Vai kaķus drīkst indēt?

Aizsāka enfuego 

Vai kaķus drīkst indēt?
17.10.2011 22:55
Indēju žurkas, un visādus kukaiņus. Lieta tāda Mūsu mazajā pilsētā ir vecas tantiņas un viņas visu laiku baro tos kaķus un protams tur pat barojās un tur pat ieiet padjezdā un piedirš, sētnieki nāk sūdzēties, lai mēs kautko daram, mēs neko nevaram izdarīt, jo pagastam itkā oficiāli jābūt dzīvnieku patversmei, bet naudas viņiem itkā nēsot un viņi arī tos kaķus nevar likvidēt, būtība kaķi jau sen te ir pieradināti,ta palogu met ārā barību, to tantiņas trauciņos izliek barību, un tā arī mēslo viņi tās kāpņu telpas. Es te izdomāju mēģināt noindēt. Jo piedodiet katru dienu piedirstas kāpņu telpas. Bet atradu kriminālikumā par cietsirdību un vardarbību draud cietumsods līdz 4 gadiem, tā kā esmu vienīgais kas pagastā ar to nodarbojās, aizdomas ka kaķi sāk atmirt un pazust protams kritīs uz mani.

1. Risinājums ir sarunāt ar tantiņām lai viņas vairs nebaro blakus kāpņu telpām, bet protams tas nav iespējasm jo tantiņam ir žēl un viņām ir vientuļi
2. Indēt nedrīkst
3. Nokert kaķus vest uz patversmi un maksāt par to naudu, tas ir protams nereāli.

Kādi vēl ir varianti???
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
17.10.2011 23:19
Labāk sterilizēt, tas būtu takā humānāk... Parasti ja baro, tad savairojas..
Lai kaķu mīļotājas uzņemas lielāko daļu rēķina par sterilizāciju.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
17.10.2011 23:54
Sterilazēt, nu viena mājā apmēram 5 stāvīgā ar 6 podjezdiem, ir 25 kaķi reiz 15ls sterilazēšana+ atlaida 250Ls sadalīt apmēram uz 10 tantiņām no mājas, sanāks 25 Ls no katras.

Jautājums tikai kas ies ķer tos kaķus vest pie veterinārā ārsta un kas par to maksās, tantuki nemaksās jo viņām mazas pensijas 'ta jau knapi pa dzīvokli samaksā. Un vispaŗ ši sterilizēšan ir smieglīga padarīšana, dotā problēma ir tikt pro no esošiem kaķiem.

Nē šis variants arī garām.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.10.2011 23:55 by enfuego.
mad ieņirdz
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
18.10.2011 09:51
...ģiftē bez sirdsapziņas pārmetuma....
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
18.10.2011 10:17
Es arī saku, indē nost... Tu tak viņus ar lāpstu nesit. Indēšana ir ļoti humāna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
18.10.2011 13:10
Teikt ir viens, bet darīt tā ir otrs. Kā vēl es lai tagad atšifirēju kurš ir saimnieka kaķis kurs nē? Ko izlikt ārā uz durvīm lapu ar uzrakstu ka lai nedēļu nelaiž savus kaķus no mājām ārā, jo notiks kaķu indēšana:)!!!
Neatbalstu kaķu indēšanu. Mēdz būt problēmas, kurām nav pareiza risinājuma. Vecenēm nevajag barot kaķus. Ja manu kāds noindētu kaut vai nejauši (tfu tfu), tad tas labi nebeigtos tam cilvēkam.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
20.10.2011 12:28
halfway, a zināji ja tavs kaķis piedirstu un tu uz to liktu veto, tad tas tev arī labi nebūtu???

Risinājumu izdomāju, savācu no iedzīvotājiem parakstus, ka apstiprinaun ka no tāda un tāda dzīvokļa saimnieki laiž ārā kāpņu telpā suni un kaķi kurš piegāna kāpņu telpas, savācu 12 paraktus. Tātad 1 brīdinājums, ja nekas nemainās es pielieku pie komunālajiem maksājumiem 30Ls soda naudu, kas nāks rēķinam klāt!!



Edited 1 time(s). Last edit at 20.10.2011 12:30 by enfuego.
Čorvena
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
20.10.2011 12:30
A Tu palaid baumas, ka notiks indēšana, jo pietaisa kāpņutelpas... es zinu gadījumu, kur tas labi nostrādāja. Tipa, ka Tev to kāds teica; ja priekšniecība prasīs, pasaki, ka Tev teica, ka viņi ir teikuši...

pēc tam varēs teikt, ka tās bija vnk emocijas.

manis minētajā vietā tantes atrada nomaļas barojamās vietiņas un pieskatīja, lai zvēri nešiverē pa kāpņutelpām. viņām patiesībā ir ļoti daudz laika.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> halfway, a zināji ja tavs kaķis piedirstu un tu
> uz to liktu veto, tad tas tev arī labi
> nebūtu???

Tas jau skan labāk. Dzīvnieks nesaprot, kas ir pareizi un kas nē, jāatbild ir cilvēkam.

> Risinājumu izdomāju, savācu no iedzīvotājiem
> parakstus, ka apstiprinaun ka no tāda un tāda
> dzīvokļa saimnieki laiž ārā kāpņu telpā
> suni un kaķi kurš piegāna kāpņu telpas,
> savācu 12 paraktus. Tātad 1 brīdinājums, ja
> nekas nemainās es pielieku pie komunālajiem
> maksājumiem 30Ls soda naudu, kas nāks rēķinam
> klāt!!

Nav jau gluži problēmas risinājums, bet kompromiss ļoti labs.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
25.10.2011 12:50
Izglītošana. Jāzin,ka kaķi izplata tārpus,kas noved pie smadzeņu audzēja.Viņi iekapsulējas ne tikai smadzenēs.Kaķi izplata grūti ārstējamu cirpējēdi-sēnīšu slimību. Kaķi var izplatīt trakumsēgu.Kaķi, kā jebkurš zīdītājs izplata blusas, kas pārnēsā veselu rindu bīstamas slimības. Piemēram buboņu mēri.Kaķu spalvas izauc bronhiālo astmu.
Sodu sitēma par kaķu laišanu bez pavadītāja un kāpņu telpu piegānīšanas.
Kaķu piespiedu sterilizācija par ko maksā visi māju iedzīvotāji,kuras tuvumā kaķis ir noķerts.
Brīdinājums,ka šajā nedēļā tiks izķerti visi klaiņojošie kaķi.Uzskatīt, ka kaķis bez piederības žetona ir klejojošs kaķis, kas apdraud apkārtējos un ir pēc noteikta laika iemidzināms.
Sponsoru meklēšana, kas sponserēs kaķu sterilizāciju.Izzināt medikamentu, kas izbaroti barībā izsauc kaķu sterilizāciju.
Visu pagrabu sistemātiska logu norestošana ar sietiem caur kuriem kaķi netiek iekšā un arā.Krūmāju izciršana, kuros var slēpties kaķi. Aizliegt krūmāju veidošanu, kas neļauj uzkopt teritoriju. Rožu krūmi.
Piespiest uzrakstīt likumprojektu par soda naudas noteikšanu par nekontrolējamu kaķu vairošanas veicināšanu.
Adzīt, ka kaķu nekontrolējama barošana ir apkārtnes inficēšanas briesmas (bioterors), kas sodāms pēc kriminālpanta.Adzīt, ka nekontrolējamu kaķu barošana ir zoofīlijas izpausme un šīs personas ir sabiedrībai bīstamas.Viņas ir jāpakļauj piespiedu ārstēšanai un atkārtotos gadījumos izolācijai.Zoofīlija sievietēm ir mātes instinkta reducēšana uz mājdzīvniekiem, kas nav samērīgas ar slimās personas fiziskajām un finansialām iespējām.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
25.10.2011 13:40
Jā nu šī tēma Dzīvnieki un Cilvēki ir strīdīgs jautājums, Dzīvniek aizstāvība noskaka ka nedrīkst indēt, bet Likums nosaka ka kaķi nedrīkst vazāties nepieskatīti.
Human
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
27.10.2011 10:09
Vai kāds var ieteikt konkrētu paņēmienu, kā tikt vaļā ( efektīvi aizbaidīt, noindēt, noķert, nošaut utt ) no kaimiņu kaķa.
Situācija - Privātmāju ciemats. Starp ''kaķa'' māju un manējo vēl trīs mājas. Taču šis katru dienu nāk tieši uz manu māju un tā smuki apkārt mājas fasādei un trepēm ir ''ierīkojis'' savu kaķa WC. Atkārtojas katru dienu. Esam mēģinājuši dzīt prom, civilizēti biedēt - nekas nepalīdz. Viltīgs, maita. Sēž, vēro, kad neviens nebūs klāt. Jau n-tās reizes esam smuki iekāpuši svaigā čupiņā. Nu beidzot pacietības mērs ir pilns. Reāli meklēju variantu kā tikt no viņa vaļā uz visiem laikiem.
čorvena
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
27.10.2011 10:28
tad jau visi kaķi būtu jānošauj, jo kaut kādā dzīves posmā viens otrs no viņiem tādas problēmas sagādā arī saimniekiem.

kaķu bodēs ir speciāli pūšamie šādiem gadījumiem. ar ko var apstrādāt kāpnes, vārtiņus; viņam nepatiks aromāts, un viņš vairāk nenāks.

ir agresīvākas metodes arī. var noķert un prasīt izpirkuma maksu, var uzliet ūdeni, bet tas noteikti neveicinās labas attiecības ar "kaķa" mājas īstajiem saimniekiem.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
27.10.2011 18:04
Elektriskais gans. Izrunāties ar saimnieku. Ja nelīdz,tad pats vainīgs. Iesniegums, kas apstiprināts ar divu liecinieku parakstiem namu pārvaldei, pašvaldības policijai.Virzīt likumprojektu,kas soda saimnieku ja dzīvnieks klaiņo bez pavadas, personīgā numura.Somijā klaiņojoši suņi un kaķi neeksistē.
Lai miers
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
27.10.2011 19:18
Tā sistēma izveidojās āda, pēc 7 cilvēku apliecinājuma, ka 87 dzīvokļa saimnieces kaķis un suns patstāvīgi piegāna, kāpņu telpu. namsaimnieks iesniedz(nosūtīja) pagasta domes priekšsēdētājam. Pēc visa ko man domē paskaidroja, sapratu ka komprisa manā situācijā nebūs. Labi, izsauks dzīvokļa iedzīvotājus sākumā uz pārrunām, viņi protams norraidīs, ka viņa kaķis, suns piegāna kāpņu telpas, sanāk ka reāli es ar parakstiem pierādīt neko nevaru, un administratīvo sodu uzlikt arī nevaru. Jo izrādās likumdošana arī nosaka, ka ir jābūt atļaujai turēt dzīvnieku dzīvoklī!!
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
19.02.2016 09:20
:) mnjaa... nav ko teikt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 2 time(s). Last edit at 19.02.2016 09:24 by Mateus.
Sinister
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
19.02.2016 09:24
http://darbs.lv/ru/filter/email/cmlydUBpbmJveC5sdg== <--epasts tas pats... skat tālruņa numuru.
http://www.xtra.lv/topic/2546-margarita-26754541/ <--tālruņa numurs tas pats

Interesants subjekts...
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
19.02.2016 10:47
Un kāds tam sakars ar kaķu indēšanu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
19.02.2016 13:32
Izdzēsa jau to spameri :)
Tur laikam cilvēkam tiešām ar galvu nebij labi :D
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
19.02.2016 16:55
Sk. Nepiefiksēju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
veeze
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
20.02.2016 17:22
Tev nu gan ir super domāšana Jāindē tikai tāpēc,ka izplata slimības...Vai cilvēks neizplata slimības-tuberkulozi,sifilisu,AIDS,to pašu gripu?Blusas,utis?
VEEZE
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
20.02.2016 17:30
veeze Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tev nu gan ir super domāšana Jāindē tikai
> tāpēc,ka izplata slimības...Vai cilvēks
> neizplata slimības-tuberkulozi,sifilisu,AIDS,to
> pašu gripu?Blusas,utis?

šis bija domāts Mazdakterim1

Superdakteris!Visus indēt,kas traucē dzīvot!
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
21.02.2016 12:56
Veeze. Lūdzu parādi kur es teicu ka jāindē. Drusku padomā un paanalizē, pirms sāc skribelēt.Nevajag savas iedomas pārvērst par pierādītu patiesību.
Ja cilvēks sāk akli aizstāvēt dzīvniekus pārkāpjot visas normas,ētiku un cilvēcisko saprātu, tad diagnoze ir viennozīmīga. Mīlestība pret bērnu ir pār veidojusies par mīlestību pret dzīvnieku,kad cilvēkam un saprātam tur vairs nav vietas. Tā ir zoofilija.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2016 12:58 by Mazdakteris1.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
21.02.2016 13:09
Ja kaķis piegāna kāpņu telpu,tad var dezinficēt ar terpentīna šķīdumu. Kaķim ir smalka oža.Viņiem nepatīk aukstums un mitrums. Es tos kaķu sūdus paliktu katru reizi saimniecei zem paklājiņa pie durvīm.Kaķi ir bezspēcīgi pret baldriāņa saknes preparātiem.Tie viņiem ir mīlestības feromoni.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2016 14:16 by Mazdakteris1.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
21.02.2016 14:32
Zoofilija ir incurable.
Kādreiz vienā padomju saimniecībā, kur piekļauta mazpilsēta ar slimnīcu, bija daudz kaķu tantuku. Kaķi, vāveres, baloži, peles un žurkas. Priekšsēdētājs saņēma atvaļinājumu un slimības lapu. 2 mēn atpūtās sanatorijā. Viņa vietas izpildītājs kļuva jaunietis pēc augstskolas, kurš tikko izgāja СЭС kursus.
Kad priekšsēdis atbrauca no sanatorijas, klaidoņu kaķu nebija, par žurkām, baložiem un vārnām/ kraukļiem neviens vairs nesūdzējās. Zīmīgi, ka graudaugu raža p/s rudenī ļoti pieauga, salīdzinot ar ieriekšējiem gadiem. Bez herbicīdu, minerālmēslu un pesticīdu patēriņa pieauguma. Pesticīdu patēriņš bija pat nedaudz krities.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.02.2016 14:33 by smail.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
21.02.2016 15:00
Vispār es neesmu lasijis nevienu dokumentu kurā rakstīts, ka kaķus indēt nedrīkst. Bet kā zināms, viss kas nav aizliegts, ir atļauts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
21.02.2016 15:09
Žurkas visā ES drīkst, piem spec firmas, savā īpašumā vai VVD. Reizēm pat obligāti jādara.
Tolaik bija antikoagulanti un šur tur vēl strihnīni. Kuri " ņēma " labi ātri.
Grauzēju pārmērīgs skaits samazina graudaugu ražu, pasliktina noliktavu apstākļus utt. Kas ņem žurku, ņem arī ko lielāku.
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
22.02.2016 20:26
No savas bērnības atceros, kā kaimiņiene "ar reņģu galviņām" bija žurkas indējusi. Nezinu, kāds efekts bija ar žurkām, bet es skatījos, kā mūsu (privātmājas) kaķene lēnām mira. Priekš kam tas bija vajadzīgs- aizsūtīt mūsu kaķeni uz viņsauli?

Atradušies "humānie" indētāji! Varbūt, gribat paši 3 dienas "humāni"pamocīties, gaidot kamēr sabrūk Jūsu aknas, un citi iekšējie orgāni?
Re: Vai kaķus drīkst indēt?
22.02.2016 20:54
To, kāda ir sajūta, ja 3 dienas nedarbojas " iekšas " ( ne tikai aknas ) es labi zinu.
Kā uz citiem tas var izskatties arī. Starp citu, arī gada laikā un ilgāk. Kā dabā tādas " iekšas " izskatās arī sen zinu.
Un tad?
Es iežēlināšanai varētu ielikt dažus lūgumus ziedot, kuri publicēti 2008-2013 ajā. Ne ekskluzīvai ne transplantācijām. Nu tur herceptīnam, mabtherām utt. Ne 4 stadijas.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2016 21:02 by smail.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 8?
Ziņa: