Laptops hp probook 4730s, sācis karst.

Aizsāka enfuego 

Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
13.03.2013 00:32
Problēma! Sīkie paspēlējās ar šampūnu, kamēr manējais taisa ēst, šampūns bija par laimi tikai sabojājis klaviatūru, tagad esmu pieslēdzis parasto USB klaviatūru. Jaunu pasūtīju 25Ls. Bet lieta tāda, ka sācis laptops karst baigi, kas agrāk, man nav bijis. Vai varētu būt tā problēma karšana, tikai dēļ tā, ka nav pievienots atpakaļ originālā klaviatūra atpakaļ??



Edited 1 time(s). Last edit at 13.03.2013 00:33 by enfuego.
Nē, ventilators portatīvajam darbojas?
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
13.03.2013 00:50
Jā darbojās, bet man ir pieslēgti, USB uz kreisajiem portiem, varbūt dēļ tā ka slodze ir lielāka kreisajā sānā, tāpēc karst? Uzreiz paspēlējot sūda CS 1.6, nerunājot jau nu par Battlefield 3, un jaudīgākas, patlaptops izrubijās ārā, man agrāk karsā sānā tikai karsa kur ventiks griežās!!
Pieslēgtās USB iekārtas nekādu papildus slodzi datoram nerada, ja nu vienīgi barošanas blokam, bet tas jau ir ārā. Tu esi pilnīgi pārliecināts, ka karšana sākās tieši brīdī, kad sabojājās klaviatūra?
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
13.03.2013 15:31
Šampūns var izraisīt intensīvu putekļu pielipšanu dzesēšanas sistēmā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
13.03.2013 21:58
buus jaataisa valjaa n jaatiira
Labāk pašam netaisīt vaļā, pēc tam ne mūžam nesaliksi. Portatīvajiem datoriem parasti ir 1000 knifi jāzin, pirms tajā iekšā jālien. Ja tiešām pats līdīsi tad ļoti stipri iesaku pameklēt netā "disassembly guide" vai kādu video, kur izjauc tieši tava portatīvā datora modeli. Tā paša ražotāja citi modeļu izjaukšana var stipri atšķirties.
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 00:01
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Pieslēgtās USB iekārtas nekādu papildus slodzi
> datoram nerada, ja nu vienīgi barošanas blokam,
> bet tas jau ir ārā. Tu esi pilnīgi
> pārliecināts, ka karšana sākās tieši
> brīdī, kad sabojājās klaviatūra?


100 % procentīgi pārliecināts. Noņēmu es apakšā vāku vaļā un bez klaviatūras rēķini itkā vajadzētu būt dzesei labākai? Ko es apakšā pārbaudīju, ir tāda štelle, kā rāsaina trubiņa apakšā 10 cm garumā un viņa visa ļoti karst(ir viskarstākā) pirkstu pat nevar noturēt.
Tas ir radiators, ja ir ļoti karsts, tad ar to viss ir kārtībā. Dators kopš tā laika nav sācis bremzēt?
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 00:31
manam vecajam bij tāpat.... un pēc mēneši divi sadega mātes plate :))
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 01:02
Man ar tā liekas kā es forumos palasīju dēļ tās karšanas nodegs kautkas, jo es pat nespēlējot neko vienkārši palaižot nagruzsku uz sistēmu, piemēram, kautko lādēju, vai atveru vairākas mājas lapas, tā uzreiz sākās baigie apgriezieni un sāk karst!
Ir visādas programmas, kuras rāda procesora, mātesplates un cietā diska temperatūru un to, cik ātri griežās ventilatori, pamēģini apskatīties.
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 16:50
Ar tiem šampūniem un citiem sadzīves šķidrumiem parasti nekad nebeidzas labi; sevišķi populāras ir kafijas; tas ir tikai vizuāli, ko Tu redzi, ka it kā nekas nav iztecējis cauri; patiesībā tur pietiek pilienam izpraukties cauri uz detaļām, lai būtu dimbā.

Un, pat skatoties video precīzi pēc Gvido norādēm, var būt tā, ka kaut ko nolauž vai tml., ja nedari tādas lietas ikdienā, jo Tev jau ir iepriekš jāzina, kā tur kaut ko vienu no otra dabūt nost, kas visos video ne vienmēr ir perfekti parādīts.

Domāju, ka Tavā gadījumā "smaržo" pēc darbnīcas.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2013 17:39 by Runcene.
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 19:18
Nu parametos caur Everest skatījos, GPU unCPU temps ir bezpapildus programmam 60 temp! ja ieslēdz, ko jaudīgāku, tad līdz 60-90 temp. Skatījos youtube, un sapratu, ka man vaig nomainīt termopastu un izstīrīt ventilātoru!
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 19:41
Jap, tā gadās. It īpaši jaudīgākām mašīnam, ka ta termopasta baigi izkalst... bet manuprat tas ir sava veida bizness jo datori tiek taisīti lai ilgāk par 3 gadiem nekalpotu.

Ja neviens nelies kafiju vai alu uz datoriem, kur tad es ņemšu rezerves daļas darbam? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Laptops hp probook 4730s, sācis karst.
14.03.2013 19:49
Starp citu, 60...90 grādu portatīvajiem ir pieļaujama temperatūra. Sīkāk jāskatās procesora specifikācijā bet ir tādi kas var arī pāri par 100 grādiem darboties...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 19?
Ziņa: