Manas pārdomas

Aizsāka kailā 

Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:39
Jā ... interesanti, vijolīt, gribi iepazīties ? Bet Tu esi smuka ?
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:51
mad, visusaldais un visgudrais ! Mauka ir historisms , tas ir 20. gs vārds. Bet mēs , esam jau 21.gs. skaistais, un ... Un tavs zappa tieši tāpat ir viens indes pilns mazs žultsakmens no pagātnes , aizmirsti par viņu un jo ātrāk , jo labāk.
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:51
Kā Tu to domā-iepazīties? Kā draudzenes? Vai es esmu smuka...labs jautājums...droši vien ka tāds daiļums kā Tev man nepiemīt...
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:59
"Nav pierādījumu, ka prezidenta ģimenes uzņēmums izkrāpis Eiropas fondu līdzekļus" - lūk tā ir maucība, mad.
Bet tu jau laizīsi kurpes un bučosi rokas bērziņam, kā policija, kā visas tās valsts iestādes, kuras noslēpa uzreiz jebkādu informāciju par bērziņa , it kā viesu māju ...
eh, 21.gs. Būtu es dzīvojusi 19.gs. , bet nē - es gribētu dzīvot ap 5.-4.gs. pmē. Spartā. Tur sievietes bija godā un cieņā un dzīvoja pilnvērtīgu dzīvi.
Starp citu brīvdienās noskatījos V.Allena Midnight in Paris. Tur kā reiz bija par ceļošanu laikā - laba filma.
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 15:02
protams, protams, ne tev tāds daiļums, ne kailums kā man , to gan tu pareizi spried
Iepazīsimies un tad jau redzēsim kas mūs vairāk satuvina, fiziskais vai garīgais. Es protu novērtēt gan vienu , gan otru un arī tev neļaušu vilties . Ko teiksi, vijolīt ?
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 15:14
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 15:23
...tagad gan skrienu prom, bet vakarā būšu atkal šeit pieejama:)
Seksīgu Tev, mana jaukā, pēcpusdienu...
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 15:58
"būšu pieejama " - vijolīt, tas nu gan ir pavedinoši un rosinoši :))
Bet es vakarā būšu aizņemta. Mans bērns ir parakstījis iesniegumu, ka pēc nāves ziedo orgānus , es esmu līdz asarām satriekta. Kā kaut kas tāds var ienākt prātā 16 gadīgam bērnam ... Nu labi, pacentīšos būt seksīga, pat ja esmu rūpju nomākta. Bet nesolu.
Vijolīte...
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 14:07
...varēji jau gan izdomāt citu, nenopietnāku, iemeslu...jo, ir lietas ar kurām jokot ir nožēlojami stulbi...tā teikt: nespļauj Dievam acī...
...secinājumus par sevi vari izdarīt pati...
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 14:18
ak, vijolīt, dzīve ir pārāk krāšņa , lai kaut ko izdomātu , tas nu ir neapspriežams fakts
Man vakar bija tāds memento mori, ka sēdēju parkā un raudāju. Nenocietos . Vispār esmu rūdīta un mani nav viegli saraudināt . Bet bija tik skaists vakariņš un sarunas tik sāpīgas ...
Jā, par tiem orgāniem. Laikam arī aiziešu un uzrakstīšu iesniegumu. Bet es nevaru izlemt ko rakstīt. Ir taču visādas mafijas, man nav žēl, ka pēc nāves kaut ko no manis izmanto, žēl , ja nogrieztu skābekli , lai tiktu pie izmantošanas. Kurš gailis gan tur pakaļ dziedās ...
Bet neko, tagad skatos , kuros tango kursos iet , varbūt vari ieteikt, kuros man būtu cerība satikt svaigu nevainību, tādu ...tavā stilā - godavārds - varētu būt uzbudinošāk kā ar vīrieti
Vijolīte:)))
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 14:34
ZIŅAS PAR ORGĀNU IZMANTOŠANU PĒC NĀVES
--------------------------------------------------------------------------------
Iedzīvotāju reģistrā tiek uzkrātas ziņas par personas atļauju vai aizliegumu izmantot tās ķermeni, audus un orgānus pēc nāves.

Reģistrā iekļautās ziņas par aizliegumu vai atļauju izmantot personas ķermeni, audus un orgānus pēc nāves PMLP izsniedz pēc rakstiska pieprasījuma ārstniecības, izglītības un zinātnes iestādēm, kurām normatīvajos aktos ir noteiktas tiesības nodarboties ar dzīva vai miruša cilvēka audu un orgānu izņemšanu un izmantošanu.

Lai šādas ziņas iekļautu Iedzīvotāju reģistrā, personai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē jāiesniedz noteiktas formas iesniegums (iesnieguma veidlapa), kurā norādīts personas vārds, uzvārds, personas kods un aizliegums vai atļauja izmantot tās ķermeni, audus un orgānus pēc nāves.
Iesniegumu var iesniegt:
– klātienē vai pa pastu PMLP teritoriālajās nodaļās;
– pa pastu Iedzīvotāju reģistra departamentā – Rīgā, Čiekurkalna 1. līnija 1, k -3;
– elektroniski portālā www.latvija.lv.
Iesniedzot iesniegumu personīgi, personai Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes teritoriālajā nodaļām jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Persona iesniegumu var nosūtīt pa pastu vai iesniegt ar pilnvarotās personas starpniecību, ja personas paraksts uz iesnieguma ir notariāli apliecināts

Par šo pakalpojumu nav jāmaksā valsts nodeva.
__________________________________________

Un nav jādomā ko rakstīt...vienīgi jābūt pilngadīgai...:DDDD
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:10
mīļā sirsniņ, kā Tu esi centusies :))
Kā Tu esi izlēmusi - atļausi vai neatļausi sevi izmantot ?
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:20
Nu ko Tu, ko Tu...man jau nav grūti, tik cildena mērķa vārdā...vienīgi ceru ka ar Taviem orgāniem viss ir kārtībā, savādāk žēl būtu ka jāizmet...
Nu, tā kā manas plaušas-nopīpētas, aknas ar' vairs nav pirmā svaiguma, ja nu vienīgi radzene...par manu sirdi Tu jau zini-kam gan tāda cieta būs vajadzīga...kgan vb asteskauls der-tas man tāds smuks-garš un gluds...:)
...bet visumā, tā kā manu skaisto ķermeni klāj, zaļganas nokrāsas, zvīņas un, retumis, es spļauju uguni...diez' vai, ja arī gribētu, mani ņemtu izmantošanai...:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:32
labi, par to tad lai spriež palicēji, saki ko darīsim ar to tango
būtu skaisti , kad mēs divas skaistas sakļāvušās slīdētu pa deju zāli
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:41
...kur Tu te redzi skaistumu...ļauj paēst, savādāk aizrijos šito skatu iedomājoties...un tā kā esmu skopa...
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:45
...paēdu...tagad kafija, cigarete, vitamīni...:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:47
NU KĀ KUR ? tu esi skaista un es esmu skaista un tad mēs kopā būsim ļoti skaistas
es ceru, ka tu smuki smaržo , ka tev ir maiga āda, zīdīgi mati un zīdīga kleita , valdzinošas lūpas un piesaistošs skatiens
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:48
fuj, nesmēķē , man riebj nikotīna smaka , kāda tev elpa un rokas arī smird un vēl vijolīte esi un vēl jaunava, ka esi teici - tad jau iznāk, ka esi samaitātāka un sažuvušāka par mani ...:(((
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 16:58
...paostīju (rokas)-nesmird...:D

Man ļoti žēl, bet nav nekas uz šīs pasaules kā dēļ es atmestu smēķēt, pat Tu kailā...tā kā vai nu Tu samierinies, vai nu "prošla ļubovj, pogasļi sveči"...tās ir beigas bez sākuma...ak, tūlīt sākšu vārsmot...

Un, Vijolīte esmu ne jau tā, kas mežā smaržo, bet tā kura Hiacintei māsa, kurai ir istaba ponijam...:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 17:02
bet kā tu vari bučoties , ja pīpē ? un kā tev āda smird pēc nikotīna , eh vijolīt :(((
Biju uzbūrusi es skaistu ainu par tevi , nepaspēju papriecāties, kad sapņi sagruva ej dillēs !:(((
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 17:12
Zvīņas, mīļā, zvīņas...ES un bučoties??? Esmu tikla jaunava, ja Tev ir piemirsies.
Bet sarūgtināji Tu mani gan...dilles jau nopuvušas, nav kur iet...un Tu mani vairs negribi...ak, es nelaimīgā, būs jāapsver iespēja par tiem orgāniem, kādi nu vēl atlikuši...

Paliec sveika...kailā...būs Tev, zīda kleitā, tādai skaistai, vienai jāslīd pa deju grīdu...

Veltu Tev, kailā:

Lai visi sapņi piepildās,
Un visas domas saverās.
Ir diena pienākusi tava,
Un bučiņa tev mana.
________________________
Un visi sapņi spārnus pleš.

Ak...as'ras plēš sirdi manu...
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 18:02
vijolīt, skrien pa gaisu , nevajag man tavu dzeju !!!!
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 18:25
....
Ir paruna sena, veca kā zeme:
Apdomā divreiz, pirms ko sāc!
______________________________________
Vai tu vēl mani mīlētu,
ja tevi apģērbtu apelsīnu mizās
un apsegtu tavas acis ar lillā zīda lakatu?
vai tu vēl mani mīlētu,
ja tevi pielīmētu pie sienas
un apgaismotu – kā muzejā?
vai tu vēl mani mīlētu,
ja tevi piepūstu ar hēliju
un laistu gaisā?
vai tu vēl mani mīlētu,
ja uz tava vēdera iegravētu
kādu Čaka dzejoli?
vai tu vēl mani mīlētu,
ja tevi iestādītu papardēs
un aplaistītu ik pa trim dienām?
bet vai tu vēl mani mīlētu,
ja tevi ievilktu ādas vākos
un iebāztu grāmatu skapī starp Kafku un Nīcši?
un ja ap tavām ausīm karinātu zvanus
un svētdienas rītos ieslēgtu baznīcas tornī,
vai tu vēl tad mani mīlētu?
ja saki, ka vēl mani mīlētu,
tad nāc.
ieslēgsimies guļamistabā.
rādīšu tev adītus dzejoļus –
no dzijām,
mandelēm
un citronu mizām.

:)))))))
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 18:36
man jau pietiktu ar apelsīnu mizām un lillā zīdlakatu , pārējais varētu palikt skaisti kails , es tikai nesaprotu , kā spēšu tevi noskūpstīt, ja tu vislaiku pīpē
mad šņukstēdams
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 18:36
...jobvašmantelīt!!!...te jau mani sit pušu...kā es nepabāžu savu šņukuru teitan, tā pli...nja...kailā jau griež romānu ar vijolīti!?!...brrriesmīgi...kailā, mana sirds salauzta, mans skatiens palicis blāvs kā beigtai zivej...(jeb zivij??)...

...iešu apbižoties...
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 18:49
ah, mad, tu arī te ?
Vijolīt, iečeko - smuki viņi nav, bet dzied fantastiski. iedomājies, ka mēs apskāvušās virpuļotu tādā mūzikā - kā divas pūciņas , kā vēja pūsmiņas , kā divi sauleszaķīši , eh , būs par ko pasapņot :)) bučas - slapjās :))
http://www.youtube.com/watch?v=9r2pEdc1_lI&feature=related
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
06.09.2011 19:00
...http://www.youtube.com/watch?v=VC-GhmMJhJQ
Vislabākais ko jebkad esmu dzirdējusi:DDDDDD

Kailā, vēl dzeju?
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 10:40
Labrītiņ. Jā, visticamāk, vijolīt, ka Reiniki arī ir vislabākie, kas jebkad dziedājuši, bet es to vienkārši nespēju novērtēt.
Es palieku pie klasikas :))
Klausies, skaistā, kā tad paliek ar dejošanu ? Es nevaru ilgi ar tevi te dauzīties, man vajag deju partneri , mana auguma , smaržīgu un smuku, dzimums nav noteicošais, nodarbības jau sākušās, nevar vilcināties ilgāk.
Seksīgu dieniņu :)) Rītiņš jau nu vienkārši ir fantastisks :))
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 11:42
ņem madcynicu!
tajās reizēs, kad nerīs ķiplokus, būs arī smarzīgs... smukums ir ļoti relatīvs jēdziens un dzimums arī nav svarīgs kā pati teici.
Re: Manas pārdomas
07.09.2011 11:51
lai arī pie seksīguma mads ir dabūts, tad tomēr tik rupjš partneris man neder , deja tomēr ir skaistums , māksla un mads, to tomēr neizprot
un vēl man gribās tādu manam augumam atbilstošu - negarš, bet kustīgs , plastisks ;
savu draugu arī neaicinu, jo padejot ar viņu nevar - pārāk garš , un ka skolotājs viņu nesaliek ar kādu garu vientulīgu skaistuli , tad vispār viss pasākums aizies nekontrolējamā gultnē
Tur jau ir vēl dažas sievietes pa vienai , bet kaut kā nejūtu augumu sasaukšanos ...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 20?
Ziņa: