka arī tīņu pārsvars to padara par neinteresantu. Ir kas spēlītes ies spēlēt un kas pēta svešas bildes un fano par tām... tai cilvēku grupai ir vienalga ko lietot.

Ka arī fb nav paredzēts piem ka iepazīšanās serveris bērniem, kur Tu pēti kurš uz Tevi paskatijās, tad skaties atpakaļ un moška arī kaut ko uzraksti :) tur nav tādas funkcijas statistika.

Ir ļoti daudz līdzibu no FB iekš draugiem.lv bet neviena no draugiem.lv iekš FB
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 12:27
Ok. Ir ļoti labi ja kāds to visu ir izpētijis un pārzin. Bet mani neinteresē. Tas ka daudzi vai vairākums lieto draugus vai FB man nav svarīgi. Man vispār vairākuma viedoklis neintresē jo definitīvi uzskatu, ka lielākā daļa cilvju ir pilnīgi idioti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
15.06.2013 20:44
Nevarētu teikt, ka Tu būtu, piemēram, mana mērķauditorija :)
Un nebūtu interesanti ja VISI būtu vienādi! :)

Piekrītu... vairums cilvēku, bara instinkta sadarītais, liek vien cerēt, ka kādreiz viss ies uz labo pusi.
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 10:40
Facebook ir pārāk politizēts, tā es saprotu, bet brīvas iespējas, es nezinu, es atrodos Latvijā un man nevaig dalīties pa visu pasauli, kas notiek ar mani un Latvijā!
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 10:51
Ja varbūt kādreiz kļūšu par svarīgu čiekuru un mani panākumi būs atarīgi no tā kā par mani fano tauta tad būs iemesls pievērsties "draugiem", seju grāmatai vai čivinātājam. Bet pagaidām nekāda vajadzība...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 22:41
Tieši tādā veidā jau es dabūju pasūtījumus pirms 4 gadiem- pļāpājot domubiedru grupā un paskatoties draugos tos, kas mani paskatijās...
Cukerbergs no Facebook nekad neskatīsies un nemācīsies no draugiem.lv, jo viņš latviski nesaprot. Draugiem būs latviski saprotoša auditorija, t.i., apm. 2 milj. Kaut gan- starp maniem paziņām ir "zils" vīrietis un vienubrīd viņam draugos bija pārdesmit kolēgu no Ungārijas-tās bildes tādas incantas viņiem,un ungāriski... Izskatījās, ka Ungārijas "zilie" sākuši caur draugiem sazināties.
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 22:57
Vēl: mani kaitina feisbuka opcija "vai tu pazīsti...?" Jau kādi 8 mēneši- kā atveru e-pastu,tā tur atkal vēstule: "Vai Tu pazīsti Einārs Nordmanis? Tu varētu viņu pazīt." Pagājšruden man viendien vajadzēja tā cilvēka pakalpojumus un paskatijos uz viņa bildi,i feisbukam viņš iepatikās. Un,ja nav epastā Einārs,tad man noteikti jāpazīst kkāds Antons vai Inga! Varētu feisbūkam ķieģeli iemest,lai aizveras.
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 23:16
Pagājšgad paziņa mani ieteica klientei no cita Latvijas gala. Iepazīšanās telefona sarunā klientei teicu: draugos ir bildes no mana darba. Viņa paskatījās- saprata, ka esmu specs, i es uzzināju,kāda tā dāma izskatās=iepazināmies virtuāli. Budžets tam darbam uz 4500Ls plānojās-mums abām bij svarīgi zināt,ar ko sadarbojamies. Visp.,būs jāpārkārto man draugu galerija- šobrīd biznesam ne visai atbilst bilžu krājums.
Un neesmu es baigais čiekurs, un tieši tāpēc tur reklamējos.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2013 23:26 by kachenite.
Re: dr.lv jauns noformējums
16.06.2013 23:29
kachenite

Nu necepies... viss ir ok. Tev tas ļoti palīdz bet man to vienkārši nevajag. Man patīk būt noslēpumainam... :) Bet man arī šad tad pastā sakrīt visādi piedāvājumi iepazīties. Neskatoties uz to, ka es to cilvēku profilus neesmu skatijies. A, un vēl tie bezgalīgie piedāvājumi ņēmt ļoti izdevīgu kredītu vai palīdzēt bagātai atraitnei "apgūt" mantojuma naudu... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 09:51
Ja jau tik gudri esiet, mani daudz vairāk interesētu jūsu domas par Snovdenu.
Jūtjūbī ir visāda informācija, viedokļi. Bet Latvijas medijos - kaut kāds dīvains klusums par to.
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:11
kailā madam

Tevi pats Snovdens interesē vai pilsoņu izsekošanas fakts?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:12
Gan, gan.
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:24
Par Snovdenu neko nepateikšu bet izsekošana protams, ka notiek. Ne tādos apjomos kā tomēdz attēlot visādos tur stāstos, ka nu ieraksta pilnīgi visus pilnīgi visu pilsoņu kontaktus. Tās protams ir muļķības un tas tehniski nav iespējams (kas to visu apstrādās) bet tāda lieta kā meklēšana pēc atslēgas vārdiem gan interneta, gan e-pastos, sociālajos tīklos gan telefona sarunās pastāv jau ilgu laiku. Un vēl jāņem vērā tas, ka valstu drošības iestādes nav vienīgie kas meklē. Meklē arī dažādas korporatīvās struktūras un cik es saprotu tad google, un iespējams arī citi tagad piedāvā šo meklēšanas pakalpojumu par maksu visiem kam kaut ko jāmeklē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:25
Snowden
Idiots pamet 200k/gadā darbu un superīgu sievieti, lai "atvērtu" acis sabiedrībai :D
Da lai izseko mani cik grib... wow uzzinās kādu filmu skatījos un cik bieži porņukus skatos... novērošanas kamerās atpazīs manu seju... un? Lieliski... mazāk teroristu būs. A mani lai seko...

ku! tehniski nac iespeejams tas ko dazhi te dirsh, nu ka LMT VISAS sarunas ieraksta ;) visas nav kur tureet, bet protams ka viss notiek... ta tik vēl trūka lai to nedarītu. Ka tad nez DP atrod pirms laika visus kretīnus? ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 17.06.2013 10:26 by Mateus.
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:33
Njā, Tev Mateus varbūt arī nekas bet ne jau visi ir stipri kriptogrāfijas lietās... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:34
Jā, lūk, kāpēc Snowdens tomēr par to sāka runāt - tādā nozīmē mani interesē viņš.
Otra lieta - kā ir ar tām izsekošanas robežām. Vai tajā brīdī, kad es piemēram, iegūšu savā rīcībā kādus valdību kompromitējošus dokumentus un mani valdība izsekos viens un divi un man tos atņems, vai tas tad būs normāli?
Vai teiksim, es būšu kāda augsta valsts amatpersona un valdība mani piespiedīs rīkoties pret manu sirdsapziņu, un man nebūs iespēja nekur noslēpties no valdības, ja es gribēšu tomēr to savu sirdsmieru un nevainību?
Citur komentāros lasīju, ka mūsu drošībnieki savu laiku pavada mafiozos kariņos , nevis valsts drošību garantējot.
Atceros, kā bija par vienu uzņēmēju uzmetēju - miljonāru - bet ātri viss noklusa, jo puisis bija no DP .
Protams, ir ikdienišķā maizīte, dzīvošana , miers, bet - cik ilgi , par kādu cenu, un kādā pasaulē dzīvos mūsu bērni.
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:39
Citu valstu medijos - jo īpāsi , vācu, ir daudz diskusiju par to, kas īsti notiek Turcijā, par valdības un tautas attiecībām.
Pie mums arī par to nekur nerunā, nespriež. Tāds iespaids, ka visi mūsējie aizgājuši karā un palicējiem tas vien interesē, kā elementāra izdzīvošana.
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:42
pirms gudri spriest..atceramies ko KGB darīja ar tiem ,kuri varēja kaut ko nodarīt valstij.
Ja nebūtu DP - ļemonovieši un tamlīdzīgie netiktu aizturēti laicīgi.
Ja nenotiktu šīs izsekošanas, tad guļamrajonu hakerīši turpinātu zagt naudu no godīgo cilveku makiem...
negribi lai izseko - nelieto internetu, mobilos utt utjp.



un WTF... Tu komentāros (!!!) lasīji ka drošībnieki karo mafiozi karos??? TIešām? KOMENTĀROS??? Bljin... :D viss skaidrs ;)
jautājumu vairs nav! :D:D:D


KU! neticēsi, bet es kriptogrāfiju izmantoju tikai portatīvajjam datoram, lai to nozaudējot nenoplūst infa, bet internetu lietoju bez šifrēšanas. Lai gan klientiem piedāvāju arī interneta plūsmas šifrēšanu caus Šveici vai Japānu. No probz... viss atkarīgs no paranojas līmeņa :) Tev arī varam kādu dienu VISU sašifrēt ;)
Re: dr.lv jauns noformējums
17.06.2013 10:58
Par Snovdenu grūti ko teikt. Cilvēki mēdz būt dažādi un vispār tā var būt pat provokācija uzmanības novēršanai. Kā Dena Brauna stāsti.

Par robežām. Nu par kādām robežām tur var būt runa ja pati izsekošana jau ir nelikumīga. Protams, ka arī līdzekļi pēc tam var tikt pielietoti nelikumīgi. Bet ja esi sabiedrībā redzams cilvēks tad būs grūtāk un būs vajadzīgs kompromāts.

Cilvēki kas meklē sirdsmieru un nevainību nemeklē iespēju būt augsta valsts amatpersona. Sirdsmiera pilnā un nevainīgā ceļā tur nokļūt nevar...

Ļoti iespējams. Drošībniekiem principā ir tāds domašanas veids, ka visu laiku vajadzīga cīņa ar ienaidnieku...

Tas kādā pasaulē dzīvos mūsu bērni, arī mani dara bažīgu... :( Domāju, ka tas viss būs redzams jau līdz kādam 2025 gadam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 17?
Ziņa: