Manas pārdomas

Aizsāka kailā 

Re: Manas pārdomas
01.09.2011 19:55
Mad, kāds nu tur ir tas sniegums tāds ir...

http://www.tubetrooper.com/

Tā ir parastā vieta kur bieži iegriežos kad gribas atvilkt elpu... :) Interesanti būtu redzēt kādas seksuāla satura lapas mēdz apmeklēt foruma publika... Es šad tad pa kādam linkam te iemetu bet foruma publika pēc tam mani visādi zaimo...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad smīkņādams
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 20:21
...izbradāju tā, kuras pieejamas - sākot no zoophilia un beidzot ar bbw...kgan beidzamā laikā piesaista bdsm ar bondage...

...tā teikt. smeļos iedvesmu...eče, teju pie simts jau, kā nekā...:)
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 20:40
O ja, bondage, tas ir kaut kas... it īpaši japāņu...

http://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_bondage

http://www.japanesebondage.com/japanese_bondage/

Vispār man viss kaut kas no japāņu seksa patīk...

Zoofīlija, tā nav mana stihija bet šis tas ir redzēts. Pirmkār noskaidroju, ka suns patiešām var paņemt priekšā sievieti. Pa īstam... Un tad vēl mani patika viena filmiņa kur zirgs paņēma vienu pediņu... Tas bija kaut kas... Nezinu, vai pediņš pēc tam izdzīvoja... :)

Citādi BDSM jomā mans ilggadējais līderis joprojām ir

http://www.awizardofass.com/films/Movies.php

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad ieinteresēts
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 00:49
...austrumnieki vispār zin par dzīves kaifu daudz vairāk, nekā eiropieši...japāņu bondage - vispār izcila štelle...

http://xhamster.com/movies/727681/wenona_bdsm_3.html

http://www.youtube.com/watch?v=DjUAEnOyQxI&feature=related

...kailā, Tev noteikti ies pie dūšiņas...:)
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 09:17
nu zoofiili reku jums viens

http://www.youtube.com/watch?v=fB07zrVD2U8&feature=related



Edited 1 time(s). Last edit at 02.09.2011 09:22 by zb.
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 10:38
Puiši jūs visas manas pārdomas esiet vulgarizējuši. Es saprotu, ka sekss uzkurina , bet ne jau tas , kad ar dzīvniekiem un spīdzināšanām un uzčurāšanu, jā un arī uzkakāšanu.
Reiz noskatījos vienu franču filmu. It kā sadzīviska , bet nu ļoti jau nu seksīga. Tur jauna meitene - skolotāja visu laiku gāja pie veca vīrieša un tas viņu sēja , tad atstāja tādu paguļam , laikam vēl pirkstiņus vagīnā viņai iebāza un viss. Tad viņu raisīja vaļā un viņa apmierināta gāja mājās. Abiem labi, bet mani uzbudināja tikai meitenes augums , skaista viņa bija. Pašas darbības nē. Un tad vienā citā filmā , arī franču , rādīja viena pārīša dzīvi, abi ļoti nervozi bija, bet seksīgi. Vienā brīdī tas puisis to meiteni pliku sasien un aiziet un viņa paliek tur karājamies ar ieplestām rokām un kājām. Man tas likās tik šausmīgi, ka nolēmu - nekad neko tādu nemēģināšu.
Gribu.lv ir sadaļa par sm un es tur vienreiz uzrakstīju vienam vīrietim. Man it kā bija interese, bet tur viss sanāca tik diletantiski , ka ir tikai uzjautrinošas atmiņas par to gājienu. Vispār tam jābūt ir galvā. Un tā - lai ir kaislīgi arī tad.
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 10:44
Par japāņiem. Man patīk viņu erotika, jā. Tas nav tā , kā eiropiešiem - steigā un izspiest maksimālo. Apjāt visu Rīgu un izdarīt to arī debesīs un zem zemes un vēl palikt neapmierinātam.
mad smīkņādams
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 11:47
...kailā, kunkulīt, ne jau mēs, bet Tava uztvere visu šo te vulgarizē...un vispār, ko nozīmē - vulgārs???...un tikai nesāc man birstēt tekstus no kkādas skaidrojošās vārdnīcas...

...ne jau mēs ar ku! noreducējam visu līdz - seksīgs - galēji pliekanā nozīmē...pag, nāks ziema, un atkal kazas savilks mugurā, lai izskatītos "seksīgas" visneiedomājamākās variācijas par tēmu - stulba un vēl stulbāka...vai Tu arī būsi šo patizlo radījumu rindās???...
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 12:18
vulgarizēt nozīmē visu nosaukt vārdā un uzreiz parādīt plikus loceklīšus , tas ir gandrīz tas pats, kad tie virinātāji skrien virsū , lai tikai tu paskaties
Runa jau ir par to , kā ir dzīvot bez mīlēšanās. Lasīju par vienu sievieti , interesanta dāma , bet nospriedu , ka visas tās viņas meditācijas un pārdomas varbūt ir vajadzīgas tāpēc, ka viņai nav seksa un nav bērnu. ja tev ir jāpaspēj viss- izgulēties paēst, sakopt māju un sevi un aiziet uz darbu un vēl mīlēties , tad kāda tur meditācija un dzīves jēgas meklēšana, pa kuru laiku ? Un kādu dzīves jēgu tie meklējošie ir atraduši ? Es jau vienā citā forumā rakstīju , ka neizprotu to distancēto attieksmi pret dzīves kaislībām un taupīšanos nākošām dzīvēm.
mad ieņirdz
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 12:43
...Tevi virinātāji arī satrauc?...
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 12:56
nesatrauc, vienkārši nepatīkami . Tā jau Radītājam ne visai veiksmīgs tas risinājums ar loceklīšiem iznācis - gan no praktiskā , gan estētiskā viedokļa. Un ja vēl to pasniedz tik muļķīgi .... Nākamajā dzīvē es arī noteikti gribētu būt sieviete. Labāk pārdzīvot dzemdības, nekā visu mūžu nēsāties pa dzīvi , kad starp kājām kaut kas karājās un tad ja vēl nereizē un nelaikā erekcija ? Fu un tputu tpu tpu 3x .
mad iezviedz
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 16:20
...ak ta pliks pimpis vizuāli nepatīk, ja???...bet kad ar to pašu gaļas gabalu baksta dzīvā miesā, bez narkozes, tas patīk???...un kur nu vēl Tevis tik smalki noformulētais blowdžobs!?!...pimpi mutē ņemt!!!...JezzzusMarja....;0)
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 16:56
jādomā, ka tava sapņu sieviete ir kāds zilonis ar biezu ādu , varbūt vienkārši kāda omulīga resnīte, kura visu laiž gar ausīm , ja man būtu jādzird tādas rupjības , es kļūtu frigīda uz atlikušajiem 100 gadiem
katram jau savs , var jau saprast kāpēc tev tas zappa arī tā patīk
mad sajūsmā
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 18:20
...par patikšanu...redz, saldkaislā, zappa ir korifejs...:)
...man jautājums - kur Tu saskati rupjības???...

...Tu gan esi samaitāts radījums...:)
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 18:34
Vai tu jau Arsenālā un Baltijas pērlē sev filmas izvēlējies ?
Es izpētīju , ka gribu Pinu Bausch noskatīties. Man patiks, es domāju.
http://arsenals.lv/2011/08/30/pina-pina/?ars

Labi, viss, tad seksīgi līdz pirmdienai :))
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 23:02
jauka diskusija... man patika :DDDDDDDD

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Manas pārdomas
02.09.2011 23:25
puce, Tu tikai pasaki kas Tevi vairāk interesē... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
03.09.2011 00:07
mada un kailās sparings ;)

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Manas pārdomas
03.09.2011 01:22
O ja, tur nu es ar savu utilitāro preversiju galīgi neiederos... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
mad seksīgs
Re: Manas pārdomas
03.09.2011 22:31
...re, par prieku kailajai es tagad arī esmu seksīgs...
...pucīt, mēs te ar pliko nesparingojam, kā Tev labpatikās apzīmēt šo mūsu visnotaļ saulaino vārdu apmaiņu...jāsaka, ka visu cieņu viņas stoicismam (ehh, atkal būšu aplipinājies ar smalkiem vārdiem...puce pie vainas:)...man jau patīk, ja kādu grūti izsist no līdzsvara..kgan, šāds status quo (redzi, pucīt, durnoj primer zarazitelen) parasti novēro pie divu veida kustoņiem - vai nu pie ļoti smalkiem un gaišu prātu apveltītiem, vai pie mazliet padumjiem...pie kuras kategorijas likt kailo, pat nezinu...mocartu klausās, mazo gulbīšu deju arī ir dzirdējusi, noteikti zin, pat kurš no komponistiem to ir sarakstī...tātad vajadzētu būt pie pirmās grupas...te japadomā...

...ku!, katra perversijiņa tika papildina dzīves krāsu paleti...

...nu tā, un tagad pie sēnēm...ar speķīti, sipoliņiem, vārītiem karfelīšiem...krējums arī pāri...tomātiņi...slienājieties, mīlīši...ja nenoģiftēšos, būšu priecīgs atkal padzenāt tekstus ar pli...nē, kailo...:)

...ak jā, mani neinteresē filmas, kurās jāaizmieg....tas kaliajai...:
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 10:21
Nu ko mad, rīts sākas seksīgi. Pat ja tu esi resns un jau gados un smirdi pēc sīpoliem, tik un tā ir patīkamāk lasīt , ka tu esi seksīgs, nevis ņirdzīgs, vai smīnīgs. Tā kā , ja Tu tagad aizvienam rakstīsi - seksīgais mads , redzēsi , tev uzradīsies pielūdzējas - vijolītēs un odziņas un podziņas un pūcītes un varbūt arī pa kādai bezdelīgai . Un es arī noteikti. Jo seksīgs ir seksīgs, tas stāv pāri visam. Es taču Tev teicu - jāpamaina tikai attieksme.
Un vai Tu varētu būt tik laipns un paskaidrot , tā lai saprot arī zema IQ cilvēciņš, kāpēc Zappa ir korifejs ? Viņa apdziedātās prostitūtas, geji un lezbes manās acīs noteikti ir cienījāmāki sabiedrības locekļi , kā lielākā daļa politiķu un valsts un domes ierēdņu . Un viņa rupjības ir nieks salīdzinājumā teiksim ar V.Sorokina daiļradi . JRT bija Ledus grāmatas lasīšana , pēc tās izrādes noskatīšanās bļēģ manā leksikā ieviesās uz palikšanu - kā spilgts un daudznozīmīgs, bet nevainīgs vārds.
Seksīgu dieniņu :)))
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 12:16
Es esmu pirmais pielūdzējs:);0;0;0;0;0;0;0
mad pat ļoti seksīgs
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 12:26
...nnnja...plikā, un Tevi nemaz neiedzīs stuporā mana plakanā pēda, aizdusa, ķiploku un sīpolu smārds, kas kā dārgas smaržas apvējo manu rumpi, aizdusa un šļūkājošā gaita???...maz gan Tev vajag...man tādas neinteresē...

...starp citu, pielūdzējas pietiek...eče, blakus tēmā viena jau kuro gadu neliekas mierā...

...par zappu un vispār...laikam operas skaties, bet libretā neiedziļinies...tātd - paņemsim, par provi, bohēmu...par ko šis romantiskais stāsts???...pareizi, bumbulī, par mauku...cio-cio san???...stipri tuvu tam...vilkt vēl laukā???...vardarbība, nodevība, asinis, maucība...tikai ievīstīta smukā formā...murorgskis un bēthovens - divi nodzērušies rumpji, kuri aizgāja uz valhallu, cirozes nomocīti...mocarts, kurš drāza visu, kas nekust, spēlmanis, pateicoties šai kaislībai gimene mūžīgā badā un parādos...čaikovskis, kuram patika puļķēt mazus puisēnus...šo te rindu arī var turpināt...zappa???...laikam smalkāk nepārzini, ko šis rumpis ir sadarījis savā lauciņā...iesaku pačekot līdz...kulta piacolla švaki tiek līdzi...bet intelektuāļi kaifo - ooooo, svelošais tango...da nu...tad jau labāk uzlieku portugāļu fade vai itāļu kanconas...bet tas viss subjektīvi, kunkulīt, un tā arī uztver...kgan minēti ir objektīvi fakti...tātad - patiesība ir vidū...

...vēl jautājumi ir???...ko vēl gribi zināt???...
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 13:10
nu redzi mad, ja jau esi seksīgs, tad seksīgs un nekāda slēpšanās vai atrunāšanās ar plakano pēdu, aizdusu un nelabu gaisu tev nelīdzēs, būs tev jāsamierinās ar savu iekārojamību. Tāpat kā es samierinos ar tavas intereses trūkumu par mani ... nu ko darīt ? , vai man tavas augstprātības dēļ Daugavā lēkt ? Skaidrs, ka nē ! Bet nu skaties, mad, ka neiznāk mums tā kā klasikā - kad tu beidzot mani iemīlēsi visā manā kailajā skaistumā , tad man vairs nebūs interese par tevi , un tad varēsi grauzt nožēlā savus nadziņus.
Par zappu - zini mad - klasiķu rupja apkakāšana nu galīgi un nekādi nepataisa zappu par korifeju. Ja tādi ir tavi arguemtni par zappas diženumu m tad ej tu ellē ar visiem zappiem. Āmen !!!!!
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 13:26
kailā: - seksīgais mads , redzēsi , tev uzradīsies pielūdzējas - vijolītēs...
Kailā, nepin, savās erotiskajās fantāzijās, mani...esmu puritāniski audzināta, tikla jaunava un nepazīstamu, vienalga seksīgu ne seksīgu, vīriešu pielūgšana mani neinteresē. Kā tā var??? Fui.
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 13:37
Es esmu iemīlējies mad seksīgais:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 13:39
žēl gan vijolīt, ka tā ... es ne par jaunavību , bet par to pielūgšanu , par to, ka tu nenovērtē madu ... Vai tiešām tevi atstāj vienaldzīgu viņa seksīgais seksīgums? - Un viņa gudrība ?- Veselīgā apetīte ? Muzikālā dzirde ? Galu galā - viņa dziļais cilvēciskums ? Viņa plakanā pēda ?! Un tas viss tev tiešām ir vienaldzīgi ? ! Tad tev sirds vietā ir akmens, pārbaudies pie kardiologa, mīļā , steidzīgi.
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 13:41
enfuego - izskatās, ka jaunā mīlestība tevi padarīs slimu, turies ! Būs jau labi.
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:01
Paldies, sirsniņ, par ieteikumu-tas par kardiologu...jau biju-dg. cietsirdisms...

Redz, vb es nenovērtēju Madu, taču Tevi gan es ļoti augstu novērtēju... man jau nav tik dziļu zināšanu mūzikā, mākslā u.c. augstās lietāš, kā Tev. Mani mīļakie dziedātāji ir: Dima Bilan un Lauris Reiniks, īpaši viņa dziesma:...es esmu tev dzīslās, no rīta līdz rītam...ģibstu!
Es nezinu kas ir Mocarts un kur tad vēl Saljēri?
Un tik seksīga kā Tu arī nekad nebūšu...ak...man laikam vnk skauž Tava vienkāršā un patiesā dzīves uztvere...
Re: Manas pārdomas
05.09.2011 14:35
...eče, kailā, tā apjuku no Tava vētijuma, ka pat iegāju ar savu pilno niku...redzi, līdz kam mani esi novedusi...par nagu grauzšanu...manikīru žēl...uztaisīju franču - ar baltām maliņām...skatos un priecājos - smuki!!!...

...par klasiķiem...neviens Tevi neraustīja aiz mēles paust par dzīves pabērnu un mazu, jauku perversijiņu atspoguļošanu zappas daiļradē...(ehh, pats lasu un pats priecājos - vārdi savirknējas kā sarkanas krelles uz krievuškas resnā kakla...:)...ko gribēju teikt ar klasikas un klasiķu īstenās sejas momenuzņēmumu???...ka visi daiļraži ir vienādi šajā pasaulē - gan zappa, gan verdi...vismaz es klausos abus vienādi, nešķirojot...pēc garīgā...iemācies lasīto saprast, cukurzirnīt...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 12?
Ziņa: