Kredītu maksāšana???

Aizsāka enfuego 

Kredītu maksāšana???
28.07.2011 17:59
Gribēju jautāt, dzridēju, ka ja tu maksā kredītiestādei kautvai 5Ls mēnesī, viņi nevar bloķēt bankas algas kontu??? Man ir SMS, Big Bank, un katrā došu tikai pa 5Ls mēnesī. Kā rīkoties, lai izvairītos no bankas kartes bloķēšanu, un ja kontu bloķē, vai viņi atstās minimālo aglas izstiku???



Edited 1 time(s). Last edit at 28.07.2011 18:00 by enfuego.
Re: Kredītu maksāšana???
29.07.2011 15:11
Tur var sarunāt...bet vispār visu atvelk kamēr parādu samaksā!
Re: Kredītu maksāšana???
31.07.2011 01:08
kontus blokjee PEEC tiesas sprieduma.
tb tev ir tiesa par paraada piedzinju, 30dienas veelaas staajas spriedums spekaa un ja ir labs tiesu izpildiitaajs, tad vēl pēc vienas dienas konts jau būs bloķēts.

Likums Tev ļauj mēnesī izņemt iztikas minimumu - 120Ls mēnesī. Visu kas konkrētā mēnesī iekritīs papildus, paliek parāda segšanai.

Ilgstoši nemaksājot šādus parādus, agri vai vēlu uzrēķinās papildus maksas par tiesu izpildītāju darbu.

Kāda mārrutka pēc ņemt krītus ja tos neatdod?
Re: Kredītu maksāšana???
01.08.2011 09:32
Tā jau var uzlikt līdz milijonam soda procentus, un ta'būs mūžīgi, kad nauda ir samaksājam, kad naudas nav atkal soda procents klāt un tā visu laiku tā suma kā nedzēšaās tā nedzēšās./ Varbūt varētu atlaist no kredīta maksāšanas, kā labiem klientiem kas 300Ls makā jau 2 gadus:D
Re: Kredītu maksāšana???
03.08.2011 18:33
Soda % nekad nebuus lielaaki par paraada paata summu. Preteejaa gadijumaa to neviena tiesa cauri nelaidiis. Pat ja paraada piedzineejus buus uzreekjinaajis 500% soda naudas, peec tiesas liks samaksaas paraadu un soda naudu 100% apmeeraa (max) + tiesas izdevumus. Luuk ja tiesas izdevumus neapmaksaa laiciigi...tur ljoti aatri un lieli sodi buus. Vieniigais kad var saakties probleemas, ja tiesa ir atkaartota un cilveeks nav izpildijis tiesas spriedumu, tad jau var dabut gala summu 2x lielaaku nekaa bija ieprieksheejaa tiesaa.

Paraads nav braalis un jau aiznjemoties ir par to jaadomaa. Liidziigi kaa tie kas treknajos gados aiznjeemaas, melojot par saviem ienaakumiem, bet tagad saka ka bankas sliktas - mantu njem nost ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 10:11
Mateus, Tu ļoti labi uzrakstiji par to tiesu un soda % bet tagad parādu piedzīšana pa lielākai daļai notiek bez tiesas, vienkārši ar parādu piedzinēju kantora palīdzību un tur % var būt jebkāds. Protams, parādu piedzinējs pats var ērsties tiesā ar prasību pret piedzinēju kantori bet tas jau ir cits jautājums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 14:13
Ne gluži tā kā Tu saki ir patiesībā.
Ir vairāki veidi kā piedzīt parādu.
1. pats piedzen parādu
2. atdod parādu piedziņas kantoriem
3. cedē parādu

Bet pilnīgi un galīgi neviens kantoris nevar likt samaksāt sodu vairāk kā 100% no pamata parāda.
Parādu piedziņas kantori var vienīgi piestādīt rēķinu par saviem pakalpojumiem. Ko dara arī tiesu izpildītāji.

Neviens nevar uzrēķināt kādu % grib, ja tur nav Tava paraksta, ka pats piesakies pēc tam atdot 500% vairāk utt.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 18:06
Tādat mateus. Ja man ir parāds 200Ls, tad vairāk par 400Ls viņi nedrīkst prasīt, kautvai ar procentiem.
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 18:15
a kas liigumaa rakstiits?
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 19:14
Jā... līgumi arī ir dažādi.
Es runāju tieši par kavējuma procentiem.
Man ar klientiem uz pakalpojumiem ir nedaudz viltīgāki līgumi, kur ir kavējuma %, līgumsods, soda sankcijas par līguma nosacījumu neievērošanu etc. Bet ja ir runa par kādiem vecajiem līgumiem, tad jā... ja parāds 200Ls tad virs 400Ls būs pagrūti piedzīt. vienīgi ja ir tiesa tur ar laikam kādi 60Ls, kurus ja nokavē momentā ir 100% sods klāt, ja pēc tiesas 30 dienas nebūs izpildīts spriedums, apmaksāsi arī tiesu izpildītāju darbu utt... tāpat var ieaugt parādos tīri sakarīgi un ātri

...moins... tikko pamanīju kas tēmu aizsācis :D:D:D
skatos, ka arī mūsdienās cilvēki aizņemas ar galvu nedraudzējoties, bet tai pat laikā zin ka visi ir slikti un oligarhi pie visa vainīgi ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 04.08.2011 19:15 by Mateus.
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 20:05
Mateus, es kā reiz biju domājis to "maksu par pakalpojumu" kas pie nelieliem kredītiem mierīgi var pārsniegt 100% un pat 500%... Man kā parādniekam nekādu mierinājumu nenestu tas, ka tie nebūtu kredīta %... nauda tik un tā ir viena...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kredītu maksāšana???
04.08.2011 20:56
ble es tos kredītus maksāju, bet pēkšņi man nav ienākumi, un atkal to ko es 3 mēnešu laikā esmu samaksājis, vis atkal ir jāmaksā no jauna, jo tie SMS sūdi, un bigbank ir nereālie procenti, sīka tieši piedzima un vajadzēja ātri naudu, nu paņēmu SMS un Bigbank kopā 700Ls. Un tagad ble ir vāks, nekādīgi nevaru uz sitiena atdot visu summu, man liekas ka es viņiem jau procentos vien esmu atdevis 700Ls. Ble jau kaitina gribās mest nikolaju, un maksāt 5 ls katram, jo kā es sapratu, ka galvenais kautko maksāt, tad viņi tiesā nevar likt iekšā!
Re: Kredītu maksāšana???
05.08.2011 16:55
Ne, tāda likuma nav, ka ja kaut ko maksā tad tiesā iesūdzēt nevar. Protams, ka var. Taču iemesls kāpēc to nedara ir tāds, ka tiesa uzzinot, ka apsūdzamais kaut ko maksā, nereti pieņem lēmumu par labu apsūdzamajam...

Bet 5 Ls mēnesī katram būs par maz jo varētu nesegt augošos soda procentus...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kredītu maksāšana???
05.08.2011 20:25
Tas mīts par to ka nevar sūdzēt ir radies no stāstiem, ka IT KĀ kreditors sniedz tiesā prasību par summu, bet Tu iemaksā piecīti un summa nesakrīt... neviens tak jau sen nav tāds idiots :)

Un tiesā sūdz kad grib. Un tā var ātri dabūt arestētus kontus ;)

ku! gandrīz precīzi pateica... ja Tavs ikmēneša maksājums sedz iesākumā % tad vēl var kaut ko runāt, bet reāli... Šaubos, ka Tu tiešām abās vietās ņemot krītu, pateici, ka ņemsi vēl kaut kur... tb reāli Tevi var iztiesāt arī par nepatiesu ziņu sniegšanu un tīšu krāpniecību naudas izkrāpšanas nolūkā. Un nē es nejokoju. Arī tādas tiesas jau ir bijušas ;)

Neviens kreditors nedos naudu, ja redzēs ka Tu jau kādam sīkajam aizdevējam esi parādā un vēl maksā un ienākums nav tāds ka Tev tas maksājums būtu kapeika.

Par atdošanu ir jādomā PIRMS aizņemties. Te nu nav NEKĀDA attaisnojuma un vainīgs esi tikai Tu, kas tagad savā nevarēšana vaino kreditorus o_O ...pie visa vainīgi oligarhi :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
06.08.2011 10:17
Ne nu tas, ka Oligarhi ir vainīgi tas jau sen visiem zināms, jo viņi jau mums lika domāt ka pelnīsim stroikās lielas naudas, uz vairākiem gadiem. Tā ir ka dod kredītu, nevis lielajiem uzņēmumie, ikdienas patēriņa vajadzībām, tāpēc jau Latvija ir tādos parādos. Man vaig maizi, paņemu kredītu, nu kur tāds stulbums!
Re: Kredītu maksāšana???
06.08.2011 11:33
Oligarhi neko nelika.
Vari pastāstīt KĀ viņi to lika domāt? ;)
Un kas to pašu vecināja ASV, Īrijā, UK, Portugālē, Grieķijā, Spānijā... arī Lembergs? :D Un vai Igaunija un Somija ir izredzēto zemes bez Oligarhiem?
Pietiek savā muļķībā citus vainot un ja vīrietis ir TIK tizls, ka maizei nejēdz nopelnīt... piedod atvaino... Manā paziņu lokā ir gan bagāti gan nabadzīgi, bet visi ir paēduši, jo māk nopelnīt jebkurā situācijā... un neviens nevienu nevaino.

Pastāsti kā tieši Tevi ietekmē piem Lemberga nauda. Ja vinjam visu atnjemtu.. kas Tev no tā būtu? Morālais gandarījums, ka kādam bagātajam arī tagad nekā nav? Nu kārtīgs Latvietis ;)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
06.08.2011 12:20
Ai beidz. maizei nevaig saprast burtiski, tas bij domāts, ka kredītus nevajadzēja dod ikvienam kas prasīja, bet tieši uzņēmumiem, kas veicinātu Latvijas attīstību. Jo tikko parādījās kredīti, visi bomži tika savākti un ņēma uz cita vārdiem Big bank un Gmoney 500 Ls kredītu. Kā jau man likās tīrākā naudas atmazgāšana.
Re: Kredītu maksāšana???
06.08.2011 12:48
Manuprāt Tu tikko apstiprināji, ka esi no haļavščikiem ;)
BigBank un GeMoney ir principā paši sīkākie devēji un tie pārsvarā dzīvoja uz patērīņa kredītiem.
Cilvēki kuri ieberzās ar patēriņa krītiem vispār ir ar galvu tērēti. Līgumus izlasi... kā jau minēju, Tev bija jānorāda, ka esi jau vēl kaut kur paņēmis krītu un ikmēneša maksājums tur. Kļusti reiz par vīrieti, nevis īdi un sūdzies kā tāda pusaugu meitenīte... Nez vai Tava sieviete Tevi tādu maz pacieš? Gan jau ka piļī katru dienu un te nāc uzkrāto žulti izgāzt...

Un stāsti par 500Ls kradītiem... smiekli nāk...
Dīkdienis un neveiksminieks... neko citu nevaru pateikt. Un tāds arī paliksi uz visiem laikiem, jo visā vaino citus.
Gribi parunāt... meklē psihologu...nez tikai vai uz krīta sarunāsi.
Tēma gavno, jo autors ir oligarhu upuris :D:D:D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kredītu maksāšana???
06.08.2011 14:25
Ai beidz, ei labāk bīdi biznesu nevis sēdi forumā. Tāpat par mani nepareizi trāpīji. Tēma zajebatā, jautājums bija vai ar 5ls tikšu cauri, Tas arī viss, paskatiesk kas bij virsrakstā!
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 09:05
netiksi cauri. procenti kraasies un bedre tikai kljuus dziljaaka. taa kaa klaviatuuras klabinaashanas vietaa labaak ej un straadaa lai vareetu atdot savu paraadu.
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 10:57
labak beidz muldet, un sadabu man vel darbu vairak:)
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 18:38
jaa, sadabuu man, iedod man, neliec atmaksaat, paglaudi man galvu, pasaki ka viss buus labi.........
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 19:58
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> labak beidz muldet, un sadabu man vel darbu
> vairak:)


Ok nav problēmu.
Kā reiz nepieciešams cilvēks ar MySQL/PHP/JAVA/AJAX zināšanām. Jākodē samērā vienkāršas lietas. Darbs uz gabaldarbu. Pēc pēdējiem darboņiem, kuri veiksmīgi ar mums sadarbojās, ja labi strādā var nopelnīt nedēļā 400-500Ls (ne jau katru nedēļu būs ko darīt). Bet sliktākie, dabūn vēl atmaksāt mums zaudējumus. ...lūk... dodu Tev darbu uz paplātes. Sūti savu CV uz matiss@jekabsons.lv

Vienīgi es pēc pieredzes zinu, ka tie kuri brēc - dod man darbu... neko nemāk... tik vien kā gudri cirst, ka neesot darba ;)
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 21:28
Klausies! Man jūs gudri ļečījat ei strādā un neklabini pogas, a es gudri atbildu, ka darba tagad nav tik daudz lai visi varētu pelnīt jocīgais! Jo ieeju ss.lv tur prakstiski nav reāli atrast darbu! Zini tie tavi gabaldarbi ir tīrākā apišana, man arī namsaimnieks uzstaisīja papīrus, ka pieņemot pašnodarbinātos, lai nebūtu jāmaksā nodokļus, pašam namsaimniekam. Strādāju sākumā officiāli namsaimniekā, bet uzstaisīja līgumu par minimālo algu mēnesī. Tātad es logiski nepiekritu un izvēlējos strādāt, kā pašnodarbinātais un maksāt tikai fiksēto nodokli, tas ir 5 % no algas. Es jau tā dzīvoju mazā miestā kur ir pus pilsēta parādos un tikai dzērāji. Un mums pat ziemā apkure ir 120Ls mēnesī par 2 istabu dzivokli, tad ko tad tu gribi! Nē es neko nesaku darbs ir vienmēr , tas ir uz vasaras sezonu, nāks ziema visi būsiet atkal dirsā! Un ticiet man Latvija būs vēl lielākos sūdos, ticiet beidzot, laiks rādīs un jūs sapratīsiet! Zini tu savas kameras vari uzstādīt, tikai pateicoties tam, ka zagļi pavairosies, jo tuvosies krīzes brīdis un tauta sāks zagt nereāli!



Edited 3 time(s). Last edit at 07.08.2011 21:39 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 21:29
...mateus, nu Tu gan atlaidi!!!... pēdējā rindkopa - kā kulaks uz acs...:)..
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 21:47
Nu bet tā jau ir mad.
Re kur viņš jau arī tajā saskata tikai sliktu, ka es redz viņu apčakarēt gribu, lai gan līgumu nav lasījis :)
Tas ir kārtējais īdētājs vulgaris. Tādiem tik podavaj visu na haļavu... bagātajiem atņemt un nabagajiem izdalīt, vnk tāpat vien...

Tas atgādina vienu gadījumu... es lasīju Krievijas bagātāko cilvēku sarakstu internetā un tur bija cilvēku komentāri... visi apm tādā stilā.. Moins! Respekt Abramovičam. Skumji, ka man nekad nav bijis tāds prāts, lai mācētu nopelnīt daudz... utt... tad pameklēju un uzdūros Latvijas līdzīgai tēmai... komentāri - zagļi, kropļi, pretekļi, nošaut, iesēdināt cietumā, dēļ tādiem man nav ko ēst utt...

Tā ir tāda atsevišķa cilvēku suga...un Latvijā tādu ir mega daudz, lai gan Krievijā nabadzība ir daudz lielāka...

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Čorvena
Re: Kredītu maksāšana???
07.08.2011 22:23
nesen zināms cilvēks strādāja objektā tālos Latvijas laukos, gandrīz visi strādnieki no Rīgas un Pierīgas, dzīvoja uz vietas mazpilsētā firmas īrētā dzīvoklītī, jo vietējie sēž un lamā valsti. prorabi bija ar mieru apmācīt, jo darbs rutīna, bet kur tev dieviņ... neviens negrib, tā nu esošie rāva pa 15 stundām.

ja cilvēkam nav ķēriena ko sākt pašam, nav izglītības, tad ceļošana pa Latvijas objektiem ir viena no iespējām. grūti, ja ir ģimene, bet vismaz ir maize.

ieliec pats, enfuego, to sludinājumu ss.lv

zinu cilvēkus, kas tā dzīvo visus krīzes gadus, dažādi amatnieki utt., nav nevienam nekādas Hārvardas.
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 06:19
Mateus laiks rādīs un tev arī nebūs darba redzesi! Es šeit gaudoju jo man nav ko darī. Man pat nesanāk naudas vatei, ko sapakot pirtij. Es pat reāli netieku nekur ko citu darīt, jo sīkie takš jāudzina, mateus ka tev tas nedalec. Es takš nevaru ņemt trīs sīkos un strādāt stroikā vēl, galīg saspiedis galvu esi.
mad smīkņādams
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 10:32
...man kā reiz ir saskare ar darbiem, ko dara enfuego...kā jau te vienreiz minēju, visvienkāršakos darbus uzticēt tādiem kā enfuego ir neiespējami...sačakarē, salauž, atstāj netīrus štrumus, neizdara līdz galam...vienvārdsakot - pizdec uz līdzenas vietas...pirmo reizi kunde uzķeras uz - es visu varu, es ir korifejs sajā jomā - un nākošreiz tādu dirsēju neaicina...komunālie sijā tādus enfuego kāliem, jo 90 % tādiem rokas aug no dirsas, un vienīgā smadzeņu rieva arī turpat...tik vien pietiek, kā sacerēt gaudu dzīesmas...gaudot par savu grūto likteni

...strp citu, šādu te enfuego sazaļošanai liela vaina ir jāuzņemas mūsu mass media...šī sfēra man atgādina nekrofīlus, kuri , kā smejies, gūst baudu, kad uz ielas notiek avārija...ak sabrauktā vai bojā gājušā nav - tātad neintereanti...he, he, te tāds viens arī bija - dr. apsistents...
Re: Kredītu maksāšana???
08.08.2011 11:19
Mateus , zini - ir tāds jēdziens - sociālais taisnīgums. Ja Tu kļūsti bagāts strādājot, nevis shēmodams apzogot citus - ir ļoti pareizi un skaisti. Ja tas ir Tavs gadījums - apsveicu, bet ja Tava bagātība ir balstīta uz to, ka tu uzpērc likumdevējus, kas sakārto likumus tā, lai tu vari zagt likumīgi - tad tādi bagātnieki būtu krimināli jāsoda un jāliek aiz restēm. Cik es lasu medijos un vēroju dzīvē - pirmie ir liels retums. Vairāk ir shēmotāji un attiecīgi - zagļi.
Otra lieta - sociālie pabalsti , tikai tiem,kas veikuši sociālās iemaksas.
Trešā lieta - man valsts no 400 latiem uzreiz paņem - 130 ls, no atlikušajiem 270 ls valsts paņem vēl 60 ls. Tātad kopumā es valstij esmu spiesta atdot - 50 % no saviem ienākumiem. Un tieši tāpēc man ir tiesības prasīt, kas notiek ar manu naudu, ko valsts sev paņem. Kāpēc ir tāda slepenība tās izlietošanā utt.
Ceturtā lieta - vai Tu Mateus, samaksā 50 % no saviem ienākumiem ? Un citi tā sauktie uzņēmēji to izdara ?
Un kur tad vēl nelegālie ienākumi - manās kāpnēs vismaz puse dzīvokļu tiek izīrēti. Par tiem kāds maksā ienākumu nodokli ? Utt. utjprj.
Enfuego jau nīd tagad principa pēc, jūs kaitinādams. Bet tas , ka ir milzums daudz sliņķu, zagļu utt. bezatbildīgu cilvēciņu - arī ir fakts. Diemžēl.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 10?
Ziņa: