Manas pārdomas

Aizsāka kailā 

Re: Manas pārdomas
07.09.2011 11:53
Bet kā ar tevi, oga ? Skaistums, gadiņi , intereses , spējas ? , brīvais laiks vakaros ?
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 11:56
...odziņ, plikā no manis jau aizgrieza savu seksīgo vaigu...

...ko darīt man???...
...tik skumjas manu sirdi salauzto ar smagu bomi sit...
...un atvars tumšais liekas saldas cisas...

...ehh, smukas rīmes sanāca...pat Ziemeļniekam tik sirdi plosoša gabala nevaid...:)
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:02
čau, seksīgais mad, bet neliekuļo , dejot tu nemaz negribi un mans vaigs tev mazāk interesē, kā vakardienas sēņzupa
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:15
manu dzīvi pilnībā aizpilda dažāda kalibra tēviņi :D,
joprojām priecājos par lielisko virtuālo tango: mads+ kailā /šo deju jau var vērot../
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:16
Un abi pliki...
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:21
...un plikās vaigu, žāvētu, pie sēnu zupas lieku...

...jebšu...
...tavs vaigs kā rozes maigā ziedlapiņa...

...pie kura varianta paliekam???...
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:23
oho , vēl viena dāma ! Tevi Alstere arī savā varā pārņēmuši tēviņi , jeb tu tomēr vēl cienīgā lepnumā elpo brīvības gaisu ?
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:27
mad, tas pirmais man nav vispār saprotams , izklausās , ka mani sažāvētu un tad pa gabalam piemestu zupām - tā taču tu to nedomā, vai ne ?
savukārt ar rožlapiņām jau tāds nodrillēts teiciens , gribētos kaut ko asinis uzkurinošāku , tempermentīgāku
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:40
...kailā pareizi saprati par pirmo...mazas Lektera noskaņas...varbūt Tu būtu garšīga...:)

...starp citu, iedomājos par Tavu dejošanas kāri...šeku, viens gabaliņš no Astēra un Rodžersas...nja...no viņas vejo laukā daudz vairāk tā, ko Tu te piesauc uz katra soļa...bet tas tā, subjektīvi...labi, jāsāk strādāt arī....

http://www.youtube.com/watch?v=mxPgplMujzQ&feature=related
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 12:45
Lekteram jau tikai smadzenītes garšoja , ņemot vērā manu zemo IQ , domāju , ka mani viņš neiekārotu.
Labi, es arī pastrādāšu , varbūt ... , un tad gaidu kādu skaistu dzeju par vaigiem , mad.
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 17:09
Grand reserva ir viens no labākajiem Spānijas vīniem. Ar tiem tiek apzīmēti arī viņam pielīdzinātie vīni.
Pompinjaks. Varbūt bija domāts Žorža Pompidū mākslas centrs Parīzē. Vai Pompidū kundze, kas valdzināja daudzus,arī Napoleonu?
Vispār mīlestību nosaska dzimum feromoni. Tie izdalās ar sviedriem,smegmu un reibina partneri.Izsauc iekšējo narkotiku izdalīšanos, kas padar partneri par sapņu princi. Rodas pieradums. Ar laiku šī viela zaudē savu iedarbību.Sk]upsts ir feromonu uztveršanas paņēmiens. Jo par feromona uztveršanu un nosūtīšanu atbild speciālas šūnas degunā.
Neaizmirstamu mīlestības kokteili rada ja abi partneri izdala feromonus, kas kairina abus.Tad rodas mīlestība ,kas tiek apdziedāta leģendās.Protams vēl ir nosacījuma refleksi. Acis ,ausis deguns uztver klišeju, kas ir nostiprinājusies bērnībā un agrā jaunībā.Klišejas nostiprināšanās vecums ir 8- 25 gadi.Jo vecāks indivīds jo mazāka iespēja uz mīlestību.Vidējais mīlestības reibums 3 gadi.Izšķir trīs mīlestības fāzes. Dzimum feromonu izsaukto endorfīnu (iekšējās narkotikas) fāzi. Tai seko adrenalīna-dzimumhormonu fāze. Un visbeidzot oksitocīna uzticības,siltuma un maiguma fāze. Tad paliek bērni, gimene,atmiņas.
Mīlestība ir visai reta parādība. Jo ir vajadzīgi feromoni,kas kairina abu partneru hipotalāmusu.
Gejiem un lezbietēm nav spēja uzņemt (reaģēt) uz pretējā dzimuma feramoniem. Biseksuāļiem ,kas sastāda gandrīz 70 % cilvēces prevelē kāds no apgabaliem, kas aizņem lielāku šo centra daļu. Tīrie heteroseksuāļi parasti,manuprāt ir superferomonu izdalītāji. Bet viņi ir donžuāni. Pilnīgi nederīgi ģimenes dzīvei. Viņu galvenais uzdevums ir pamodināt seksuālo iekāri.Parasti ir ļoti greizsirdīgi,rupji un agresīvi pret sava dzimuma pārstāvjiem.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.09.2011 17:35 by Mazdakteris1.
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 17:28
Mazdakteris1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> Pompinjaks. Varbūt bija domāts Žorža Pompidū
> mākslas centrs Parīzē. Vai Pompidū kundze, kas
> valdzināja daudzus,arī Napoleonu?

Pompignac ir pilsēta Francijā.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 17:46
Vispār man ir gaidas , mads ar vijolīti raksta dzeju, gribās kaut ko skaistu.
Kādreiz , kad bija vairāk naudas pastaigājos pa veikaliem , kad galīgi nestrādājās, bet tagad to nevaru darīt. Tad nu gaidu ....

Par mīlestību runājot, mazdakteri, tā visa ir kārtējā teorija, pie tam -ļoti vienpusīga. Es piemēram, mīlu savu bērnu. Man viņa ir īpaša un manas jūtas pret viņu mani dara labāku un tas ir arī vienīgais attaisnojums , kāpēc es esmu, nevienu vīrieti nekad tā neesmu mīlējusi un man grūti iedomāties, ka varētu mīlēt.
Un par tām fāzēm - vai pats tās izdomājāt ? Es piemēram, neiemīlos neuzticīgos, tāpat pīpmaņos un dzērājos ( tptu 3x ), tātad ja iemīlos, tad jau uzreiz ir arī maigums un uzticība un viss komplekts, tā teikt. Bet vispār - nu kuru tas interesē, dakterīt ! Tā teorija. Lūk, mīlēties vajag un tad arī iemīlēsies. Lūk , par mīlēšanos varam parunāt. Esmu ar pieredzi , varam likt kopā manu praksi un Jūsu teoriju un kaut ko izdomāt. Pakonsultēt kādus pārus, jauniešus un noteikti arī pensionārus. Tas nu dakterīt, bija galīgi aplam , ka vecie neiemīlās. Man viena tante samīlējās gultas meistarā - galdniekā. Viņš taisīja viņai gultu - pēc pasūtījuma. Un viņai bija laiks novērtēt - un viņa samīlējās.
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 21:50
...bērns izaug un aiziet, jo viņš ir jāatlaiž...un tad nu sarodas alkstošās, bērnu pamestās vecavas, kas metas uzbrukumā visam, kam bikses kājās, bet ja neko nedabon:), kļūst par purpinošām vecenēm...:D

Nekad neesmu uzskatījusi par pareizu: dzīvoju tikai bērnam, mīlu tikai bērnu un nevienu veci tādēļ blakus necietīšu, tie tikai "veselībai". Tas nav normāli...kgn šī nodrāztā frāze, par-nedzīvoju kopā bērna dēļ, bieži izskan no tām ar kurām kopā nav iespējams dzīvot...:)

Bet ko gan man, tādai tiklai jaunavai, zināt par laulības laimi un priekiem.:)

Vēl: kailā, varētu ja ar Tevi paslīdēt pa to deju grīdu, bet ir viena problēma-es skaidrā prātā nedejoju, bet tad kad esmu gatava to darīt, mani grūti savaldīt, pie tam es bieži sāku ne tikai skaļi un šķībi dziedāt (man gan pašai liekas, ka dziedu izcili-kaut operā ej), bet arī lamāties necenzētiem krievu vārdiem un drausmīgi riju, īpaši visu, kas sīpolots un ķiplokots...Ja Tev tas der...esmu gatava, mana jaukā! Man pat ir sarkana, gara zīda kleita...domā, es divreiz nepiedāvāšu...kgan Tu esi nepastāvīga, te ogai jau piedāvājies...
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 10:21
Utju tju tju , vijolīt , lēnām pār tiltu. Visu pēc kārtas.
Kaut gan - man nav noskaņojums gari rakstīt. Rekomendēju Eriha Fromma Māksla mīlēt. Izcila grāmata. Sarakstīta 20.gs. 40-os gados, bet tā kā par šodienas pasauli. Būtiskas lietas , ko Fromms uzsver - mūsu paviršība , mūsu bakstīšanās ar dakšām pa debesīm, mūsu alkatība. Vispār , kad es izlasīju to grāmatu - es sapratu labāk sevi un pasauli ap sevi un tās grāmatas iespaidā, es nolēmu kļūt vēl labāka. Interesanti, ka daudzas autora domas es lasīju kā savējās - tikai viņš tās bija skaisti , gudri , precīzi noformulējis.
Un vienīgā patiesā atziņa un dzīves vērtība ir - mīlestība ir brīvība , un tikai tās dēļ ir jēga dzīvot, padomā par to Skaistā Vijolīt.
Esmu daudz mīlējusi un daudz vēl mīlēšu , bet nu kā ar tevi būs , vijolīt, nezinu ... mīlestība ar nosacījumiem mani iegrožo , man vajag tādu - zini , ka es it kā dejoju uz grīdas, bet īstenībā lidinos pa gaisu ...
Nu ko , seksīgu dieniņu :)) Sāp man sirds par Skrastiņa bojāeju, ļoti. Bet arī tas ir jāpārdzīvo ...
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 12:34
Jaukumiņ, nop-ties nenozīmē mīlēt...

Ar mani, kā reiz, viss ir kārtībā, paldies ka tā ieredzi mani.:)...man nav vajadzīgas gudras grāmatas, piem.:kā mīlēt, kā sasniegt orgasmu, kā iekārdināt vīrieti utt....tas vai nu ir, vai nav...še' nerunāju par ezotēriku...

Te gan Tev piekritīšu-žēl vakar bojāgājušo puišu...bet visvairāk ja sāp tuviniekiem...
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 13:23
Redz ko nozīmē , ka smēķē - tu kļūsti rupja, mīļā. Nevajag.
Es nedomāju tērēt savu laiku un enerģiju , skrienot kādam pakaļ ar grāmatām , Tava izvēle. Bet joprojām iesaku.
Un pamēģini tā - tikai mīlēties. Ja tu pati to nosauksi par rupjību, tad tā arī būs rupjība - piedauzība un maucība, bet ja tu to sauksi par mīlēšanos, tad tā būs mīlēšanās. Skaisti vajag. Pamēģini, redzēsi.
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 14:23
...var jau arī maucību nosaukt skaisti-par mīlēšanos...bet mīlēšanās bez mīlestības ir un paliek vien nop-šanās...saskaitāmos mainot vietām, rezultāts jau nemainās...Man jau ar' vienmēr licies, ka tās meitenes uz Pērnavas ielas, īstenībā nemaukojas, viņas nodarbojas ar mīlestību, bet gudrāk-par to saņemot arī naudu:D

Un kur gan, manā tekstā, Tu saskati rupjību? Vai Latvju nerātnās dainās neesi iedziļinājusies? Tad ieteiku Tev, pirms ķeries pie "gudrām" grāmatām, izstudē Latviešu folkloru:)
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 16:27
eh vijolīt, vijolīt ... cālēns grib mācīt vistu mammu. Bet , lai nu paliek. Jauniem jau piederās tāds kategoriskums un taisnprātība. Tomēr es nepadodos , es palieku pie sava !
Es pat esmu piedalījos Balticas festivālos. Pie Kapusta Andra darbojos. Superīgs cilvēks. Un folkloru kā izvēles priekšmetu vienu semestri esmu studējusi un nerātnās dainas lasījusi, pie mammas pat ir kaut kur atsevišķa grāmatiņa. Bet ... nepatīk, man tie apzīmējumi ar p , man burtiski griežās ausīs un tad šķiet, ka viss seksīgais ir kas prasts un jēls, bet tā taču nav - tieši otrādi viss ir smalks , maigs un stingrs :)))
Maukas ir mūsu politiķi , pērkamie ierēdņi ir maukas, vienkārši - nolādēti maukas ; prostitūtas labāk saukt par mīlas priesterienēm , vai mīlas verdzenēm.
Vijolīte:))
Re: Manas pārdomas
08.09.2011 17:28
Nu redz', katram jau mums sava taisnība...man sava, Tev sava vēl kādam cita, bet sava. :)
...baigais slinkums kko rakstīt...:(

Bet, par komplimentu gan paldies....:D

P.S.Uzjundīji Tu man senas atmiņas, kā es bērnībā TDA "Andžiņš" ,ietērpta dzeltenā cāļa kostīmiņā, dancoju pa dažādām skatuvēm...aš, asras aizmigloja manu zilo acu skatu...ak jel...
Re: Manas pārdomas
09.09.2011 10:27
Es tikai tā domāju, vai madu pegazs nav nospēris vai saspēris. Teicās esam talantīgāks par Ziemeļnieku, bet pazudis ar visu dzeju. Man tieši interesētu kaut kas poētisks par vaigiem. Mana meita ir pusaudze un viņa pārdzīvo, ka viņai ir pārāk apaļa seja, tieši vaigi ir apaļi. Es saku, ka tas tieši ir mīlīgi un skaisti , viņa , ka nē .
Bet , lai kā arī būtu seksīgu piektdienu visiem :)))
mad uzjautrinās
Re: Manas pārdomas
10.09.2011 12:13
...kailā, nejauc peršas par dzeju..

...un vaidziņi, kas katlā liekami ar vircēm...
...skriemeļainas ausis, šņukurs, kurš reiz raka zemi...
.. batskropsataini plakstiņi uz mūžu cieti vērušis...
...un katlā iekšā...
...galets top...

...o. pegazs ar pannām spārnu vietā...:)

...
Re: Manas pārdomas
11.09.2011 21:50
enfuego atraugājās:)
mad vismaz dod kautkādus norādījumus, la es varētu izstulkot tavu teikto.
mad smīkņādams
Re: Manas pārdomas
11.09.2011 23:51
...raugi, bumbulīt, tas, kurš dzimis rāpot, nekad nelidos...Tev pat nepietiek rievu smadzenēs, lai saprastu, ka atraugāšanās zolīdā famīlijā ir vairāk nekā nepieklājīgi...

...varbūt Tu varētu lidot...tāpat kā ezītis - ja tam iesper...

...vikam bija laba pasaka, kur tika pausts - es tevi neievēroju, es tevi izlaižu...

...izstuklot...vells, un vajag tak tā uzrakstīt...:)
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 00:34
ak dievs mad kāpēc tu visu laiku pārfabricē Latviešu valodu par citplanētiešu valodu!

Ko nozīmē zolīda famīlija! Zolīda famīlija kura neatraugājās, ir tie labie un pareizie:) tas jau ir kultūras jautājums, esmu universāls cilvēks, ja vaig varu sevi parādīt kā kulturālu džentelmeni, ja vaig varu būt pretīgs, un slikts. Redz katrai situācijai ir jāpielaikojās, jo skatos tu arī esi pielaikojies savai atžgārnai domāšanai, piemēram mad spļaudās, mad čurā nu tu pats saprati:):):):):):):):):):):):):)
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 11:22
Ak, seksīgais mad , šķiet Tevi, tomēr trāpījis baltais vepris ar pannu spārniem, nevis poētiskais pegazs. Kaut kas dziļi natjūrmortisks , ar gastronomisku uzsvaru Tev sanācis. Tomēr jūtos vīlusies ...
Un zini, mad, es sapratu - tu dzīvo seksuālā badā , tāpēc tu visus apsaukā un raksti rupjības. Viens samīlēts vīrietis nespēj būt tik nešpetns , kāds tu esi. Iespējams Tev pietrūkst glāstu, maiguma, seksīgas dzirkstelītes , sapņu un ilgu. Palīdzēt sev vari tikai Tu pats. Tev ir jāmainās.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 11:24
enfuego, šķiet Tu arī neesi īsti vesels . Vari paskaidrot , kāpēc naktīs sēdi internetā nabaga madu tracinot ? Tu taču rakstīji, ka tev ir sieva, bērni , divi darbi. Nu vairs neticu tev ...
mad iezviedz
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 11:46
...enfuego kērtējais šedevrs...kunkulīt manu kulturālo...atžgārns - tas vispār ir kronis!!!...redz, džentlmeni, trīs klašu un makramē pulciņa absolventa vieta ir indēt prusakus...tur arī paliec...

...plikā, seksālais bads man nu nekādi nav...partnerus manu bieži...kad apnīkst labā roka, pamainu pret kreiso...dažreiz dažādoju seksuālo dzīvi ar savu mašīnu...natjūrmortisks...šitas man patīk...sāc mīt enfuego pēdās???...

...bet ko Tu man vari piedāvāt???...:).
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 11:55
Mad, pirmkārt, nenervozē. Otrkārt, nemuldi. Treškārt, nemaini ne rokas, ne partnerus - vislabāk ir turēties pie viena mīļotā, tā teikt - labāk kvalitāte, nevis kvantitāte. Es Tev piedāvāju sākt ar pārdomāšanu, ko Tu dari nepareizi, kāpēc esi tik neapmierināts. Tas tev pašam jāizdomā un tad jau vieglāk saprast, ko un kā darīt tālāk.
Re: Manas pārdomas
12.09.2011 12:12
man vienalga ticiet kam gribat, Čorvena visu zin par mani! jums man nemaz nekas nav jāpierāda, esmu precējies 3 bērna tēvs, tika ivēl, netāds tēvs kurš'pēc darba mājās sēž un lasa avīz, bet tāds kurš bišk vēl ir par jaunu! Jums to tāpat nesaprast.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 23?
Ziņa: