vīrieši kasa olas?!

Aizsāka killa 

killa
vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 00:23
kāpēc vīrieši kasa savas olas?vai tas viņiem sagādā patiku?un pie tam vēl-visu klātbūtne,neradot pilnīgi nekādus kompleksus?vai teiksiet,ka tas ir dabiski un normāli..?
mani tas vienkārši kaitina..sievietes taču neuzdrošinās gramstīties gar savām vāverēm publiskās vietās..
Re: vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 01:12
Tā jau nu nav, ka visi tik to vien dara, kā publiskās vietās kasa olas bet mājās esot dienas gaitā labprāt apčamdu savu mantu kādas pārdesmit reizes... Jā sievietes neuzdrošinās, tā ir viņu problēma. Ja kaitina tad par to var parunāt ar psihoterapeitu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
izabelllla
Re: vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 10:05
Ja suņam nav ko darīt,viņš laiza savus pautus.Tāpat ir ar vīriešiem......
Re: vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 10:39
...vismaz mums ir ko kasīt...
trr
Re: vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 11:11
esmu lasījusi, ka šie zemapziņā ļoti baidās šās pazaudēt, tāpēc ik pa laikam pārbauda, vai olas un viss cits ir vietā :)
Re: vīrieši kasa olas?!
01.07.2009 12:03
Nu nez vai tas ar bailēm saistīts... drīzāk jau ar patīkamo sajūtu kas rodas pačamdot... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
killa
Re: vīrieši kasa olas?!
02.07.2009 00:38
nedomaju,ka tas,ka sievietes neapčamda savas ģenetālijas n-tās reizes dienā , ir neuzdrošināšanās pēc..
es kā sieviete vienkārši jūtu zināmu respektu pret apkārtējiem..tad vismaz daru to vienatnē,ja gadījumā kaut kas niez..
bet saprotu,ka šī lieta ir neatrisināma...neko tur nevar mainīt - veči kasa un kasīs savu mantību forever and ever .. un tā tam būs būt.
Re: vīrieši kasa olas?!
02.07.2009 01:36
Nezinu, kādā sabiedrībā Tu grozies un kas tie par večiem Tev apkārt. Es nemaz tik bieži neredzu, ka veči kasītu savas mantas.
Kapostgalva
Re: vīrieši kasa olas?!
02.07.2009 07:38
Ta nu gan ,,aktuals,,temats, kas butu jaapspriez....:)))
puukvedis
Re: vīrieši kasa olas?!
03.07.2009 00:53
Britos pat pa ielu jaunieshi staiga sabazushi rokas zem biksem pie savam olam tiktal ka kuskis ara lien un neviens neliekas traucets :)
Re: vīrieši kasa olas?!
03.07.2009 01:06
Varbūt cilvēkiem ir nedrošības sajūta un gribas pie kaut kā pieturēties... kad bija maziņi tad turējās mammai pie rokas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
trr
Re: vīrieši kasa olas?!
03.07.2009 10:20
ku! man ļoti patīk tavs pēdējais domu gājiens :) pa riktīgam!!!! man arī pa laikam kādu tādu iznāk redzēt - tādu čamdošu :)
Re: vīrieši kasa olas?!
04.07.2009 22:10
Varētu būt kāds no neirozes paveidiem.
Neapzināti pieskaroties jūtīgai vietai, kas atbild par vīrišķā hormona - testosterona izdalīšanos. , tiek veicināta tā līmeņa celšanās.Tas atbild par agresivitāti,bruņiniecisko uzvedību pret sievišķo dzimumu un pastiprina vēlmi mīlēt meitenes.
Tā, kā ,principā sievietei tas jānovērtē pozitīvi.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.07.2009 07:13 by Mazdakteris1.
Re: vīrieši kasa olas?!
05.07.2009 00:14
Varens paskaidrojums :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
hm, nu nezinu kā ir tieši cietiem, bet ar mani ir apmēram tā: No rīta celies, dodies uz darbu/skolu vai vēl nezin kur, kur jau jādodas! kādu brīdi pagājis, saproti, ka tev tur lejā tās oliņas nejūtas pārāk jauki starp kājām visu laik dauzoties!
Tad nu lūk, man ir jautājums šāds: Ja "tu" tiktu iebāzts šaurā tumšā vietā, kur tevi visu laiku baksta no abām pusēm, vai "tev" negribētos justies komfortabli un labi.?
Jā, sievietēm tur lejā nekad nebūs tādas problēmas, bet savukārt, man ir nācies ievērot to, ka sievietes, īpaši tās kurām ''draudzenes'' ir padevušās brangas, bieži vien arī tās ieriktē sev tīkamākā pozīcijā/stāvoklī (bet te jau parādās jautājums, kādēļ vīrieši par to nesūdzas te tagad :D). Bet nu, puikām komfortam pietiek ar to pabikstīšanu, pakasīšanu, jo nekur jau citur ieriktēt nevar tik viegli! Un, vai tad mums visiem nav ļauts sakārtot savu ķermeni sev pieejamiem līdzekļiem, lai mēs justos komfortabli.?
Labi, saprotu, ka publiski tas nav diezko smuki, bet kādēļ tad Tu, Killa, tik bieži skaties uz vīriešu vidukļiem ka nākas to ievērot tik bieži.? :)
Kad man k.kas niez, es pakasu =D Bet olu niezēšana lkm ir kāda higiēnas vai sviedru dziedzeru vaina =D Publiski jau tas nav smuki.. bet ko darīt, ka niez? =D
Re: vīrieši kasa olas?!
18.09.2012 22:46
Ko nu, es tagad kasu kreiso olu, izvelku ārā roku, pasmaržoju, aga jāiet mazgāties Failu hostings
Re: vīrieši kasa olas?!
19.09.2012 22:25
.



Edited 2 time(s). Last edit at 23.09.2012 19:45 by existential fool.
nu patiik mums kasiit neko tur nepadarisi mums katraa sez mazs primats un ka mes to darampubliska vietaa tas jau ir parspilejums
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 21?
Ziņa: