vairs nav motivācijas

Aizsāka princese 

Re: vairs nav motivācijas
07.05.2013 18:27
zb, pareizi! sēdies, 10!

Kas ir kapitālisms? Izžmiegt maksimālu peļņu no jebkura processa, neskatoties ne uz ko. Cilvēku veselība, dzīvība. Piedrāzt! Cilvēks ir īpašums, manta. Galvenais ir, lai naudiņa ripo. To dažu kabatās, kas kontrolē šo spēli. Pārējie, jūs, esat nekas vairāk kā vergi. Vergi ar pašlepnumu, par to, ka jūs esat vergi.
Re: vairs nav motivācijas
07.05.2013 19:06
eksistenciālis atkal pillā....
Re: vairs nav motivācijas
07.05.2013 19:38
Runcene, pati Tu pillā! Nāc, es Tevi labāk pamācīšu kā dancot!
Re: vairs nav motivācijas
08.05.2013 10:17
http://www.youtube.com/watch?v=4DSa-0lJ-zM
E.fool - Tu varētu ar mani šitā padejot?
Ļoti gribās. Uzreiz brīdinu,ka nemāku, tāpēc Tev jābūt ar stiprām rokām,lai katru reizi, kad es kristu , tu mani saturētu.
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 10:13
Kā vienmēr, kā es gribu izdejoties, tā vīrieši klusi pazūd - kā žīds pa miķeļiem, teiktu mana ome.
Vispār jau es apmeklēju salsas nodarbības. Smieklīgi jau man tur iet, bet iet. Tango man iznāca pārāk dārgi un tās milongas tik vēlu naktīs, bet es -cīrulis, man patīk ar tumsu gulties un ar gaismu celties.
Šodien man tāds ļoti skumjš rīts sanāca. Diviem vāciešiem parādīju ceļu uz LU. Tur esot Frommam veltīta konference. Tas būtu tas, ko es īstenībā dzīvē būtu gribējusi darīt, ja ne uzstāties tādās konferencēs, tad vismaz klausīties tos, kas uzstājās... Bet es - sēžu ofisā, dzeru savu dienišķo kafiju un spriežu,ka šai dzīvē jau diez vai ...
Bet neko, gan jau. Lūk, aizdomājos. Kādi ir divdemitgadīgi vīrieši - viņi dīžājās kā tādi ērzeļi. Skatās acīs nekaunīgi un izaicinoši. Tie - pēc četrdesmit - tie kā tādas jaunavas, klusi mīņājās, koķetus skatienus raida, noslēpumaini smaida ...
Pusaudzes gados neprātīgi man patika zirgi. Ar domubiedrēm laukos apzinājām fermas , kurās ir zirgi un tās apmeklējām kā svētceļnieki svētvietas. Atceros, vienā fermā augstā aizgaldā viens melns ērzelis sitās ar kājām un zviedza un lēkāja kā traks. Visi zirgi bija ganībās, bet tas stallī, jo tāpēc, ka ērzelis un tāpēc ne vienmēr novaldāms,paskaidroja onkulis. Ar viņu jājot tikai saimnieka dēls, vienīgais viņu varot novaldīt. Meitenes aizgāja uz ganībām, bet es paliku stallī - neprātīgi skaists skats - nav jau daudz tik skaistu brīžu , kurus atceries mūža garumā.
Labi, piektdieniņa -seksdieniņa, ko darīt - arī tāda ir dzīve:))
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 10:25
kailā, es diemžēl specializējos tikai uz tūdaliņ tāgadiņ dancāšanu. A Tu te man par salsām, tango. :)
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 10:45
Nē nu nekas tik prasts kā tādaliņi tūdaliņi mani neinteresē. Tad es kaut viena - bet tomēr to salsu.
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 10:55
Kas Tev tas par nesmuku madam pileipa klāt, ņem no un esi vienkārši kailā, kā visu laiku biji.
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 11:01
pazaudēju visas paroles un nevarēju vairs ielogoties tikai ar kailā , tāpēc ir kailā madam
Lūk, klausos Michaele Buble - sway un iedomājos , kā būtu superīgi ar kādu cieši kopā saspiežoties dejot. Viena jau es visādi varu izgrozīties un izgrozos , bet lūk, tā,ka var noswayejot viens otram pēdas nenomiņot, to gan es gribētu piedzīvot:))
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 11:07
Tev vienkārši gribās pamenģēties. :)
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 11:18
Protams, šorīt klausījos Prāta vētru un tieši izjutu tādu enerģijas uzplūdu, ka nodomāju - varētu ar desmit vīriešiem uzreiz mīlēties. Bet no pieredzes zinu, ka tas man ir ļoti ļoti - tā kā tam āzim,kurš sauca, ka no paša vilka nebaidās,un kad vilks uzprasīja , kā tad tā āzi, tad tas uzreiz sauca- ko nu vilciņ, dzērājam dzērāja valoda. Un lika ļekas vaļā:))
Visu nedēļu biju viena, tāpēc esmu pelnījusi seksīgu nedēļas nogali, vienkārši esmu:))
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 12:15
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb, pareizi! sēdies, 10!
>
> Kas ir kapitālisms? Izžmiegt maksimālu peļņu
> no jebkura processa, neskatoties ne uz ko.
> Cilvēku veselība, dzīvība. Piedrāzt! Cilvēks
> ir īpašums, manta. Galvenais ir, lai naudiņa
> ripo. To dažu kabatās, kas kontrolē šo spēli.
> Pārējie, jūs, esat nekas vairāk kā vergi.
> Vergi ar pašlepnumu, par to, ka jūs esat vergi.


Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 12:31
Nezinu vai to noskatīšos, bet ... Lūk, mads ielika linku , lai izlasu,ko Berezovskis raksta kā vajag pelnīt naudu. Gribēju izlasīt, bet laika nesanāk. Tikai - lasu, ka Berezovskis savus daudzos miljonus tikpat viegli kā nopelnīja, tā pazaudēja.
Un tāpat ar kapitālismu. Tas, ko Tu te gribi "ieborēt" man ir nepieņemams. Manā saptratnē - tas viss ir iekšējās brīvības jautājums. Man pietiek ar tādu naudu kā saņemu , vēl kādam tā jau būtu pieklājīga summa, vēl kādam nabadzība un pazemojums. Ja jau jūties tik apspiests - nu pelni pats, organizē gudrāku,pareizāku biznesu, dzīvi vispār. Tā kaut kā es domāju. Man šefs iedeva krievu rīgas laiku un tur es šorīt izlasīju - Pjatigorskis par Londonu. Tur bija tieši viens tāds moments - miljonārs iepērkās second hand veikalos , jo viņš lūk neesot miljardieris , lai dārgi iepirktos - pārspīlēta patiesība un tomēr patiesība. Rekomendēju - ļoti laba lasāmviela.
mad plikajai
Re: vairs nav motivācijas
10.05.2013 17:01
...starp citu, Berezovski izlasi...tur ir daudz krievu sakāmvārdu skaidrojumu...un starp citu, mazliet iepazīstot Tavu domu gājienu, Tev viņi pieleks...saņemies gan...:)

...fool vispār ie gaudens lumpenis šājā jautājumā...viņu vari neņemt vērā un izlaist, runājot Vika vārdiem...:)

...labi, čalojiet, kunkulīši, jāņem mopsis un jālaiž uz fazendu...šodien negribās ņemties pa Rīgu...
Re: vairs nav motivācijas
11.05.2013 10:10
Bērneļi, jūs būtu tie paši, kas ja būtu gadi 50 senāka vēsture, tikpat labi mierā būtu ar padomju sociālismu, vai ja vēl sanāka- ar nacistu iekārtu. Jūs protat redzēt tikai pāris metrus priekšā savam degunam. Nu tad veiksmes savā mazajā dzīvītē, nav jau arī vairs par ko runāt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 4?
Ziņa: