sirmu matu krāsošana

Aizsāka pļava 

pļava
sirmu matu krāsošana
11.05.2013 22:29
Kā nokrāsot sirmus matus ar Hennu, lai iegūtu gaiši brūnus matus, vai vismaz sarkanīgus, bet tikai ne dzeltenīgi-rudus, ? Ar ķīmiskām krāsām vairs nevaru krāsot, jo matu jau paliek arvien mazāk.
Vijolīte:)
Re: sirmu matu krāsošana
13.05.2013 13:16
Stokman'ā pārdodas krāsas,kas ražotas uz dabīgās bāzes.Esot labas,tūbiņa liela,pietiek vairākām reizēm un toņi arī labi.
inka.
Re: sirmu matu krāsošana
13.05.2013 13:25
ar kastaņkoka mizu esmu krāsojusi nedaudz sirmus matus, skaists sarkanbrūns tonis.
čefīrs arī labi brūniem matiem :)
Re: sirmu matu krāsošana
14.05.2013 20:01
Hmm? Varbūt problēmu var atrisināt nekrāsojot? Divus zaķus ar vienu šāvienu nošausi. Krāsa nebūs jāmeklē un matu skaits nesamazināsies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pļava
Re: sirmu matu krāsošana
16.05.2013 06:08
ku!
pirmkārt, es esmu sieviete
otrkārt, sirmo matu problēma paliek...
Re: sirmu matu krāsošana
16.05.2013 12:27
Nu un? Tad Tu nevari būt sieviete ar sirmiem matiem? Kāda kuram daļa gar Tavu matu krāsu? Tev darba līgumā noteikt kādā krāsā jābūt matiem? Tobiš es gribēju teikt, ka problēma vairāk ir psiholoģiskas dabas... Manuprāt labāk lai ir sirmi un kupli nekā brūni un šķidri... Turklāt jāņem vērā, ka sirmie mati ļoti grūti un nevienmērīgi krāsojas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
pļava
Re: sirmu matu krāsošana
17.05.2013 07:09
Un Tu gribētu sirmu sievieti? Man 50... :)
Re: sirmu matu krāsošana
17.05.2013 13:25
ar hennu nesanāks nokrāsot sirmos matus tā, lai tie būtu vienādi ar pārejiem. tie izskatisies savādakā krāsā nekā pārējie, jo hennai svarīgi ir kāds ir matu pamattonis un cik tas ir bijis sabojāts pirms tam. Attiecigi - dažādas krāsas matiem noteikti atšķirsies beigu krāsa ja tie ir krāsoti ar hennu, parasti sirmi mati ir spilgti sarkani, kamēr latvijas pelēkie iegūst patīkami sarkanbrūnu toni.

Var provēt jaukt hennu ar citiem dabīgajiem pigmentiem, piemēram basmu, un dabūt tumšāku toni kopumā.
Re: sirmu matu krāsošana
29.05.2013 10:32
pļava

Nu, ja Tev ir 50 tad jo vairāk nevajadzētu uztraukties par sirmiem matiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 20?
Ziņa: