...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...

Aizsāka mad garlaikots 

...johaidī, kur palikusi kailā???...vispār bija jauks radījums...duetā ar inku - perfetto, bellisimo!!!...re, itāliski esmu jau sācis murmulēt...enfuego pāra gaudu dziesmas jau līdz brošai (vells, kā riebjas šis izteiciens), bet te viņš ir vietā...

..ei, bumbulīši, ja pazaveraties uz šo pusi, tad ziniet, ka Jūs abas esat gaidītas...domāju, ka ne tikai no manas necilās personas puses, bet citi arī neatteiktos pačalot ar jums abām...:)
http://www.youtube.com/watch?v=M9NK-EbUAao

....vabūt abas uzķersies uz Delību???...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
04.03.2013 01:00
Hmm? Es gan kaut kā neizjutu iztrūkumu... Piedod mad, ka bojāju noskaņu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
04.03.2013 03:24
mad izstrūkums Failu hostings
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad izstrūkums
...idiotiņ, vispirms iemācies gramatiku, lai jauktos lielo onkuļu sarunās...

...ku!, vismaz šīs abas ienesa zināmu optimisma devu...gaudu dziesmas par grūto bērnību nav tik saistošas...pie tam, gan gramatiski, gan kleinā izteiksmes stilā...par to arī paužu
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
04.03.2013 13:09
Paldies par saitu. Atkal paklausījos Annu Netrebko, Elīnu Garanču. Placido Domingo, Luciano Pavaroti. Pēdējam mums visiem jāpateicas par aklā dziedoņa Andrea Bočelli ievešanu muzikas klausītāju sabiedrībā.
Arī Sāra Brightman tur pa vidam pavīdēja..
Paldies. Nezināju, ka Mad ir klasiskās muzikas fans.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2013 10:36 by Mazdakteris1.
...redz, laba mūzika ir laba mūzika...ari Spīrsai reizumis pavīd kas, kas ir baudāms...:)
patīkami, patīkami, ka neesmu aizmirsta :)

nets zog laiku un bojā redzi :)
un ievelk.....:)

cenšos neievilkties.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
06.03.2013 16:33
Jap, nets baigi zog. Tāpēc pēdējās dienas mazāk esmu forumā... Bet tā kā man darbs +/- tik un tā ar netu ir saistīts tad izvairīties no tā ir ļoti grūti. Nerātnās rociņas spiež uz dr.lv/phorum :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
...tātad inka tomēr zagšus iemet aci...:)
nē, neiemetu aci :))

kā notrāpīju uz sev un Kailajai veltītu tēmu, pati nezinu.....sestais prāts?
vai septītais ? :)
laikam prozaiskāk, nevaru saprast, vai pirkt vienu ierīci mutes dobumam.....vai nepirkt? vai lietošu vai nelietošu.......atvainojiet, kungi, bet pirmo es atcerējos pūcīti, un tikai tad jauko mad un interesanto Ku :)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.03.2013 00:30
Bet es tak arī esmu šeit! Heihou! Vai ta neviens nepriecājas? mad? Nu jā, laikam man kā kuharkas un gruzščika atvasei šeit nav ko darīt... ;(
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.03.2013 05:16
eksistenciāli, Tu te visu laiku esi, tāpat kā es. Par mums neviens nepriecājās... Mēs esam kā lapas koda sastāvdaļa... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.03.2013 14:01
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> eksistenciāli, Tu te visu laiku esi, tāpat kā
> es. Par mums neviens nepriecājās... Mēs esam
> kā lapas koda sastāvdaļa... :)
----------------------------------------------------
Velti tu sevi tā noliedzi. Tavs darbs ir palīdzējis daudziem. Jo ne katrs var un ir spējīgs tajā jautājumā iedziļināties.Ne jau velti medicīna arvien vairāk sadrumstalojas.Sevišķi ķirurģijā. Vetebrologi,kardiologi, pulmonologi, ķirurgi-okulisti,onkologi, ultrasonogrāfisti,magneto rezonanses speciālisti,rengenologi, proktologi, kas ir tuvāk jau tavai tēmai.Nemaz nerunājot par pārējo medicīnu.
Drīz jau būs arī ķirurgi nontehnologi.
Tev ir pavasara izdegšanas sindroms.Vitamīniņus un sauli.Lai prieks.
...ja Tu izkristu no dristiem, arī būtu manāms...bet plikā ar inku ir meigas estētes...kā haiku pret peršām...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
08.03.2013 02:20
kailā ir nešpetna, viņa man ne par ko negribēja savu dupsi parādīt!
...gribēja gan...bet Tu nesaprati viņas smalkos mājienus ar resno mietu...:)
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
26.03.2013 19:25
Debess, mad, es kā vienmēr esmu dzīvāka par dzīvu. Par mani nebēdā. Kā Tev pašam iet? Kaut kā uzreiz atkal iedomāju to vijolnieku no Hvorostovksa toreadora dziesmas. Debess, tāds temperaments, vai tādi tik viens no miljarda ir vai kā .... bet dzīvē nevaru un nevaru tādu satikt. Katru dienu pa vijolei mēs salauztu, bet kās tās būtu pa dieniņām ...
Šovakar nopirku šapmi, nopirku žāvētās dzērvenes un ēdu un dzeru un raudu. Man ir netīrīga meita. Man nav spēka vairs. Viņai acīmredzot ir pubertāte,bet nu tāda, ka es laikam beidzot sirma palikšu. Ko tur runāt. Šaubos vai mani sapratīsi un inka jau atkal uz visādu ezotēriku.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 10:38
Es sapratīšu. Man ir tāda meita. Nu jau laimīgā kārtā kādu laiku ir nost no kakla bet nu nervus noēda...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 19:50
kauns jau,kā vājuma brīdī izpaudos,jo skaidrs,ka katrs bērns ir balts zieds un mēs pieaugušie viņus "pierakstām". Pati vainīga, ko citu man teikt.
Tomēr ku, ir patīkami, apzināties,ka esi gatavs morāli atbalstīt. Seksīgas Lieldienas:))
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 20:57
...pli...kailā arī nekur tālu nav aizklīdusi...:)....tomēr kādreiz pierūkst veselīgā dristu kompānija???...par mūsu dzīves ziediem...proti - sīkajiem...laikam vonnegūts, ja atmiņa neviļ (kā nekā jau tuvu simtam) bija paudis, ka mazi bērni ir jāslīcina...nja...par to var padiskutēt, bet ieklapēt vajag...ar tukšu gofras kartona kasti...sitēja epiteti kopā ar sitamā objekta žēlajiem brēcieniem un plīstošās kartona kastes troksni rada gana iedvesmojosu atmosfēru...tas Tev nav vijolnieks uz beņķa...seksīgāku neko nevaru iedomāties...:)...vot...bet ja nopietni - zinu, esmu gājis cauri...esmu izkasījies visos iespējamajos formātos...tā ka bietes pieliešana no Tavas puses pieder pie lietas..:)

...vispār garlaicīgi bez Tevis...nav ar ko pakasīties...pareizāk sakot - pietrūkst līdzvērtīga oponenta...:)

....ehh, patlaban garīgais - http://www.youtube.com/watch?v=L27O8zPgzxo
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:07
Man gan ir ar ko kasīties, var teikt, maz neliekās.Bet atelpas brīžos varu arī Tevi ieklapēt. Nekādu problēmu. Pelnījis esi,par to neviens nešaubās...
Īstenībā jau ir jābūt ļoti gudram,lai bērnu pareizi izaudzinātu. Jā un ko nozīmē pareizi.
Bet nu labi,es kravāju čemodānu, ceļošu uz nedēļu prom. Bija iespēja uz Malaiziju, bet izrēķināju,ka par dārgu un ilgu, Tagad tepat uz Maroku.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:09
Debess,kas tā par mūziku, mad?
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:12
http://www.youtube.com/watch?v=PD-MdiUm1_Y

...tad šis te precīzi Tev...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:16
...garīgais tāc...vot...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:22
nē, man gribās kaut ko loti lirisku.
es pa dienu klausījos uz repeat Dalidas salam ya slamaya
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:36
...nav slikta...
...vēl japastrādā...
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
27.03.2013 21:43
http://www.youtube.com/watch?v=Xx3yXUunEq8
Lūk,ar šo mūziku mani kādreiz iepazīstināja ļoti nelietīgs vīrietis. Es spriedu,ka es jua neuzķeršos, ka neemsu jau vakarejā,bet tik un tā, viss notika.
Nu tad strādā, mad, ja pa dienu slinkoji.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.04.2013 21:32
Jā,Maroka ir zeme,kurā es labprāt dzīvotu. Patika man.
Liekulība,jau kā visur,korumpētiba utt. bet ko nu par to.
Okeāns bija fantastisks,kalni, tuksnesis,bet glavenais - zemenes,apelsīni, vispār dārzeņi tirgū,vispār ēdiens. Fantastika.
Patika,ka neviens neuzmācās, vispār nelikās ne zinis. Franču ietekme laikam.
Sievietes tur cienot, bet es tā vēroju ka tā -nosacīti. Brauc vīrieši ar močiem, pašiem ķiveres galvā,bet dāmām,kas sēž aizmugurē - nekā. Tas nav godīgi,protams.
Re: ...kailās un inkas iztrūkums veselīgajā dristu kompānijā...
07.04.2013 22:09
<www.youtube.com/watch?v=vdFgYwRs
Lūk. Bet vispār es jau visu, ko gribēju uzrkastīju un tagad iešu gulēt. Jo bērnam es lieku 10 iet gulēt un viņa vienmēr, kasās , ja es pati ilgi palieku augšā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 5?
Ziņa: