Starp kājām

Aizsāka Elziņa 

Re: Starp kājām
20.09.2010 14:02
Vajag biezak dot dzert! =)
Re: Starp kājām
18.10.2010 13:53
to Elziņa : es ieteiktu Elziņai to visu izmēģināt, nevis filozofēt un vaibstīties...Tas ir super! Protams ļoti svarīgi cik emocionāli tuvi esat ar partneri, ja tā ir vienkārši fiziska tieksmju apmierināšana, tad iespējams nekas tur nesanāk, bet ja šīs darbības notiek ar cilvēku, kuru Tu mīli, tad es domāju ir iespējama ne tikai laizīšana, sukāšana un spermas rīšana...
Vīrietis
Re: Starp kājām
16.02.2011 17:14
Amm.. esmu vīrietis un esmu savu spermu nogaršojis pāris reizes lai zinātu ar kādu garšu jāsaskaras sievietēm nodarbojoties ar orālo sexu, zinu tas ir pretīgi un nelabprāt to dariju, bet teikšu tā ka nav nekas traks jā neteikšu ka ir garšīgi un ka gribetos tik rīt kilogramiem kā cukuru bet nu nav arī tik negaršīgi ka gribētos vemt vai kā tamlīdzīgi, esmu lasījis rakstus ka spermas garša ietekmē tas ko ir ēdīs iepriekšējo 48 stundu laika protams ja erakcija ir bijusi pirms tam. Ēdot augļus un citas saldas lietas arī spermas piegarša būs līdzīga bet ja ēdīs tikai sāļus vai rūgtus ēdienus arī tas iespaidosies uz spermas garšu tākā čaļi ja gribat pasniegt meitenēm konfekti ēdiet augļus un esat vesali kā arī meičam banānu sniedzat mutē gan pēc izskata gan pēc garšas... peace
Re: Starp kājām
11.04.2011 19:48
gribu seksu!!
Re: Starp kājām
11.04.2011 21:20
Es vēl saprastu, ja būtu aģents, a te kaut kāds fakers...skušno odnako ;)
kuce suka dinki
06.07.2011 12:40
gribi uzzinat gun4amons vissu izdaris taka pokemons
Re: Starp kājām
06.07.2011 13:51
Un kā dara pokemons?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Tass ir reali varbut veliees ar mani pameginat :) man ta lieta ir liela varbut velies pamegint no dāvīša
Re: Starp kājām
15.07.2012 20:59
Pirmkārt, jāsaka, ka gaumes ir dažādas visā. Arī sexā. Arī orālajā seksā. Vienam patīk laizīt sievietes kājstarpi, viņš to izbaudīs līdz pēdējam, atrauties nespēs.. cits to pat iedomāties nevar. Spiest noteikti nevar. Nepatīk-nepatīk. Lai gan neuzskatu, ka var spriest pat nemēģinot.
Par minetu varu teikt vienu-sievietes, kas nemēģina, pašas ir zaudētājas. Pamēģināju 1x un iepatikās ļoti. Pašai tas patīk un vēl vīrišķis staro-kas var būt labāks? Minets arī ir dažāds-var sākumā tikai noskūpstīt, nākamajā reizē jau pieskarties ar mēli, ar laiku pamēģināt to paņemt mutē u.t.t. Nav obligāti uzreiz jāņem līdz galam mutē un jārīstās. Tad nekad tas neiepatiksies. Piedevām vēl tā sajūta, kad vīrietis ir ekstāzē no 1 kustības ir neaprakstāmas :) Ja saņemsies pamēģināt (novēlu saņemties, jo tas ir tā vērts), tad pavēro viņa reakciju. :) Viņa elpas ātrumu. :) Tu redzēsi-viņam aizrausies elpa :) Tas taču ir tik patīkami-likt mīļotajam cilvēkam no baudas zaudēt galvu. :) Nekad nevajag orālo sexu uztvert kā apmierinājumu tikai 1 partnerim. Vajag mainīties. Dažādot pozas-zem vīrieša, uz vīrieša, uz sāniem, stāvus, tupus, uz ceļiem u.t.t. Un kad mīļotā viņu būs tā palutinājusi, viņam būtu jāvēlās vismaz pamēģināt atdarīt ar to pašu (vismaz noskaidros, vai patīk vai nē). Nekad cilvēka ķermeni nevajag uztvert ar riebumu-mūsos ir skaists viss :) Par to ir jāpriecājas un tas ir jānovērtē. :) Lai veicas. :)
Par garšu viedokļi atkal dalās-cik man zināms, spermas garša atkarīga arī no uztura un kaitīgajiem ieradumiem. Ja nesmēķē, nedzer un ēd daudz augļu, tad garša ir patīkamāka nekā tad, ja dzer, pīpē un ēd neveselīgos produktus. Pašai gan negaršo, bet nav bijušas problēmas norīt. Tik traki, lai nāktu atpakaļ, nav. Kā iedzert sālsūdeni-nekā patīkama, bet spazmas neizraisa. :) Var taču izspļaut un izskalot muti ar ūdeni, kad mēģini pirmo reizi, jo to nudien nevar zināt-vai tev patiks šī garša vai nē. Un nav jau obligāti jābeidz mutē-sievietes ķermenis ir gana plašs un skaists, tam noder arī krūtis, vēders, pēcpuse un drosmīgākajām arī seja.
P.S.Nevajag spiest ne sevi, ne partneri. :) Ja jautāji, tad laikam vēlies to pamēģināt. :) Tas vien jau ir apsveicami. :) Domāju, ka šis pasākums izvērtīsies gana patīkams. :) Ja vēlies, vari pameklēt internetā informāciju, kur aprakstītas tehnikas, ko vari izmēģināt. :) Ko darīt ar mēli, ar lūpām, ar rokām u.t.t. :)
Re: Starp kājām
19.07.2012 15:31
..ja salīdzina ar mutes skūpstu,tad mazās kaunuma lūpiņas ir kutelīgākas=ar visu muti var iegrimt kā ''bezdibenī''=lielās kaunuma lūpas aptver vaigus,bet zods ''rakņājas''pa vaģīnu.....tā ir tāda bauda ko var sasniegt ar mīlošu sievieti...
Re: Starp kājām
21.01.2013 21:32
Ši tēma naturāli iespārda d;)
maijiņa
Re: Starp kājām
23.03.2013 14:58
Un deguns? Kur deguns tavs, saki taču!
nu
Re: Starp kājām
25.04.2014 16:59
ānusā deguns - arī nav slikti nevienam
Re: Starp kājām
25.04.2014 17:03
Tikai jāatceras, ka streptokokus fekālis iedzīvojas mutē ne sliktāk ,kā taisnā zarnā. Tad mute smird attiecīgi.
Orālais seks nepasargā no STS. Drīzāk otrādi. Pie tam jāatceras, ka sieviešu cistītus ārstēt ir daudz grūtāk. Jo no biežas ārstēšanas šie mikrobi kļūst rezistenti pret antibiotikām. Uz priekšu zēni!



Edited 1 time(s). Last edit at 25.04.2014 17:04 by Mazdakteris1.
Re: Starp kājām
04.06.2014 13:29
Re: Starp kājām
09.02.2015 12:08
Sperma ir super! Protams labāk, ja nav rūgta vai skāba..man arī savējā garšo...Lai rītu citu džeku spermu, man galvenais ir , lai viņš būtu tīrīgs un simpātisks..
pimpinātors
Re: Starp kājām
14.04.2015 22:19
madcynics Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> OSI, ŠITO NELASI...dabā nolikts, ka spēcīgakie
> relišeri ir tieši sviedri...ne jau
> aizgājšnedēļas, bet tikko izdalījusies....ja
> jumpravai ar veselibu viss kartībā, tie nekad
> neodīs slikti...drīzāk patikami...he, he,ja
> blakus trāpīsies cilvēciņš no radniecīga
> karasa...tālak...pieskārsimies vietiņai, ko
> daudzi sauc par vaveri...kgan ar vāveri tai maz
> sakara...tad lūk, šis zvērēns pēc savas
> būtības smaržo un izdala feromonus biezā
> slānī...pazaverieties, uz sunīšiem - pirma
> darbība tiem sastopoties ir paostīt, kas ta
> notiek zem astes...jūs ko, domājat, ka daba ir
> stulba???...HS ir STULBS....ja man būtu , ka te
> izsakās - jalaiza pēc lētām ziepēm garsojosa
> un smirdoša peža???...nu nē...
> ...ku! man piekritīs, ka aromāts, kas ir jūtams
> pēc vētraini pavaditas nakts ir DIEVĪGS...ja
> esi kopā ar sievieti, kura ir tava (nepatik man
> šis apzīmejums, bet neko darīt) ...un tikai
> kosmopolitenistes skries pēc katra drāziena
> izskalot ar dezinfekcijas līdzekļiem savu
> pežu...es te nepaudīšu par gumijas un
> lubrikantu smārdu, kas laikam parsvarā ir
> pisošos indivīdu deguna sasniedzamības
> robežās...
>
> ...maldi - noplūkta vai novaksēta peža ka
> sinonīms tīrai...čalis norauj pautus plikus un
> lepojas - es ievēroju higienu...un mēgina
> iebāzt netīru pimpja galu jumpravai mutē...
>
> ...tā saucama vāvere, ja ievēro elementāru
> higiēnu, arī pēc darba dienas SMARŽO...
Re: Starp kājām
04.07.2015 23:54
Slimo bars, atzīstu sievietei atlaizīt nomazgātu pežu, un nekad savu pipļuku nedodu savējai laizīt netīru, bet grozi kā gribi, laizot čožu paliek specifiska smaka, un tas pats ir arī ar vīrieša spermu, kas nav nekāds medus :)) Kāpēc sievietēm gibāls lai uz sejas beidz, jo tas ir kā ādas krēms, kas ir barojošs :)))) Interesanti vai sieviete rītu mutē spermu, ja viņai tā garšotu spermu, tad jau varētu visu laiku pabarot :))))
Re: Starp kājām
05.07.2015 14:10
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Atļaušos pasmieties par tādu atpalicību. Cik ieraksta autorei ir gadu?:)))))) Pieaugusi sieviete parasti tik bērnišķīgus jautājumus neuzdod:))))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 20?
Ziņa: