Homoseksuālisma cēlonis

Aizsāka daumants 

Re: Homoseksuālisma cēlonis
25.03.2014 23:46
16 gadiga - tā nav pedofīlija. Pat likua ir atļauts seks ar 16 gadīgu ja tas ir ar piekrišanu. Vienīgi na atļauts sevišķi netiklos veidos..tb pežā drīkst...mutē un dibenā nē :D Nopietni :)

Bet vispār domu uztvēru...es par tiek kretīniem domāju kur 25 gadīgs izvaro 15 gadīgu piem...
Re: Homoseksuālisma cēlonis
26.03.2014 20:58
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zb Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Mazdakteris1 Rakstīja:
> >
> --------------------------------------------------
>
> > -----
> > > Vienreiz gadā iziet uz ielas jautrs un
> > savdabīgs
> > > festivāls. Es tur nesaskatu nekādu
> > uzbāšanos.
> > > Jo pat tuvu uz turieni neeju.
> >
> >
> > Nu taapeec arii pilniibaa nezini.
> ______________________________________________
> Tur jau tā nelaime,ka zinu pārāk daudz. Tādas
> lietas par kurām sakarīgi nemāk izteikties pat
> nopietni dakteri.Jo medicīna ir tik plašs
> jēdziens,ka mediķu profesijas jau tiek
> diferincētas līdz bezjēgai. Piemēram,
> nefrologs un urologs.Viens ar nierēm, otrs ar
> urīnceļu apakšējo daļu.Tieši tāpēc
> demagogi tiek viegli galā ar tautas vidēji
> izglītoto daļu.Ir divi ceļi lai saprastu kas ir
> geji un vai viņi ir bīstami
> sabiedrībai.Pirmais. Plaši jāsavāc
> informāciju internetā un jāliek lietā
> loģika.Aizņēmos daļu argumentu informatīvā
> telpā no kāda šīs lietas zinātāja.
> ZB palasi kas ir Bioģenētiskais likums,
> Antropoģenēzes evolūcijas teorija. Tad mēģini
> saprast ,kāpēc Vomeronazālais orgāns ir
> bitēm, zivīm,zīdītājiem un cilvēkiem? Tas
> palīdzēs saprast abas iepriekšminētās
> teorijas.Dzimum feromoni un to nozīme dzimum
> attiecību veidošanā.Nevarēs iztikt bez
> informācijas iegūšanas par Hermofrodītismu.
> Tad jāsavāc visa informācija par testosteronu,
> oksitocīnu,vazopresīnu, adrenalīnu. Jāsaprot
> kas ir endorfīni,dopamīni,serotanīns.To visu
> jāsasaista ar iedzimtajiem un nosacīti
> iegūtiem instinktiem. Jāzin vismaz hipotalāma
> funkcija un nozīme cilvēka organismā. Kas ir
> veģetatīvā nervu sistēma. Vajadzētu saprast
> kāda loma hipotalāmā ir sievišķo un vīriško
> feromonu uztverošām šūnām. Jāzin
> informācija par Magneto rezonanses vai DT
> pēdējiem sasniegumiem. Arī fakts,ka tomēr ir
> atrasts geju gēns.Bez visa tā ir jāzin
> cilvēces attīstības vēsture.Jāmēģina
> redzēt un saprast,kāpēc pie konstanta lieluma
> homoseksuālisma ( 1-3%) cilvēce tomēr ir ne
> tikai izdzīvojusi bet savairojusies tik bīstamos
> apmēros,ka ANO jau izsaka šaubas par turpmāko
> cilvēces eksistenci.Tātad, mums ir jāzin bara
> instinki un grupu,cilšu,tautu ,nāciju un
> cilvēces kolektīvās izdzīvošanas pamat
> noteikumus un darba sadales principus. Te noderēs
> zināšanas entomoloģijā, ihtioloģijā un
> zooloģijā.
> Ir jāzin ,ka cilvēces vecums ir vairāki miljoni
> gadi. Civilizācijas vecums kaut kur ap 9000
> gadi.Zināšanas cilvēce sāka uzkrāt tikai no
> rakstības iegūšanas laikiem,kas sastāda kādus
> 5000 gadus.Lielu zināšanas devu līdz Eiropas
> civilizācijai ir nodevusi Indijas filosofija. Ja
> cilvēks nav lasījis Bhagavat Gitu un Šrīmat
> Bhagavat, tad Bībeli labāk nepieminēt.Bībeles
> fakti ir tikai kādi 4,5 tūkstoš gadu veci
> hroniku un dzimtu uzskaites dati.Jaunā derība
> radīta izejot no civilizācijas komas stāvokļa
> pēc senās Grieķijas un Romas impērijas
> sabrukuma.Par tumsonības apmēriem stāsta Romas
> inkvizīcijas hronikas un inkvizīcijas
> sārti.Galvenais ir tomēr strikti atdalīt
> jēdzienus homoseksuālisms,
> pederastija,pedofilija.Te tiek jaukti prāti.Nevar
> likt vienlīdzības zimi starp homosekssuālismu
> (geji,lezbietes) un pedofiliju (pederastiju).Nemaz
> nerunājot par zoofiliju,nekrofiliju u.c.
> novirzēm.
> Otrs ceļš ir uzticēties Rietumu valstu
> likumiem, regulām un jau sagremotām
> zināšanām. Nekādi nevaru saprast,kad visas
> rietumu uzkrātās zināšanas tiek nivelētas ar
> Bībeles tekstiem un sazvērestības teorijām.To
> var atbalstīt tikai galīgi tumsoņas un
> šizofrēnias slimnieki.


Nu tas viss ir skaidrs. Taapeec saku, kameer savaa starpaa daraas lai daraas kaa grib. bet kaapeec jaauzbaazhas ar saviem gaajieniem? Reklaama? Kam?
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.04.2014 10:24
kāda medicīna? Novērojot dažādas dzīvnieku populācijas ir novērots, ka tur arī ir viendzimuma pāri (sugām kam ir novērotas ilglaicīgakas attiecības}

Tātad tā ir novirze no normas. Par ko nevajadzētu nosodīt, jo kādam paveicās un viss ir ok, kādam nepaveicās un nav ok. Tas būtu kā ārstēt cilv'ēku ar 6 kājas pirkstiem pie psihiatra un gaidīt, ka tas liekais pirksts pazudīs. Viss ko vajag ir atļaut viņiem noorganizēt savu dzīvi'no juridiski. Mantojuma tiesības, nosacījumi ņemot kredītus utt. Tas viss šiem cilvēkiem ir ligts, un tas nav pareizi.

Tas ka visādi jefiņi to reducē tikai uz seksuālām attiecībam ir vienkārši stulbi.

Cilvēkam var būt tā paša dzimuma parneris un var ar šo partneri nebūt sekss ko tad?
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.04.2014 22:23
bet kaapeec jaauzbaazhas ar saviem gaajieniem? Reklaama? Kam?
______________________________________________
Tas ir viens no nacistu (fašistu) trumpjiem. Mēs varam iet gājienos. Visi var iet gājienos. Visi var reklamēt sevi. Bet geji nevar. Tās ir bīstami. Tas (gājiens) vervē jauniešus.Lasīju vienu gudru cilvēku. Tas teica, tad jau ir jāaizliedz blondīņu gājieni un rudmataino klubi. Jo lūk jaunieši, tad būs blondīnes un visi aplips ar rudmatainību. Demokrātija ir vai nav. Nevar būt pusdemokrātija. Tāpat , kā nevar būt puspatiesības.Gejisms nav lipīgs! Ja tu neesi gejs, tad vari tūkstoš reizes skatīties uz geju gājieniem un tev nekas nebūs. Cita lieta ja no dzimšanas esi gejs vai biseksuālis ,kas tuvāks gejam. Tad feromoni, kas nāk no puišiem tevi uzbudinās un tevi vilks pie puišiem nevis meitenēm. Tā ir fizioloģija. Tā ir veģetatīvā nervu sistēma, kas nepakļaujas saprātam, Jo cilvēku organisms nāk no evolūcijas pirmsākumiem, kas mērāms simtiem miljonu gadu garumā.Cilvēka saprātam ir tikai daži miljoni gadi.Runāt viņš ir iemācījies salīdzinoši nesen. Rakstība ir sākusies tikai 5 000 gadus atpakaļ. Īsti saprast kas ir hipotalāms, feromoni mēs sākām saprast tikai kādus 10-20 gadus atpakaļ.
zb! Nerādi savu aprobežotību. Palasi par šo tēmu gudrus cilvēkus. Saprotu,ka tas ir grūti ,gandrīz neiespējami. Bet tad neārdies te ar saviem nacistiskiem uzskatiem. Uzticies rietumu ārstiem,zinātniekiem,domātājiem. Esi gaišo pusē. Nesi tumsonis. Lai veselība sirds miers un saprāts.
Vispār domāju, ka šo tēmu vajag slēgt. Nav jēgas te runāt un pierādīt. Vēl sāks mums uzbrukt reliģiskie fanātiķi un šizofrēniķi- pasaules sazvērestības upuri. Forumam labāk ieturēt neitralitāti.Mans tā domā :)



Edited 3 time(s). Last edit at 15.04.2014 09:32 by Mazdakteris1.
Nu bāc! A jums nav ienācis prātā ka cilvēks nav homiķis bet gan ar citiem iemesliem kāpēc atgādina homiķi?
Re: Homoseksuālisma cēlonis
14.04.2014 23:50
Mazdakteri, zemeņu kūka par komentāru :)

Bija ar vienu no šiem gājieniem tāds joks. Todien gāza kā ar spaiņiem, nu tā labi riktīgi gāza visā Latvijā, es vismaz ārā negāju, bet homoseksuāļi savu gājienu gribēja, un tas notika; ok, lietus dēļ tādus pasākumus parasti neatceļ, turklāt vēl ārzemnieki bija sabraukuši.

Bet reliģiskie fanātiķi bija atvilkuši tur visas ģimenes un arī bērnus un pēc tam auroja: kādas šausmas, kas tik bērniem nav jāredz!!!

TAI PAŠĀ DIENĀ vairāki ļaudis, kas dzīvo Rīgas centrā, televīzijā vaidēja, kā viņi nav varējuši savus bērnus vest uz Vērmanīša smilšukastēm. Bet tur pēc divām dienām vēl bija dubļu jūra...

Mans tēvs dzīvo ne sevišķi tālu no Vērmanes dārza, kur pasākums notika, bet viņu nekāds gājiens neskāra, jo viņš tur vienkārši negāja, turklāt tādā laikā. Viņš ir veco laiku cilvēks un varētu visādi domāt, bet mums rados ir homoseksuāli cilvēki, un viņš visu uztver mierīgāk. Viņi gan dzīvo ārzemēs, Vecajā Eiropā, un tur viss ir citādi.

Vai visiem obligāti jābūt tajās vietās, kur geji rīko savu pasākumu?

Nu nez, iedos viņiem atļauju iet pa kādu nomaļu Rīgas vietu, kur varbūt nav pat dzīvojamās apbūves, sorry, to arī kādas sektantes klēpja sunītis būs redzējis un dabūjis traumu... uz lieliem kobeļiem vien turpmāk metīsies.

Nu tas taču ir līdz neprātam smieklīgi.

Man kādreiz bija kaimiņiene, nu riktīga kodēja, kas zem grādiem kārtīgi sita dēlu un vīru. Šie, protams, arī koda, bet uzvedās diezgan rāmi. Vienreiz dēls neizturēja un riktīgi sadeva vecenei pretī, bet šī pa visu kāpņu telpu auroja: "Ļūģi dobrije, pomogiķe, on bjot svoju maķ, on bjot svoju maķ!!!"

Uztraukšanās par geju gājieniem man atgādina kaut ko no to dienu trača.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
15.04.2014 09:29
Runcene teica:Nu nez, iedos viņiem atļauju iet pa kādu nomaļu Rīgas vietu, kur varbūt nav pat dzīvojamās apbūves, sorry, to arī kādas sektantes klēpja sunītis būs redzējis un dabūjis traumu... uz lieliem kobeļiem vien turpmāk metīsies.
________________________________
Paldies. Man patīk šis saits. Dažreiz var nosmieties līdz asarām. Paldies.
Lietus laikā ir skatīties drošāk. Tad feromoni pa gaisu tā nelido.
Virs sunīšiem un jauniešiem H gājienu laikā jāsmidzina svētā ūdens vairogs:)
Oi izpļapājos. Tagd fanātiķi to darīs un runās par Dieva spēku. Ai,ai!
Re: Homoseksuālisma cēlonis
15.04.2014 11:19
Līga Dimitere jau dažus paguva apliet, vēl nogūlās arī uz ielas. Nu ko, viņi jau tādi trūcīgi, varbūt uz ielas ērtāk nekā mājās uz grīdas.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
15.04.2014 21:44
Apliešana neko nedos. Feramoni ir ēteriskas vielas bez smaržas un neredzami.Tur jābūt pamatīgam nepārtrauktam ,blīvam lietum :) Tikai nav iespējams visu mūžu puisi turēt zem lietus vai svētā ūdens. ASV un gandrīz visa vecā rietumu pasaule to ir sapratusi. Ja ģenētiski viņam lemts būt par geju vai viņai par lezbieti, tad turi kaut vai klosterī, viņš tāds kļūs.
Diemžēl.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
16.04.2014 07:54
Kādēļ man uz to visu ir tik ļoti vienalga... :D
Gājiens...pofig... es neeju vnk
Geji kā tādi...man ir vairāki paziņas... nav ne uzmākušies ne mēģinajusi izvarot ... :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homoseksuālisma cēlonis
16.04.2014 10:07
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kādēļ man uz to visu ir tik ļoti vienalga...
> :D
> Gājiens...pofig... es neeju vnk
> Geji kā tādi...man ir vairāki paziņas... nav
> ne uzmākušies ne mēģinajusi izvarot ... :D
_____________________________________________
Mateus! Kā tev nav kauna! Bet nācijas atdzimšanas problēma? Tīrasinības teorija. Ja nebūtu geji,mums zini cik strādnieku,kalpotāju,nodokļu maksātāji būtu.Vismaz 10 % vairāk. Vai mazāk? Sajuka mazliet. Un Bībele. Tā sauc uz cīņu! Un vai tu nezini,ka 5000 izredzētie ir nolēmuši iznīcināt cilvēci, lai valdītu vieni. Tie ir viņi ,kas vairo gejus. Lai būtu bezbērnu kalpi. Lezbietes labi, tās izklaidei.... Cik tu tomēr neesi patriotisks.Ja tiks iznīcināta geju propoganda,nebūs geji! Būs miers,labklājība.Nebūs zagļu, pedofilu,alkoholiķu,slepkavas,neizjuks ģimenes.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.04.2014 21:00 by Mazdakteris1.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
16.04.2014 13:52
Aha... un Āfrikā beigsies bads :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Homoseksuālisma cēlonis
17.04.2014 20:23
"zb! Nerādi savu aprobežotību. Palasi par šo tēmu gudrus cilvēkus. Saprotu,ka tas ir grūti ,gandrīz neiespējami. Bet tad neārdies te ar saviem nacistiskiem uzskatiem. Uzticies rietumu ārstiem,zinātniekiem,domātājiem. Esi gaišo pusē. Nesi tumsonis. "


Mazdakteri1. Atkaartoju veelreiz, man tie geji netraucee kameer netraucee. Geju mediibaas neeju. Vienkaarshi atbildi uz jautaajumu normaali nevis ar pretjautaajumu iepinot nacismu un citas demagogjias.
Gribu izprast, kaapeec vajag tie gaajieni? vai taa ir reklaama? kaadiem noluukiem? tas viss.
Re: Homoseksuālisma cēlonis
17.04.2014 20:39
osis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kāda medicīna? Novērojot dažādas dzīvnieku
> populācijas ir novērots, ka tur arī ir
> viendzimuma pāri (sugām kam ir novērotas
> ilglaicīgakas attiecības}
>
> Tātad tā ir novirze no normas. Par ko
> nevajadzētu nosodīt, jo kādam paveicās un viss
> ir ok, kādam nepaveicās un nav ok.


Peec muusdienu mediciinas normaam taa nav novirze no normas. Tagad tas ir ok.
mad uzjautrinās
Re: Homoseksuālisma cēlonis
18.04.2014 16:14
...vēl viņi te ņemas!!!...klau, apskaidrojiet mani, kāds iemesls ir neveselīgajai interesei un tieksmei jau pāris gadu garumā iztirzāt šo te tematu...personīgi mani zilie neuztrauc...tāpat kā pedofīli...katram sava orgasma sasniegšanas maniere...mana nostāja šajā jautājumā mainījusies nav...
Re: Homoseksuālisma cēlonis
18.04.2014 18:32
Tā ir liela kļūda , mēģināt atbildēt uz stulbiem, piedodiet jautājumiem.Ejam pa apli. Ja cilvēks negrib dzirdēt viņš nedzirdēs. Es jau ieteicu , šo tēmu slēgt.Mans klusē.Jo man tie geji un lezbietes netraucē, un nav nekad traucējuši. Pedofili gan, tie man riebjas. Tos vajag medīt , kā trakus suņus.
Zb personāli. Izlasi lūdzu visu ko es esmu teicis un mēģini sagremot.Kaut gan pēt tavām replikām var saprast, ka tev tas nav dots:)
Lai priecīgi svētki.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.04.2014 19:41 by Mazdakteris1.
Ja cilveks ir iedomajies ka vins ir Napoleons - vinju arste.......
kad virietis iedomajas ka vins ir sieviete....vinja tiesibas aizstav..........
mad nenoturējās
Re: Homoseksuālisma cēlonis
19.04.2014 10:12
...man jāpameklē viena saite, kuru nesen lasīju netā, par tehnoloģijām, kā kustoņu prātus ieivirzīt vajadzīgajā gultnē...HS prāts ir tik aprobežots, ka attiecīgi manipulējot ar to, iebirstēt, ka pat kanibālisms ir sadzīves norma, ir kā divus pirkstus apmīzt...tikai prāta grožus tagad sauc par toleranci...skat, kā mazdakteris ar runceni te manifestē - normāla parādība...

...pasaulē daudz kas ir apgriezts ar kājām gaisā...ja kāds pieņem šo te apgriezto uzskatu, tad tiek piepulcināts pie advancētajiem...johaidī, kā man iet pie dūšas - tolerance advancēts...nez', kor komatiņš palicis, kuram šie te bija mīļvārdiņi...

...par aklajiem vai ratiņniekiem neviens nesaka, ka tā ir norma...tomēr attiecas pret šo cilvju kategoriju bez aispriedumiem...paralēles varat savilkt, bezaizpriedumanie, vai nē???...

...mazdakteris jau kuro reizi saka, ka jāklapē šī tēma ciet...tomēr zemapziņā sēž nepatika par šo tēmu???...kā ir , mazdakter???...

...tā gadās...
mad, tas stulbings darbojas uz tiem kas par to neko nezin. Tie kas par to zin var tam pretoties utt. un dienas beigās tā arī nekas nebūs ieborēts paliekoši. =P
Re: Homoseksuālisma cēlonis
19.04.2014 19:46
Nē mad! Vienkārši savā necilājā bet ilgstošajā medicīnas praksē esmu sapratis vienu. Stulbums nav ārstējams.
Fašisms ir stulbuma labākā augsne.Reliģiskais fanātisms ir šizofrēnijas paveids.Tieši tāpēc tēma ir jāslēdz.
mad garāmejot
Re: Homoseksuālisma cēlonis
21.04.2014 12:32
...kas ir fašisms???...Tu domāji Musolīni auklējumu???...jeb vācu???...tad tas jau ir nacisms...- masonu (nu Tu jau zini to pirmo vārdu:) izpīpējums ir nosaukts par komunismu...uzvaicāšu joka pēc - Mazdakter, vai zini, cik divkājaino nomušīja katrs no režīmiem???...pilnīgi pareizi - komunisms...bat Tu visu liec zem vienas kārts

...uzskatāmi nodemonstrēju, ka arī Tavi ( un citu tolerastu) uzskati vairākumā gadījumu balstās uz foiciāli pieņemto dogmu - fašisms - slikti...

...starp citu, vakar vesela buntīte divkājaino svinēja Vadoņa dz. dienu...:)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
21.04.2014 13:13
Varat uzskatīt mani par antitolerastu. Es uzskatu, ka normālā valstī ir jābūt normālam likumam kas aizliedz popularizēt visādas aplamības. Nav runa par aizliegumu tās piekopt ja kāds vēlas un nav arī iebildumu ja tiek juridiski noformēti kopīgi īpašumi, mantošanas tiesības u.t.t. Bet kāzas priekš tam nav jāsvin jo tā ir zaimošana, turklāt vairākumā gadijumu publiska. Tāpat tādiem pāriem nav jābūt bērnu adoptēšanas tiesībām jo tā pēc būtības ir popularizēšana, turklāt vēl smagā formā. Citādi nekādu problēmu. Man tādi cilvēki ir pazīstami un nav man pret viņiem ne bailes ne nepatika.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Homoseksuālisma cēlonis
21.04.2014 13:25
Savukārt ar pedofīliju viss ir krietni sarežģītāk jo te zem viena nosaukuma mēģina pabāzt pavisam atšķirīgas lietas. Te ir gan pederasti, gan lesbes gan vienkārši bērnu izvarotāji, par kuriem tad arī visbiežāk runā un ar kuriem asociē visus pedofīlus. Tai pat laikā nav nekāds noslēpums, ka vairākums vīriešu nesmādē jaunas meitenes. Arī tie kas publiski to nosoda... Bet tā pēc savas būtības ir normāla tieksme un būtu ieskaitāma citā kategorijā un citādi kontrolējama.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad garāmejot
Re: Homoseksuālisma cēlonis
21.04.2014 14:30
...eku, ku! uzsita naglai uz galvas...:)
Re: Homoseksuālisma cēlonis
21.04.2014 15:00
Nebiju dzirdējusi, ka vīriešus, kam patīk jaunākas sievietes, kaut kā represētu. Tas parasti ir uz visu mūžu, un arī sieviete šais attiecībās to grib.

Slidena lieta ir tad, ja meitene negrib, bet vīrietis iemanipulē, kad viņa vēl nav gatava, tādas agrīnās pusaudzes u. tml.

Pedofilam vajag varu pār bērnu, tā ir vsp cita ļaužu kategorija. Turklāt gandrīz nekad nemin sievietes, kam ir šī tieksme. Kopš auklēm liek videokamaeras, ir atklājušās brīnumu zīmes. Ir pieķertas jaunas sievietes, kas ilgstoši (stundām ilgi) rotaļājas ar bērnu dzimumorgāniem. Sajūtas, kas rodas, ieved bērnu neirozē vai dziļākā psihiskā slimībā, jo viņš vēl nav nobriedis tās procesēt.

Pedofili reti kad ir spējīgi uz attiecībām ar sievieti, un, ja tās ir, tad nekad nav normālas. Un tur nav dzimumu atšķirības: viņi vienlīdz intensīvi izmanto kā mazus zēnus, tā meitenes.

Bet daudziem homoseksuāļiem ir bērni, arī no mākslīgās apaugļošanas, arī Latvijā. Tur neko neizdarīs. Sliktākajā gadījumā viņi emigrēs.

Un adopcija vai audžuģimene... Da nu... Padomājiet reāli. Tādu lietu var pavilkt vienīgi Juris Cālītis un viņa sieva, kas ilgi ir dzīvojis ārzemēs un kam ir labi sakari ar naudīgiem, atbalstīt gribošiem cilvēkiem. Mūsu bērnunamu bērni visi ir ar vismaz psiholoģiskām problēmām, un neviens te tik naski viņus neadoptē, jo, lai viņus izaudzinātu, vajag nereālu piķi. Tur ir jābūt īpašam cilvēkam ar baigo pacietību un vēl visādām citām īpašībām, kas vidusmēram nepiemīt, vismaz es to neuzņemtos, jo zinu, kas ir gaidāms. Tas ir full time job ar krustmātēm un krusttēviem, kas aktīvi iesaistās, turklāt ir ar izglītību, kā strādāt ar tādiem troubled kids.

Tagad ir pagājuši gadi, un viņu pirmie pusaudži ir savā dzīvē. Viņu pieeja un fiolozfija ir bijusi pareiza, bet gandrīz visi viņu bērni ir gājuši privātskolās ar mazām klasēm, jo lielajā kombainā viņi gāja bojā. Tā kā es domāju, ka no geju puses adopcijas draudu nav. Biseksuāļi un daudzi homoseksuāļi ir bijuši attiecībās ar pretējo dzimumu, reizēm ļoti īsu laiku, bet nu skaidrs taču, ka viņi tos savus bērnus audzina, ja tādi ir bijuši.
Tieši šādu murgu dēl esmu sen nolēmis ka labāk palikt par impotentu-invalīdu-aseksuāli nekā ar novirzēm. =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 17?
Ziņa: