Kredītu maksāšana???

Aizsāka enfuego 

Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 16:17
jā , un nesauc mani par pliko - tas skan prasti un nicinoši. Tev nav viss jānoprasto šai pasaulē.
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 16:35
Un es drusku paklausījos zappu. Jāsaka, ka dažām dziesmām teksti ir jauki, bet citām tādi vulgāri rupji.
mad sajūsmā
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 17:15
..bļaģ, ko nozīmē seksīgs???...
mad aprāda
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 17:19
...Lai klausītos Zappu, ir jābūt informētai par Zappas filosofiju...tas Tev nav preslijs - i love you, i need you, i fuck jou...:)
mad jau uz pilnu klapi
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 17:29
kailā Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ak, Debestiņ Svētā, mad ! Tu taču esi
> riktīgi traks.
> Es nespēju iedomāties kādas problēmas Tevi
> nomoka, ka Tu tā raksti.
>
> Seksīga dieniņa ir kad Tu jūties seksīgi
> pacilājoši visu dienu. Kad tu neļaujies
> nīgrai izteiksmei sejā , vai dusmām. Kad
> enerģija ir no domām vien par kaut ko
> seksīgu. Piemēram, es tagad klausos Bessame
> mucho Preslija izpildījumā. Visu laiku
> lieku uz - atkārtot. Pirms tam man topā bija
> summertime, Sam Cooke izpildījumā.
> Klausies, man ir simtiem problēmu , bet ko
> tad - sēdēt drūmai ? Nekā nebija - es
> uzsmaidu džekiem , izlasu kādu labu ziņu ,
> uzrakstu kaut ko seksīgu

vo, šitas ir labs, Sada garā vai danielas stīlas garā???

un viskaut ko, iztēlojos

...aizej vietiņā, kur Tevi neviens netraucē?

un tā man diena paiet seskīgi
> un jauki.

...vismaz mantiņas ir uz baterijam, vai izties ar pirkstinu?

Bet citādi es būtu nodrebinājusies
> pārdzīvojumos un kreņķos un izskatītos
> nožēlojami , nu kam to vajag.
> Un man šķiet, ka mateus ir smuks džeks un
> tāpēc viņam piestāv būt seksīgam un
> priecēt sievietes. Bet tu mad, ar savu
> nenormālo apetīti un resno vēderu un
> nedzirdēto rupjību esi neseksīgs un vispār
> nekādu ierosmi iztēlei nedod. Neskaud tik
> daudz citus . Sāc ar pieklājīgu uzvedību
> internetā. Zini, kā senie ķīnieši teica -
> esi pieklājīgs arī vienatnē ar sevi.

...klau, bumbulīt, Zappa ir seksīgs?...:)
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 17:56
mad, man nav patīkami ar tevi komunicēt. Es gribētu Tev palīdzēt, bet Tu tā kā satrakojies bullis.
Zini - pamēģini, zappas filosofiju un rupjības nomainīt uz klasisko mūziku. Šķiet tev pietrūkst stabiluma. Harmonijas, mīļuma un gan jau , ka arī sekss. Jo man šķiet, ka slikts sekss vai tā neesamība, padara cilvēkus daudz nelaimīgākus kā naudas trūkums.
madcynics pilnā nikā
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 18:26
...nja...klasiskā muzikālā izglītība man ir...cita arī...stabilitāte - arī...sekss - mamma mia...kā arī viss pārējais...

...ir lētticīgo un pareizo kasta, pie kuras piederi Tu...štampu un uzspiestu priekšstatu upuris...preslijs = tas ir labi...seksīgi - oooo, kruta...noteikti regulārii noplūc bikini zonu, jeb vienkāršā valodā runājot - noplūc kūsas ap pežu...lasi stīlas nemirstīgos romānus...utt,utt...

...kaut gan atavaino, ka esmu Tevi āzējis...

...knieš interese - a kā Tu gribētu man palīdzēt?...
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 18:36
mad, nu vari paskaidrot, kas tev par daļu par manu ķermeņa apspalvojuma stāvokli - plūkts, vai skūts, vai kupli zeļošs , vienkārši aizveries , citādi man pretīgi paliek !
mad smīkņādams
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 19:07
http://www.youtube.com/watch?v=vVSfZKs9Uro

...o, šo es saucu par erotiku, noplūktā Tu mana...:)

...knieš interese - a kā Tu gribētu man palīdzēt?...
Re: Kredītu maksāšana???
16.08.2011 19:42
mand tikai nepietirs šo topiku lūdzu!
Re: Kredītu maksāšana???
17.08.2011 11:15
es Tevi sapratu, mad. Tu esi dabiskā apmatojuma fans un aktīvs citādā , tev nepieņemamā apkarotājs. Tas ir nepareizi. Būtu tā kā jāsaprot , ka cilvēki ir dažādi un gaumes ir dažādas. Jādomā , taču , ka tās skūtās tev virsū pašas neskrien un kādu seksuālu disfunkciju nebūsi saķēris ?
Ja es možu noskaņojumu uzturu ar pašiedvesmu, tad tu to dari sarakstot rupjības un jēlības.

Par Tavu sapņu sievieti Annu ... mad, un Tu mani sauc par štampu varā noštancētu būtni !!! , bet tu taču pats esi noštampots klasiskāk par visklasiskāko klasiku. Esi ne tikai rupeklis, bet arī demogogs , liekulis. Es Tev neko navaru līdzēt. Tev jāmainās pašam.
mad uz dirsas
Re: Kredītu maksāšana???
17.08.2011 11:51
...mamma mia...kailā, man sajūta, ka Tevi pat pie kazām nevar pieskaitīt...drīzāk pie aitām...
1. man pie dirsas kuram kurā vietā noplūkts. tā ir katra izvēle..,man patīk sieviete jebkurā tās formā - resna, tieva, mataina, noplūkta...
2. pieņemams man ir viss, izņemot stulbumu
3. Garīgais man ir līdzens kā galds - labs...man viņš nav jāuztur kā biksiņas ar štrābantēm...
4. Mana sapņu sieviete man ir blakus,

...Tavs seksīguma apzīmējuma lietošana mani gan uzjautrina...vistrulākais, kas var būt...bļaģ, ko nozīmē - seksīgi???

...ar ko Tu man vari palīdzēt...nja...jau trešo reizi uzdodu Tev šo jautājumu...:)

...Tev, labam noskanojumam:

http://www.youtube.com/watch?v=kmmPFrkuPq0

...vai varbūt skumjām???
Re: Kredītu maksāšana???
17.08.2011 12:25
Zini mad, Tu slavenais un varonīgais stulbuma apkarotājs, - es tev nevaru neko un nekādi palīdzēt. Tu vispār izlasi visu, ko es uzrakstu ? Nevaru ! Griezies pie speciālistiem. Bet pirms tam palasi, ko visur sarakstījis esi un pirms mani apsaukā - padomā ,kas tev pašam labāk piestāvētu - āzis vai auns vai buks .
Bet es klausos bessame mucho Elvisa izpildījumā 101. reizi un man ļoti labi patīk. Iedvesmo , mani. Rosina iztēli. Bet Tava dziesma ir tāda bez kulminācijas, bez ritma, bez iedvesmas. var aizmigt un nepamosties.
mad bez emocijām
Re: Kredītu maksāšana???
18.08.2011 16:54
...kailā, vai Tu mani mīli?...
Re: Kredītu maksāšana???
18.08.2011 17:13
OO mad bez emocijām arī ir:D Nenezināju000000000
mad brīvā lidojumā kailajai
Re: Kredītu maksāšana???
19.08.2011 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=DNLSLFhdiZw&NR=1
Re: Kredītu maksāšana???
21.08.2011 02:37
mad - ir piedaavaajums... davai piedirsham sho topiku!!! :D
Re: Kredītu maksāšana???
21.08.2011 03:10
te jau iet tukša troļļļošana
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 11:25
Labrītiņ, smukie. Tu Mateus varbūt esi seksīgs, bet saprotošs Tu noteikti neesi. Vai tad tev tiešām žēl kāds uzmundrinošs vārds, kāds spēcinošs teiciens madam ? Un enfuego , te vispār pēc uzmanības brēc, kā slīkstošais pēc palīdzības ...
Mad ir pārguris , pārdedzis būt sapņu vīrietis savai sapņu sievietei un tad nu mokās ar to Zappu pēc kaut kā tieša un skarba. Ilgojās pēc tīņu prostitūtas , kuru izlamāt par kazu, aitu , broilervistu un visticamāk, ka grib arī rupji piedzerties un vēl iekaustīt vājāko , viņa agresija pat virtuāli ir jūtama. Un es vienkārši , kā saka, pa ceļam pagadījos un tad nu uzklupa man. Kaut gan man ir nevis 17 , bet 37 un esmu godīga, kārtīga, tradicionāla un jauka un vēlu visiem tikai labu. Un es nezinu kā madam palīdzēt. Enfuego vēl vari visādi ietekmēt, bet mad ir smags klīnisks gadījums ...
Seksīgu dieniņu :))
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 12:54
es seksiigs, dieninja seksiiga... Tev seksu vajag?

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 13:59
mateus, nekad nav par daudz , bet svarīgi , ka visiem ir vismaz gana ...
Lūk, svētdien , braucam ar riteņiem uz pludmali starp Kauguriem un Ķemeriem. Man īsta bauda ir peldēties un sauļoties pa pliko. Tur ir ļoti klusas un vientuļas pludmales. Gulēt smiltīs nevar, slapjš , bet riteņi un mantas kaut kur jāatstāj. Es ieskrienu jūrā kaila. Ļoti ļoti tā patīk. Paskatos, ka neviens nenāk un es nevienam netraucēju.
Peldamies, skatamies, kāds mūsu riteņu tuvumā apmētās. Draugs ir biksītēs, tas dodas laukā. Es neko, plunčājos, jo ūdens ir fantastisks un zini, ka vasara jau dodas prom ...
Beidzot man arī pietiek , nogaidu, kad atkal neviens nestaigā un brienu laukā no jūras. Kad pieeju pie riteņiem , izrādās mūsu vietiņai kā gnīda piesūkusies viena krieviete ar savu džeku un sāk bļaut , ka es plika un zvana policijai. Man tādu asini uzsita ! Fiksi noslaucījos un apģērbos un tad pateicu visu , ko domāju - ka vajag savu celulītu ārstēt, nevis causrpīdīgās lupatās tīstīt, ka nevajag skriet cilvēkiem virsū utt. Viņa ko gribēja teikt, bet tas viņas vīrietis - nezinu - dēls vai vīrs, neļauj viņai. Mans draugs saka - braucam prom. Tas nu gan gļēvi, labi, krievieti sist nevarēja, bet tam džekam gan vajadzēja riktīgi iesist. Lai savāc savu trako un lai saprot , par ko vispār runa ir. Lūk - tipisks piemērs, kad kāda seksuālā neapmierinātība izjauc laimi un prieku apkārtējiem. Būtu tā krieviete samīlēta , viņai būtu vienalga, vai es kaila, vai apģērbta , vai vispār es cilvēks , vai haizivs. Bet tā - klaiņo gar pludmali un uzbrūk cilvēkiem.
Un tāpat mad - par lietu , ko teikt nav - bet tik postē savus zappas vulgārismus un tik lamā cilvēkus. Kurš te ir neapmierināts ? Kuram dikti noderētu seksīga dieniņa ?
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 16:53
Es ar gribētu braukt ar riteņiem kopā ar ģimeni:DDD
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 17:15
Kur problēma? Nav velosipēdu? Tā nav problēma, aizdošu. Kad brauksi ar ģimeni velobraucienā...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
madc uz dirsas
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 20:34
...klau, plikā, Tu kkā velc deķi uz vienu pusi...niks - plikā, visiem novēli nopisties pa dieniņu, Tavs draugs apkārt šļaukājas biksiņās. kamēr Tu viņu mēgini erektēt ar saviem plikumiem vismaz uz vienu drāzienu...te viena pirms laika strēba grand reserva vinčukus un savam draugam veica blovdžobu ( vells, kas tas tāds?:)...jums labi štimmētu...

...Tev ir problēmas ar to?...negribi padalīties ar madonkuli?

...par muzāriņu....ir laji, kuri par baltu patiesību uzskata, ka Mocarts ir korifejs, bet Saljeri - nu tā...

...un tātad, mana iemucotā un štampu nomocītā būtne, pabāz degunu no savas mucas laukā un pazaveries uz pasauli bez pipelītēm acu zīlīšu vietā...:)
mad bez emocijām
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 20:37
...mateus, vai seksīgs ir tad, kad visu laiku mīlas muskulis ir stāvošs?...
Re: Kredītu maksāšana???
22.08.2011 20:39
ir riteņi tikai diviem, bet nav mazāas tik lielas lai brauktu kopā ar ģimeni! Mazos ar nav kur īsti atstāt!



Edited 2 time(s). Last edit at 22.08.2011 20:40 by enfuego.
Vijolīte:)
Re: Kredītu maksāšana???
23.08.2011 01:25
kailā:
...Viņa ko gribēja teikt, bet tas viņas vīrietis - nezinu - dēls vai vīrs, neļauj viņai.
...Tas nu gan gļēvi, labi, krievieti sist nevarēja, bet tam džekam gan vajadzēja riktīgi iesist. Lai savāc savu trako un lai saprot , par ko vispār runa ir..

Tātad - Par ko sist bļaujošās krievietes čali? Viņš tak šo savāca, runāt neļāva...Jeb jāsit par to, ka šamējais,nespējīgs neko sakarīgu pateikt savai daiļaivai, neblenza apbrīnas, iekāres un sajūsmas pilnām acīm uz, iz jūras dzelmes, iznākušo kailo nāru?:DDD

kailā:
... Lūk - tipisks piemērs, kad kāda seksuālā neapmierinātība izjauc laimi un prieku apkārtējiem...

Nu ja, Tu kailā biji cerējusi, ka Tavs nepavisam ne kailais draugs tūlīt ar Tevi veiks seksīgas manipulācijas, a te nekā...un izjauci Tu prieku un laimi apkārtejiem ar savu seksuālo neapmierinātību:DDDDDDD
Re: Kredītu maksāšana???
23.08.2011 10:03
mad, smukulīt, paliec sēžot uz saviem dibena mīkstumiem ar erektētu loceklīti, ak piedošanu, mīlas muskulīti, ja tas ir vienīgais , kas tev saistās ar vārdu seksīgs. Ceru, ka vijolītes un maijpuķītes novērtē tavu skarbo šarmu, jo īpaši uzzinot, ka tu Saljēri vērtē daudz augstāk kā pašu Mocartu. Tas tiešām var uzbudināt ...
Es atkal šodien uzvilku sarkanas augstpapēdenes. Nav jau ikdienas apavi , bet tā paša seksīguma dēļ nākas visādi izdarīties. Es vakar rimčikā piepirku pilnu maisu un nolēmu braukt ar trolejbusu. Iekāpju un man jauna meitene uzreiz piedāvā vietu. Es tā samulsu, ka sāku smieties, ka neesmu taču vecmāmiņa. Bet vispār tas ir baigais trieciens . Sev esmu formulējusi , ka novecošu skaisti un seksīgi , bet viens ir kaut ko izdomāt, un otrs ir to reāli dzīvē piepildīt. Tā nu uzlakoju sarkanus nadziņus , uzvelku sarakanas kurpītes - pupiņi uz priekšu, dibentiņš uz atpakaļu un uz priekšu. Novēlu sev seksīgu dieniņu un arī jums - būt iekārotiem un iekārot :)))
Re: Kredītu maksāšana???
23.08.2011 10:05
Ak, un pats galvenais - arī dabūt !! , kaut vai slapju un skaļu blovdžobu:))
Vijolīte:)
Re: Kredītu maksāšana???
23.08.2011 22:48
...hm, a kas ir Mocarts???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 12?
Ziņa: