vairs nav motivācijas

Aizsāka princese 

princese
vairs nav motivācijas
30.04.2013 09:26
Naudu vajag, bet vairs nav motivācijas strādāt. Vienīgā motivācija būtu - ļoti labs atalgojums. Bet labi atalgotu darbu neviens nepiedāvā.
Ko darī?
princese
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 09:43
P.s.
un darba devējs darba sludinājumā gandrīz vienmēr raksta, ka pretendentam jābūt "motivācijai strādāt"
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 11:46
Bija laiks kad ap 2000 gadu un drusku pēc tam baigi rāvos. Bet tad iestājās tāds kā pagurums. Vēl sagadijās tā, ka darbs Rīgā tajā laikā gāja uz beigām un es pārvācos uz laukiem. Mierīga dzīve, veselības uzlabojums u.t.t. Un es varu teikt, ka man ir tieši tāds pats motivācijas trūkums. Strādāju nedaudz, pelnu relatīvi maz. Varētu pelnīt vairāk ja būtu labs darba piedāvājums. Bet pa 200...300 latiem es kāju no mājas laukā nesperšu. Tas pilnīgi neatmaksājas. Un nav tā, ka es būtu iedomīgs bomzis. Esmu ļoti labs speciālists savā jomā un labi pelnu ja ir labs pasūtijums. Bet tādu ir maz. Lielākoties ir piedāvājums 8 stundas katru darba dienu pa kādiem 230 latiem. Pilnīgi garām. 600...700 varētu būt minimāla alga un arī tad ar nosacijumu, ka ir zināma fleksiblitāte darba laikā un brīvdienu izvēlē...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
princese
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 12:22
sen nav bijis kāds vislatvijas streiks... :) a ko...?
Gvido
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 13:47
Ja negribi, tad būs kāds cits, kurš gribēs. Un ja nebūs, tad algas paliks lielākas vai arī atbrauks čurkas to izdarīt mūsu vietā. Vismaz es tā saprotu "pūstošo" kapitālismu.
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 19:30
pashai/pasham jaatver kaads bizness. tad buus sava veida motivaacija.


aaa, bet aizmirsu ka nav motivaacijas ja uzreiz nenaak liela nauda :(
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 22:30
princese, pārdodies kādam arābu šeiham harēmā
Re: vairs nav motivācijas
30.04.2013 23:00
Te viens princis .
Vecums,dzimums ,augums/svars? :):):)



Edited 1 time(s). Last edit at 30.04.2013 23:01 by Mazdakteris1.
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 09:52
:-D

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 09:54
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> pashai/pasham jaatver kaads bizness. tad buus sava
> veida motivaacija.
>
>
> aaa, bet aizmirsu ka nav motivaacijas ja uzreiz
> nenaak liela nauda :(


100%

:-D

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 10:12
Saņemies un brauci prom uz ārzemēm. Kādus 3 gadus pamocīsies uz pabalstiem un valodas mācībām. Bet pēc tam pat par sūda darbu dabūsi tādu naudu,ka varēsi pat savus radus pabalstīt.
Riebīgi ir tā runāt. Bet vēl riebīgāk ir ļaut sevi izvergot par grašiem.Vēl riebīgāk ir iztirgot mūsu cilvēku resursus. Latvija tiek iznīcināta.
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 10:43
Es domāju, ka nebūtu tik traki, ja cilvēki saņemtos un uztaisītu kaut ko savu.

Piekrītu abiem zobārstiem.

Es arī, kopš atvēru savu mini "privātpraksi" :), jūtos daudz labāk; jūtu to, ka pati par visu esmu atbildīga un man tiešām nav laika ņemties ap "stulbo valdību" (domāt par to un cepties), jo man ir pašai savas rūpes, domas, rēķini, maksājumi, klientu meklējumi, kam vajadzīgs laiks.

Var arī izvēlēties pusceļa variantu. Zinu vairākas sievietes, kuras pēc darba un brīvdienās gatavo praktiskus, ikdienā lietojamus rokdarbus un arī visādus dekorus dāvināšanai, kurus pārdod un tā nopelna diezgan glītu naudiņu. Citas nodod kādā bodē, bet citas sametas kopā pa vairākām un brauc uz visādiem tirgiem. Ar laiku to var pārvērst par pamatnodarbošanos.

Tāpat frizieres, manikīres; dzīvoju puslauku apstākļos kādu brīsniņu no Rīgas, un te lielākā daļa cilvēku, kas nav nolaidušies un nodzērušies, tā šiverē.
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 13:15
O, Runcene, pastāsti man par to savu mini "privātpraksi". Privāti protams :) Vot es arī par kaut ko tādu domāju... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad garāmejot
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 14:39
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Es arī, kopš atvēru savu mini "privātpraksi"
> :), jūtos daudz labāk; jūtu to, ka pati par
> visu esmu atbildīga un man tiešām nav laika
> ņemties ap "stulbo valdību" (domāt par to un
> cepties), jo man ir pašai savas rūpes, domas,
> rēķini, maksājumi, klientu meklējumi, kam
> vajadzīgs laiks.
>

...tā viš i...

...runcenīt, kur ta mitinies ar savu runci???...
...bet ja nopietni, tad dirsēju, ņaudētāju un puskoka metēju ir daudz vairāk par darītājiem...es domāju - tādu, kuri padara savu darbi, nevis veic darba imitāciju...da es jau te esmu daudz par šo tēmu paudis...

...mazdakter, ja rumpis to enerģiju, ko viņš veltītu apguvei, darba meklējumiem un visam, ko Tu te paud, tepat, Latrvijā, savam biznesiņam, viņš gala rezultātā saņemtu to pašu kāpostu...ja noveiktos, pat lielāku...

...un vēl viena interesanta lietiņa...cik nozīmē daudz???...
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 17:46
Mada teiktais rosināja dažas pārdomas par maniem novērojumiem. Viedoklis lielā mērā ir subjektīvs un attiecas vairāk uz manu un manai līdzīgām darbības sfērām. Uzskatu, ka patreiz valstī ļoti vajadzīgas darba rokas. Ļoti. Un darba ir pāri acīm... Bet ir viena liela problēma. Trūkst cilvēku kas reāli varētu nākt un izdarīt darbu. Respektīvi, cilvēki kas ir gatavi nākt uz darbu un kaut ko darīt, it īpaši ja darba līgumā ierakstīts kārtīgs algas cipars, ir kā dubļi. Bet ja cilvēkam saka, Tev patstāvīgi būs jāatrod un jānovērš problēma (vai kā citadi pašam jāizdomā kā paveikt uzdoto darbu) tad lielākā daļa darba gribētāju atkrīt uzreiz. Bet pēc vārdiem - Tev vajadzētu savus instrumentus un šad tad arī pašam aizbraukt pie klienta, pazūd visi un vairs nepalīdz arī vārdi - viss ko nopelnīsi būs Tavs... Tā lūk

Darbs ko cilvēki vēlas, ir - no rīta piecelties, uzlikt plejiera austiņas un doties uz darbu, tur kaut ko darīt un nenoņemot austiņas pavadīt darba dienu Eiropas hītu radio ritmos un 17:00 piecelties un iziet pa durvīm. Nu un labs atalgojums protams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 20:18
...ku!, da tas ir visās sfērās...tikai neviens negrib pieliekties, lai to paceltu...diemžēl...
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 21:54
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> Darbs ko cilvēki vēlas, ir - no rīta
> piecelties, uzlikt plejiera austiņas un doties uz
> darbu, tur kaut ko darīt un nenoņemot austiņas
> pavadīt darba dienu Eiropas hītu radio ritmos un
> 17:00 piecelties un iziet pa durvīm. Nu un labs
> atalgojums protams...

nu tā man kkā arī ir.. tik es nebeidzu darbu 17.00 un neklausos european shit radio :))
bet ideja apm atbilst :D

bet man tieši nepatīk tas uzspēlētais 17.00 beigt darbu un iziet pa durvīm... nu tā gluži nevar... ja kāds darbs nav padarīts, tad jāpadara - tātad paliekam ilgāk! ja diena jau bij produktīva laicīgāk - ok, chill un dodos mājās agrāk :)
Re: vairs nav motivācijas
01.05.2013 22:11
Es zinu, ko normālis visu dienu klausās- Scizzor Sisters un Erasure.


Re: vairs nav motivācijas
02.05.2013 14:26
Es ne tik daudz biju domājis darba padarīšanu līdz galam cik domāšanu līdz darba procesā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vairs nav motivācijas
03.05.2013 21:34
ku!, Tu špagatu māki uztasīt??
Vijolīte.
Re: vairs nav motivācijas
04.05.2013 10:45
Piekritīšu Ku paustajam,bet ar piebildi,ka labie spečuki ir vai nu aizņemti,vai aizbraukuši...palikušie it kā jau darbu meklē,bet...darīt un domāt viņiem ir divas nesavienojamas lietas, taču,lai arī ne nieka vēl nav nostrādāts un parādīts vai vispār kkas prātīgs no viņa sanāks,saņemt grib ne mazāk kā 500-1000 LVL, pie kam avansā!Vai nu arī,lāga nav sācis strādāt,piekožās,vai fenderē degvielu utt.utjpr....:( Man pat negribas vairs nevienu meklēt un pieņemt darbā.

Personīgi es,laikam, vairs savu SIA nevērtu...tā kā esmu abās frontēs,gan kā šefs savā uzņēmumā, gan kā darbinieks pie cita, teikšu godīgi,ka principā ta saprotu,ka labāk strādāt pie kāda,saņemt savu nopelnīto,ļaut par sevi nomaksāt nodokļus un galva nesāp. Mēs gan strādājam melnām mutēm un neadekvāti lielu naudu mums neviens nemaksā,kgan protams gribētos vairāk...bet maksā laikā,nodokļi samaksāti,aplokšņu nav un,darba jomas dēļ,ir savas priekšrocības:)

Priecīgus Jums svētkus...tiem, kam brīvdiena...
...kādam jau mūsu valstī arī svētkos jāstrādā...bet toties saņemšu dubultā,kā pie svētku reizes:D
moljers
Re: vairs nav motivācijas
04.05.2013 14:51
Par labu algu ir jācīnās !!!
Katrs lats , ko darba devējs Jums samaksā ir atrauts viņa ģimenei !!!
Un neviens no laba prāta lielāku algu nemaksās
Kāpēc vecajā eiropā maksā lielas algas ? tāpēc , ka darba ņēmēji par tām cīnijās ilgus gadus
dibiniet arodbiedrības, streikojiet u.t.t.
Tikai daudz patīkamāk ir par mazu algu neko nedarīt , nekā par lielu intensīvi strādāst, tā kā lielākā daļa nemaz negrib cīnīties, dibināt, prasīt u.t.t.
moljers
Re: vairs nav motivācijas
04.05.2013 14:51
Veidojiet savu biznesu, ja esat tik labi speciālisti, kas jums traucē ?
Vijolīte.
Re: vairs nav motivācijas
04.05.2013 19:14
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par labu algu ir jācīnās !!!
> Katrs lats , ko darba devējs Jums samaksā ir
> atrauts viņa ģimenei !!!


Nu ja,ir bijis arī ka saviem darbiniekiem samaksājam,bet pašiem-kas paliek pāri...
Re: vairs nav motivācijas
05.05.2013 05:23
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Par labu algu ir jācīnās !!!
> Katrs lats , ko darba devējs Jums samaksā ir
> atrauts viņa ģimenei !!!
> Un neviens no laba prāta lielāku algu nemaksās
> Kāpēc vecajā eiropā maksā lielas algas ?
> tāpēc , ka darba ņēmēji par tām cīnijās
> ilgus gadus
> dibiniet arodbiedrības, streikojiet u.t.t.
> Tikai daudz patīkamāk ir par mazu algu neko
> nedarīt , nekā par lielu intensīvi strādāst,
> tā kā lielākā daļa nemaz negrib cīnīties,
> dibināt, prasīt u.t.t.


Tu esi vienkārši dumjš vai tiešām slims?
mad garāmejot
Re: vairs nav motivācijas
05.05.2013 12:18
...durak, moljeram taisnība...starp citu:)
Re: vairs nav motivācijas
05.05.2013 17:13
Kapitālisms sūkā milzonīgu juniversa pipeli un moljers kopā ar to.
moljers
Re: vairs nav motivācijas
06.05.2013 18:53
Nu tad cīnies par kapitālisma likvidāciju :):)
Re: vairs nav motivācijas
07.05.2013 09:54
Pilnībā piekrītu Moljēra nostājai.
Mani darba devēji ir ebreji-krievi un varu teikt -cik ir solīts vienmēr samaksāts, ne velti no mūsu firmas prom neviens neiet, vai gandrīz neviens.
Man gan šajā sakarībā gribās teikt, ka man drausmīgi pretīga ir mūsu uzņēmējdarbības vide. Tā savstarpējā šmaukšanās, neuzticība, negodīgums. Fuj, cik daudz pretīgu stāstu dzirdēts par tiem "dižajiem" uzņēmējiem, kuri "uzvārās" citus apšmaucot. Pretīgi.
Nu jā ...
Re: vairs nav motivācijas
07.05.2013 18:08
Es ar beidzot esmu sapratis ka "if you want to be rich, you have to be a bitch"
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 3?
Ziņa: