Starp kājām

Aizsāka Elziņa 

Starp kājām
27.05.2009 10:46
Sakiet,lūdzu, vai vīrietim nav pretīgi laizīt sievietes kājstarpi? cik esmu redzējusi video, tad veči ir sajūsmā, bet tur tik patīkams, tas taču ir negaršīgi. T'pat arī ar sievietēm - vai tad nav pretīgi laizīt peni un vēl mutē dabūt spermu - tas nav negaršīgi?! Neesmu to darījusi, tāpēc gribētu zināt apmēram,kā tas ir. Saprotu jau,ka pirms seksa ir obligāti jānomazgājas, bet tik un tā šķiet,ka garša tur nekāda patīkamā nevarētu būt?! :)
Re: Starp kājām
27.05.2009 13:12
Vispār tas ne jau garšas dēļ tiek darīts...

Ja gribi zināt apmēram, kā tas ir - tā kā tajos video ko tu redzēji...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Starp kājām
27.05.2009 14:08
Es jau arī nedomāju,ka garšas pēc to dara. Es tik nesaprotu to, vai tas nav pretīgi un ļoti negaršīgi. tajos video izskatās,ka viņas ir ekstāzē no tā,ka sperma mutē. Nesaprotu, kā tas ir,tāpec jautāju :)
Re: Starp kājām
27.05.2009 16:33
Par spermu man grūti spriest, es esmu vīrietis un domāju, ka man tā negaršotu bet palaizīt foršu sievieti nebūtu nekas pretīm.
Galu galā, ja ņem mutē nav taču obligāti arī jābeidz mutē ja nepatīk... un nekur nav teikts, ka vispār ar ko tādu obligāti ir jānodarbojas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Starp kājām
27.05.2009 20:39
Nu jā, obligāti tas, protams, nav, bet varbūt kādreiz tomēr gribētos :) bet nu,droši vien,ja ļoti gribās,tad par pārējo aizmirstas :)
Re: Starp kājām
28.05.2009 01:26
Nu redzi, Elziņa. Gudra sieviete tu esi, pati arī atbildēji uz jautājumu :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pratejs
Re: Starp kājām
02.06.2009 13:29
Vaginas izdalijumiem parasti ir skaabensaalja garsha
Re: Starp kājām
02.06.2009 15:49
Hmm? Kā nu kurai... ir bijuši arī skābeni un pat tādi kas krāninā kož... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Starp kājām
04.06.2009 20:55
OSI, ŠITO NELASI...dabā nolikts, ka spēcīgakie relišeri ir tieši sviedri...ne jau aizgājšnedēļas, bet tikko izdalījusies....ja jumpravai ar veselibu viss kartībā, tie nekad neodīs slikti...drīzāk patikami...he, he,ja blakus trāpīsies cilvēciņš no radniecīga karasa...tālak...pieskārsimies vietiņai, ko daudzi sauc par vaveri...kgan ar vāveri tai maz sakara...tad lūk, šis zvērēns pēc savas būtības smaržo un izdala feromonus biezā slānī...pazaverieties, uz sunīšiem - pirma darbība tiem sastopoties ir paostīt, kas ta notiek zem astes...jūs ko, domājat, ka daba ir stulba???...HS ir STULBS....ja man būtu , ka te izsakās - jalaiza pēc lētām ziepēm garsojosa un smirdoša peža???...nu nē...
...ku! man piekritīs, ka aromāts, kas ir jūtams pēc vētraini pavaditas nakts ir DIEVĪGS...ja esi kopā ar sievieti, kura ir tava (nepatik man šis apzīmejums, bet neko darīt) ...un tikai kosmopolitenistes skries pēc katra drāziena izskalot ar dezinfekcijas līdzekļiem savu pežu...es te nepaudīšu par gumijas un lubrikantu smārdu, kas laikam parsvarā ir pisošos indivīdu deguna sasniedzamības robežās...

...maldi - noplūkta vai novaksēta peža ka sinonīms tīrai...čalis norauj pautus plikus un lepojas - es ievēroju higienu...un mēgina iebāzt netīru pimpja galu jumpravai mutē...

...tā saucama vāvere, ja ievēro elementāru higiēnu, arī pēc darba dienas SMARŽO...



Edited 1 time(s). Last edit at 04.06.2009 20:55 by madcynics.
JānimJancim
Re: Starp kājām
07.06.2009 21:51
Elziņa...........Jāni Janci......vai nepietiek,cik Tev puisīt ir gadiņi,laikam tikko iemacījies apieties ar datoru un nu tik rakstīs....
Jānim
Re: Starp kājām
08.06.2009 16:10
Nu Jāni Janci....................kas Tev vel ir starp kājām,pastāsti tak visiem,ko klusē,kauns palika,ēeeeeeeehhhhhhhhhh??????????????
Re: Starp kājām
01.08.2009 16:54
šī tēma ir vnk graujoša ;D
Re: Starp kājām
12.11.2009 11:26
Personiski man labāk patīk, ja man sūkā diņķi un spēlējas ar maniem riekstiem, nekā mehāniski grūstīt to pa vāveri, un attiecīgi gandrīz 100% no visām sievietēm, ar ko esmu uzturējis seksuālas attiecības vairāk kā vienas nakts ietvaros , patīk arī mani orālie pieskārieni. Dažādībai un izdomai ir liela nozīme, kas neizslēdz iespēju arīdzan izvālēt draudzeni dupsītī pie kam baudpilni un nesāpīgi.
Re: Starp kājām
12.11.2009 12:30
...diņķis...rieksti...nja...
meičuks
Re: Starp kājām
07.01.2010 18:21
to nevar atbildēt viennozīmīgi, cik cilvēku, tik viedokļu un gaumes, arī seksā. Galvenais ir personīgā higiēna gan vīriešiem, gan sievietēm, arī matiņu daudzums/mazums maz ko ietekmē ja TUR (īsāk jāraksta) ir nekopts. Labā, daudzveidīgā un kaislīgā seksā nav vietas aizspriedumiem. Pajautā jebkuram seksuāli aktīvam cilvēkam kādas izjūtas pārņēm, kad ierastajā seksā tiek kaut kas papildināts, pamainīts. Un kādēļ lai tā nebūtu savstarpēja palaizīšana vai spermas norīšana?!
Re: Starp kājām
30.05.2010 16:57
Tev tas noteikti jāpamēģina tad zināsi cukurdupsīt:)
Re: Starp kājām
04.06.2010 10:17
nesaprotu kas notiek ar cilvēkiem tādas liteas jau pat internetā apspriež.
Re: Starp kājām
10.06.2010 05:01
Man .lotj patik io darit
Re: Starp kājām
10.06.2010 13:38
Domaju, ka normals jautajums, jo man uzsakot seksualo dzivi ari bij shaubas par to - vai tad tiesham virieshiem patik tur laiziit un kapeec... :P Domaju, ka dazhi vienkarsi ir nojugushies...un lavos :D
Re: Starp kājām
11.06.2010 13:14
Njaa taa ir tikai un vieniigi gaumes lieta :) man patiik lejaa nemties,bet neizraadu veelmi un baudu ja man lejaa taisaas kko aplaiziit un peec tam veel noriit !!!
Re: Starp kājām
09.07.2010 20:34
1. Tiem, kam tas nepatīk, tie to nedara un pat nerunā par to.
2. Ja 2-viem tas patīk, tas nenozīmē, ka tas ir patīkami- te iet runa par smaržām un garšām.
3. Ja 2-viem tas patīk un šie 2-vi vēl ir seksuāli saderīgi (domāju par radniecīgām ķermeņa smaržām)- tad---...!!!...!!!- spalvas pa gaisu!!! Vnk lidojums.
Re: Starp kājām
10.07.2010 16:36
Vispār saderīgām (radniecīgām) ķermeņa smaržām ir ļoti liela nozīme...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
bekkija
Re: Starp kājām
10.07.2010 17:32
es jau esmu to pieredzējusi jo man sex ir bijis diezgan daudz reižu un peņa garšā nebūt nav tik laba
mad izviegdams
Re: Starp kājām
10.07.2010 23:40
...trīs reizes un visas ar netīra pimpja īpašniekiem?...
Re: Starp kājām
20.07.2010 08:50
bekkija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> es jau esmu to pieredzējusi jo man sex ir bijis
> diezgan daudz reižu un peņa garšā nebūt nav
> tik laba

Un cik būtu daudz? 1k vai 10k? :D
Liiiiva
Re: Starp kājām
14.08.2010 09:27
sūkat puisim naw nekas ļoti baudāms.
es dažkart pat mazliet raudu.. :)

bet tomer sneigt puisim 100% baudu ir kaifs..

par garšu hm.. nu neka garšiga ipaši naw. :) vnk nav jau obligati janorij. :) laigan to ari naw gruti izdariit.. :))

ceru, kad tev ar laiku bus pozitiva pieredze par to.
Re: Starp kājām
14.08.2010 14:14
Ja divi cūciski kolhozniek/kolhoznieč tipa cilvji izdomā ar orālo pēkšņi nodarboties pusdienas pīppauzē- tad varētu būt diezgan graujoši iespaidi. :)))))

Bet visādi citādi, kāda vaina.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.08.2010 14:25 by existential fool.
Re: Starp kājām
16.08.2010 14:22
Pipec, kas par komentiem! :D
Un atbildot uz madcynics komentāru: Nezinu, man kā nedaudz kompleksainai sievietei gribas pirms (jebkāda) seksa nomazgāties. Jo darba dienas laikā tomēr ir arī WC apmeklējumi (un urīna aromāts... nu nezinu nevienu, kuram tas patiktu...) un tā kā LV bidē NAV tik plaši pieejams, tad mitrās salvetes jau nebūs tās, kas pilnībā spēs sniegt to svaiguma sajūtu, ko dod parasts ūdentiņš.
Kas attiecas uz sūkāšanu, mutē bāšanu, vai kā vēl to sauc, tad arī es labprātāk pieskaros svaigi nomazgātam, nevis visu dienu urīnā mirkušam loceklim. (Puikas neapvainojas!!!)
Bet sperma... ...manas garšas kārpiņas šito mantu nespēj paciest! :D Lai labi garšo tiem, kam labi garšo!
Re: Starp kājām
15.09.2010 23:47
Kad es Tev palaizišu tad tu sapratisi kas ta ir par lietiņu
Sauleite
Re: Starp kājām
16.09.2010 20:47
Man personīgi nav iebildumu savam vīrietim šad tad izdarit patīkami.Savukārt man viņš to neadara.Pajautāju, kapēc ? Es to varu izdarīt tikai dzērumā. Viela pārdomām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 4?
Ziņa: