Vagīnas garša un smarža.

Aizsāka Volvo-vulvo 

Volvo-vulvo
Vagīnas garša un smarža.
29.01.2013 19:07
Dalāmies pieredzē,kādas jums sievietes nācies sastapt,kāda viņām bijusi vagīnas garša un smarža. Pēc manas pieredzes varu teikt,ka vienai vagīna smaržoja pēc siera čipsiem,bet otrai pēc sīpoliem. Protams vagīnas pirms tam bija mazgātas. Nu un garša sāļa. Ievēroju,ka jaunākām meitenēm smarža ir salkana,bet vecākām asa. Tad nu dalāmies pieredzē.
Jancis44
Re: Vagīnas garša un smarža.
29.01.2013 19:18
Nu īstenība,cik man nācies saskarties,visi skandina ka vagīna ir salda pēc garšas. Tas nu ir absolūts mīts,salda tā noteikti nav,tā ir sāļa un citām skābena. Nu smarža ar variē no asas un salkanu.
Valdisjo
Re: Vagīnas garša un smarža.
29.01.2013 19:32
Nez kāpēc gandrīz visām makstīs ir tāda balta krēmveida smērīte? Pienskābe vai? Parasti biksītēs ar smērējās. Tā ir skābena pēc garšas.
Re: Vagīnas garša un smarža.
29.01.2013 20:26
Eh, ko man vecam pežlaizim teikt... visādas gadijušās... jaunām dodama priekšroka gan izskata, gan smaržas un garšas ziņā... Bet tas ir ļoti individuāli... ļoti... Ak jā, smēķētājām tur jūtama viegla cigarešu smarža...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
upeszieds
Re: Vagīnas garša un smarža.
29.01.2013 23:07
Laba smarža un garša loceklim ir atkarīga no īpašnieka veselīguma. Tāpat arī sperma. Ja vīrieši nereti saka, ka negrib lai es mazgāju savu kājstarpi pirms mīlēšanās, un to tā īsti pieņemt es varu tikai tagad, tad tomēr vīrietis tajā vietā ātri sasvīst un es lūdzu bieži iet dušā. Dažreiz karstas vasaras pēcpusdienā vīrietis grib orālo seksu, bet man no domas vien cik sasvīdis aromāts tur varetu būt, krampji piemetās. Kā viņi paši to nesaprot, nezinu.
Kādreiz lasīju, lai sievietes vagīna smaržotu veselīgi ir jāēd daudz brūkleņu, to arī daru.
Par jaunām un vecām vagīnām. Tas ir tapat kā ar vīriešiem. Vecums nav izškirošais. Es vingrošanas dušās redzu dažādas jaunas meitenes un dažas ir superapetītlīgas, bet viena otra jaunā meitene un gan jau viņas vagīna arī, stipri atpaliek pat no tā sauktajām vecajām.
Reiz uzzināju, ka manam draugam iepriekšējā dāma bijusi izteikta resnule un es viņam prasu, kā tu varēji ar tādu mīlēties un viņš saka, bet vāverīte viņai ļoti smuka esot. Man nebija ne jautājumu , ne komentāru, jo to man grūti saprast bija un ir. Es tomēr mīlējos ar vīrieti, nevis tikai locekli.
Jā, bet es gribēju prasīt, kaut ko pavisam citu.
Jēkaups
Re: Vagīnas garša un smarža.
30.01.2013 00:17
Par to vagīnas izskatu var piekrist. Resnulēm vagīna ir mazāka nekā tievajām. Tievajām kā laidara vārti. Nu un tagad jaunajām ar pārāk izstaipītas no pārmērīga seksa un nesmukas.
Re: Vagīnas garša un smarža.
30.01.2013 00:48
Nevar viņu ar seksu izstaipīt... nekādi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jēkaups
Re: Vagīnas garša un smarža.
30.01.2013 01:13
Tad kamdēļ pastāv izstaipītas? Vecākām sievietēm vispār pēc gaļas cauruma izskatās.
Re: Vagīnas garša un smarža.
30.01.2013 02:15
Nemazgāta smirdīga - Mazgāta var paciest :)
Lasīju k.kādu pētījumu par to, ka seksuālajā saderībā daudzizsaka smarža. Arī ar dzimumorgānu smaržu ir līdzīgi.
Proti, mēs varam uzticēt degunam izvēlēties auglīgu partneri, kas sniegs baudu seksuālajā dzīvē. Pēc dabīgā ķermeņa aromāta, arī sviedriem. Ne velti sievietēm bieži patīk uzvilkt vīrieša jakas, kas smaržo pēc vīrieša. Bet mums jau nepatīk katra pretimnācēja smarža. :D
Tas pats ir ar dzimumorgānu smaržu. Sievietei var būt izdalījumi ikdienā, ir izdalījumi uzbudināšanās rezultātā un tiem ir sava specifiska smarža, kas var atšķirties atkarībā no uztura un kaitīgajiem ieradumiem. Gan smarža, gan garša.
Arī sperma visiem vīriešiem negaršo vienādi. Smēķējošem, alkoholu lietojošiem, neaktīviem vīriešiem sperma ir pat rūgta, bet aktīviem, alkoholu un tabaku nelietojošiem vīriešiem mazāk rūgta, mazāk sāļa. Bet sāļa noteikti. Tā pat arī sieviešu izdalījumi var būt vairāk vai mazāk sāļi un pat rūgteni.
Muļķīgi man šķiet vīrieši, kas pamēģinājuši sniegt orālo baudu tikai 1 sievietei un kategoriski no tā atsakās uz visu atlikušo mūžu. Tā pat kā sievietes, kas 1x ļāvušas beigt mutē un tad nu saka,ka nekad to vairs neatkārtos.
P.S. Ir jāievēro personīgā higiēna un tad nebūtu jābūt problēmām ar nudien nepatīkamu smaržu.
mad smīkņādams
Re: Vagīnas garša un smarža.
22.02.2013 02:13
...kaut kad jau paudu, ka lopiņi ir gudras dieva radības...
fui
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 00:12
Enfuego,tu lamājies kā traks:)
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 16:12
Esmu idiots.



Edited 3 time(s). Last edit at 24.02.2013 00:35 by puce.
Vijolīte :)
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 17:00
Ļoti ceru, ka Tava sieva ir fiziski spēcīgāka par Tavu tbl,nomocīto, nīkulīgo uz neko nespējīgo rumpi un,vismaz kaut reizi, ir ievilkusi Tev bietē tā...ka maz neliekas...ar baudu izjūtu šo mirkli...:)
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 17:26
Esmu idiots.



Edited 2 time(s). Last edit at 24.02.2013 00:36 by puce.
Vijolīte :))))))))
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 17:52
Pēc Tavas reakcijas saprotu ka trāpīju 100!

Bet, ar Tevi ir garlaicīgi...pat neiedziļināšanos kādēļ...
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 18:01
kuru teikumu tu nesaprati, ir garlaicīgi, aizbraukšu pie tevis un uzdāvināšu puķes.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.02.2013 00:37 by puce.
Vijolīte :))))))))
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 18:19
...mjā...izrādās Tu lasi vēl sūdīgāk kā raksti:DDDDD

Nu ja, Tev tak transports par velti...gribi lai es izpildu Tavas sievas pienākumu?(tas par iedošanu bietē)...

...Tu - drāzējs???? Jēēēzus Marija:DDDDDDDDDDDD
fui
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 18:21
Efuego,Tu toč esi pretīgs,ar sievieti runā pieklājīgi jebkurš,kas ir drusku pārāks par pēdējo.......un kā Tu vispār kko izdrāzīsi,ja tev problēmas ar erekciju?
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 19:31
Es sūtu slēpot sievietes viņas visas ir jaukas. Esmu rupeklis, narkomāns, dzērājs, stulbs, psihiski nestabils :)



Edited 1 time(s). Last edit at 24.02.2013 00:39 by puce.
fui
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 19:59
Psihiski slimi cilvēki arī var uzvesties +/- pieklājīgi,tu gribi teikt ka esi vispār pēdējā padibene?Tad jau nevajag apvainoties,ka tevi apdirš,tā tava izvēle.
Vijolīte.
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 20:01
...:) Tava teksta beigās bija lieks...

Lai miers ar Tevi!
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 20:19
Nekāds miers nebūs bļe
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 20:20
enfuego..ej izgulies...
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 20:44
esmu pārgulējies



Edited 1 time(s). Last edit at 23.02.2013 20:44 by enfuego.
mad uzjautrinās
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 21:03
...pareizi, enfuego, turies, nepadodies...vismaz šeit...jo mājās noteikti sieva Tev iedo" bietē...

...viņa Tevi slāna ar slotu vai krāsns kruķi???....izskatās, ka ar pēdējo...Tu mums tāds apdauzīts liecies...:)
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 22:50
Esmu idiots.



Edited 2 time(s). Last edit at 24.02.2013 00:41 by puce.
Vijolīte :))))))))
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 23:33
...ko, dirsa niez? A mazgāt neesi mēģinājis?:DDDDDDDDDDDDD
Neaizmirsti kā pareizi apenes velkamas: Dzeltenā svītra priekšā, brūnā mugurpusē!:DDDDDDDDDDD
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 23:51
Vijolīt ānusu izlaizīsi? Skoka stoiš?
fui
Re: Vagīnas garša un smarža.
23.02.2013 23:59
Vijolīt,apenes var uzvilkt tikai pēc tam.kad novilktas,a vot kā lai cilvis novelk?:)Tev enfuego tur stipri piekaltis?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 13?
Ziņa: