Manas pārdomas

Aizsāka kailā 

Manas pārdomas
30.08.2011 18:37
Es lasu un domāju, kāda sadaļa te trūkst un sapratu. Ka nav sadaļa par seksu. Bet kurš gan iebildīs, ka sekss ir viens no veselīga dzīvesveida pamatelementiem un ar to vajag ne tikai nodarboties, bet par to arī spriest. Nē nu ir jau visādi sekssaiti, bet ja reiz ir ginekoloģija , tad vajadzēja arī uroloģijas sadaļu.
Man ir viens draugs , arī bijušais mīļākais , kurš tik ilgi nodarbojas ar austrumu cīņām, ar visu to austrumu ezoteriku utt. , ka nolēmis atteikties no seksa vispār, lai nopelnītu sev labāku dzīvi nākotnē, precīzāk - nākamājā dzīvē. No vienas puses - tas ir labi, jo sekss, nav tas pats , kas pagatavot sev maltīti un paēst, vai izkustēties pa svaigu gaisu. Ja izslēdz seksu no dzīves atkrīt ļoti daudzas problēmas. No otras puses - viena lieta, ka sevi var mēģināt garīgi apstrādāt un sākt atturēties, bet ko teiks miesa ? Nezinu kā vīriešiem ,bet man noteikti augums zaudē tonusu, ja neesmu samīlēta. Jautāju viņam - vai tiešām negribās, viņš saka, ka tas esot pašdisciplīnas jautājums un ka nevajagot sevi pakļaut provokācijām.
Man gandrīz tā kā žēl. Nē nu nav jau miris cilvēks, bet tomēr .... tāda sajūta, ka kāds būtu no dzīves aizgājis.
Re: Manas pārdomas
30.08.2011 18:45
Jā un kā puisim būs ar veselību ? Ja normāls , fiziski attīstīts vīrietis un atsakās no seksa ? Bet tas gan notika pakāpensiki - tā atsacīšanās - viņš jau vairākus gadus par to runāja.
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 00:23
Būtu es administrators, noteikti būtu sadaļu par seksu ieviesis :) Vispār laba doma, jāparunā ar admini...

Man seks vienmēr ir bijusi ļoti svarīga dzīves sastādaļa... Tagad vairs ne tā kā agrāk bet tomēr...

Ja jauns cilvēks kuram būtu jāveido ģimene un jātaisa bērni principiāli atsakās no seksa tad var uzskatīt viņu par mirušu... Jo seks pēc savas būtības jau arī ir tas dzīvošanas veids zemes virsū...
Kas attiecas uz veselību tad tas ir individuāli. Var nebūt nekādu problēmu bet var arī būt. Atturēšanās sekas nav tik dramatiskas kā tas ir sievietēm jo mazāk skar garīgo sfēru taču problēmas reproduktīvajā jomā var būt nopietnas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 08:13
Jā pa sesku arī gribētu parunāt:)
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 15:42
Nu jā ... Kad mani radi un draugi brauc prom no Latvijas, man fiziski sāp , smeldz sirds, jo apzinos, ka viņi no manas dzīves centra aiziet uz nomali. Ka satikšu viņus labi ja reizi gadā ...
Tagad domāju - nu mans bijušais , nav man ko kreņķēties un tomēr ... tā smeldzīgi. Nu kā var ienākt prātā doma, ka jādzīvo labi un godīgi nākamās dzīves dēļ ?Un ka labi un godīgi nozīmē atteikšanos no seksa ? Es saprastu, ja cilvēks grib būt labs un noderīgs šeit un tagad , bet tā ... Kad nomirst, tad jau , pat ja paliek dvēsele un gars, tad tas jau vairs nav viens vesels un es - kā personība beidzās.
It kā gudrs vīrietis , smuks, seksīgs, bet es domāju, ka tomēr tāda domāšana nav adekvāta. Kaut kas nav ar galvu kārtībā.
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 15:56
Viņš man arī ieteica lasīt visādas ezotēriskas grāmatas un vienā no tādām izlasīju , ka cilvēka ķermenī labā puse it kā ir no Dieva, bet kreisā - no paša cilvēka. Vai pareizāk - Dieva ziņā ir kreisā puse un paša ziņā ir labā puse.
Un ja, piemēram, kaut kas sāp, vai salūzt vai kā , kreisajā pusē, tad tas esot karmiski , kā no augšas nolikts, bet ja labājā pusē, tad tas esot paša cilvēka rīcības rezultātā.
Un padomāju, ka ar mani ir ļoti interesanti. Ka piemēram, man visas fiziskās vainas ir tikai labājā pusē. Zobi, krūts, sāni, celis, elkonis viss labājā pusē cietis. Biju pie manuālterapeita - tas man no mugurpuses tā saspieda ribas, ka labajā pusē šķiet ielauza vienu, jo pēc tam kādas trīs nedēļas kārtīgu elpu ievilkt nevarēju. Nesen iekoda ērce - protams, labajā rokā, atsitu lielo kājas īkšķi , protams, labajā pēdā.
Vēl pēc tām grāmatām nospriedu , ka tur ļoti daudz ko apgalvo bez jebkāda pamata , argumentiem. Piemēram, ja kāda slimība - iepriekšējā dzīvē neesi kādam kaut ko piedevis. Bet kā var tā teikt , ja pārdzimšana nav jau pavisam droši konstatējama un ko īsti nozīmē - neesi piedevis. Kad cilvēks paliek vecs , tad viņš baznīcā vien sēž un piedod visiem un visu , ko vēl no viņa tur grib izpiest ?
Nē , es neplānoju atteikties no seksa, jo cilvēka mūžs ir garš un kad palikšu sausa un krunkaina, tad jau tas sekss pazudīs pats no sevis un tad būs laiks gremdēties garīgo meklējumu dziļumos un tā, bet tagad ... Nu nezinu gan, žēl - forši bērniņi viņam varēja būt un sievietes būtu laimīgas darījis.
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 16:22
kailā

Tev par maz seksa. Tāda ir mana diagnoze :) Bet nu atsauces uz nepiedošanu iepriekšējā dzīvē ir visnotaļ muļķīgas... Neticu es tām reinkarnācijām... nemaz...

Par tām ķermeņa pusēm arī ir tā... Nav jau ķermeņa puses vienādas un tāpēc viņas pēc būtības ir pakļautas dažādiem riskiem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 17:28
Tāda diagnožu uzstādīšana , protams, ir nenopietna, ku.
Čorvena
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 18:40
varbūt neesi to čali atlaidusi...

ķipa vajag ar kādu izrunāt, varbūt izraudāties arī, jo nu tas tak skaidrs, ka tas vilciens ir prom... kaut vai tāpēc, ka viņam ir tādas idejas. ja tas nenotiek, ir grūtāk domāt par nākamo :)

neticu es šitiem seksa negribētajiem, drīzāk kaut kāds aplauziens, vilšanās, ar ko netiek galā.

bet, ja pareizi to visu ievirza, tad seksuālo enerģiju var iztērēt arī citādi.

piemēram, ne jau visi mūki ir pedofili, jo it kā nesekso, ka tā ir tikai fasāde, kā tautai tas varbūt šķiet; ir starp viņiem ļauži, kas ļoti nopietni nodarbojas ar visādām meditācijām utt., un nevajag viņiem tehniski nekādu seksu, viņiem viss notiek citādi; par to ir gana daudz lasāms, un, ja šim tas ir nopietni, gan jau būs ok.

cits padzīvo celbātā un saprot, kur bija vaina, un tomēr atkal sekso :)

bet nu gan jau pats tiks galā, turklāt tur maz var līdzēt kāds cits.
mad iezviedz
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 20:41
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā pa sesku arī gribētu parunāt:)

...enfuego, izlasīji ar, pac ko uzrakstīji...:)
Re: Manas pārdomas
31.08.2011 23:45
jā-jā, par sesku es arī labprāt ;DDD

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 00:10
Par kādu sesku ir runa? Par to kuru palaiž...? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 00:51
Kur palaiž-mežā?:)
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 01:10
Labi vēl ja mežā... dažreiz tas notiek sabiedriskā vietā... :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 10:07
OOO!
beidzot laba tēma! Par seskiem...varbūt kāds zin par tiem, ko vadā saitītēs? :)
mad uzjautrinās
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 10:36
...o, maitas gabali...te meituks gribēja patērgāt par piezemētām lietām...atkal nekā...klau, vai't te nevienam zemjostas instrumentārija izmantošana neinteresē???...

...varētu jau padzīt tekstus, bet jāpastrādā arī...atkarība no rīšanas - briesmīga lieta...trakākā no visām narkotikām - DESA...

...ak jā...par ko ta plikā uzsāka tematu???...par seksu...nu ja...savulaik, kad bairīšdesas andelēja gadatirgos un citos masu pasākumos, patika vērot, kā daudzas jumpravas tika galā ar šo...uzdur uz dakšas, iebāž desas galu mutē, to aptverdamas ar lūpām, tad nokož...kad kāda to darīja īpaši seksīgi ( lai jau kailajai tiek prieciņš ), dažreiz pat kule iesāpējās...:)
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 11:14
Es domāju, ka cilvēks visu laiku mainās. Man pašai ir interesanti vērot , kā es mainos.
Ku, īsti nezinu, ko dara moderators, zinu , kas ir modere. Tomēr izskatās, ka cilvēkus un dzīvi labi nepazīsti. Seksu jebkura sevi cienoša sieviete var dabūt un dabū vairāk kā viņai patiesībā vajag, bet lūk emocijas , to "uzrāvienu" , kad lidinies virs zemes utt. - lūk tā vienmēr ir par maz un to nevar apzināti gribot dabūt.
Es vienbrīd nospriedu - ārprāts, es kļūstu veca, jo patīk atcerēties kas un kā bijis, nevis sapņot par to, kas un kā lai būtu. Tas mani biedē. Lūk, mans bijušais mīļākais - sarunājam pēc darba tikties pie GC. Esmu nogurusi un nervoza, nevaru viņu sagaidīt, kaut gan zinu, ka viņš ir precīzs. Zvanu viņam. Uzreiz man aiz muguras atskan pretty woman , pagriežos - viņš , smaida un skatās manī mirdzošām acīm - apskauj mani un tā nobučo, kā filmās. Es tā samulsu , tas bija tik negaidīti. Jo tālāk iet laiks, jo skaistāks man tas bijušais mirklis šķiet. Vai kad viņš atnāca pie manis un mēs stāvējām zem lampas un bučojāmies un spilgtajā gaismā esot es domāju - tā laikam ir paradīzē. Vai kad viņš citu reizi noliecās pār mani , lai bučotu un es atvēru acis un ieraudzīju , cik lielas , biezas , melnas - cik skaistas ir viņa skropstas, cik viņš pats ir smuks ... Mēs jau pāris gadus vairs normāli netikāmies, un es spriedu , ka atruna , ka seksu viņš sev grib noliegt ir tikai veids kā beigt mūsu attiecības. Bet man tiešām būtu vieglāk , ja viņš pateiktu - viss , tagad iepauzējam, nevis , ka viņš pasaka, ka ir viens un ir izvēlējies sev citu ceļu. Man tas ir kā, uzzināt, ka cilvēks ir slims, un šķiet neārstējami.
Vispār kaut kur internetā lasīju par to kādu ideālo dienu iztēlojās sievietes un kādu vīrieši. Ja sieviete sapņoja par maigiem apskāvieniem, skūpstiem un glāstiem un ziediem un atzīšanos jūtās sveču gaismā, tad vīrietis katru pusstundu bija gatavs kaislīgam blovdžobam ( nez kas tur vakarā būtu ar viņu, ja tiešām tā notiktu katru pusstundu :))) un kamasutras vismaz pirmām desmit pozām ...
Es vakar uz darbu atnācu pusstundu agrāk , jo zināju, ka būs daudz darba. Pēc tam - pusdienlaikā uz pilatēm netiku, ofisā sēdēju līdz 18;40 , bet 19:00 jau biju JRT uz Oblomovu, kurš beidzās tieši 23:00. Vakarā biju stīvu muguru un neko citu kā izstiepšanos gultā vairs negribēju. Savukārt , šorīt mani sveicināja skaista riteņbraucēja , kuru es neatpazinu un vēl tagad nevaru izdomāt , kas viņa bija.
Tā kā ir jau par ko domāt un kā dēļ ciest .
Nu lūk, tagad jāpastrādā un seksīgu dieniņu visiem. Un mad, mazāk ēd un tad arī jāgāzē tik daudz nebūs. Un smukāks, tad būsi. Un seksīgāks arī .
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 11:25
Jā, čorvena. Viss ir pareizi , ko Tu saki. It kā, es visu saprotu, bet tas manas skumjas nemazina.
mad smīkņādams
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 13:04
...kailā, a pastāsti ka man, kas tas tāds par zvēru - blovdžobs...

...kur nu vēl seksīgāku par mani...starp citu, ir arī bikšaino vidū kuplo formu cienītāji, kuriem slaidās liekas kārnas un neiekārojamas...un kāpēc Tev liekas, ka mans platais vēders un muskuļainās ausis nav seksīgas???...

...un vēl...neskumsti, bumbulīt...
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 13:43
mad, tas ir ļoti ļoti maigs zvērs - mīlulītis pieaugušām sievietēm un vīriešiem , bet ar zobiem ...
Nē, nu kādu brīdi jau arī jāpaskumst. Vakar biju uz Oblomovu un neatpazinu, no kāda klasikas gabala tā mūzika un tagad eju cauri visiem - most popular un klausos gan lascia, gan adagio , pat līdz Mocarta requiem esmu tikusi, tā kā skumšana man sit augstu vilni. Bet būs jau seksīgi, kur tad tas paliksies, tad jau dzīve apstāsies, bet to taču neviens, vai gandrīz neviens negrib.
Vijolīte:)
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:18
Ak Kungs...kā teica mana tante: izšķīries, pasēdi-paraudi, dienu-divas, noskurinies un meklē nākošo...

Kailā, tā vien izskatās ka tas bija Tavs vienīgais štuceris dzīvē...vb šo vnk aizbiedēja Tavs pārspīlēti uzspēlētais seksīgums?
Ja es būtu vecis un man kāda nāktu virsū ar saviem-pupiņi uz priekšu,pakaļa uz iekšu,nagi, lūpas un kurpes sarkanas...ta vēl katrā rokā pa diviem pilniem Rimi maisiem...un viss kā filmās-paradīze pie katra skūpsta...Es laikam ar' izvēlētos atturēties no miesas baudām uz visu atlikušo dzīvi...:D:D:D
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:27
vijolīt, bet cilvēki taču ir ļoti dažādi. Nu nestaigāju es katru dienu ar rimi maisiem, vēl jo vairāk , ja eju uz randiņu un ja reiz tomēr esmu ar smagu nesamo, tad vīrietis ir priecīgs man palīdzēt.
Bija taču ļoti skaisti - klausos es tagad mazo gulbīšu deju un atceros kā reiz pēc mīlēšanās uz grīdas, turpat abi iemigām. Pamodos , viņa apskāvienos - radio skanēja mazo gulbīšu deja, visā istabā smaržoja izlietais vīns un sperma un viņa sviedri. Starp citu viņš ir bijis vienīgais vīrietis, kuram bija patīkama sviedru smarža, manis pēc viņš varēja nemazgāties ... Labi, jožu uz pilatēm, jāizkustina muguriņa :))
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:33
Tauta, izgltojamies :)

http://www.tubetrooper.com/search/?q=Blowjob|%22Blow+Job%22|Blow&kwid=5492&c=1

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:39
Tilde diemžēl nevar palīdzēt noskaidrot kas ir blowjob bet kā saka, katrs darbs ir godājams...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:44
šī eksaltētā kailā būtne nezkāpēc atsauc atmiņā sensenu personāžu šai forumā ar niku "pompinjak"...kas dzēra Grand rezerve un mēģināja flirtēt ar nabaga plantu...
nez, kur tas plants palicis...bet madcynics gan nemainīgs ar savu gastonomisko seksu :)
mad iezviedz
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 14:50
...mazo gulbīši deja...oblomovs...mocarts...pisiens uz grīdas...estēte, odnako...
...pa blovdžobu tā arī nepaskaidroji...vispārēji, neko nepaskaidrojoši vārdi...a man pārmeti...ai, ai, ai...

...fantazētāja...:)
mad ku!
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 15:16
...ku!, bet tā jau tīrā maucība...
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 15:32
pateicoties kailajai un ku! atkal uzzināju ko jaunu :) un man jau likās, ka visu zinu...
ir vērts palasīt dr.lv! ;0) īpaši darba laikā
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 16:16
grand reserva laikam ir tikai spāņiem - novērtēju , tie parasti ir izcilības garanti , bet savukāt, pompinjaks ir vēsturisks personāžs - tikko noskaidrošu , uzrakstīšu - izglītošu jūs
Re: Manas pārdomas
01.09.2011 16:39
Es tikai tā domāju ... nabaga mads, nepaliec bez ēstgribas un ar sabojātu tikumību.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: