Pārdomas par bērnu audzināšanu

Aizsāka ku! 

labojums - gara trauma - ilgstoša trauma
neveiksmīga vārdu izvēle :)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 10:34
Labrītiņ, te nav skaidrs Ku, ko Tu īsti vēlies - brīvību audzināšanā, cilvēka brīvību kā tādu , bet vienlaicīgi tev neder ne demokrātija, ne tolerance. Es Tevi īsti nesaprotu, kā tad Tu gribi - dzīvot haosā ?
Piemēram, es nesaprotu kā sievietes var ilgstoši ciest no vardarbības. Man pietiktu , ja vienreiz man vīrietis parādītu kulaku, vai draudīgi uzkliegtu - es pa durvīm vai logu laukā - vienalga kā un ne par ko vairs ar viņu pat nerunātu, par kaut kādu salabšanu pat nerunājot. Nu kā var kāpt uz grābekļa vēl un vēl. Piemēram, Daiga Mazvērsīte. Esmu vienkārši spiesta pieņemt, ka cilvēki ir ļoti dažādi, bet man tas ir ļoti grūti. Tā īsti nespēju saprast to. Drīzāk domāju, ka tā ir nolaidība un slinkums atrisināt problēmu. Un tā ir daudz lietu, kuras es vienkārši nesaprotu, bet esmu spiesta pieņemt , ka tā vienkārši ir.
mad smīkņādams
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 13:38
...Kas tā tāda - demokrātija???...tolerance - sinonīms kretīnismam...vardarbība...šis te man vispār patīk...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 18:15
kailā

Es tēmu nesāku nedz par to ko es vēlos nedz arī par to ko man nav ļāvuši. Tēma ir par to, ka tiesības rīkoties ar saviem bērniem pēc saviem uzskatiem mums ir izkropļotas un ierobežotas. Un kļūst arvien ierobežotākas. Visādiem paņēmieniem mūsu bērni tiek veidoti par kaut kādas nesaprotamas pasaules tautas sastāvdaļu kas starp citu kā reiz ir ļoti tuvu haosam. Un varas turētājiem vajag tieši tā, tāpēc ka masveidā organizēti cilvēki viņiem galīgi neder jo prasa papildus izdevumus bruņotas policijas uzturēšanai.

Vai Tu patiešām domā, ka tas kas tagad ir, ir brīvība un demokrātija? Pasaki kā izpaužās mūsu tautas iespēja valdīt?

Pamatota vardarbība ir līdzeklis kā šajā haosā ieviest kaut nelielu kārtību un šīs vardarbības pielietošana atkarīga no individa. Iepriekšējo sievu varēja sist vai nesist, tāpat viņa dzēra un maukojās. Bet patreizējo pietika pāris reizes viegli iekaustīt lai viss būtu kārtībā. Varbūt, ka Tu esi perfekta un nekādi tādi līdzekļi nav vajadzīgi.

Tam ka ir daudz lietu kuras Tu nesaproti, es piekrītu :)

Starp citu, vai esi dzirdējusi par tādu lietu kā vadāmais haos. Tā ir relatīvi jauna zinātnes nozare par kuru nav pieņemts daudz runāt bet kurā tagad valdības iegulda lielu naudu. Un kā redzams, ne velti...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 20:41
Laiki mainās, viss globalizējas un apvienojas. Šobrīd attīstās tas, kas nekad visas cilvēces laikā nav bijis- brīva informācijas apmaiņa apkārt visai pasaulei milisekunžu ātrumā. Agrāk vai vēlāk, bet visai šai pasaulei būs viena valdība un visi runās vienā valodā. Tas vairs nav aiz kalniem. Un tad tādu indivīdu audzināšana, kas gribēs audzināt savus bērnus citādāk, tiks uzskatīta par to bērnu tiesību neievērošanu un sistēma to nepieļaus.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 20:54
"Tēma ir par to, ka tiesības rīkoties ar saviem bērniem pēc saviem uzskatiem mums ir izkropļotas un ierobežotas. Un kļūst arvien ierobežotākas."

Kautko konkreetu no dziives vari pateikt? Ne obligaati savas, var buut arii no citu pieredzes...?
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 20:56
Jap, kā reiz tāpēc es rosinu cilēkus nepieļaut tādas situācijas izveidošanos kad viņiem tiek nepieļauts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 21:01
Nav nekādu šancu. Mašīna sen ir iekustināta un atpakaļ ceļa nav. Tas ir vienkārši nākamais evolūcijas solis pēc industriālās revolūcijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2011 21:18 by existential fool.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
02.12.2011 21:54
Nekas nav ierobežots ko jūs te blefojat. Dauzīt bērnu un badā mērdēt loģiski ka ir aizliegts!
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
03.12.2011 02:53
Es patiesībā piekrītu, ka sistēma zin labāk, nekā kaut kādi dīvaiņi mežājos. Nez kurš būtu pārāk laimīgs, ja to uzudzinātu kaut kādi jocīgie tālu prom Zilupē, nekad nebūtu laiduši skolā un viņš būtu praktiski- idiots. Un ko tad lai tādā situācijā iesāk šai pasaulē? Atliek tikai citiem tualetes tīrīt līdz mūža galam. Tikai tāpēc, ka "viedajiem" vecākiem šķita, ka tā ir pareizāk?
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 10:42
Labrītiņ, ku ! Tagad saprotu , ka Tu šeit esi no tiem ārstējamajiem, nevis ārstētājs.

Ja sieva dzēra un maukojās - tātad tu viņu neprati apmierināt - visādās nozīmēs, un laimi un prieku viņa meklēja citur un uzdot tā kārtīgi vajadzēja nevis viņai , bet tev. Diez dārzā viņu noraki . vai tomēr kapos ?

Tālāk:
"Vai Tu patiešām domā, ka tas kas tagad ir, ir brīvība un demokrātija? Pasaki kā izpaužās mūsu tautas iespēja valdīt?"
Jā, es dzīvoju demokrātiskā valstī un par to esmu laimīga. Par 101 % piekrītu Čērčila teicienam - „Demokrātija ir šausmīga lieta, bet pagaidām cilvēce nav izdomājusi neko labāku.” Un ja visi būtu tik sabiedriski un politiski nobrieduši aktīvi, kā es, nevis tādi pagultes dūru vīstītātīji un pīkstētāji, kā Tu, tad mums būtu attīstīta demokrātija, kur tādus sieviešu sitējus, kā Tevi uzreiz ieliktu pārmācības iestādē. Un man ir iespēja līdzvaldīt piedaloties vēlēšanās, referendumos, visādās pilsoniskās aktivitātēs un iespējams, kad bērns paaugsies, iestāšos arī kādā partijā un vēl tiešāk darbošos politikā. Jo tur ir pietiekami daudz kuveidīgo, kuri nodara lielu ļaunumu un postu mūsu sabiedrībai. Un tikai pretdarbojoties var cerēt uz labāku rezultātu.

Vadāmais haoss ir mana ikdiena. Tad tagad tam ķērušies klāt arī zinātnieki ? Interesanti - uzraksti man kādas norādes , kur par šo jautājumu varu kaut ko palasīt. Un tad es par to izteikšos.
Kailā, un Tu pat uzskatīji par vajadzīgu Kukucim atbildēt :)))
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 11:58
Paldies, ku! Tu liec aizdomāties...kārtējo reizi uzzināju ko jaunu.
Pats pirmais, ko internets piedāvāja ir:
http://www.artursprieditis.lv/files/Vad_hao_poe.pdf

savā ziņā šī "intervence" ir nenoliedzama...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 14:06
Zini,oga, kad ar kulaku dabūsi no varmācīga vīrieša, tad tu domāsi citādi. Bet pagaidām - sajūsminies tik vien.
Un padomā par tādu cilvēcisku lietu kā solidaritāte.
Inka smaida
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 15:57
Kailumiņ, Oga solidarizējas ar Ku!
tas tā, tā viņas darīšana :)

Ku! prātu grauž šie belzieni, kas tikuši sievām, jo veči pārdzīvo, ka nav spējuši savaldīties...nu gandrīz visi pārdzīvo, tāpēc viņš to mums pauž, vienkārši izsaka savu neapzināto vai apzināto sāpi.
vēl te noderētu Mad stāstiņš, kā viņš ievico Vijolēnu.....tad būtu dristu augstākā solidaritātes pakāpe :)
mad iezviedz
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 16:07
...kailā ir ne tikai plika, bet arī sistēmas upuris...:)

...vadamais haoss...nja...tā ir realitāte, kura jau darbojas...

...vardarbība...psiholoģiskā un pohujisma vardarbība ir trakāka par fizisko...

...labprāt iekaustītu (tā viedli, ar basu roku) pliko...:)
mad nirgdams
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 16:10
...JezzusMarja, redz, kā esmu iekritis inkai sirdī...pat te mani iepin...liecies mierā, kaza...:)
Inka labpatikā sten
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 16:18
psiholoģiskā vardarbība trakāka par fizisko?.....he he , atzinies rokas pacelšanas grēkos:)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 16:50
Nu es jau īsti neticu, ka ku ir nositis vai pasitis to pirmo sievu. Tie sitēji jau forumos nelielās, baidās. Ja man būtu aizdomas, es uzrakstītu iesniegumu policijai. Tas būtu darbs profesionāļiem.
madam, arī diagnoze ir diezgan skarba. Bet nu ko darīt -visiem jādzīvo, pat ja ir diagnozes.

Es mēdzu mainīt nodarbības sporta klubā - gan lai visas muskuļu grupas tiktu trenētas, gan lai nekļūtu garlaicīgi. Lūk , biju uz disko aerobiku. Pirmo pusstundu es ar īstu baudu lēkāju, un tā mūzika iedvesmoja un tā mana trenere ir tik skaista , bet kad pēc pusstundas tas temps nepalēlinājās - man sākās vadāmais haoss - ne es rokas , ne kājas vairs tik augstu pacelt varēju un gurnus nevarēju paspēt izgrozīt. Bet es sev teicu - izstāties drīkstu tikai tad , ja sirds sāk pārsisties. Citādi - jāiztur. Un es izturēju. Pēc tam vēsa duša un tagad jūtos kā karaliene. Un tas haoss būs tikai tik ilgi , kamēr es uztrenēšos. Un kādai gāja vēl tikpat grūti uz beigām, bet kādai vispār nieks vien. Tā kā viss ir stipri relatīvi.
Arī par hinduismu es spriežos ar savu bijušo. Nu kā var iegūt gandarījumu, prieku, baudu, ja nepapūlās. Un tāpat par visu.
Labi, atkal nav vairs laika, visu uzrakstīt.
Kailumiņ, es Tevi varētu sabučot! arī tāpat - lai trenētas visas muskuļu grupas un lai ir prieks, veicot fiziskas darbības - dejoju, uz trenežiera paminos....nu kā jau parasta smuka mietpilsonīte, aizrāvusies ar modernām un ne tik modernām tendencēm :)))

šodien visu dienu pie datora, bet arī jūtos kā karaliene, jo sasmaržinājusies ar jaunām plūmju vaniļas smaržām....tāda baudkāra un seksīga karaliene!
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
05.12.2011 22:17
Neuztraucies, kailā. Ex sieva ir dzīva un vesela... Bet vai Tu vispār saprotu ko Tu runā? Par kādu apmierināšanu? Ja cilvēkam tas ir iekšā tad viņš to darīs... Mana vaina tur, ka savā jaunības naivumā nenovērtēju, ka no tādām sievietēm jāturas pa gabalu...

Bet kas attiecās uz pārējo ko Tu tur raksti tad es nesaprotu, vai Tu patiešām esi dumja vai tikai par tādu izliecies... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 11:12
Labrītiņ, ku ! Tu pats saproti, ko Tu tur raksti ? ! Jums bērni bija ? Viņi redzēja , kā Tu sit viņu māti ? Tu padomā , cik cilvēkus un kā Tu traumēji ? Tai sievietei taču ir noteikti arī māte un citi radi. Goda vārds, būtu manas tiesības - es Tevi nozīmētu katorgas darbos. Ja nu secināji, ka dzīvē ar sievas izvēli nav paveicies - varēji taču sevi nepazemojot izšķirties. Bet tam jau tev pietrūka gan pašcieņas, gan pašapziņas, gan uzņēmības. Vieglāk bija izvēlēties sist otram. Ja nu es kādu necienu, tad tie ir pedofīli un šitādi vardarbīgie vīrieši. Pretīgi līdz kaulam.
Par gudrību. Kaut kādā ziņā es noteikti esmu par tevi gudrāka, kaut kādas zināšanas, kas ir Tev man noteikti nav, bet pavisam noteikti es esmu labāks cilvēks , kā Tu un tas ir daudz daudz svarīgāk.
fiziski izrēķinājās - acīmredzot, morālā bezspēcība, nevar tikt galā ar sievišķi - sadod pa purnu.

katorgas darbos?
nu nezinu, sasiet, sameklēt kādu krievu skuķi, lai atspārda - vnk lai izjūt, kā būt fiziskā cietēja lomā :))
alkal viena garīga trauma klāt?
nu un.....tāpat sačakarēts indivīds, seksuālās perversijas un vēl vesela buķete noviržu, kuras attaisno ar savu īpašo dzīves uztveri, unikālo pasaules izpratni :)

un pasniedz to tā, it kā citi neko nelasītu, ne par ko neinteresētos, nu kaut vai - es atklāju info par vadāmo haosu.....he, neko jaunu nepateici, vecīt :)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 14:07
Lūk, pareizi Inka ! Tieši un konkrēti, lai pats jūt kā tas darīt pāri. Un galvenais, ka to jauno sievu arī sitot. Nelietis ! Un vēl lielās un oga vēl sajūsminās. Nelietība !
mad iezviedz
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 15:26
...ku!, nelieti, aiz kam iemizo savas nabaga sievas!!!..šitādu cūcību!!!...

....nevajadzīgās un pamuļķes neviens neiemizo..kam tādas vajadzīgas...:)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 17:14
ai, nu beidziet. Nav ko sist vājākie un viss. Zviedz cik gribi un jūties cik gudrs gribi un apsaukā kā tik vien mani grib, bet es saku - nav ko sist vājākie ! Palielies , kā kādu vājāku aizstāvēji, kā kādam palīdzēji.
Un ļoti nepatīkami ir, ka tu neproti smieties, tikai zviegt. Atstāj to prieku zviegt zirgiem.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 17:28
Kailā, dzīve nav tik vienkāršā kā Tu domā. Ja mēs visu iepriekš zinātu tad no daudz kā varētu izvairīties. Un nevajag te man taisīt nevainīgās sievietes kultu. Sievietes mēdz būt tādas pašas maitas kā vīrieši un vēl lielākas. Ar savu bijušo sievu nodzīvoju 24 gadus. Mums ir bērni kuri ir jau izauguši un kuriem ir savi bērni. Tā kā nomierinies un nestāsti man te visādu huiņu par ļaunajiem tēviņiem.

Par to, kurš no mums ir labāks es nestrīdēšos bet pēc savas dzīves novērojumiem es varu teikt, ka ja visi būtu tādi kā es tad sabiedrībā būtu maz problēmu. Iespējams, ka Tu sabiedriski esi ļoti atbildīga un aktīva bet ar cilvēku pazīšanu Tev ir lielas grūtības. Man tas padodas vieglāk.

Starp citu, ja nemaldos, tad Tev ir meita bet nav vīrs. Ja tas ir tā, tad nez vai Tev vajadzētu uzstāties par manas dzīves soģi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 17:38
Zini, ku, patiešām, nekas nav vienkārši, bet neko nevar atrisināt ar kaušanos. Tu vari stāstīt cik labs un gudrs Tu esi, varbūt , bet ja tu vari mierīgi uzrakstīt, ka siti pirmo sievu un tagad otro, tad īsti normāls Tu neesi. Āmen. Es par to vairs negribu diskutēt.
mad plikajai
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
06.12.2011 17:43
...klau, kailā, kurā vietā Tevi kāds apsaukā???...es jau Tev klāstiju, ka man jūk plikais ar kailo...tā viš i...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
09.12.2011 10:58
Labrītiņ, lūk lasu Česlava Miloša Dzimtā Eiropa. Pārspriedumos par savas Dzimtenes vēsturi , viņš uzdod neatbildamu jautājumu - vai tirānija, konkrēti cara patvaldība tomēr ir labāka valsts iekārta kā republika - rzeczpospoļita, ja reiz cariskā Krievija uzvarēja un pakļāva republikānisko Polijas -Lietuvas valsti. Es par to domāju un izdomāju, ka ļoti milzīga problēma ir savstarpējās tolerances, empātijas, solidaritātes utt. trūkums. Poļi jau savu valsti arī pazaudēja tieši tāpēc, tā es domāju. Tas liberum veto bija pozitīvi domāts, tikai cilvēki tam nebija gatavi. Gluži kā mūsu deputāti - izmanto savu stāvokli savu šauru interešu apmierināšanai.
Šorīt STAR FM ziņās stāsta, kā Rīgas Maskavas namā diskusija par Rīgas un Maskavas ciešajām saitēm un kā tās attīstīt, kā atklāta izstāde par Rīgas un Maskavas sadarbību utt. Un tad es atkal nodomāju, ka nebūs jau laikam daudz ko brīnīties, ja mūsu galvaspilsēta drīz atkal būs nevis Brisele ,bet Maskava. Un manuprāt, tieši mūsu nespējas vienoties , nespējas saprasties dēļ.
Es domāju par ārstu protestiem. Normāli būtu, ka visa sabiedrība izietu ielās un solidarizētos ar ārstiem un tos atbalstītu, jo viņi jau prasa nodrošinājumu medicīnai, nevis tikai savu algu palielināšanu. Bet kāpēc es nespēju solidarizēties ar mediķiem. Man ir viedoklis - nauda medicīnai ir pietiekami, medicīniskā sistēma vismaz vēl pagaidām mums ir 100x labāka, kā teiksim Norvēģijā. Bet problēma ir naudas sadalījums . Par to taču ir runāts nu jau gadu desmitiem - ka , piemēram, slimnīcas galvenais ārsts izmanto dienesta auto, kas ir lepnāks kā ministram, alga kā ministram un kabinets kā ministram , kamēr tās pašas medmāsas nezin kā vispār izdzīvot no aldziņas līdz aldziņai. Nav tā normāla situācija. Vai teiksim - standartgājieni - daži - pie varas tikušie ārsti - par santīmiem privatizē ļoti dārgās valsts iepirktās, vai valstij ziedotās aparatūras, tad nodibina sia un tad pelna kā normāls ārsts ASV vai jebkurā Eiropas valstī. Kamēr pacientu liela daļa nespēj maksāt , un kolēģu liela daļa, kas nav līdzīpašnieki - nespēj pelnīt.
Un mana pārliecība ir, ka šo sistēmu paši ārsti -atkal - tie pie varas esošie - nemaz negrib mainīt. Ņemsim Eglīti - lai uzraksta viņa kolēģi par viņu - ko viņš izdarīja kā ministrs sistēmas sakārtošanā un ko savā labā - savu bērnu un mazbērnu nākotnes nodrošināšanā.
Varbūt izklausās , ka man skauž. Ja jā, tad tikai zemapziņā. Jo es to uztveru vienkārši kā nepareizu un netaisnīgu lietu kārtību.
Nu labi, jācer jau uz to labāko tik un tā un lai kā arī būtu vai nebūtu , bet šodien taču atkal ir lieldieniņa - piektdieniņa:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 11?
Ziņa: