...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...

Aizsāka mad garlaikots 

Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 10:27
cigāri smaržo? :o :D
nē nu katram savs :) manuprat tie reāli smird :D
vienu reizi pamēģināju, pēc tam nezināju kā no tās pēcsmakas vaļā tikt :D
> kailā madam Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Gribētos tā - iedzert labu konjaku,
> ostīt
> > smaržīgus cigāra dūmus un mīlēties. Jā
> un
> > prince lai dzied purple rain , uz atkārtojumu
> -
> > vēl un vēl.
>


un kāpēc to nevar darīt? manuprāt, tik viegli piepildāma vēlme......:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 11:19
Mateus, varbūt Tev bija trāpijies kaķa sūds? Viņi pa gabalu izskatās līdzīgi cigāram... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 13:04
Vīns man patīk dzert bez jebkā, tikai vīns - tāds maigs un stiprs , ar pēcgaršu.
Un tad man reibst tā ļoti lēni un labi.
Konjaks ir tāds - ideāli sader ar labām cigaretēm vai cigāru. Bet to es daudz nevaru, tad tā kā ar dūri pa galvu un reibums ir tāds, pie zemes velkošs un turošs. To var tad , ja gribās būt pasīvai.
Vakar dzēru Valmiermuižas alu. Pati jau to smaku nejutu, bet varbūt šim alum nemaz nav. Jā un tas reibums no alus atkal ir savādāks. Galvā ne tik daudz, bet alus man kaut kā kājas uzreiz sasien. Labi, ka izmēģināju mājās.

Lai mīlētos vispār vislabākais ir un paliek sarkanvīns.

Kāpēc to nevar darīt.
Pirmā lieta, mans vīrietis nesmēķē. Un pat ja viņš nopirktu cigāru - tāds tips,ka viņam nepiestāvētu. Iespējams viņš sāktu klepot. Tā arī ir otra lieta, ka man šķiet, ka viņš no konjaka noreibtu ātrāk kā es. Nu tad mēs varētu sēdēt - baudīt cigāra smaržu un dūmus un mūziku, bet tā pati sāls - tas dzīves saldumiņš- mīlēšanās izpaliktu. Vārdu sakot - tas bija tikai tāds sapnis. Kādreiz bijis , tagad grib atdzimt un kas to zin, var jau būt, ka būs arī kādreiz.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 14:35
Nu jā, konjakam ir tāds trūkums, ka viņš tā diezgan smagi ņem. Vēl ir trūkums tāds, ka normāls konjaks ir dārgs. Bet labums tas, ka viņu mazāk vajag. Ar visu sildīšanu rokās un sūkšanu maziem malciņiem jau ar gramiem 150 ir pietiekami. Bet ja gribās tādu svaigāku sajūtu tad labāk malkot viskiju. Tullamore vai Ballantines der gandrīz vienmēr. Jameson tīrs kā avota ūdens bet mazāk izteiksmīgs. Nedaudz līdzīgs viņam ir Lauder`s. Vienkāršāka garša (vairāk pēc kandžas) ir Teacher`s. Viņam līdzīgi ir Highland Cup (šķiet ka tas pats fabrīķis taisa) un Auld Gate, kas ir ļoti pat garšīgs (to šķiet blakus fabrīķī taisa bet nav izslēgts, ka abi fabrīķi savienoti ar vienu trubu...). Nu un amerikāņus neaizmirsīsim (man pofigs, ka "īstie" viskija dzērāji saka, ka tas tak nav viskijs, tas esot burbons). Kentucky Jack būtu tas prastākais, Jim Beam tāds vidējis nu un Jack Daniel`s kas ir ļoti patīkams viskijs (tikai cena viņam nav patīkama).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 14:39
Normāls konjaks dārgs? Kas ta Tev normās skaitās? vismaz Remy Martin XO? Nu vai jebkas cits no širpotreb XO plaukta?

Es lietoju Hennessy un Camus, bet manām garšu kārpām VSOP ir gana labs.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 15:40
Normāls konjaks bez Ls 18...22 nebūs. Neatkarīgi ko tur raksta virsū. Nu, kā izņēmums var būt Ararat (kas skaitās brendijs). Piemēram Caritel VSOP maksā 6 lašus un ir pilnīgs štrunts. Ararat 5 zvaigžņu bet izcilības zīmēm maksā divreiz vairāk un ir vismaz divreiz labāks. Dāmām labi derēs Bisqit VS. Hennessy VSOP vai Martell VSOP ir ļoti laba izvēle. Bet Ascott XO manuprāt neatbilst savai klasei vai arī kreisais gadijies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 15:42
Man jau šķiet, ka konjaks vispār nav dāmu dzēriens.
Tā, kādreiz , ka vajag veselībai, vai ja gribās tā ātri un smagi noreibt.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 16:03
Nū... Bisquit būs gana labs... Tik nevajag no krūzītes un uzreiz visu... Vot es vēl neesmu nopircis tās jaunmodīgās konjaka glāzītes. Pagaidām vēl sūcu no vecā parauga. Un man nemaz uz tām jaunajām tā nevelk. Pieradums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 16:12
Konjaks taču nav sūkšanai. Maziem malciņiem. Labi, vīriešiem drusku lielākiem, bet vispār - maziem malciņiem.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 16:38
Tas tipa dārgs konjaks 18-22Ls? Ja Tu pa tadu naudu vari Hennessy VSOP dabūt, tas ir ka pa velti.

Ararat IR brendijs. Vnk padomju laikos, dēļ viena konkursa, kurā dabūja godalgas, tas bija (ir) vienīgais brendijs, kurš dabūja tiesības lietot nosaukumu konjaks. Tagad šīs tiesības atkal liegtas.

Konjaks no brendija atšķiras ar to, ka brendijam nav nekādu noturēšanas nosacījumu, kā tas ir konjakam, bet Ararat Nairi ir LABS! Un viss tur kārtībā... tur tiešām šķirba tikai tā, ka nav no Cognac provinces nācis.

Sievietēm var jaukt labus kokteiļus ar konjaku.

Ascot ir brendijs. Kur viņu tirgo ka konjaku? :o

Un to VSOP/XO letajiem sūdiem dabūn piejaucot piem pili Hors d'âge spirtiņu un voala - tipa XO vai tur VSOP neatceos cik tak un daudz drīkstēja jaukt un ta "radīt" vecumu.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 17:18
Nu, 0,35 l Hennessy VSOP var dabūt :) Ok, ok, Ascott ir brendijs bet es patiesībā šim faktam lielu nozīmi nepievēršu. Tas ir sava veida politisks jautājums. Kaut gan arī tai pat laikā kvalitātes garantija.

Jā, un kas mums to visu stāsta? Tjipa nedzērājs Mateus bla, bla, bla...

Starp citu, tam Caritel tas VSOP rakstīts ar punktiņiem - V.S.O.P. tā kā nenozīmē vispār neko. Tāda dekorācija uz pudeles...

Labi, pietiek muldēt par šmigu. Jāiet ieņemt pēcpusdienās visīti... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 17:29
Tu laikam laid gar ausiim ka es nedzeru, bet iedzeru. Un nejaucu shos divus jedzienus. Tiem kuri dzer...konjaka kvalitate ir svariga vien pirmiem 100-150g ;) Es neko citu no alko nelietoju jo konjaks ir vienigais alko, kuru speeju reali izbaudiit.

P.s.
konjaki par labu cenu ir lidostaa. Ap 30Ls par litra pudeli Hennessy vsop
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 17:37
Mateus, āksts Tu tāds. Kāda starpība kā nosauc to procesu? Es piemēram ierīvēju... Es tā sapratu, ka mēs te par baudīšanu runājam nevis par acu aizliešanu...

Bet konjaks tomēr nav vienīgais ko var baudīt... Baudīt var jebko kas sagādā baudu :)

Opā! Hennessy VSOP litors pa tricatņiku??? Kruta! A tai bodē bez lidmašīnas biļetes arī var tikt? Man jau gribās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 17:52
Mateus, kāds ir Tavs viedoklis par Courvoisier VSOP ?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 18:39
Man nepatīk... man patīk vairāk karamelizētie (tas pats Hennessy). Saldāks maigāks.
Pats pats izbaudamākais man šķiet CAMUS VSOP

Bet vsp Courvoisier ir no labajiem plauktiem, ne lētucis.

Ja gribi kaut ko baigi feino, tiec pie Bisquit Napoleon zaļajā dūmakainajā pudelē. Nu vai arī Bisquit XO, bet man reizēm šķiet ka LV tirgo krutkas :)

Par to bodi... sarunāsim kad nobriedīsi ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2013 18:40 by Mateus.
principā mazajās dzērienu bodītēs iepriekš pasūtot, var tikt pie normāla konjaka. sen sen atpakaļ patika Belij aist, 90 gados vēl ilgi nevarēju samierināties, ka visi konjaki ir štruntīgi....tā arī atradinājos no konjakiem :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 18:59
Visi tie stārķi ir nedzerami (labošu - gaumes jautājums)... nezinu kādēļ joprojām ir cilvēki, kuri stav un krīt un meklē no rokas pirkt padomju laikā ražoto stārķi :/
Un nevajag nekādas mazās bodītes... kā arī kas nu kuram ir normāls... īstie konjaka dzēraji nelieto šitos ko mēs... bet tīru mantu, kura nav saldināta vai kā citādi apstrādāta lai gardāka.

Biju reiz vienā pasākumā, kur deva degustēt visādus it kā īstos konjakus... godīgi? Man nepatika :D Bet skaitās ka esot baaaaigi labie un maksā nemaz tik dārgi - ap 40-50Ls par 0.7 (iet runa par it ka viena līmeņa dziru ar Hennessy XO). Bet man grūti spriest vai tiešām tie ir tik baigi labie, jo man vnk tupa negaršoja :D



Edited 1 time(s). Last edit at 12.06.2013 19:08 by Mateus.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:10
Mateus

Ok. :) Hennessy es zinu bet vot Courvoisier kaut kā man nebija trāpijies. Bet nu kur man lauku vecim pie Napoleon vai XO klases tikt... Ja nu vienīgi kāds labs klients gadās... :) Jāsēž vien ķēķi un jāsilda to pašu VSOP un skumjām ačtelēm pa logu jāraugās uz Dēliņkalnu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:16
Viss atkarīgs no tā - cik daudz un bieži dzer :)
Tik cik es lietoju, man vnm sanāk lētak kā lielākai daļai alko lietotāju.

Galvenais nedot sievietēm tuvoties konjakam, kad ir babskije posedelki :D
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:24
inka.

Man dažas reizes bija gadijies tjipa padomju laika konjaks un ir kā pat tīri ok bija taču 90`to vidū visu sāka nenormāli kruķīt (to padomju produkciju) un neko tādu normālu dabūt vairs nevarēja. Bet vispār man nav nekādi pozitīvie iespaidi par padomju laika konjakiem jo toreiz jau bija cita dzeršanas kultūra. Konjaku nesildija bet "meta" iekšā no mazām glāzītēm uzkožot pa virsu rosolu vai olu ar ķilavu... Pirmais "īstais" konjaks no plaukstas lieluma glāzes man tika 90`to sākumā. Tad arī īsti iebraucu kā tas prodakts ir baudāms un čo vispār značit baudīt konjaku. Tā kā par tiem Aistiem un Pliskām mans viedoklis akurāt ir kā Mateusam - tie nav baudāmi un nav tur ko naudu tērēt. Ja uz kādu lēto pjanku vajag tad protams var paņemt.

p.s. Jo labs konjaks manuprāt vispār uz pjanku nav ņemams. Jo visticamākais, ka neviens to nenovērtēs. Vienkārši "izmetīs" kā visus citus stipros...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:26
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Galvenais nedot sievietēm tuvoties konjakam, kad
> ir babskije posedelki :D


Hmm? Un kas tad notiek? Ar bābām vai konjaku? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:42
man bija viens gadījums, kad konjaks, visa pudele, sajaucās ar ābolu kompotu un protams viss izdzērās :D
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 19:53
:D :D :D nu jā, kā tad citādi to draņķi lai dabū iekšā... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 20:11
kailā madam

Te būs kaut kās no tā par ko Tu sapņo...

http://www.snob.ru/profile/5107/print/28364

Un te vispārējai izglītībai...

http://www.snob.ru/profile/5107/blog/25679#all.comments

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------

>
> p.s. Jo labs konjaks manuprāt vispār uz pjanku
> nav ņemams. Jo visticamākais, ka neviens to
> nenovērtēs. Vienkārši "izmetīs" kā visus
> citus stipros...


nav tik traki :)

par Belij Aist domāts bija 70- gadu beigas, kas tad toreiz bija, šņabis, Havanna club, reizēm rislingu varēja dabūt, pasūtījumu galdos labo portvīnu :D , vēl bija kaut kāds krutais vieglais dzeramais - brūngana etiķete un enģelis virsū......un , protams, Belijs aists, no kura nenāca miegs, bet garīgais uzreiz bija augšā :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 21:48
Nu jā, es tajās 70`to gadu beigās vēl tīkai sāku orientēties dzērienu sortimentā... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
12.06.2013 21:52
ku! Tu atrāk par mani!
Es 80 gadu sākumā... precīzi 80. gada beigās... sāku ar pupa pienu... pēc tam pārgaju uz stiprākiem...tējas, sulas, gazirovka :P :D
mazais puika, iespējams, kādu mēnesi jaunāks par manu dēlu :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
23.06.2013 18:42
Martell Cordon Bleu ir labs ja kaadam gribas eksperimentet..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 21?
Ziņa: