Manas pārdomas

Aizsāka kailā 

Re: Manas pārdomas
12.09.2011 12:20
enfuego, žagarus tev derētu ! lai muldētos apkārt un radītu 3 bērnus , esi gana pieredzējis, bet lai pats audzinātu bērnus - par jaunu. Cik nepatīkami ir šādi tipiņi !
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 13:45
kailā aizstaisi muti ciet nesūda tu zini nesūda tev būs tiesāt, savus bērnus mīlu un bērnamā neatdošu, skaidrs vecā k_ce! Mani bērni ir paēduši, apģērbti skaidrs! Un es darīšu cik spēšu lai viņus pasargātu, tas ka man ir savas problēmas, tas neiespadu manus bērnus, jo es to viņiem neizrādu. Viņi ir mīlēti bērni! Un viņiem vis tiek, tā kā normālām ģimenēm, tas ka jauns tas ir fakts un jo labāk man uz vecumdienām nebūs jāčakarējās ar bērna audzināšanu. Es nēsu viens no tiem vīriešiem, kas jauns mīž no atbildības un pamet gan sievu un bērnus un aizlaižās pie jauna skuķa kam ne bērna, ne atbildības. Es pieņēmu sievieti ar meitu, no cita un uzņēmos, un protams ka es arī gribu savu bērnu loģiski, nu nesanāca puika, nu mēģināju vēlreiz arī nesanāca puika, nu vairs neriskēšu, samierinos ar to ka man ir 3 meitas. Mans tēvs vispār nodzēŗas, es pat viņu nepazīstu, ko domā 1 muterīte mums 4 dēliem daudz varēja iedot. Ko es māku to māku, un katrs dzīvo kā māk, un nevienam nav tiesības tiesāt par to cik man ir bērni, bērni ir svētība, tā ir nākamā skola. Un katrs cilvēks kurš cenšās ir normāls cilvēks, cik labi, cik pareizi. Un es nesūdzos ka man viņas ira manā dzīvē, bērni mainīja manu dzīvi uz labo pusi.

Tāpēc kailā domā pirms kautko muldi. Un ja gribat zināt es strādājju, 3 stundas dienā 5 dienas nedēļa un mēnesī pelnu 370Ls. Un pārējais laiks man ir brīvs, tāpēc ja nav ko darīt, tad sēžu un runājos dr.lv, jo esmu tāds cilvēks man gribās visu laiku runāties par dzīves lietām, par situācijām. es nevaru vnk sēdēt dzīvoklī un skatīties 4 stūros, esmu cilv'[eks kurš pieradis visu laiku kautko, darīt, bet dzīvoklī jau tu neko citu nevari, kā sēdēt un tupīt tanī TV, vai datorā. Tāpēc ceru kādreiz uz savas zemītes uzcelt māju! kas vispār tas pa vīrieti, kas sēž dzīvoklī un tupī, tāpēc jau daudzi nodzerās, jo nav ko darīt tanos dzīvokļos!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.09.2011 13:49 by enfuego.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 14:07
Enfuego, atžirgsti no skurbuļa , mazulīt un tad lielies ar savu mīlestību.
Kamēr te dzejo pa forumiem gan agrā rītā, gan pusdienlaikā, gan vēlu vakarā, būtu darbojies ar bērniem.
Un ja Tu mani apsaukā, tas nozīmē, ka ar tevi pavisam slikti ir.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 14:17
Nē tas nozīmē ka tu i galīg stulba un iedomīga! Mani bērni visu dienu ir bērnu dārzā un pēc tam visi ejam mvakarā uz dejošanu. Nē tiešām kailā, ko vispār es strīdos ar sievišķi kurš vīrieša dzimum pārstāvjus nesapratīs un ir gatavas aizsūtīt visus uz mēnesi! Un lezboties vienas pašās, atceries to ko es rakstu forumā tas pilnīgi neko ne pierāda, ne izsaka, jums var tikai izveidoties nepareizs priekštats par cilvēku, jo tev tā pieredzīte ir tāda bišk pašvaka, lai varētu darīt kautkādus secinājumus.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 14:36
nē, enfuego, tas nozīmē, ka Tevi mamma par maz ir pērusi bērnībā un esi izaudzis par izlaidīgu cilvēku, kas apvaino godīgas sievietes.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 14:44
Pieklājīgas sievietes negodīgi uzvedās!
Es Mammai vakar teicu kad sodien cepsu piparkukas! Bet nekas normals uzscepts nesanaca! Vai mana mamma var man rit palidzet uzscept jaunas piparkukas? Ja bet man pasam ir jatiek gala! Tad man vel vajag miskastes maisus sadzives atkritumiem! Loti daudz atkritumi! Man vajag dzivokla atslegas lai tiktu lidz miskastei un iznestu atkritumus! Un man tas vis jav sen ir apnicis!
Pieklajigas sievietes negodiga uzvediba? Pieklajigs virietis godiga uzvediba! A es aplauzos!
Neko skaistaku par so pasauli dienas gaisma neesmu redzejis! Bet nakti vnk ne vis ir redzams! Tapec ja klusesana ir zelts tad es to zeltu klusejot labak aproku apzaktajas raktuvees!
Neko skaistaku par so pasauli dienas gaisma neesmu redzejis! Bet nakti vnk ne vis ir redzams! Tapec ja klusesana ir zelts tad es to zeltu klusejot labak aproku apzaktajas raktuvees!
Tevzemei un brivibai! A kur palika tevs un kur palika briviba! Tur vini dalas un katrs paliek pats par sevi! Es tikai gribu iepriecinat savu Mammu! Un kur es redzu prieku tikai sava onkula aciss un ta nav laime!
Vis grutaka izvele ir neizveleties!
Re: Manas pārdomas
14.03.2012 22:08
Atteikšanās no seksa nav prātīga doma. Vienā no vecākām un gudrākām pasaules filozofiski-reliģiskajām grāmatām Bhagavat -Gita iesaka tikai likumīgu seksu (seks bērnu radīšanai).Bet pilnīgu atturēšanos varēju saprast,pēc 50 gadu vecuma.
Atturēšanas no seksa jaunībā var novest pie sastrēguma un prostatīta iekaisuma.Sevišķi ja tas ir saistīts ar ilgu sēdēšanu(meditāciju). Prostatīt ir hroniska slimība un praktiski tiek iegūta uz visu mūžu.Irobežots seks,jā tas dod iespēju šo enerģiju novirzīt vajadzīgiem mērķiem.
Ja tev patīk konkrēta vīrieša sviedri, tad tu esi izvilkusi savas dzīves lielo laimestu. Dažreiz to nesagaida visu mūžu. Saderīgi superferomoni ir tikai 10% no visas vīriešu populācijas uz zemes.Pie tam zinot,ka Latvijā uz vienu vīrieti ir veselas divas sievietes,tas ir fantastiski.
Apsveicu. Klasiskā muzika padziļina mīlas baudu.Nostiprina emocionālo saikni starp mīlniekiem.



Edited 2 time(s). Last edit at 14.03.2012 22:23 by Mazdakteris1.
Aiver muti feika Martin Alksnaj es zinu kad latvija esmu tads vienigai!!!!!!!!!!!! Ja es vel redzesu kad manu vardu un uzvardu lieto kads cits es sudzesu tiesa saprati hlupik!!!!! Iedomajies ieraksti gogle savu vardu un uzvardu un redzi kad vinu lieto kads cits un vel tadus tizlumus raksta es pec menesa paskatisos saja saita un ja tu to nebusi izdarijis tad rakstisu uz sitas majas lapas administraciju es uszinasu tavu uzvardu un rakstisu policija iesniegumu!!!!!!!!!!! Tu vispar zini kad par to kad interneta vietne izmanto citu datus var sedet?????????? Ja pec menesa tas mul4ibas tizlas no neta nebus pazinas es garanteju tev nepatiksanas tos pat nevar nosaukt par draudiem jo es visu darisu oficiali!!!!!! UN kur tu vispar izraki manu vardu un uzvardu kura saita tu vinu izkopeji??????????!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: Manas pārdomas
28.01.2015 16:25
Varbūt pats esi rakstijis un aizmirsis?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
29.01.2015 19:52
1. nē par to nevar sēdēt... ...lai gan var - dīvānā
2. par agresīvu uzvedību, arī interneta vidē - gan var :D un ne tikai dīvānā :D nu ne sēdēt, bet atrauties kā par sīko huliganismu..max ;)
3. normāli... pēc 3 gadiem pašam aizmirst :D
4. ...pie gan vēl ar acīmredzamām problēmām :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
mad uzjautrinās
Re: Manas pārdomas
01.02.2015 21:00
Martins Alksnajs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aiver muti feika Martin Alksnaj es zinu kad
> latvija esmu tads vienigai!!!!!!!!!!!! Ja es vel
> redzesu kad manu vardu un uzvardu lieto kads cits
> es sudzesu tiesa saprati hlupik!!!!! Iedomajies
> ieraksti gogle savu vardu un uzvardu un redzi kad
> vinu lieto kads cits un vel tadus tizlumus raksta
> es pec menesa paskatisos saja saita un ja tu to
> nebusi izdarijis tad rakstisu uz sitas majas lapas
> administraciju es uszinasu tavu uzvardu un
> rakstisu policija iesniegumu!!!!!!!!!!! Tu vispar
> zini kad par to kad interneta vietne izmanto citu
> datus var sedet?????????? Ja pec menesa tas
> mul4ibas tizlas no neta nebus pazinas es garanteju
> tev nepatiksanas tos pat nevar nosaukt par
> draudiem jo es visu darisu oficiali!!!!!! UN kur
> tu vispar izraki manu vardu un uzvardu kura saita
> tu vinu izkopeji??????????!!!!!!!!!!!!!!!!


...JezzusMarja!!!...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 23?
Ziņa: