Gumijas lelle

Aizsāka Gvdk 

Gumijas lelle
30.03.2013 23:50
Vai es esmu GUMIJAS LELLE?
Šo jautājumu uzdodu gandrīz katru dienu. Es to uzdodu plkst. 6 no rīta. Es speciāli uzlieku modinātāju plkst. 6. un tad tajā noteiktajā laikā pieceļos un pieeju pie spoguļa, uzspļauju savam spoguļattēlam un skaļi prasu: "Vai es esmu gumijas lelle?". Tad es eju gulēt vai, ja jāiet uz darbu, gatavojos darbam, hahahaaa!!
Bet tā es to daru katru dienu. Un tad gumijas lelle ienāca manā mājā beidzot, tā bija tāda kā miniatūras ŽIRAFE un tā teica man, jā teica, ka es esot viņu saukusi. Un tad viņa pārsprāga un tagad mana seja visa ar skābi ir, kas bija gumijas lelle. Un vai tagad es esmu gumijas lelle?? Vai esmu??

Es piesaucu Tevi dižo guru MADCYNICS!!!
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 01:18
24 + 6 = 29
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 10:44
Gvdk Rakstīja:

> Es piesaucu Tevi dižo guru MADCYNICS!!!


Failu hostings
mad laiski atlaidies
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 12:07
...vispirms, kā pierasts, veltījums enfuego...Tevi neviens nav mācijis, ka šaja dienā, āzi, pirmais, kas jādara, ir janovēl priecīgas Lieldienas???...tātad - priecīgas Lieldienas, mazais perdeli!!!...ceru, ka Tavas olas Tava sieva jau ir iekrāsojusi zilā krāsā...bet tas tā, lai ieskrietos doma...:)

...nja...te parādijies vēl viens(a), ar ko ir vērts pakasīties???...nu, dzīvos', redzēs'...:)...

...dažiem cilvēkiem ir raksturīgi turēt uz galda kādu grāmatu, kuru viņš pašķirsta, ja grib uzzināt kko, par ko pašam slinkums lauzīt galvu...es piederu pie augstākminētajiem...bet tā kā man slinkums pat celties no mīksta beņķa, tad uzreiz uzšķiru savas galdagramatas attiecīgo nodaļu...un tādad - Fransuā Rablē...Panurga disputs ar mācītu vīru...izlasot šo nodaļu, būsi gandarīts(a)...tur absolūti precīzi ir atbildēts uz Tavu jautājumu...

...nja...pēc vienādojuma spriežot, Tevi mūžīgi veikalos apjāj pārdevēji...kad ielāgosi, kad saskaitāmo summa nav akmenī cirsta, un 29 ir tikai viens no variantiem, tad šī problēma atrisināsies pati no sevis...

...un vispār - priecīgas Lieldienas...:)
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 13:21
Paldies par atbildi! Priecīgas Lieldienas Tev arī, mad! ;)
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 19:12
mad laiski atlaidies Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...vispirms, kā pierasts, veltījums
> enfuego...Tevi neviens nav mācijis, ka šaja
> dienā, āzi, pirmais, kas jādara, ir janovēl
> priecīgas Lieldienas???.

Man vienalga tās lieldienas, un es tev te netaisos novēlēt priecīgas olu dienas, vari pats sev sist pa pautiem un nokrāsot viņas! Es svinu kopā ar bērniem, lai viņiem būtu prieks. Da es vispār nevienam svešiniekam nenovēlu nekādus priecīgus svētkus, tas ir tikai pierasts stereotips, un tauta, kā jau barā dzied līdzi!


Citēju:
Lieldienas tikušas svinētas jau pirms Kristus dzimšanas, bet 13.gadsimtā mūsu senču pavasara saulgriežu svētku svinēšana pieņēma kristīgās ticības tradīcijas, kas šajā laikā atzīmē Kristus augšāmcelšanos. Un tur nav nekāda sakara ar olām!

Es atzīstu tikai ziemassvētkus un Dzimšanas dienas, pārējais man neinteresē!
Re: Gumijas lelle
31.03.2013 21:42
Gvdk Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai es esmu GUMIJAS LELLE?
> Šo jautājumu uzdodu gandrīz katru dienu. Es to
> uzdodu plkst. 6 no rīta. Es speciāli uzlieku
> modinātāju plkst. 6. un tad tajā noteiktajā
> laikā pieceļos un pieeju pie spoguļa,
> uzspļauju savam spoguļattēlam un skaļi prasu:
> "Vai es esmu gumijas lelle?". Tad es eju gulēt
> vai, ja jāiet uz darbu, gatavojos darbam,
> hahahaaa!!
> Bet tā es to daru katru dienu. Un tad gumijas
> lelle ienāca manā mājā beidzot, tā bija tāda
> kā miniatūras ŽIRAFE un tā teica man, jā
> teica, ka es esot viņu saukusi. Un tad viņa
> pārsprāga un tagad mana seja visa ar skābi ir,
> kas bija gumijas lelle. Un vai tagad es esmu
> gumijas lelle?? Vai esmu??
>
> Es piesaucu Tevi dižo guru MADCYNICS!!!


Kas tā ir pa figņu?
Re: Gumijas lelle
01.04.2013 20:11
Ak nē!! Tikai ne to!! Mana galva ir kļuvusi par žirafe!! Es esmu no gumijas, beidzot tas ir noticis!!!

Lai slavēts Allāh!!

----------------
-------------------------------------------------------------------------------
Re: Gumijas lelle
01.04.2013 22:12
tas ir kāds pirma aprīļa joks uz kuru pats uzķēries??? :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 7?
Ziņa: