Sapni

Aizsāka raro 

raro
Sapni
23.02.2013 12:14
Ko darit ja nosapnoju idealu sapni ar citu pasauli,bet tad pamodos.vai sapni var turpinat,atkartot>?
Re: Sapni
23.02.2013 13:01
Nē...., pats tu nespēj neko iesākt , tikai iet čučēt un domās domāt par to .., bet izredzes , ka turpināsies ir 0,1% ..nedomā par to , ja būs nepieciešamība , sapnis var pats atnākt pie tevis:)
bērza piepe
Re: Sapni
04.04.2013 23:20
Ja uzreiz pēc pamošanās t.i. kādu 15 sekunžu laikā atkal aizmieg , tad sapnis turpinās.
Man tā ir bijis vairāk reižu.
Re: Sapni
07.04.2013 21:16
Dzirdēju tādu kā pīkstēšanu aiz loga un nospriedu,ka manai zvirbuļu ģimenei ir sadzimuši zvirbulēni un vel domāju,cik gan maziņi ir maziņie zvirbulīši,kā nekad neizdodās tādus ieraudzīt , tāpat kā jauno balodīšus.
Un lūk , sapnī ieraudzīju mazus zvirbulīšus - kā piņģerotiņus,bet apaļus.
Re: Sapni
08.04.2013 02:52
Jaunie balodīši ir gandrīz tikpat lieli kā vecie balodīši, tikai stulbāki un kamēr viņus nenoķer un neizmet, tikmēr paši no bēniņiem neizvācās. Tikai sēž un gaida kamēr lielie atnesīs ēst. Nu Jūs jau zinat kā baloži nes ēst... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sapni
08.04.2013 20:58
Jā,ku. Tu turpini tos putnus mocīt. Vai gribi pateikt, ka Tu ložņā pa bēniņiem un tur tramdi mazus balodīšus?
Re: Sapni
09.04.2013 02:12
Kailā, es saprotu, ka Tev allaž patiktos dzirdēt ziņu par to, ka es kādu moku :) Vienkārši pienāk brīdis kad kopš Padomju laikiem vaļā stāvējušos bēniņu logus vajag aiztaisīt. Nu un neatstās tak tos putnus iekšā. Pietiek, ka pēc viņiem vēl ir palicis kādi 100 vai 200 kg mēslu... A balodīši dzīvi un veseli tika iznesti laukā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sapni
10.04.2013 13:20
Zinu pēc savas pieredzes ar tiem balodīšiem uz balkona. Sataisa trīs metienos tādus mēslus,ka šausmas. Varu iedomāties,kas tajos bēniņos notika par visiem šiem gadiem.
Bēniņi nav tā vieta, kur atļaut cūkot.
Re: Sapni
17.04.2013 19:15
Ku, Tu jau arī no ļaunuļa, tagad par labestīgo vīriņu iztaisies. Tikko rakstīji , ka izmesti, tagad iznesti.
Liekulis, citādi nepateikšu. Bet nu ceru tomēr uz to pēdējo variantu. Vai tad nu akkurāt tik nelietīgs esi,ka mestu nespējīgus putniņus.
Vispār dīvaini,ka es gan tādus nekad neesmu redzējusi - maziņos balodīšus, vai zvirbulīšus.
inka.
Re: Sapni
18.04.2013 21:34
kāds te jautāja kā nosapņot ideālu sapni....bet jums tie putni bēniņos :).......katrā ziņā nepieēsties vakarā, jo tad būs ideāli murgi :)
Re: Sapni
20.04.2013 00:11
Nop. Es neesmu liekulis. Es vienkārši pieskaņojos. Lai vienmēr būtu izdevīgākajā situācijā :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sapni
23.04.2013 10:05
Debess, Ku, nu ko Tu vēl taisnojies,ja viss ar Tevi redzams kā uz delnas, it kā pliks tu būtu. Bet, nē, vēl liegties un liegties un taisnoties. Izlaidies esi. Stingrību vairs dzīvē laikam nepazīsti, ko gan citu man secināt.
Re: Sapni
23.04.2013 11:52
Kāpēc Tu domā, ka es taisnojos? Man tas nav nepieciešamas. Saku tā kā ir - pieskaņojos lai vienmēr būtu maksimāli izdevīgā situācijā. Tā dara visi kam rūp sava dzīve.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: