Pārdomas par bērnu audzināšanu

Aizsāka ku! 

Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 20:19
Karies pats, lašara.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 20:25
Redz kā es smuki tev trāpiju sirdī, saraustījās tava lielā valodiņa.



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2011 20:26 by enfuego.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 20:37
--------------------------------



Edited 3 time(s). Last edit at 30.11.2011 21:18 by existential fool.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 21:24
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Hmm? Es gan madu saprotu :) bet es šo tēmu
> nesāku par bērniem kurus alkoholiķi mērdē
> badā vai kas palaisti pašplūsmā vai kas
> cietuši no izvarotājiem bet sarunā kā parasti
> visur tiek saliktas vinādības zīmes...


nu te vesela teema piekakaata bet taa arii nepateici kaapeec saaki sho teemu - ko TEV neatljaava?
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 21:53
zb Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> nu te vesela teema piekakaata bet taa arii
> nepateici kaapeec saaki sho teemu - ko TEV
> neatljaava?

Iespējams, ka spēlēties ar klizmām..? :)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 21:55
Tur taču virsrakstā ir rakstīts - pārdomas. Un tur arī ir viss galvenais izklāstīts. Es taču nesāku tēmu kā sūdzību par to ko man neatļāva.

Bet kas attiecas piedalīšanos diskusijā, tad nolēmu ieņemt vairāk vērotāja lomu jo neko vairāk kā vienu vinīgu dubļu liešanu uz galvas es šeit nesagaidu.

Iesākot šo tēmu es pārvērtēju cienijamās foruma publikas prāta spējas... Bet ja foruma publika vēlas, es tēmu varu dzēst.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 22:12
Runājot par oriģinālo tēmu- kas tā par bērnu audzināšanu, nelaižot ārā līdz trīs gadu vecumam- vai tiek audzināts kāds istabas augs? Un cik ilgi tas turpinātos, varbūt līdz 20 gadiem?

Droši var dzēst šo tēmu!
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 22:13
Man nekas nav pretī ku pret tavām pārdomām, ja man ir savs viedoklis es viņu arī izsaku, a ja man viņa nav tad es nemaz nelienu topikā iekšā!



Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2011 22:14 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 22:37
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tur taču virsrakstā ir rakstīts - pārdomas. Un
> tur arī ir viss galvenais izklāstīts. Es taču
> nesāku tēmu kā sūdzību par to ko man
> neatļāva.
................
>
> Iesākot šo tēmu es pārvērtēju cienijamās
> foruma publikas prāta spējas...


...yesss...:)...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 22:54
Nu te galiigi aizgaja bezteema bet padiskuteejot tavu paardomu:


"ku! [ PM ]
Pārdomas par bērnu audzināšanu
30.11.2011 01:20 Padomāju, bet patiešām, mums taču ir atņemtas tiesības audzināt savus bērnus tā kā mēs vēlamies :( "

Kur/kad ir aizliegts audzinaat kaa veelamies? personiigi neesmu sastapies ar sho, taapeec interesanti.... vai ir kaads piemeers no dziives? (iznjemot iepriekshmineetos kriminaalos gadiijumus)


"Varbūt kādam ir plāns, viņš grib bērnus audzināt pavisam savādāk, varbūt nevēlas laist skolā u.t.t. "

Vai ir aizliegta maajas skola?

"Pasaule patiešām ir reāli slima, mums ir vajadzīgi citādāki cilvēki bet... Mums to neļauj."

ir slima jo ir visaadi pash(ne)skoloti indiviidi.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 01:06
Ir viena problēma- lielākā daļa vecāku ne sūda nesajēdz no bērnu audzināšanas- paši ne sūda nejēdz kā dzīvot, kur nu vēl kādu jaunu radījumu pamācīt. Un tad vēl uzticēt viņiem pilnu atbildību?

Ku!, vai Tu dzīvo kaut kādā iluzorā pasaulītē? Vismaz tā izskatās.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 01:18
Par to, protams, nav runa- šī sistēma ir piedirsta konkrēti, bet ne jau to var izārstēt ar izglītošanos katram savā pāķa nostūrī. Šobrīd ir piejama visa pasaules informācija. Tie laiki, kad senči nodeva savas gudrības pēctečiem sen ir pagājuši, un uz neatgriešanos. Globalizācija, internets, joptvai- lūk kas nāk priekšā.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 01:53
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ku! Rakstīja:
> --------------------------------------------------

> >
> > Iesākot šo tēmu es pārvērtēju cienijamās
> > foruma publikas prāta spējas...
>
>
> ...yesss...:)...

jā, tiešām labs arguments diskusijā - "jūs visi esat idioti"...

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 02:05
Lai vai nu kā, bet tas kā kurš ko dara un uzskata lai paliek katra personīgā kompetencē! Ja runa iet tieši tādā formā kā ku! pasniedza!
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 02:09
Jautājums Tev enfuego- vai Tavi bērni uzskatīs Tavu kompetenci par pietiekamu?
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 02:45
existential fool

Es negribu nevienu apvainot, bet gribu teikt, ka Tu daudz lielākā mērā dzīvo iluzorajā pasaulē kā es. Tas attiecas uz daudziem šī foruma iedzīvotājiem...

Es redzu kā tā iluzorā pasaule šķiebjas un brūk bet daudzi saka "viss kārtībā ak cienijamā kundze...".

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 02:50
Nezinu! Esmu vēl jauns, daudzko vēl nezinu un daudz kas vēl ir jāmācās. Tagad es varu tikai minēt. Šinī dzīvē ir grūti ko prognozēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 01.12.2011 02:51 by enfuego.
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 10:42
Labrītiņ . Džeki - jūs esiet baigi nervozie. Goda vārds. Izlasiet paši, ko sarakstījāt. Kā tādi gaiļi - katrs tik kliedz savu , cik otrs muļķis, bet paši neko gudru nepasaka.
Nu tādu, lai es nodomātu - o, vot eto umno.
Vakarnakt izlasīju Jusi Adlera-Olsena Sieviete būrī. Populārs dāņu krimiķis. Tur ir par slimiem cilvēkiem , bet tas nav nekāds arguments, lai visu pasauli tāpēc nodēvētu par slimu. Vai tad Čingizhans, kas katlos vārīja savus gūstekņus bija veselāks ? Man šķiet, ka viena veselīgas sabiedrības pazīme ir tolerance, spēja tolerēt dažādus viedokļus, dažādus dzīvesveidus utt.
Jā un protams, arī klasiskais secinājums , džekiem par maz seksa, tāpēc te nikni viens otru apsaukā. Fui. Būtu labāk kādu samīlējuši. Vismaz kāds labums no jums būtu, bet tā ... padomājiet par to.
mad ieņirdz
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 11:14
...pievienojoties ku!, varu nodoties mazam pārdomām...šajā gadījumā slienas šķaida un krasi negatīva nostāja ir ķermeņiem, kuri tiešām dzīvo iluzorajā pasaulē...eksistenciālā duraka piesauktie intenets un globalizācija...mhm, kā ta...piesauc vēl reklāmu un smadzeņu skalošanas komplekts būs pilns...un ko šie trīs faktori dod cilvēkam???...da praktiski NEKO...izmasē smadzenes līdz gludam stāvoklim...dzīšanos pēc nekam nevajadzīgiem sūdiem...un nenobriedis rumpis pārvēršas par kustoni...vai par pliko...latviešiem ir laba pasaka par pilno trauku...atgādināšu - no sākuma ber akmeņus...vizuāli pilns...pēc tam vēl saber smiltis, kuras saiet traukā...kad no prasa - vai nu ir pilns - atkal atbilde - pilns gan...bērējs sit gudriniekam pa pauri un vēl salej jau tā pilnajā traukā ūdeni...morāle???...palauziet galvu, kustoņi...

...plikās piesauktā tolerance...murgs...uz šo te var tolerastēt, uz šito - ni un ni...franču "domātājus", kuri pirms pāris gadsimtiem ielika pamatus šai murgainajai idejai, vajadzēja noslīcināt jau pēc dzimšanas...

...da ko te...ak jā, durak, internets un globalizācija Tev ļoti palīdz???...cik manu, paliec aizvien žultaināks...un dumāks...aiz kam tas, kunkulīt???
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 12:15
Eu paga paga paga, davai kailā un mad fiksi atpakaļ ejiet uz savu topiku http://www.dr.lv/phorum/read.php?5,391614
Nejauciet šeit atkal gaisu.
mad pie zemes
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 12:31
...enfuego, grūtgalvīt, ne es, ne plikā ar uztveres problēmām nesirgstam, tā ka stāvi pie ratiem, Lokustas skolniek...kgan Mediči Tev labāk ietu pie dūšas...:)

...kā man patīk enfuego...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 13:40
mad citplanētietis Failu hostings
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 17:10
kailā

Tolerance kā reiz ir gļēvas un neveselas sabiedrības pazīme un tas ir tas ko tik ļoti vēlas mums ieaudzināt. Pie viena klāt vēl to demokrātiju, globalizāciju, metopolītismu un visādus citus sūdus. Vai tad Tu nesaproti, ka tas viss ir vajadzīgs negodīgiem un varaskāriem cilvēkiem? Tas ir tas, kas nodrošina veiksmīgu zvejošanu duļķainā ūdenī visādiem augsta ranga afēristiem un zema ranga pderastiem. Kārtīgiem un godīgiem cilvēkiem ir vajadzīga nevis tolerance bet gan neiecietība.
Starp citu, ar neiecietību šeit forumā viss ir kārtībā. Pietika man pacelt šaubīgu tēmu lai redzētu, ka no iecietības Te nav ne vēsts. Tai skaitā arī no Tevis...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 17:44
Vari man paskaidrot , kurā rakstu vietā es esmu neiecietīga ?
mad ku!
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 17:51
...ku!, viedi vārdi...bet ļauži uzķeras uz ēsmas un kaifo - eče, kādi mēs advancēti...kgan ko te iespringt - bara instinkts prevalē (vellos, un kur no manis sprūk laukā tik smuki svešvārdi)...
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 18:21
kailā

Es atvainojos un atsaucu savu pārmetumu par netoleranci. Piedod, neuzmanīgi lasiju...

Bet tas nenozīmē, ka sabiedrībai kopumā būtu vajadzīga šī tolerance. Pareizāk sakot mums viss ir otrādāk. Interneta komentāros mums ir neiecietībā tā vietā lai būtu tolerance priekš diskusijām virtuālajā vidē savukārt reālajā dzīvē kur būtu vajadzīga neiecietība, mēs esam mīksti kā pļeckas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 18:39
Ak , debestiņ, ku - es neticu savām acīm , bet tiešām to tik reti gadās izlasīt - atvainošanos. Jauki :))
Par toleranci. Nu nezinu. Svarīgi ir visu pamatot. Paskaidrot. Runāt. Nu bet labi, tagad vairs nav laika rakstīt , jāskrien visādas lietiņas darīt :)))
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 19:02
kaads kautko konkreeti par teemu var pateikt - kas kaadam nav/nebija atljauts dariit?
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Pareizāk sakot mums
> viss ir otrādāk. Interneta komentāros mums ir
> neiecietībā tā vietā lai būtu tolerance
> priekš diskusijām virtuālajā vidē savukārt
> reālajā dzīvē kur būtu vajadzīga
> neiecietība, mēs esam mīksti kā pļeckas...


diskusija mani nesaistīja. ku, ja vēlējies to uzsākt, vajadzēja niansēti izklāstīt savus uzskatus, personība attīstās cīņā ar sabiedrību, ......savukārt, norobežojot no sabiedrības var izbēgt no bērnības traumām....un tas ir būtiski.
bet varbūt norobežošanās ir viena liela gara trauma?
ellīgi komplicēti.

bet šo citātu par toleranci var likt pie zelta graudiem, kas te nejauši iegadījies....šajā dīvainīšu portālā :)
Re: Pārdomas par bērnu audzināšanu
01.12.2011 20:18
Es ar te vairs neko nesaprotu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 19?
Ziņa: