Dievs vai Dieva dēls?

Aizsāka Agent 

mad smīkņādams
Re: Dievs vai Dieva dēls?
23.04.2013 11:30
...vai hemingveju lasīji???...nē...nu tad mudīgi cisās...:)
Re: Dievs vai Dieva dēls?
23.04.2013 11:44
Hemingveju lasīju vidusskolā. Nesen paņēmu Kam skanēs zvans. Gribēju kaut kā sevi "pasmeldzināt", bet tik ļoti vīlos. katrs viņa vārds man likās samākslots, sižets pārspīlēts. Nožēloju, ka pārlasīju. Nevajadzēja.
Līdz ar to, ko Tu gribēji man pateikt, piesaucot Hemingveju man nav skaidrs.
mad no malas
Re: Dievs vai Dieva dēls?
23.04.2013 12:51
...ļoti vecs aņuks par priekšspēli...:)
Re: Dievs vai Dieva dēls?
23.04.2013 12:57
Kad lasīju Hemingveju, biju nevainīga un par vīriešiem nedomāju, tikai par vienaudžiem un viņu acīm,lūpām. Vārds priekšspēle tai laikā, bez ļoti konkrēta konteksta man visticāmāk nozīmētu tieši to - kaut kādu spēlēšanos.
Re: Dievs vai Dieva dēls?
29.04.2013 00:05
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vai hemingveju lasīji???...nē...nu tad
> mudīgi cisās...:)


Hemingvejs ir sūda rakstnieks. Atvainojiet literāti, bet tas ko viņš raksta, tiešām ir mēsls.
mad no malas
Re: Dievs vai Dieva dēls?
29.04.2013 00:34
...nja...interesanta lieta...ir lētā lasāmviela, ko citur andelē līdz 1-2 eur...pie mums to pašu sūdu iesien labos vākos, nodrukā uz bieza, laba papīra un andelē par 10 Ls...un daudzi šo lasāmvielu uzskata par literatūru..čudno, odnako...

...Hemingvejs???...kam skanēs zvans laikam nav tas veiksmīgākais gabals...bet tur ir fīča, kura man patīk...iedod idiotam markesu vai koelju, pēc vienas lpp viņš šo grāmatu izsviedīs mizkastē...

...nesen izklaidei palasījos moniku zīli...tipisks sieviešu romāns ar happy end...zini, patika...:)

...bet hemingveju laikam es neriskētu lasīt atkārtoti...kgan esmu izlasījis visu, ko viņš ir sarakstījis...vai ir bijis pieejams drukātā veidā...negribu sadirst to fīlingu...kaut gan...
Re: Dievs vai Dieva dēls?
30.04.2013 08:32
Labrītiņ, mad. Kas Tev skaitās laba literatūra?
Es lasu Grossman Dzīve un liktenis. Talantīgi uzrakstīta, bet ideoloģiski - ne priekš manis.
Vēl man stāv "nepabeigtas" grāmatas - Eko Prāgas kapsēta, Paviča Hazāru vārdnīca, Jusupova autobiogrāfija un ,protams, Greja 50 nokrāsas, ar kuru arī īsti netieku uz priekšu, jo man ir pavisam cita seksuālā pieredze un nespēju tā īsti pieņemt aprakstīto.
Īstenībā ir tik daudz,ko lasīt,ka tas jau nomāc. Kaut kā jāstrādā ar sevi,lai nav tā trauksme par neizlasīto.
mad g
Re: Dievs vai Dieva dēls?
30.04.2013 18:54
...laba...nja...atbildēt uz to nav iespējams...
...bet vispār iestājies pavasara stupors...pilnīgs un galējs...kgan darāmā vairāk kā sajēgas...

...tā viš i...:)
inka.
Re: Dievs vai Dieva dēls?
01.05.2013 23:02
...bet hemingveju laikam es neriskētu lasīt atkārtoti...kgan esmu izlasījis visu, ko viņš ir sarakstījis...vai ir bijis pieejams drukātā veidā...negribu sadirst to fīlingu...kaut gan...(c)


identiski.

esmu nonākusi pie secinājuma, ka pārlasīt drīkst tikai dižos krievus...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 7?
Ziņa: