Homoseksuālisma cēlonis

Aizsāka daumants 

Kāds īsti ir homoseksuālisma rašanās cēlonis? Kāds varētu izskaidrot saprotamā valodā. Zinu, ka kādu laiku atpakaļ bij versija, ka tas ir gēnu iznākums, tai pat laikā, atceros, ka psihoterapeiti ir centušies to ārstēt, bet bez rezultātiem.
Kāds ir zinātnisks vai medicīnas izskaidrojums?

Šī nav homoseksuālisma propoganda, nedz arī homofobisku uzbrukumu jautājums. Vienkārši gribēos dzirdēt gudrāku cilvēku atbildi vienkāršam cilvēkam.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
27.01.2012 12:43
Aptuvenais vecums,augums,svars,dzimums.Noteikumi man visiem ir vienādi.
Ap kuru vecumu sāka draugs,paziņa saprast,ka ir homeseksuāls?
Vai ir bijuši oliņu attīstību traucejumu periods? Vai nav bijusi varikocēle (Vēnu palielinājums oliņu maisiņā)? Vai nav bijusi iedzimta bruka(zarnu daļējs ieslīdējums oliņu maisinā)? Vai nav bijusi oliņu trauma,pārkaršana, iekaisuma slimības? Vai nav bijusi hidrocēle(šķidruma uzkrāšanās oliņas maisiņā)?Vai nemaz neinteresē pretējais dzimums?Kāda ir apmatojuma intensitate uz ķermeņa? Matu krāsa? Acu krāsa? Vai ir bijusi mastopātija(krūšu dziedzeru palielināšanās)?Vai uz vēdera nav viltus krūšu dziedzeri(mazi krūšu dziedzeru attavismi)?Vai ir bijusi oliņu noslīdēšana olu maisiņā aizkavēšanās?
Kādu lomu ģimenē ieņēma tēvs.Agresīvs? Pakļauts mammai.Vai vispār bija tēvs.Vai māte baroja ar krūti. Cik lielā vecumā māte dzemdēja? Vai skolā apkārt bija jaunas meitenes.Vai vairāk laika tika pavadīts spēcīgu ,jaunu vīriešu sabiedrībā?Vai piedalījies kādā vīriešu sporta komandā?Būtu labi,ja atbildes būtu pārdomātas un visas.
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2012 12:44 by Mazdakteris1.
daumants
Re: Homoseksuālisma cēlonis
27.01.2012 18:03
Tas ir jautājums vispārīgi. Man , ne maniem draugiem ar to nav sakara.
Es cenšos izprast šos cilvēkus, bet nesanāk.

Tīri medicīniski, kas ir nogājis greizi, kāpēc šie cilvēki izvēlas tādu dzīvi? Un vai nav absolūti nekādu iespēju izārstēt?
Tās ir audzināšanas sekas, vai gēnu... varbūt hormonu vaina ?
Re: Homoseksuālisma cēlonis
28.01.2012 11:22
nav jāārstē, jo nav slimība. ir jau daži gudrīši, kas "ārstē", visādi konservatīvie kristieši utt., kas paši pa pagaldi, kā vēlāk izrādās, pērk geju prostitūtas, un "ārstējot" šos cilvēkus padara gandrīz par psihiatrijas pacientiem. tāpat konservatīvās draudzes spiež viņus dzīvot heteroseksuālās laulībās un pretoties "kārdinājumam", "ik dienu savu sirdi nododot Jēzum". Par šo tēmu ir daudz stāstu, rakstu un grāmatu, tur var diezgan labi saprast, kā viņi jūtas.

var palasīt par Kinseja (Kinsey) skalu; visi cilvēki ir kaut kur starp diviem poliem.

var mēģināt dziļāk izprast savu seksualitāti, bez kaut kādiem tur tabu, ietverot visas fantāzijas, kas varbūt smalkiem ļaudīm skaitās kauns un jāskrien pagultē. tad varēs it viegli saprast viņus, vismaz ar laiku vieglāk, jo savas seksualitātes iepazīšana jau notiek visu mūžu.

bet tam nav nekāda sakara ar vardarbīgiem tēviem utt., homoseksualitāte veidojas līdz 18 mēnešu vecumam. tāpēc sabiedrībai ap viņiem vēlāk vairs nav nozīmes vismaz šai ziņā. bērns ir seksuāla būtne jau no pašiem sākumiem. mazas meitenītes jau "taisa" tētiem acis krietni agri, bet ne visi pamana, ka dažas meitenītes "netaisa"...

lai viņi dzīvo, precas un rada bērnus, tagad ir tik daudz iespēju, kā to darīt; nezinu, kāpēc daudzi viņus grib ārstēt; Mazdaktera jautājumos ietvertie it kā cēloņi nav pierādīti, drīzāk sen jau noliegti, ir jau, protams, vēl citas versijas arī. ir daudz neskaidrā, cerams, ka ar laiku lietas taps vēl skaidrākas.

sieviešu un vīriešu homoseksualitāte ir atšķirīgas lietas. tīmeklī bija atrodama vismaz viena laba disertācija par sieviešu homoseksualitāti, bet man diemžēl ir pazudis links; ja atradīšu ielikšu.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
28.01.2012 19:54
Runcene raksta.
nav jāārstē, jo nav slimība. ir jau daži gudrīši, kas "ārstē", visādi konservatīvie kristieši utt., kas paši pa pagaldi, kā vēlāk izrādās, pērk geju prostitūtas, un "ārstējot" šos cilvēkus padara gandrīz par psihiatrijas pacientiem.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
lai viņi dzīvo, precas un rada bērnus, tagad ir tik daudz iespēju, kā to darīt; nezinu, kāpēc daudzi viņus grib ārstēt; Mazdaktera jautājumos ietvertie it kā cēloņi nav pierādīti, drīzāk sen jau noliegti, ir jau, protams, vēl citas versijas arī. ir daudz neskaidrā, cerams, ka ar laiku lietas taps vēl skaidrākas.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tiešām ,man nāk smiekli,kad svētie tēvi un ar tiem saistītie psihologi sāk ´"ārstēt" biseksuāļus un pēc tam visu mūžu viņus tur draudzēs ar milzīgu vainas apziņu.Praktiski to varētu pieskaitīt pie morālās spīdzināšanas un psiholoģiskā terora.
Par savām tiesībām jācīnās.
Ieteiktu no Latvijas aizbraukt. Jo ātrāk,jo labāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:06 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
28.01.2012 21:10
Mazdakteri, kāds sakars acu un matu krāsai ar seksuālo orientāciju?
un zīdīšanai?



Edited 1 time(s). Last edit at 28.01.2012 21:12 by Noela.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
29.01.2012 02:14
Noela Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteri, kāds sakars acu un matu krāsai ar
> seksuālo orientāciju?
> un zīdīšanai?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Atsevišķi nekāds.Tas dod kopainu.Tā lieta ir tik sarežģīta,ka tikai kopaina,kas sastāda simtiem pazīmju atļauj analizēt,secinat un dot padomus.
Citādiem Latvijā nav ko darīt.Jābrauc prom un Angliju, piemēram.
________________________________
Varbūt šī atziņa var dot izskaidrojumu.


http://www.rigabrain.com/blog/2008/09/25/homoseksuala-cilveka-smadzenes-atskiras-no-heteroseksuala-cilveka-smadzenem/



Edited 5 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:09 by Mazdakteris1.
fox
Re: Homoseksuālisma cēlonis
29.01.2012 21:41
Manuprāt homoseksualitāte rodas kā seksualitātes neizprašana. Ja saprotam, ka cilvēka ķermenis ir skaists, gan savs, gan jebkura cita cilvēka, ja saprotam ko jūtam ar savu ķermeni, ko gribam izjust, tad pazūd homo vai hetero. Kas tad ir parasta seksuāla fantāzija? Nekas vairāk kā savas gribas saprašana. No kā radas griba? No dabas? No iedomas? No attiecīgas traumas vai piedzīvotas laimes izjūtas? Daudz vairāk cilvēku domā ka ir homoseksuali nekā reāli ir. Lielākā daļa ir biseksuāli un no vienas daļas diezkāpēc baidās. Citi baidās no homo, citi no hetero daļas. Jo vienai daļai teorētiski būs jādominē, ja vien nedomājam mūžīgi tikai uzturēt seksuālas attiecības, bet arī dibināt ģimeni.
Un sava seksualitāte ir jāizkopj, ko izkopsi, tas izaugs, nav nekādas viennozīmīgas teorijas, ka piedzimst cilvēks ar homoseksuālu zīmi pierē. Tikai tādos jautājumos parasti ir tik daudz variantu, ka nav iespējams visu izanalizēt līdz vienai atbildei.
Un vēl no ārstēšanas mazliet, ir izārstēts, un ļoti daudz, tikai vai šie cilvēki patiešām bija homoseksuāli, vai tikai domāja, ka ir tādi, tas jau ir cits jautājums. Daudz labāk izdodas homoseksuālus cilvēkus "izārstēt" tādā veidā, ka sākt beidzot dzīvot savu homoseksuālo pilnvērtīgo dzīvi. Gan garīgu, gan seksuālu.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
30.01.2012 11:04
Labrītiņ. Principā ar saviem jautājumiem Mazdakteris jau atbildēja Daumanta jautājumu.

Mana pārliecība ir ka homoseksualitāte ir tāda pati normālība kā laulības pārkāpšana, tikai sabiedrība kaut kādu pamatotu un nepamatotu apsvērumu dēļ to ierobežo un nosoda un pilnīgi bezjēdzīgi. Būtu labāk ķēruši un kastrējuši pedofīlus. Likuši cietumos agresīvus vīriešus un kārtīgi ārstējuši alkoholiķus un narkomānus. Bet tas jau nav tik interesanti kā ložņāt pa citu seksīgām gultām un tad nenospriesties vien ...
mad uzjautrinās
Re: Homoseksuālisma cēlonis
30.01.2012 20:47
...JezzusMarja...
Bet par raššanās iemeslu vai cēloni es nevaru nevienā rakstā atrast. Tāda sajūta, ka tas vēl nav izpētīts.
Es saprotu, ka hormonu problēmas un audzināšanas sekas te ir izslēgtas.
Tāpat ir skaidrs, ka homoseksuālisti nekad nedzīvos ar heteroseksuālajiem laulībā. Bet, ja atklāj veidu kā noņemt jeb "izārstēt", vai tas nebūtu vērtīgs ieguvums?
Re: Homoseksuālisma cēlonis
13.02.2012 18:42
Simts procenti droši varu teikt tikai vienu. Šo parādību nevar izārstēt neviens mācītājs un viņa organizētās biedrības.
Varbūt šī norāde var ko izskaidrot.
http://www.rigabrain.com/blog/2008/09/25/homoseksuala-cilveka-smadzenes-atskiras-no-heteroseksuala-cilveka-smadzenem/



Edited 4 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:10 by Mazdakteris1.
Es esmu apkopojis 7 zinātniskus rakstus par seksuālo orientāciju un dzimumidentitāti darbā: http://www.atlants.lv/referats/cilveka-smadzenu-un-uzvedibas-seksuala-diferenciac-/507760/

Īsumā pateikšu, ka homoseksualitātes cēloņi ir cēloņu kopums: 1)Hormoni 2)Ģenētika, Epiģenētika 3)Mātes imūnreakcija pret Y hromosomas produktiem 4)Mātes stress grūtniecības laikā5)Ķimikālijas - DES, smēķēšana un vairogdziedzera preperāti 5)Sociālie faktori???-Sociāliem faktoriem nav pierādījuma!!!

Mūsu seksuālā orientācija, tāpat kā dzimumidentitāte, tiek ieprogrammēta smadzeņu struktūrās, kamēr mēs vēl atrodamies dzemdē!
Re: Homoseksuālisma cēlonis
11.08.2012 23:57
Tātad skolās mierīgi var ieviest tolerances stundu un bērniņus iepazīstināt ar pediņiem, lezbēm un transseksuāļiem. Un nekādu problēmu... Ļoti šaubos par to... Pietiek pat ar vidēju apķērību lai saprastu, ka šajā lietā sociālie faktori spēlē lielāku lomu kā visi pārējie kopā ņemot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
12.08.2012 20:14
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.08.2012 00:28
cēlonis ir pa;sa smadzeņpodā.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
30.08.2012 20:37
bonobo primāti ir mūsu tuvākie radinieki uz šīs planētas un viņi drāžās visu laiku un vispār nešķiro- tu esi mātīte vai tēviņš. Visi fuksē visus un tas viņiem kalpo arīdzan kā konfliktu atrsināšanas mehānisms.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
02.09.2012 10:14
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tātad skolās mierīgi var ieviest tolerances
> stundu un bērniņus iepazīstināt ar pediņiem,
> lezbēm un transseksuāļiem. Un nekādu
> problēmu... Ļoti šaubos par to... Pietiek pat
> ar vidēju apķērību lai saprastu, ka šajā
> lietā sociālie faktori spēlē lielāku lomu kā
> visi pārējie kopā ņemot...
------------------------------------------------------------------------
Esi lasījis Latvijas psihoterapeitu biedrības paziņojumu?
.
Ar cieņu



Edited 1 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:12 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
02.09.2012 12:07
Mazdakteris1

Zārkā es esmu redzējis Latvijas psihoterapeitu biedrību un viņas vispasaules galvas organizāciju...

Arī ar cieņu

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad laiki atlaidies
Re: Homoseksuālisma cēlonis
03.09.2012 00:32
...pievienojos ku!...
...un pie tam čībiņās...

...redz, mazdakter, zinu arī citus stāstus, kā pedāļi ievelk savās rindās...

...starp citu, ja 2015 gadā rīgā notiks vispasaules praids...eiropas praidā varavīksne spēja savākt tikai 400 rumpjus..eiropas mērogam švaki gan...nezi, cik savāks tagadiņās...

...ar praidu vēl apzīmē lauvu un citu tikpat jauku dzīvnieku baru, kur valda stingra hierarhija...kuŗš ir bara vadonis šiem te praidistiem???...smalki rausta aiz striķiem...

...domāju, ka pedofīliem, zoofīliem un citiem fīliem būtu arī jāapvienojas kopējā dziesmā...un nosaukties par Spektru...kāda šķirba, ja kāds grib noprecēt kazu vai govi...šabani vēsā mierā drāž savas aitas un nekas...vai arī 50-gadnieks apņemt par sievu 12 gadīgu meitēnu...daudzām muslimu tautām pieņemta prakse...par izcilajiem nekrofiliem te..kgan...nu vadās līdzi zārku...vai arī - morga darbinieks - suteners...
...lobēsim Spektru, mīlīši...:)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
03.09.2012 20:06
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1
>
> Zārkā es esmu redzējis Latvijas psihoterapeitu
> biedrību un viņas vispasaules galvas
> organizāciju...
>
> Arī ar cieņu
--------------------------------------------------------------------------
Paziņot jau var visu.
Cilvēki,kas spļauj virsū likumiem medicīnā ir nāvējoši bīstami.
Nesāksim rakt sev bedri.



Edited 2 time(s). Last edit at 08.03.2013 11:12 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
04.09.2012 01:13
Mazdakteri1

Nevajag jau uzreiz vispārināt :) Iemesls manai attieksmei sakņojas vairākos iemeslos. Kad es biju zaļš jauneklis, es ar saviļņojumu lasiju medicīnas grāmatas un kāri uzsūcū visas tās gudrības kuras toreiz likās absolūt pareizas un autoritatīvas bet... gāja gadi un es atklāju, ka dažreiz nav gluži tā kā saka dakteri un gudras grāmatas. Pēc tam izrādijās, ka neatbilstība pat ir diezgan bieži un nereti tiek klaji melots. Un tad es sapratu, ka šī zinātne ir stiepjama kā gumija un pielaikojama pēc vajadzības. Un izrādijās, ka nereti darot pavisam ne tā kā iesaka dakteri, rezultāti ir krietni labāki un itin nemaz neizskatās pēc nāvējoši bīstamiem. Un tas nav retums. Tieši otrādi, par nāvējoši bīstamu es uzskatu aklu klausišanu mediķiem. Bet tas ir kā reiz tas ko tādā vai citādā veidā mums grib uzspiest...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
04.09.2012 21:12
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteri1
>
> Tieši otrādi, par nāvējoši bīstamu es uzskatu aklu
> klausišanu mediķiem. Bet tas ir kā reiz tas ko
> tādā vai citādā veidā mums grib uzspiest...

ku!, Tu laikam sen nekā neesi lasījis no psihiatrijas krājumiem... par vajāšanas māniju un tamlīdzīgi... :)

kurš te ko var uzspiest? ārsti tak tagad par naudu ir.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
04.09.2012 22:32
Mazdakteris1 Rakstīja:
> Tev jau paskaidroja. Homoseksuālismu nav
> iespējams izvēlēties.


nez. vienam tadam tika jautaats kaa vinsh tika uz homo takas. teica ka gribeejaas naudu un lietas ko bagaatais homo piesoliija ja kljuus par "draugu".
mad smīkņādams
Re: Homoseksuālisma cēlonis
05.09.2012 00:28
...zb, tā viš i...tikai varavīknes aiztāvji to negrib redzēt...
Re: Homoseksuālisma cēlonis
05.09.2012 16:23
Runcene

Nav tam nekāds sakars ar vajāšanas māniju. Saproti, daudziem cilvēkiem ir ieaudzināta bijība pret medicīnas darbiniekiem (pat man). Viņi vienkārši nespēj, baidās ko iebilst arī tad kad nepiekrīt ārsta lēmumam. Burtiski dažas dienas atpakaļ ar vienu radinieci notika šāds neliels varmācības akts kur ārsti nostādija lietu tā kā viņiem patīk un ir izdevīgi. Protams, var teikt, ko tad radiniece neiebilda. Bet viņa kā reizi bija audzināta tā kā es iepriekš teicu (par to uzspiešanu). Nekādas sankcijas ārstam par to nesekos jo radiniece taču pati piekrita un vispār viņa nav tas cilvēks kas ies sūdzēties. Arī kopējais rezultāts nav negatīvs. Tā kā nav nekāda pamata sākt tiesāšanos. Taču rūgtums sirdī par to visu ir palicis :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
05.09.2012 18:13
Tādā griezumā es Tev lielā mērā piekrītu, bet man ir tāda doma, ka to mucu vajag kulstīt tai virzienā, lai cilvēki saņemas un kļūst bezbailīgāki.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
06.09.2012 14:06
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tādā griezumā es Tev lielā mērā piekrītu,
> bet man ir tāda doma, ka to mucu vajag kulstīt
> tai virzienā, lai cilvēki saņemas un kļūst
> bezbailīgāki.
---------------------------------------------------------
Piekrītu.Ja slimniekam kaut kas nepatīk un intuīcija brīdina,tad vajag atteikties un pa interesēties pie citiem speciālistiem.
Ārsti nav dievi.
Laimonis Mēnesis
Re: Homoseksuālisma cēlonis
17.11.2012 00:41
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Mazdakteris1 Rakstīja:
> > Tev jau paskaidroja. Homoseksuālismu nav
> > iespējams izvēlēties.
>
>
> nez. vienam tadam tika jautaats kaa vinsh tika uz
> homo takas. teica ka gribeejaas naudu un lietas ko
> bagaatais homo piesoliija ja kljuus par "draugu".


viņš jau tāpēc nav palicis gejs. viņš vienkārši ir pērkama MAUKA.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.11.2012 00:55
>
>
> viņš jau tāpēc nav palicis gejs. viņš
> vienkārši ir pērkama MAUKA.
--------------------------------------------------------------------------------

Par naudu p'ārdodas visi. Sievietes vecām maizes šķēlēm.Jauni puiši bagātām raganām un bagātiem homoseksuāļiem. Jebkuram.
Šeit orientācijām un gēniem ir maz teikšanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 15?
Ziņa: