Pārdomas par bērnu audzināšanu

Aizsāka ku! 

Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
09.12.2011 16:17
nNu kā jums te bērns audzinās Failu hostings
Kāds liels prieks manā sirds šodien, mans vārds ir Adams Grace no Vienotās valsts i un mans vīrs ir mēģināt ir mūsu pašu bērnu pēdējos 7years tagad mana māte inlaw teicis mans vīrs precēt citu sievu, lai viņa varētu veikt viņas pašas mazbērniem, tas bija karš manā ģimenē katru dienu, ka man vajadzētu nākt un novietot ārā no mājas, ka tie ir celt vēl vienu sievu manam vīram, tad es izlemt nākt tiešsaistē, lai pārbaudītu palīdzību, ja kāds var būt palīdzēt uz manu problēmu, es redzēju daudz liecību par Priest Onome no priestonomeherbaltemple@outlook.com par to, kā viņš ir palīdzēt sievietēm ar jautājumiem palikt stāvoklī, sākumā man bija bail sazināties ar viņu, jo nekad nebija neko zvanu burvestību, bet ar ticība i sazinājās ar viņu un pēc tam, kad viņš cast grūtniecības burvestību man i kļuva grūtniece. paldies jums Priest Onome esmu 3 nedēļas grūtniece, sazināties ar viņu šodien, lai jūsu risinājums: priestonomeherbaltemple@outlook.com
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
14.05.2016 18:07
Ak ta redz uz kādām lietām meistars ir tas Priest Onome... :D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 24?
Ziņa: