Homoseksuālisma cēlonis

Aizsāka daumants 

LoFs
Re: Homoseksuālisma cēlonis
26.11.2012 15:06
Nejau visi kas atgadina homisus ari tadi ir! Vispirms vajag NEAPGAZAMUS pieradijumus citadi ta ir sazverestiba pret cilveku kas vienkarsi dzivo atskirigaku dzivi ka citi bet NAV friks!
by the way
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.12.2012 14:59
Es domāju, ka homuseksuālismu ir radījusi pati daba (spēks, kas radījis un izplānojis visu), lai cīnītos ar pārapdzīvotību.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
15.12.2012 18:02
by the way Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es domāju, ka homuseksuālismu ir radījusi pati
> daba (spēks, kas radījis un izplānojis visu),
> lai cīnītos ar pārapdzīvotību.
---------------------------------------------
Piekrītu. Pie tam jaatceras divas lietas. Cilvēks ir sociāla būtne.Bara dzīvnieks,kur katram ir paredzēta sava loma.Darba bite,(skudra), sargs-cīnītājs. Auklis.Trans. Māte.....
Mēs esam dabas kronis. Tatad ģenetiski varam būt skarti visās evolūcijas fāzēs. Ieskaitot hermofrodītus,kas kādreiz valdīja savā nišā.
Hermofrodīta izpausmes pakāpes ir dažādas.No ārējo pazīmju-dzimumorganu (abu) esamībai, līdz emocionālam hermofrodītam (pseido homoseksuālisms).
Lai saprāts un zināšanas.
mad ņirgdams
Re: Homoseksuālisma cēlonis
17.12.2012 00:53
...mazdakter, HS ir dabas kronis???...par barības ķēdē esam samērā zemu...radības kronis...vells, kur var tik tizli domāt...
Re: Homoseksuālisma cēlonis
18.12.2012 12:36
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tātad skolās mierīgi var ieviest tolerances
> stundu un bērniņus iepazīstināt ar pediņiem,
> lezbēm un transseksuāļiem. Un nekādu
> problēmu... Ļoti šaubos par to... Pietiek pat
> ar vidēju apķērību lai saprastu, ka šajā
> lietā sociālie faktori spēlē lielāku lomu kā
> visi pārējie kopā ņemot...
-------------------------------------------------------------------------------------
Skolās bērni ir jāizglīto vispusīgi.Ne jau viduslaiku līmenī.



Edited 4 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:14 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
18.12.2012 19:34
mad ņirgdams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...mazdakter, HS ir dabas kronis???...par barības
> ķēdē esam samērā zemu...radības
> kronis...vells, kur var tik tizli domāt...


ko Tu ar to domā? cilvēks tač ir barības ķēdes pašā augšgalā, vai tad ne? vismaz daudzšūnu organismu klasē
mad smīkņādams
Re: Homoseksuālisma cēlonis
19.12.2012 23:04
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> mad ņirgdams Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ...mazdakter, HS ir dabas kronis???...par
> barības
> > ķēdē esam samērā zemu...radības
> > kronis...vells, kur var tik tizli domāt...
>
>
> ko Tu ar to domā? cilvēks tač ir barības
> ķēdes pašā augšgalā, vai tad ne? vismaz
> daudzšūnu organismu klasē

...postīšanas un bezjēdzīgas nogalināšanas ķēdes augšgalā gan...bet barības???...fool, noauj acis...:)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
20.12.2012 09:46
kas tad ir barības ķēde? atkal Tev kaut kāda sava figļi migļi teorija?
mad smīkņādams
Re: Homoseksuālisma cēlonis
20.12.2012 10:45
...nevis teorija, durak, bet atvērtas acis...:)...es, atšķirībā no Tevis, ne vienmēr pieņemu kkāda Darvina vai citu mācītu laužu stumtās idejas kā aksiomu ( kas i, ka šodien velk uz nesaprotamiem skaņu salikumiem)...pie tam, ja pieņemam, ka barības ķēde ir abstrakts, neaptaustāms jēdziens, kuru kādi gudreļi ir salikuši tā, kā tiem ir labpaticies...:)

...palauzi savu plakano galvinu...:)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
20.12.2012 18:30
es saprotu Tavu domu. mans kaķis ir barības ķēdes augšgalā- maltīte tiek pienesta klāt un viss, kas viņam pašam jādara ir jāguļ un jāiet padirst uz kasti.
mad smīkņādams
Re: Homoseksuālisma cēlonis
20.12.2012 20:15
...vot, vot...:)...kaut ko sāc saprast...:)
Cēlonis ir noskaidrots - jāizraisa agrīni interese par seksu un jāpanāk frustrācija un izgāšanās ar sekojošu aizstājēju meklēšanu. metodika -
SkatEstrellas rezolūcijas pirmo variantu.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
15.02.2014 10:23
Jaunākās ziņas ir, ka tomēr ir atrasts homoseksualitātes gēns.Tātad iedzimta nosliece. To nostiprina feromoni,kas uzbudina hipotalāmu. Tas izdala laimes hormonus un loks noslēdzas.Tikai bēda ir tāda,ka homoseksuāliem cilvēkiem dzimum uzbudinājumu izsauc sava dzimuma feromoni.
Biseksuāļiem abu dzimumu feromoni.Heteroseksuāļiem tikai pretējā dzimuma feromoni. Ir doma, ka biseksuāļu orientācija ir atkarīga no uztverošo šūnu daudzuma. Arī kurš kairinātājs nostiprinās pirmais.Zināma loma ir sabiedriskajam spiedienam.Ir pētījumi, kas nosaka, jo vairāk bērnu ģimenē , jo lielāka iespēja, ka jaunākie bērni būs homoseksuāli.Tas arī pierāda, ka daba ieslēdz skudra pūžņa fenomenu.



Edited 1 time(s). Last edit at 15.02.2014 10:26 by Mazdakteris1.
Mazdakteris1, bet tas neko nemaina jo pat ja ir tads gens tas ir tikai daziem. Visi citi ir hardwire'oti normali! Var jau nomakt velmi uz seksu bet nevares sacakaret orientaciju ja nelaus!
Re: Homoseksuālisma cēlonis
10.03.2014 09:32
Knight_Rider Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1, bet tas neko nemaina jo pat ja ir
> tads gens tas ir tikai daziem. Visi citi ir
> hardwire'oti normali! Var jau nomakt velmi uz
> seksu bet nevares sacakaret orientaciju ja nelaus!
______________________________________________________________________
Ja tu esi heteroseksuālis vai biseksuālis ar lielāku tendenci uz meitenēm, tad nekāds spēks tev nevarēs piespiest ar iekāri skatīties uz savu dzimumu. Sevišķi ņemot vēro sabiedrības ārkārtīgi negatīvo attieksmi pret citādiem.Pārējais ir liekuļu un provokātoru izdomājumi.Paņēmiens, kā vairot sabiedrības neapmierinātību un radīt "Raganu" medību neprātu.Viduslaikos bija šāda burvju un raganu medību psihoze. Bija spiegu ķeršanas un sodīšanas mānija.Vēsture zina pat skaistu meiteņu pašnāvību uzliesmojumu.
Es gan īsti nevaru saprast,ko tu ar to gribēji teikt. Dzimum dziņa ir konstants lielums,kas nav pārvarams mākslīgi bez sekām uz normālu fizioloģiju un psihi. Zinātnieki,ārsti saka,ka homoseksuāli cilvēki ir 1-3%. Kas tevi uztrauc? Ieraugot homoseksuālu cilvēku festifālu visi kļūs par homoseksuālistiem? Tad jau ieraugot invalīdu visi kļūs par tādiem. Ieraugot rudmataino gājienu visi aplips ar rudmataino gēnu. Ieraugot nacistu gājienu visi kļūs par nacistiem ? Es kaut kā neesmu dzirdējis par tamlīdzīgām epidēmijām.Jārēķinās, ka cilvēks ir sociāla būtne. Viņu var pakļaut propogandai. Bet tas vairāk attiecas uz fašisma, komunisma,antisemītisma, rasisma idejām.Jo sliktāk izglītoti cilvēki , jo vieglāk.Pašlaik Latvijā notiek sabiedrības psiholoģiskā apstrāde uz nacisma un rasisma idejām.Zem nacisma es saprotu plašu neiecietības programmu pret visu,kas ir citāds.Te ietilpst doma par nācijas asiņu tīrību,abortu aizliegumu,piespiedu nepinvērtīgo sterilizāciju,koncentrācijas nometņu izveidošanu. Piespiedu kristietības izdeju izplatīšanu. Citu ticību nosaukšanu par sektantismu un to aizliegšanu. Jāpalasa K. Marksa, Staļina,HItlera un citu maniakau darbus, lai saprastu šo ideju šausmīgos rezultātus.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.03.2014 09:34 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
12.03.2014 11:44
smīkņādams par MAD - diemžēl neticēšana dazādām teorijām, lai ari kas ir to autors, tās neatceļ. Bet būtu labi, ka tie, kas kas uzskata evolūciju par "kaut kādu tur teoriju stūmēju izdomājumu" uzskatītu arī par visu pārējo tāpat, piemēram, garvitāciju, kas tāds vien teorijas auglis vien ir un nafig aizlidotu no šīs planētas. :D

Vispar tēma sviests. Kaut kādi stumj propogandas materiālus (vai arī rezultātu kad smadzenes pārskalotas ar tiem), slēpj savas fobijas utt.

Ļaujiet viņiem dzivot un netraucējiet, kas tev Sreips u.c. tādi ēst prasa, nē.

Un tiem kas tankā - lezbietes arī ir geji :D
Re: Homoseksuālisma cēlonis
12.03.2014 19:01
Es tēmā neiedziļinājos... bet tā īsumā... kādu reāli uztrauc ar ko guļ citi cilvēki? o_O ...no tīrās loģikas...ja tik ļoti interesē ar ko viņi guļ...laikam paši ar viņiem guļ? Citādi - nesaprotu.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homoseksuālisma cēlonis
12.03.2014 22:11
nu kameer nelien virsuu ar savaam "tiesiibaam" un citaadi neuzbaazhas, lai daraas pa kaktiem kaa grib.... :)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
13.03.2014 16:11
Vienreiz gadā iziet uz ielas jautrs un savdabīgs festivāls. Es tur nesaskatu nekādu uzbāšanos. Jo pat tuvu uz turieni neeju.
Vienu es saprotu. Nesapratni ,izbrīnu un propogandas apdulinātus histēriķus.
Man svarīgāka ir izpratne par šiem jocīgajiem cilvēkiem- lezbietēm un gejiem. Lai viņus saprastu ir jābūt ļoti plašai sapratnei par cilvēku anatomiju un fizioloģiju. Antropoloģiju. Seksopataloģiju. Psihiatriju. Entamoloģiju, Ihtioloģiju. Cilvēces vēsturi.Bioloģiskajiem likumiem un dzīvības evolūcijas teoriju.
Tādas vidēji izglītotam cilvēkam nav.
Bet kad savu propogandu , vicinot Bībeli, sāk viduslaiku priesteri, man tas atgādina viduslaiku inkvizīcjiu, Hitlera nāves nometnes un Staļina gulagus.Tad mani pārņem reālas bailes par mūsu demokrātiju, maniem bērniem un mazbērniem.
Es uzticētos zinātnei, medicīnai un Rietumu valstu gudrībai Tāpēc, ka mēs no Staļin pelēkās zonas esma izlīduši pavisam nesen. Staļins = Hitlers= Pol Pots= Mao= Inkvizīcijas neprāts. Piemēram savus zobus ārstēt es dodu zobu speciālistam nevis santehniķim.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.03.2014 23:40
Es nupat galīgi saputrojos un tā arī nesapratu kā tur īsti ir. Homoseksuālismu izraisa pederastija vai otrādāk, pederastija izraisa homoseksuālismu...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
22.03.2014 09:59
Tā ir psihiska novirze, pareizāk sakot dabas kļūda! Ja sievietei ausī būtu pimpim vieta vīrietis arī tur mēģinātu iezspraust :)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
23.03.2014 20:36
Dzirdēts pantiņš: Huj v uho, dlja proverki sluha, a potom v rotik, chtob njebolel zhivotik...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
24.03.2014 22:37
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vienreiz gadā iziet uz ielas jautrs un savdabīgs
> festivāls. Es tur nesaskatu nekādu uzbāšanos.
> Jo pat tuvu uz turieni neeju.


Nu taapeec arii pilniibaa nezini.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
24.03.2014 23:09
Man ir rados, kolēģos un paziņu lokā. Zinu labi tos cilvēkus un arī krietni sen.

Viņi dzīvo savu dzīvi ar pieaugušiem partneriem, un miers. Vienīgais, ko viņi grib, lai ir sakārtotas kopīgi veidotā un iegūtā īpašuma lietas, un es tur nekā traka vai bīstama neredzu. Tie, kas dzīvo ārzemēs (man zināmie), šai ziņā ir mierīgi.

Man drīzāk raisa jautājumus sabiedrības vienaldzība pret pedofiliju, mazie kriminālsodi, ko viņiem piespriež utt., kaut ir zināms, ka tur neko nevar darīt un ka nekas nemainīsies.

Katrs pedofils mūža laikā vidēji salauž 100–150 bērnu psihi.
Gvido
Re: Homoseksuālisma cēlonis
24.03.2014 23:19
Runcene, viens no iemesliem varētu būt tas, ka tad pedofiliem parādās iemesls nogalināt upurus, jo ja sods par slepkavību un pedofīliju būs praktiski identisks, pedofīlim savu upuri drošāk būs nogalināt.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 00:12
Nezinu, varbūt, bet, piemēram, Ivars Grantiņš, ko notiesāja Latvijā, bija tāda tipa radījums, kurš sasniedza orgasmu tikai slepkavības brīdī. Un starp viņiem tādi ir ne mazums... Ļoti daudz pazudušo bērnu taču nav atrasti, un vainīgie varbūt tepat starp mums smuki sēž.

Psihiatri un psihologi ASV cietumos ir viņus diezgan pamatīgi pētījuši un dalījuši, bet es dzirdēju to tikai vienā lekcijā, nav nekādu pirmavotu.

Es vnk nesaprotu, ko baznīca bļauj par gejiem (kā viņi traucē baznīcai?), bet par kolēģi mācītāju, kas apsūdzēts tieši pedofilijā, iemaksā drošības naudu. Man rodas dīvainas aizdomas... Kādos gadījumos tad piesedz tik enerģiski? Ja paši nav bez vainas. Un tad tur notiek visādas bērnu un jauniešu nometnes. Fig viņ' zin', bet nu cik es tieši privāti pazīstu homoseksuāļus un zinu to dažu cilvēku dzīvi, tik viņi tur savā starpā dzīvo, veido attiecības un nevienam virsū neskrien, ir labi darbinieki un sakarīgi kā cilvēki gan paziņu lokā, gan rados.

Jā, ir viens kretīns, kurš pērk trūcīgu pusaga puiku pakalpojumus, bet neviens no homoseksuāļu loka ar viņu negrib būt pazīstams, viņam ir diezgan tā neko stāvoklis sabiedrībā un ienākumi, bet facebook un draugiem.lv draugos viņam ir tikai heteroseksuāli cilvēki, kas nekā nezina par viņa privāto dzīvi un kam ar viņu ir tikai lietišķas darījumu attiecības.



Edited 1 time(s). Last edit at 25.03.2014 00:23 by Runcene.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 09:47
Interesantā tēma pacelta. Runcen, ja Tu saki, ka 1 pedofils salauž psihi 100 - 150 bērniem tad sanāk tā, ka psihe ir salauzta visiem un vēl ar uzviju...

Cik es zinu, tad tai pedofīlijai ir dziļas vēsturiskas saknes un tas ir kaut kas tāds īpašs un priekš izredzētiem cilvēkiem. Kaut kas tāds kā maģiskas enerģijas avots vai kas tamlīdzīgs. Tāpēc izplatīts augstākajās aprindās kur viņi visi viens otru sargā.

Vēl ievēroju tādu lietu, ka tie pedofīli būtu dalāmi vismaz 2 vai 3 kategorijās. Bet tautai jau viss viens, ka tik var apspriest un nosodīt, tā it kā visi kaut kādi svētie būtu. Un parasti lielākā cīņa un lielākais sitiens sanāk pa tiem mazāk kaitīgajiem kas mazāk to ir slēpuši. Bet pašus ļaunākos bieži vien vispār nevar atrast...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 10:13
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1 Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Vienreiz gadā iziet uz ielas jautrs un
> savdabīgs
> > festivāls. Es tur nesaskatu nekādu
> uzbāšanos.
> > Jo pat tuvu uz turieni neeju.
>
>
> Nu taapeec arii pilniibaa nezini.
______________________________________________
Tur jau tā nelaime,ka zinu pārāk daudz. Tādas lietas par kurām sakarīgi nemāk izteikties pat nopietni dakteri.Jo medicīna ir tik plašs jēdziens,ka mediķu profesijas jau tiek diferincētas līdz bezjēgai. Piemēram, nefrologs un urologs.Viens ar nierēm, otrs ar urīnceļu apakšējo daļu.Tieši tāpēc demagogi tiek viegli galā ar tautas vidēji izglītoto daļu.Ir divi ceļi lai saprastu kas ir geji un vai viņi ir bīstami sabiedrībai.Pirmais. Plaši jāsavāc informāciju internetā un jāliek lietā loģika.Aizņēmos daļu argumentu informatīvā telpā no kāda šīs lietas zinātāja.
ZB palasi kas ir Bioģenētiskais likums, Antropoģenēzes evolūcijas teorija. Tad mēģini saprast ,kāpēc Vomeronazālais orgāns ir bitēm, zivīm,zīdītājiem un cilvēkiem? Tas palīdzēs saprast abas iepriekšminētās teorijas.Dzimum feromoni un to nozīme dzimum attiecību veidošanā.Nevarēs iztikt bez informācijas iegūšanas par Hermofrodītismu. Tad jāsavāc visa informācija par testosteronu, oksitocīnu,vazopresīnu, adrenalīnu. Jāsaprot kas ir endorfīni,dopamīni,serotanīns.To visu jāsasaista ar iedzimtajiem un nosacīti iegūtiem instinktiem. Jāzin vismaz hipotalāma funkcija un nozīme cilvēka organismā. Kas ir veģetatīvā nervu sistēma. Vajadzētu saprast kāda loma hipotalāmā ir sievišķo un vīriško feromonu uztverošām šūnām. Jāzin informācija par Magneto rezonanses vai DT pēdējiem sasniegumiem. Arī fakts,ka tomēr ir atrasts geju gēns.Bez visa tā ir jāzin cilvēces attīstības vēsture.Jāmēģina redzēt un saprast,kāpēc pie konstanta lieluma homoseksuālisma ( 1-3%) cilvēce tomēr ir ne tikai izdzīvojusi bet savairojusies tik bīstamos apmēros,ka ANO jau izsaka šaubas par turpmāko cilvēces eksistenci.Tātad, mums ir jāzin bara instinki un grupu,cilšu,tautu ,nāciju un cilvēces kolektīvās izdzīvošanas pamat noteikumus un darba sadales principus. Te noderēs zināšanas entomoloģijā, ihtioloģijā un zooloģijā.
Ir jāzin ,ka cilvēces vecums ir vairāki miljoni gadi. Civilizācijas vecums kaut kur ap 9000 gadi.Zināšanas cilvēce sāka uzkrāt tikai no rakstības iegūšanas laikiem,kas sastāda kādus 5000 gadus.Lielu zināšanas devu līdz Eiropas civilizācijai ir nodevusi Indijas filosofija. Ja cilvēks nav lasījis Bhagavat Gitu un Šrīmat Bhagavat, tad Bībeli labāk nepieminēt.Bībeles fakti ir tikai kādi 4,5 tūkstoš gadu veci hroniku un dzimtu uzskaites dati.Jaunā derība radīta izejot no civilizācijas komas stāvokļa pēc senās Grieķijas un Romas impērijas sabrukuma.Par tumsonības apmēriem stāsta Romas inkvizīcijas hronikas un inkvizīcijas sārti.Galvenais ir tomēr strikti atdalīt jēdzienus homoseksuālisms, pederastija,pedofilija.Te tiek jaukti prāti.Nevar likt vienlīdzības zimi starp homosekssuālismu (geji,lezbietes) un pedofiliju (pederastiju).Nemaz nerunājot par zoofiliju,nekrofiliju u.c. novirzēm.
Otrs ceļš ir uzticēties Rietumu valstu likumiem, regulām un jau sagremotām zināšanām. Nekādi nevaru saprast,kad visas rietumu uzkrātās zināšanas tiek nivelētas ar Bībeles tekstiem un sazvērestības teorijām.To var atbalstīt tikai galīgi tumsoņas un šizofrēnias slimnieki.



Edited 2 time(s). Last edit at 25.03.2014 10:21 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 21:48
Par gejiem man reāli pie kājas... pedofiļiem... linča tiesu

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 23:36
Mateus

Hmm, nu tad Tev vajadzētu konkretizēt, kas ir un kas nav tie pedofīļi. Vai 18 gadīgie kas drāž 16 gadīgās arī tur ietilpst? Citādi skatos, ka baigi visi uz to linčošanu metušies, kad komentus jāraksta bet kad dzīvē tad visi tādi klusi un štuko kā kādu sīkaļu sev apakšā pavilkt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 18?
Ziņa: